Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święta Katarzyno,
Święta Katarzyno, panno i męczennico,
Święta Katarzyno, oblubienico Chrystusa,
Święta Katarzyno, napełniona darami Ducha Świętego,
Święta Katarzyno, wzorze cnoty czystości,
Święta Katarzyno, pałająca gorliwością w nawracaniu pogan do świętej wiary,
Święta Katarzyno, ucieczko pozostających w ciemnościach,
Święta Katarzyno, szczególna patronko uczącej się młodzieży,
Święta Katarzyno, przewodniczko oślepionych błędami na drogę prawdy,
Święta Katarzyno, nawracająca do Chrystusa cesarzową i filozofów aleksandryjskich o wierze z nią rozprawiających,
Święta Katarzyno, nieustraszona okrutnymi mękami,
Święta Katarzyno, pogrzebana na górze Synaj,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Módl się za nami, święta Katarzyno, panno i męczennico.
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty ukazujesz swoją moc w ludzkiej słabości, od Ciebie święta Katarzyna otrzymała siłę do zniesienia męczeństwa, niech wszystkim, którzy radują się jej chwałą, zawsze wyprasza łaskę do przezwyciężania pokus. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wasze komentarze:
 BMiB: 17.02.2024, 23:58
 Świeta Katarzyno Patronko mojej wnuczki serdecznie proszę o Twoje wstawiennictwo i pomoc mojej wnuczce w przezyciu bardzo trudnego czasu w jej życiu.. Nie opuszczaj jej i bądż jej wsparciem w tudnym czasie. O pomoc w pracy zawodowej, zdrowie, miłość, bezpieczeństwo, staranność, dary, owoce, łaski i światło Ducha Świętego i opiekę Matk Bożej, dobre relacje w pracy i w rodzinie. Błagam.
 marzena aneta: 25.11.2023, 11:37
 Litania do Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej dziękuję Litania Odmówiona dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię bardzo mocno proszę o pomoc tu proszącym dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię bardzo mocno proszę nawracaj katarzyny wszystkie miej je w opiece swojej spraw żeby były dobre szczęśliwe wierzące zdrowe dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża w moim wieku mam czterdzieści pięć lat niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 matka: 25.11.2023, 10:53
 Swieta Katarzsyno prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna oraz madrosc i pomyslnosc w jego sprawach zawodowych,ekonomicznych.osobistych i w zyciu. Dziekuje bardzo.
 Katarzyna : 25.11.2023, 07:06
 Sw Katarzyno patronki moja proszę upros mi u Boga potrzebne łaski. Jezu ufam Tobie
 Mama : 21.11.2023, 06:28
 Święta Katarzyno Aleksandryjska proszę o uzdrowienie syna z przepukliny pachwinowej i szczęśliwie ukończenie testu z taktyki Sprawa bardzo pilna Proszę pomóż mu bo czeka go dziś bardzo trudny i ciężki dzień
 BMiB: 18.11.2023, 00:03
 Święta Katarzyno Aleksandryjska Patronko mojej wnuczki proszę o dobrego męża dla mojej wnuczki i opiekę nad moja rodzina.
 Basia: 16.11.2023, 05:23
 Święta Katarzyno Aleksandryjska proszę o pomoc w pracy pomóź mojemu synowi aby dostał pracę w służbach pomóż mi
 Piotr: 14.11.2023, 13:11
 Św Katarzyno proszę cię o to aby moja wybranka coś do minie poczuła
 BB: 01.11.2023, 23:07
 Święta Katarzyno Aleksandryjska Patronko mojej wnuczki proszę o opiekę nad nią, pokierowanie jej życiem. o spełnienie się w pracy zawodowej, O Silną wiarę, której nikt i nic nie może zachwiać, o zdrowie, miłość, bezpieczeństwo, szacunek o grzecność dla bliźnich. O dary, owoce, łaski, Światło Ducha Świętego. O dobrego męża i życie zgodne z Przykazaniami Bożymi.

 Ewa: 29.10.2023, 04:49
 Sw Katarzyno wstaw sie u Boga i wypros dla rodziny Eli zgode wzajemne zrozumienie oby nie doszlo do rozwodu a dla Ani i Ewy powrot do zdrowia
 BMiB: 24.10.2023, 00:18
 Święta Katarzyno Aleksandryjska, która jesteś Patronką mojej wnuczki proszę o Twoje wstawiennictwo i pokierowanie życiem mojej wnuczki. O silną wiarę dla niej, zdrowie, miłość, bezpieczeństwo, spełnienie się w pracy zawodowej. Aby wypełniała Boże Przykazania.
 BMiB: 04.10.2023, 00:51
 Święta Katarzyno Aleksandryjska proszę o Twoje wstawiennictwo i pomoc w odzyskaniu zdrowia i sił mojej wnuczce, której jesteś Patronką. Bardzo proszę wysłuchaj mojej prośby.
 BMiB: 30.09.2023, 23:32
 Święta Katarzyno Aleksandryjska Patronko mojej wnuczki proszę o Twoje wstawiennictwo aby wnuczka miała dobre wyniki lekarskie, Wysłuchaj moich próśb.
 BMiB: 27.09.2023, 23:18
 Święta Katarzyno Aleksandyjska, która jesteś patronką mojej wnuczki proszę o Twoje wstawiennictwo i pomoc w jej leczeniu. O prawidłową diagnozę lekarską i właściwe leczenie, aby nic nie zagrażało jej zdrowiu i życiu. Proszę wysłuchaj moich próśb.
 Ewa: 24.09.2023, 04:37
 Sw Katarzyno weź w opiekę cala moja rodzinę a Eli daj szczęśliwe rozwiązanie z tych poważnych problemów
 Ewa: 08.03.2023, 17:55
 Sw Katarzyno proszę o dobre wyniki badan i powrot do zdrowia dla Ewy
 Ryszard: 24.12.2022, 13:47
 Święta Katarzyno,Ty która otrzymałaś wiele łask od Pana Boga spraw za Twoim stawiennictwem u Boga o dar łaski dla mojej rodziny,niech Pan Bóg wraz ze swoim synem Jezusem Chrystusem i Duchem Świętym poproś za Twoim stawiennictwem o udzielenie nam łask, o które bardzo proszę w zdrowiu psychicznym i fizycznym oraz spokoju dla duszy...!!!
 marzena aneta: 26.11.2022, 12:40
 Święta Katarzyno Aleksandryjska kocham Cię dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska módl się za nami dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święta Katarzyno Aleksandryjska prosze o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Anna: 25.11.2022, 14:56
 Święta Katarzyno błagam pomoc dla mnie i rodziny.
 Maria: 25.11.2022, 10:22
 Swieta Katarzyno prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie oraz dla Jerzego i jego dzieci w calsci dobr ziemskich i duchowych/. Bog zaplac za modlitwe.
(1) [2] [3]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej