Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Antoniego z Padwy

Wszechmogący i wieczny Boże, Ty dałeś swojemu ludowi świętego Antoniego z Padwy znakomitego głosiciela Ewangelii i orędownika ubogich i cierpiących, spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy idąc za jego wskazaniami prowadzili prawdziwie chrześcijańskie życie i w trudnościach doznawali Twego miłosierdzia.

Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

* * *

O Boże, Ojcze dobry i miłosierny, który wybrałeś św. Antoniego jako świadka Ewangelii i posłańca pokoju pośród Twego ludu, wysłuchaj modlitwy, z którą zwracamy się do Ciebie za jego pośrednictwem. Uświęć każdą rodzinę, pomóż jej wzrastać w wierze; zachowaj w niej jedność, pokój i pogodę ducha. Błogosław naszym dzieciom, ochraniaj młodzież. Przyjdź z pomocą wszystkim doświadczanym przez chorobę, cierpienie i samotność.

Podtrzymuj nas w trudach codziennego życia, udzielając nam Twojej miłości.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * *

Do Ciebie, święty Antoni, przychodzę, prosząc, byś pomógł mi rzecz zgubioną odnaleźć. Pomóż mi tak żyć, bym przez grzech nie stracił tego, co najważniejsze: Boga i szczęścia wiecznego. Amen.

Modlitwy o św. Antoniego z Padwy

   

Wasze komentarze:
 Teresa: 04.05.2021, 07:57
 Świety Antoni od spraw trudnych i zagubionych proszę wstawiaj się za nami. Za twoim wstawiennictwem prosze aby ludzie którzy wyłudzili ode mnie pieniądze zwrócili mi. Proszę o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych sytuacji finansowych i zdrowotnych. O powstrzymanie choroby u mojego męża Jarosława.
 mama: 27.04.2021, 16:16
 Kochany Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji otrzymannia dal niego w calosci dobr ziemskich i duchowych. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla nas i dla rodziny.
 Joanna : 26.02.2021, 19:11
 Św. Antoni jestem zrozpaczona i nie mogę normalnie funkcjonować. Moja bezsilność jest tak wielka że nie mogę sobie poradzić. Wiele lat z Mężem gromadziliśmy pieniądze aby pomóc córce, wykształcić ją i pomóc na starcie życia. W sierpniu zaplanowała wesele. Cieszyliśmy się. We środę otrzymaliśmy informację że pieniądze zgromadzone na koncie w banku zniknęły. Nie mamy już ani na wesele ani na mieszkanie. Błagam Św. Antoni pomóż nam w odzyskaniu skradzionych pieniędzy. Córka kończy medycynę, już w gimnazjum oświadczyła że chce pomagać i leczyć ludzi. Pomóż nam. Nawet nie wiem czy mogę prosić ale mimo wszystko spróbuję
 Magdalena : 24.01.2021, 13:39
 Sw Antoni prosze Cie bardzo o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie wysluchaj moich prosb i blagam Cie o pomoc! Bog zaplac!
 Magdalena : 24.01.2021, 13:36
 sw Antoni prosze Cie bardzo o pomoc w odnalezieniu mojej zguby pieska Sary ktora zginela 19.01.pomoz jej odnaleźć droge do domu lub miejsce wskaz gdzie się znajduje. zeby się odnalazła cala i zdrowa. bardzo za nia tesknimy! Blagam Cie Swiety Antoni pomoz mi, z Twoja Pomoca sie uda! Bog zaplac!
 Maria: 19.01.2021, 13:13
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla mnie i dla dzieci. W intencji pogromienia wystepkow nieprzyjaciol moich i moich dzieci/alkoholika,urzedniaka,kobiet:S.E.M.K./. Pomoz nam Sw.Antoni we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Jadzia : 08.01.2021, 00:38
 Św Antoni proszę za twoim wstawiennictwem o miłość Franciszka do mnie w prawdzie i zaufaniu zeby zadzwoni zatęsknił wrócił jeszcze bardziej mnie pokochał złącz nas razem żebyśmy byli nierozlaczni do końca życia uwolnij Go od toksycznych ludzi z którymi teraz przebywa w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum aby nie dał się zmanipulować i wykorzystać i dokończył sprawę którą rozpoczął Amen
 Gabriela: 09.12.2020, 22:30
 Święty Antoni pomóż mojej bratanicy poszukać pracy. Bardzo liczę na Twoją skuteczność i wsparcie u Boga. Poszukaj pracy dla ukochanej i pracowite bratanicy🌹🌹🌹
 Maria: 24.11.2020, 17:18
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o pomoc w odzyskaniu moich skaradzionych pieniedzy.O uczciwosc . Spraw,aby Marcin rowniez odzyskal dlug.Pogrom wystepki. Dziekuje bardzo.

 Beata: 15.09.2020, 08:49
 Św. Antoni ratuj. W Tobie moja nadzieja. Dziękuję za otrzymane laski. Proszę Cię jeszcze raz o pomoc.
 Zofia : 14.09.2020, 09:22
 Święty Antoni Twojej opiece i modlitwie zawierzam siebie i wszystkich moich bliskich. Dziękuję Święty Antoni za opiekę, wszystkie wysłuchane modlitwy i otrzymane łaski. Pomagaj nam Święty Antoni. Święty Archaniele Michale, Archaniele Gabrielu, Archaniele Rafale módlcie się za nami wszystkimi. Amen. Dziękuję
 ma : 02.09.2020, 00:31
 Św Antoni pomóż proszę teraz już dziś odnaleźć te papiery. Proszę. Proszę. Proszę.
 Zatroskana matka i żona: 24.08.2020, 21:16
 Św.Antoni ratuj naszą rodzinę .
 Maria: 24.08.2020, 13:59
 Kochany Swiwty Antoni,prosze Cie o znalezienie dobrej kobiety dla syna i i zalozenie katolickiej rodziny,opartej na milosci..Jak tez w rodzinie. W intencji zdrowia dla dzieci i ich matki oraz blog.Twojego w naszych przedsiewzieciach: zawodowych,mieszkaniowych, motoryzacyjnych oraz w zyciu. Dziekuje bardzo.
 the end : 13.06.2020, 22:53
  Święty Antoni czcigodny Święty od zagubionych rzeczy i nie tylko i ludzi również od wszystkiego Dopomóż byśmy się odnaleźli, połącz nas jeszcze raz daj nam szansę by ta znajomość się rozwinęła Pomóż
 Zofia : 31.03.2020, 23:50
 Święty Antoni przechodzę do Ciebie z ogromną prośbą o opiekę i modlitwę za całą naszą rodzinę, szczególnie teraz, w tym trudnym czasie. Proszę upraszaj nam łaski zdrowia i życia ,strzeż wszystkie nasze dzieci i rodziców, chroń przed pandemią i wszelkimi chorobami całą naszą rodzinę i przyjaciół naszych. Amen
 matka: 15.02.2020, 19:40
 Święty Antoni proszę o dar macierzyństwa i zdrowe dziecko dla mojej córki Agnieszki.
 matka: 11.01.2020, 07:34
 Św Antoni proszę uzdrów z choroby alkoholowej Syna poprowadz drogą do Boga umocnij wiarę i powrod do pracy .
 Danuta: 28.12.2019, 13:49
 Kochany Św ANTONI proszę cię pomóż mi odzyskac zdrowie zaopiekuj się moją rodziną dziękuję ci bardzo
 ewa: 16.06.2019, 16:09
 św. Antoni czcigodny patronie pomóż mojej córce odbudować miłość w małżenstwie ,spraw żeby była szczęśliwa i uratuj to małżeństwo.Proszę wysłuchaj tej mojej modlitwy , bo ja matka tracę nadzieje.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej