Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Augustyna

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.

Święty Ojcze Augustynie, ubłagaj nam Serce Boskie.
Synu pobożnych łez świętej Moniki,
Ojcze i założycielu zakonu pustelników,
Wybrane światło Doktorów,
Gorliwie studiujący Pismo Święte,
Nauczycielu teologów,
Wzorze apostolskiego życia,
Sławny głosicielu słowa Bożego,
Obrońco wiary,
Zraniony miłością Chrystusową,
Biskupie wielkiej pokory i litości,
Światło rozpraszające ciemności błędów,
Źródło boskiej wymowy,
Ojcze wielu zakonów żyjących pod twoją regułą,
Łaskawy obrońco uciekających się do ciebie,
Pociecho ubogich i utrapionych,
Przez przedziwne twoje nawrócenie,
Przez miłość, którą pałałeś w obronie wiary,
Przez twoje prace, którymi wspierałeś Kościół,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: Boże, Pocieszycielu zasmuconych, Ty miłosiernie przyjąłeś matczyne łzy świętej Moniki i udzieliłeś łaski nawrócenia jej synowi Augustynowi, daj nam za wstawiennictwem ich obojga opłakiwać nasze grzechy i znaleźć Twoje przebaczenie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Mama : 28.08.2022, 15:50
 Św.Algustynie synu sw. Moniki wstawiając się za moim synem Wojciechym wypros u Boga łaskę o nawrócenie i wyjście z nałogu
 Anna: 28.08.2022, 14:42
 Święty Augustynie błagam o pomoc dla mnie, córek Anny i Aleksandry i męża Grzegorza. Błagam o pomoc w wyrwaniu ze zła. Proszę o uwolnienie , uzdrowienie i nawrócenie.Proszę o Twoje wstawiennictwo u Dobrego Boga. Jezu miłosierdzia! Mamo Boża ratuj.
 Gosia: 29.07.2022, 12:33
 Św, Augustynie wypros powrót wiary dla Miłosza.
 Ela: 17.06.2022, 07:02
 Św. Augustynie proszę cię o nawrócenie, przemianę życia, powrót do domu dla córki i aby syn nie utracił wiary. Dziękuję św. Augustynie
 Malgorzata: 17.11.2021, 04:33
 Swiety Augustynie modl sie za nami grzesznymi
 Maria: 28.08.2021, 15:48
 Sw.Augustynie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Danuty. W intencji blog.Bozego w jej przedsiewieciach/o udana tranzakcje,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol,o uchronienie jej i rodziny od koronawirusa/. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 27.08.2021, 17:47
 Sw.Augustynie prosze Cie w intencji zdrowia dla syna oraz o pomoc Boza w jego i moich oraz jego brata wszystkich potrzebach. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 04.08.2021, 10:46
 Sw.Augustynie prosze Cie o pomoc Boza w pomyslnym rozwiazaniu moich i moich dzieci oraz rodziny: J. R.D.R.A. wszystkich problemow:zdrowotnych,mieszakniowych,zawodowych,osobistych pod plaszczem Matki Bozej. Amen.
 Teresa: 01.08.2021, 21:22
 Sw.Augustynie prosze Cie o cud uzdrowienia bratankow J.R. i syna. w intencji udaremnienia nekania finansowo-mieszkaniowego ze strony kobiety i alkoholika. O blog.Boze w ich i moich wszystkich potrzebach Panu Bogu wiadomych. Pomoz nam sw.Augustynie.Daj nam i moim dzieciom wiare i zdrowie. Amen.

 Maria: 01.08.2021, 21:11
 Sw.Augustynie prosze Cie o pomoc Boza dla Jerzego i jego dzieci:R.J.R. oraz dla mnie i moich dzieci:G.M. W intencji udaremnienia wystepkow kobiety i alkoholika/Z/. Pomoz nam sw.Augustynie w pomyslnym rozwiazaniu naszych wezlow gordyjskich. Amen.
 Teresa: 25.07.2021, 13:30
 Sw.Augustynie prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Boza w pogromieniu wystepkow alkoholika z mania przesladowcza z pobliskiego otoczenie. Pomoz mi we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. Amen.
 Maria: 08.05.2021, 10:36
 Sw.Augutynie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna oraz madrosc i pomyslnosc w jego sprawach zawodowych i w zyciu. W intencji pomyslnosci w rozwiaznaiu jego wszystkich trudnych spraw/ odobra wole M.i urzednikow oraz dobra zone/. Dziekuje bardzo.
 Maria: 04.05.2021, 17:59
 Sw.Augustynie prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otryzmania dla dzzeci w claosci dobr ziemskich i d uchowych.Uchron nas od bledow w drodze do zbawenia oraz nieszczesc,epidemii. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dl amnie i dla rodziny.
 Kazimiera: 04.05.2021, 08:59
 Św. Augustynie, który przeżyłeś własne nawrócenie dzięki modlitwie swojej matki, uproś U Boga nawrócenie dla mojej córki Agnieszki i jej męża(ślub cywilny).
 matka: 23.04.2021, 13:37
 Sw.Augustynie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji otrzymania dla niego i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Dziekuje bardzo.
 Kobieta: 16.03.2021, 13:01
 Święty Augustynie broń mnie od wszelkiego złego , prowadz drogą do Boga i naucz wybaczać bliźnim 🌹
 Teresa: 28.08.2020, 18:22
 Sw.Augustynie prosze Cie o zdrowie i strzezenie mnie i moje dzieci od nieszczesc i wszelkiego zla. W intencji blog.Bozego w nowej pracy dla syna oraz madrosci i sil,o obronienie nas nekania ze strony/ Z.S.E.K.E./. Amen.
 Bożena Dutkiewicz: 28.08.2020, 17:00
 Ubłagaj nam serce Boskie Jezu ufam tlobie
 Teresa: 28.08.2020, 16:57
 Swiety Augustynie prosze Cie o zdrowie dla dzieci i ich matki oraz blog.Twoje w ich przedsiewzieciach /zawodowo,ekonomicznych,osobistych,spolecznych,rodzinnych/. W intencji unikania bledow w drodze do zbawienia dla dzieci i ich rodzicow,jak tez rodziny.O wiare. Dziekuje bardzo.
 Maria: 28.08.2020, 14:40
 Swiety Augustynie prorsze Cie o cud uzdrowienia dla syna i jego matki.. W intencji zdrowia,pomocy i trwalej opieki sw.Augustyna dla dzieci i ich matki we wszystkich naszych potrzebach: -zawodowych/o dodatkowa dobra prace dla syna na 1/2 etatu i odbycie stazu/ -motoryzacyjnych/o zdanie egzaminu przez syna/ - mieszkaniowych o pokoj/o pogromienie wystepkow ze strony alkoholika i S.E.M.T.E.K/ - osobistych/o dobrych wspolmazonkow,o zdrowe potomstwo da dzieci/. - o wiare dla dzieci i w rodzinie Dziekuje bardzo.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej