Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do bł. Karoliny

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Błogosławiona Karolino,
Męczennico w obronie czystości,
Apostołko krzyża Chrystusowego,
Czcicielko różańca świętego,
Świadku Ewangelii,
Wzorze żywej wiary,
Kwiecie polskiej ziemi,
Troskliwa opiekunko świątyni,
Nauczycielko prawdziwej pobożności,
Niestrudzona w posłudze bliźnim,
Przykładzie poszanowania rodziców,
Gorliwa nauczycielko dzieci,
Strażniczko kościoła domowego,
Przykładzie pracowitości,
Przykładzie uczciwości,
Apostole dobroci,
Wrażliwa pocieszycielko skrzywdzonych,
Światło dla zagubionych,
Wzorze szczerej przyjaźni,
Patronko ciężkiej pracy rolników,
Patronko młodzieży,
Przewodniczko w drodze do świętości,

Przez zasługi Błogosławionej Karoliny, prosimy Cię, Panie.
O wytrwanie w wierze,
O posłuszeństwo słowu Bożemu,
O mądrość w podejmaniu życiowych decyzji,
O właściwe wykorzystanie darowanych nam talentów,
O umiejętność dostrzegania dobra,
O pokrzepienie w trudnych chwilach życia,
O pocieszenie w smutkach i udrękach,
O siłę ducha w chwilach zwątpień,
O męstwo w znoszeniu cierpienia,
O wrażliwość sumienia,
O wierność Bogu, bliźnim i sobie,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw przez jej wstawiennictwo, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Mama: 19.02.2024, 10:49
 Błogosławiona Karolino,proszę wstawiaj się u Boga za moją córką Emilka,aby nietraciła wiary inierobiła sobie I innym krzywdy.
 Dominik : 18.11.2023, 18:30
 Bł. Karolinko, wspieraj mnie proszę. Dziękuję.
 matka: 18.11.2023, 16:43
 Bl.Karolino prosze Cie,o dobra prace dla syna oraz dobra dziewczyne z ktora zaqlozylby nierozerwalny,sakramentalny zwiazek malzenski oparty na milosci/oraz dla D./ Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny
 Maria: 18.11.2023, 16:32
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia oraz madrosc i pomyslnosc w moich sprawach urzedowych i w zyciu osobistym. Dziekuje bardzo.
 marzena aneta: 18.11.2023, 07:16
 Litania do błogosławionej Karoliny Kózki dziękuję odmówiłam dziękuję błogosławiona Karolino Kózko kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję błogosławiona Karolino Kózko kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję błogosławiona Karolino Kózko kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża w moim wieku mam czterdzieści pięć lat niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Bkk: 18.11.2023, 06:03
 Błogosławiona Karolino Kózkówna proszę o pomoc aby kominiarz przyjechał i pomógł mi z przewodami kominowymi bo mi odmówił bo dużo pracy Sprawa pilna Proszę
 Maria: 18.07.2023, 09:39
 Bl.Karolino prosze Cie o o Twoja pomoc w intncji blagalnej o wybawienie mnie i moich dzieci od chorob,nieszczesc,bledow zyciowych i w drodze do zbawienia. W intencji pogromieniia wystepkow nieprzyjaciol moich i moich dzieci/alkoholika i jego rodziny,nieuczciwych pracodawcow,wspoklkolegow oraz S.E.K.Z.M.K.L.A.K./. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 18.07.2023, 09:31
 Bl.Karolino prosze Cie o pomoc Twoja we wszystkich potrzebach mojego syna i moich.: zdrowotnych/o powrot do zdrowia dla sy na/,zawodowych/o etatowa prace na czas nieokreslony/,osobistych/o dobra,katolicka wspomazonke,mieszkaniowych/o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol.alkoholika i jego rodziny/,rodzinnych/o dobra wole,o wybawienie ich z nienawisci/,spolecznych./o dobrych,uczciwych ludzi na naszej drodze/. Bog zaplac za modlitwe.
 Anna: 18.11.2022, 14:48
 Błogosławiona Karolino opiekuj się moimi córkami Anną i Aleksandrą , córką chrzestną Karoliną i jej siostrą Sylwią oraz wszystkimi dziewczętami w naszej rodzinie.

 Maria: 18.11.2022, 14:08
 Bl.Karolino prosze Cie pomoz synowi odzysakc pieniadze,jak tez dla mnie. Jak tez pomoz synowi odzyskac zgubiona rzecz.Daj dobra wole zmalzcy i Z. W pewnej intencji o pomoc Twoja i Boza. Bog zaplac za modlitwe.
 czcicielka: 18.11.2022, 14:04
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna z ciezkiej choroby,jak tez mnie. W intencji blog.Bozego dla dzieci i dla mnie. Dziekuje bardzo.
 Maria: 18.11.2022, 14:01
 Bl.Karolino prosze Cie przez Twoja smierc meczenska o pomoc Twoja w Duchu Swietym w udaremnieniu zla ze strony nieprzyjaciela z pobliskiego otoczenia,aby przestal mnie nekac.Jak tez S.E.K.R..Przemien ich w przyjaciol. Z pdziekowniem za modlitwe.
 marzena aneta: 18.11.2022, 13:24
 Błogosławiona Karolino Kózkówno kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Błogosławiona Karolino Kózkówno módl się za nami dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 18.11.2022, 12:27
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Jerzego oraz prace,dobra zone i udaremnienia zla ze strony nieprzyjaciol/o przemiane naszych nieprzyjaciol w przyjaciol/.. Z podziekowaniem za modlitwe.
 matka: 18.11.2022, 12:21
 Swieta Korolino prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna z ciezkiej choroby oraz madrosc i i pomyslnosc w jego potrzebach:"zawodowo-urzedowych,osobistych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe.
 Anita: 19.11.2021, 00:07
 Błogosławiona Karolinko bardzo Cię proszę wyjednaj u Jezusa Miłosiernego potrzebną pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie, Dary Ducha Świętego, zdrowie, siły i pocieszenie dla mojej córki, dla mnie i dla całej rodziny.
  Rodzice .: 26.12.2020, 06:00
  Bł. Karolino Tyś ratunkiem opiekuj się synem wyproś potrzebne łaski dla niego .
 Mama. : 04.10.2020, 13:44
  Bł. Karolino jedyny ratunku spraw b syn poznał wartościową dobrą dziewczynę. Błagam z całego serca .
 Aneta: 26.07.2020, 12:17
 Bł. Karolino, wspieraj nas w naszym życiu i bądź nam wzorem. A+D.
 Anna: 29.05.2020, 08:26
 Błogosławiona Karolino, módl się za ciocię Karolę i wszystkie moje ciocie i wujków⚘
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej