Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Antoniego z Padwy

Wszechmogący i wieczny Boże, Ty dałeś swojemu ludowi świętego Antoniego z Padwy znakomitego głosiciela Ewangelii i orędownika ubogich i cierpiących, spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy idąc za jego wskazaniami prowadzili prawdziwie chrześcijańskie życie i w trudnościach doznawali Twego miłosierdzia.

Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

* * *

O Boże, Ojcze dobry i miłosierny, który wybrałeś św. Antoniego jako świadka Ewangelii i posłańca pokoju pośród Twego ludu, wysłuchaj modlitwy, z którą zwracamy się do Ciebie za jego pośrednictwem. Uświęć każdą rodzinę, pomóż jej wzrastać w wierze; zachowaj w niej jedność, pokój i pogodę ducha. Błogosław naszym dzieciom, ochraniaj młodzież. Przyjdź z pomocą wszystkim doświadczanym przez chorobę, cierpienie i samotność.

Podtrzymuj nas w trudach codziennego życia, udzielając nam Twojej miłości.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * *

Do Ciebie, święty Antoni, przychodzę, prosząc, byś pomógł mi rzecz zgubioną odnaleźć. Pomóż mi tak żyć, bym przez grzech nie stracił tego, co najważniejsze: Boga i szczęścia wiecznego. Amen.

Modlitwy o św. Antoniego z Padwy

   

Wasze komentarze:
 Maria: 20.10.2021, 20:33
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Twoja w wybawieniu mnie i moich dzieci od bledow zyciowych i duchowych.Uchron nas od zla ze strony niepryzjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 06.09.2021, 14:32
 Sw.Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz o pomoc w jego i moich oraz jego brata wszystkich potrzebach:zawodowych, urzedowych,ekonomicznych,mieszkanowych,remontowych,osobistych. Pomoz nam Sw.Antoni. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 03.08.2021, 16:45
 Kochany Sw.Antoni,Cudortowrco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc Twoja w przedluzeniu umowy na czas nieokreslony dla syna,aby mial wiecej uczniow. W intencji nowych talentow dla niego:technicznych,informatycznych,jezykowych. Amen.
 Z. Z. N: 29.07.2021, 15:16
 Święty Antoni bardzo proszę spraw żeby zakup dotarł do Renaty, niech sprawi radość jej wnuczce. Swięty Antoni Ty mnie nigdy nie zawiodłeś, ufam, że i teraz pomożesz. Dziękuję
 Teresa: 26.07.2021, 17:31
 Sw.Antoni prosze Cie o uwolnienie z sidel zla ze strony alkoholika z mania przesladowcza oraz ze strony E.S.M.K. Amen.
 Zofia : 22.07.2021, 23:07
 Święty Antoni tak wiele mam próśb do Ciebie. Któż może mi pomóc jeśli nie Święci. Oddaję Tobie wszystko co w moim sercu i proszę o modlitwę i wstawiennictwo za mnie, moich bliskich, we wszystkich trudnych sprawach, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Wiem, że dla Ciebie Święty Antoni nie ma rzeczy niemożliwych,nawet jeśli przyszłoby Ci się zmierzyć ze złym duchem, bo Pan Bóg udzielił Tobie wszelkich łask, byś wspomagał ludzi. Pomóż i mnie, bo bardzo potrzebuję pomocy z Nieba. Ufam Tobie Święty Antoni. Ty mnie nigdy nie zawodzisz, za co z całego serca dziękuję. Amen.
 matka: 22.07.2021, 13:24
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o pomoc Boza w odbyciu stazu zawodowego dla niego jak tez o zdanie egza.motoryzacyjnego.O spokojne warunki mieszkaniowe.o udaremnienie nekania nas/. Amen.
 Maria: 13.07.2021, 14:24
 Sw.Antoni, prosze Cie o powrot do zdrowia. W intencji pogromieninia wystepkow kobiet:E.S oraz Z.M.Spraw,aby weszli na droge przyk.Bozych/a zlo naprawili/. Dziekuje bardzo.
 Maria: 13.07.2021, 14:15
 Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie. W intencji udaremnienia zla i nienawisci ze strony alkoholika oraz S.M.E.K/o przywrocenie pieniedzy dla syna i dla mnie/..O dobre relacje z M. Dziekuje bardzo.

 Zofia : 12.07.2021, 09:48
 Święty Antoni przychodzę do Ciebie z wielką prośbą o łaski uzdrowienia mnie i wszystkich chorych w naszej rodzinie. Swięty Antoni proszę Cię bardzo pomóż. Dziękuję
 Matka : 11.07.2021, 23:20
 Święty Antoni proszę Cię bardzo w intencji Jasia i jego rodziców. Spraw żeby w ich domu, rodzinie zapanowała trzeźwość, zgoda, zdrowie, wzajemną miłość i szacunek. Dziękuję za wszystko Święty Antoni.
 wiesia: 08.07.2021, 07:02
 Św. Antoni, świadku Ewangelii i zwiastunie pokoju, wstaw się za nami. Pomóż, proszę, znaleźć Dominikowi znaleźć miłość. Pomóż poukładać wszystkie sprawy Bogu wiadome. Dziękuję.
 Justyna : 07.07.2021, 11:12
 Św Antoni dopomóż mi znaleźć moja kartę pamięci mam.na niej ważne fotki Dziękuję bardzo
 Giść: 22.06.2021, 22:12
 Proszę o zdrowie dla siebie..By ogólne osłabienie minęło ,by włosy przestały wypadać i przystało boleć wszytko . Błagam spraw bym wróciła do zdrowa .
 Babcia: 22.06.2021, 14:13
 Sw.Antoni prosze pomoz odnalezc Kindze zgubiona branzoletke ktora dostala na 18-e urodziny.Tak bardzo Cie prosze i dziekuje Amen...
 Czcicielka Świętego Antoniego : 22.06.2021, 10:46
 Święty Antoni proszę pomóż mi w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z emeryturą. Spraw żeby nie było żadnych trudności ani komplikacji żebym mogła otrzymać świadczenie, na które ciężko pracowałam i płaciłam. Spraw żebym otrzymała godne wynagrodzenie. Pomóż mi Święty Antoni, postaw na mojej drodze dobrych, życzliwych, Bożych ludzi. Amen. Dziękuję
 Anna: 16.06.2021, 17:44
 Kochany ŚW. Antoni, proszę Cię o pomoc dla mojej córki, aby wróciły do niej pieniądze , które jej skradziono. Aby osoba która to zrobiła przyznała się i oddała jej te pieniądze . Błagam pomóż Św. Antoni. Amen.
 Maria: 08.06.2021, 14:24
 Kochany Sw.ntoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla Jerzego i jego dzieci oraz dla Aleksandra i Grzegorza. W intencji otrzymania dla nich dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych .O pogromieniu wystepkow naszych nieprzyjaciol. Bog zaqplac za modlitwe.
 Teresa: 01.06.2021, 14:45
 Kochany sw.Antoni,Cudotworco Bozy,prosze Cie o cud uzdrowienia Danuty. W intencji otrzymania dla niej w calosci dobr ziemskich i duchowych/w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej/.. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymnae dla mnie i dla rodziny.
 matka: 31.05.2021, 17:42
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie i Swiatlo Ducha Sw.dla syna w wyborze szkoly motoryzacyjnej oraz o pomoc Twoja w zdaniu egzaminow.Jak tez o pomoc Boza w odbyciu stazu zawodowego dla niego. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
(1) [2] [3]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej