Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Antoniego z Padwy

Wszechmogący i wieczny Boże, Ty dałeś swojemu ludowi świętego Antoniego z Padwy znakomitego głosiciela Ewangelii i orędownika ubogich i cierpiących, spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy idąc za jego wskazaniami prowadzili prawdziwie chrześcijańskie życie i w trudnościach doznawali Twego miłosierdzia.

Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

* * *

O Boże, Ojcze dobry i miłosierny, który wybrałeś św. Antoniego jako świadka Ewangelii i posłańca pokoju pośród Twego ludu, wysłuchaj modlitwy, z którą zwracamy się do Ciebie za jego pośrednictwem. Uświęć każdą rodzinę, pomóż jej wzrastać w wierze; zachowaj w niej jedność, pokój i pogodę ducha. Błogosław naszym dzieciom, ochraniaj młodzież. Przyjdź z pomocą wszystkim doświadczanym przez chorobę, cierpienie i samotność.

Podtrzymuj nas w trudach codziennego życia, udzielając nam Twojej miłości.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * *

Do Ciebie, święty Antoni, przychodzę, prosząc, byś pomógł mi rzecz zgubioną odnaleźć. Pomóż mi tak żyć, bym przez grzech nie stracił tego, co najważniejsze: Boga i szczęścia wiecznego. Amen.

Modlitwy o św. Antoniego z Padwy

Wasze komentarze:
 Córka: 21.02.2024, 18:08
 Święty Antoni proszę Cię i błagam pomóż mi w trudnych chwilach mojego życia. Zrób to co niemożliwe bo Ty wszystko możesz.
 BMiB: 12.02.2024, 23:15
 Święty Antoni proszę o Twoje wstawiennictwo i pomoc wnuczce w przeżyciu bardzo trudnego czasu w jej życiu. Daj jej siły, wytrwałość, zdrowie aby pokonała wszystkie trudności i pogodziła się z tym co ją spotkało. O pomoc w pracy zawodowej, aby dobrze ją wykonywała i nie popełniała błędów. Święty Antoni Patronie tego, co w życiu trzeba odnależć pomóż mojej wnuczce. O bezpieczeństwo w codziennych dojazdach i dojsciach do pracy, w każdym miejscu i w każdym czasie, o silną wiarę, ktorej nic i nikt nie może zachwiać. O znalezienie dobrego męża, ktory będzie oparciem i z którym wstapi w Sakramentalny Związek Małżeński.
 BMiB: 07.02.2024, 00:06
 Święty Antoni błagam pomóż znależć pracę wnuczce M i dobrego męża dla wnuczki K. O miłość, zgodę, jedność, spokój, bezpieczeństwo, zrozumienie, cierpliwość i szacunek, przebaczenie w rodzinie. Święty Antoni Patronie tego, co w życiu trzeba odnależć zlituj się nad nami.
 BMiB: 19.01.2024, 00:00
 Święty Antoni proszę o wysluchanie moich codziennych modlitw, próśb i błagań, ktore zanoszę za Twoim wtsawiennictwe. Proszę o silną wiarę, ktorej nic i nikt nie potrafi zgasić, o zdrowie, miłość, bezpieczeństwo, zgodę, spokój, jedność, cierpliwość. przebaczenie w rodzinie, O stała pracę dla wnuczki M i dobre życie małżeńskie. O dobrego męża dla wnuczki K. i zycie zgodne z Przykazaniami Bożymi. O zdrowie dla córki, cierpliwość i silę w pokonywaniu życiowych trudności i problemów, o zgodne życie małżńskie. O zdrowie dla zięcia. Dla mnie o zdrowie i siły, abym mogła uczestniczyć w Mszach Św. w naszym Kosciele. O rozwiązanie i wyprostowanie bardzo trudnych i zawiłych problemów urzędowych, aby nie stanowiły one kiedyś problemów rodzinnych. Święty Antoni błagam pomóż mi.
 marzena aneta: 16.01.2024, 20:29
 modlitwy do świętego Antoniego z Padwy dziękuję Modlitwy Odmówione dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość szacunek uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Antoni chroni dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze odzyskanie pieniędzy skradzionych w świecku żeby nikt nie kradł z tego będziemy sądzeni zdamy Bogu sprawe dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o pieniądze żebym miała zawsze dziękuję żeby mieli wszyscy i je szanowali dziękuję żeby pracowali uczciwie zarabiali dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie syna którego wychowam na kapłana dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o dobrego kawalera męża w moim wieku niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o prawo jazdy samochód dziękuję Antoni Święty z Padwy kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość szacunek uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 BMiB: 06.12.2023, 23:50
 Święty Antoni proszę o opiekę nad moja rodziną i wysłuchanie moich codziennych modlitw, ktore zaoszę za Twoim wstawiennictwem. O wiarę,, miłość, zdrowie, zgodę, jedność, poszanowanie, bezpieczeństwo, przebaczenie w rodzinie. O dobrego męża dla wnuczki. O stałą pracę zawodową dla wnuczki. Pomóż nam Święty Antoni proszę.
 Mama : 01.12.2023, 06:40
 Święty Antoni proszę Cię o pracę dla syna Mikołaja aby po tym szkoleniu które teraz odbywa zaproponowali mu pracę na etacie Wiem że to bardzo trudna sprawa gdyż nie mamy żadnych znajomości dlatego proszę Ciebie Święty Antoni przyjdź mu z pomocą Trudne i beznadziejne ale z Twoją pomocą wykonalne Święty Antoni
 BMiB: 18.11.2023, 00:23
 Świety Antoni proszę o wysłuchanie moich codzienych modlitw, próśb i błagań, które zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o opiekę nad moją rodziną, o dobrego męża dla wnuczki, O znalezienie pracy dla wnuczki. Święty Antoni Patronie tego co wzyciu trzeba odnalleżć módl się sa nami/
 BMiB: 01.11.2023, 23:00
 Święty Antoni proszę o zdrowie dla mojej córki i opiekę nad moją rodziną. O wysłuchanie moich codziennych modlitw, próśb i błagań. I dobrego męża dla wnuczki.O znalezienie tego co trzeba odnaleść. Twoja czcicielka.

 BMiB: 29.10.2023, 22:37
 Święty Antoni proszę pokornie o opiekę nad moją rodziną. Aby wnuczka znalazła dobrego męża i założyła chrześcijańska rodzinę. Prosi Twoja czcicielka.
 BMiB: 07.10.2023, 00:17
 Święty Antoni proszę o wysłuchanie moich codziennych modlitw, próśb i błagań., ktore zanoszę za Twoim wstawiennictwem i opiekę nad moją rodziną..
 Basia: 03.10.2023, 21:32
 Święty Antoni zwracam się z prośbą o cud kupienia własnego mieszkania Proszę pomóż
 Mama : 03.10.2023, 21:26
 Święty Antoni zwracam się z prośbą o cud znalezienia pracy dla bezrobotnego syna Proszę pomóż
 K: 02.10.2023, 00:45
 Św Antoni pomóż w odnalezieniu torby
 Basia: 30.09.2023, 05:27
 Błagam cię sw Antoni o odnalezienie dokumentów od auta.
 Danka: 27.09.2023, 17:22
 DO CIEBIE SWIETY ANTONI pokorna prosba o uzdrowienie mego Meza i mnie. Ufam Tobie, ze nam pomozesz. Amen
 annas : 08.09.2023, 17:27
 Święty Antoni dopomóż mi proszę Cię z całego serca, wstaw się za mną u Jezusa Chrystusa iMaryi uproś łaski uzdrowienia dla mnie,tak długo już cierpię w Tobie szukam nadziei .Jezu dopomóż mi .
 annas : 25.08.2023, 17:59
 Święty Antoni dopomóż mi uwolnić się od tej choroby, proszę Cię z całego serca. Jezu Ufam Tobie.
 Mama: 18.08.2023, 01:38
 Sw Antoni proszę Cię pomóż odnaleźć moim dzieciom drogę do Boga. Proszę dla nich i mojego taty o łaskę spowiedzi i komunii świętej. Uwolnij moje dzieci od wszelkiego otaczającego ich zla. Proszę o uzdrowienie ich ciala i duszy. Sw Antoni proszę Cię pomóż dzieciom znaleźć dobra pracę blisko domu . Boże Twoja Wola.
 Maria: 08.08.2023, 13:28
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworo Bozy prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji podjecia pracy na uczelni lub w bibliotece dla syna..O dobry wybor szkoly i zdanie egzaminu. Bog zaplac za modlitwe.
(1) [2] [3] [4] [5]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej