Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Królowo Szkaplerza świętego, módl się za nami.
Matko wszystkich przeznaczonych do chwały,
Maryjo, jaśniejąca chwałą Dziewico Góry Karmel,
Obrończyni i Pani Karmelu,
Świątynio Boga,
Ozdobo Góry Karmel,

Od wszelkiego niebezpieczeństwa, wybaw nas wstawieniem się Twoim.
Od wszelkiej okazji do grzechu,
Od wszelkiego niepokoju i wątpliwości sumienia,
Od pozostawania w grzechu śmiertelnym,
Od cierpień czyśćcowych,

Przez miłość Twoją do Boskiego Syna Twego,
Przez łaskawość, którą okazujesz ludziom,
Przez wszystkie Twoje boleści i radości,

My, grzeszni, prosimy Cię, Wysłuchaj nas. Abyś raczyła doprowadzić nas do prawdziwego ducha pokuty,
Abyś raczyła wybłagać nam łaskę chrześcijańskiej pokory i czystości,
Abyśmy pod opieką Twoją, Bogu ducha oddać mogli,
Królowo Szkaplerza z Góry Karmel,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: Boże, który raczyłeś obdarzyć zakon karmelitów szczególniejszą opieką Błogosławionej Maryi, spraw łaskawie, abyśmy umocnieni opieką Szkaplerza świętego doszli do wiecznego szczęścia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Rafał: 06.09.2023, 22:03
 Proszę Cię matko oraz Ciebie Św Michale archaniele aby ludzie szczerze żałowali za swoje grzechy. Aby osoby opentane przez złego zostały uwolnione.
 marzena aneta: 16.07.2023, 11:54
 Litania do Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel dziękuję Matko Boża Szkaplerzna z Góry Karmel kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Matko Boża Szkaplerzna z Góry Karmel módl się za nami dziękuję Matko Boża Szkaplerzna z Góry Karmel kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrą spowiedź świętą dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 15.07.2023, 17:54
 Matko Boza Szkaplerzna proszE Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza oraz o madrosc i pomyslnosc w jego i moich wszystkich potrzebach:zawodowych/ o etatowa prace na czas nieokreslony i w zyciu osobistym,rodzinnym,spolecznym. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 10.07.2023, 13:54
 Matko Boza Szkaplerzna prosze Cie o otrzymanie w calosci dobr ziemskich i duchowych dla dzieci i dla mnie. Bog zaplac za modlitwe.
 Jola: 27.05.2023, 23:53
 Kochana Mamusiu tak bardzo Ci dziękuję ze uzdrawiasz prawe oko mojej mamusi. Stan skóry na powiece i pod powieka uległ już znacznej poprawie. Skóra jest już dużo, dużo bledsza i moja mamusia jest też radosna z tego powodu. Lepiej się czuję psychicznie. Kocham Cię Mamo Najświętsza.Ja Jola niewdzięczne i niewierne Twoje dziecko, proszę o łaskę sakramentu pokuty i proszę o łaskę przemiany mojego brudnego serca i języka we wiadomej Tobie sprawie. Mamusiu tak bardzo cierpię z powodu tych grzechów i nie potrafię się z tego wyrwać. Proszę Mamusiu wyproś mi te łaski u Serca Twojego Syna. Tak bardzo tego pragnę i tak bardzo tego potrzebuje. Te grzechy niszczą moje i czyjeś życie, a ja tego nie chce. Mamo ufam Tobie.
 Jola: 23.05.2023, 22:41
 Mamo z Góry Karmel dziękuję Tobie za Twoja miłość i potrzebne łaski jakie mi wyprasza sz. Kochana Mamusiu Maryjo, proszę Ciebie o uzdrowienie oka prawego u mojej mamusi. Proszę o zdrowie duszy i ciała oraz o Twoja Mamo opiekę dla całej mojej rodziny i dla mnie. Polecam też Tobie Mamo konających kochane duszę czysccowe, moja Ojczyznę, Święty KK i biednych grzeszników aby się nawrócili za Twoja przyczyną. I ja niegodna Twej miłości Mamusiu , proszę o łaskę sakramentu pokuty. Polecam Twoim modlitwom także moich znajomych.
 Edward: 05.04.2023, 18:13
 Ozdrowie dla mojej córki i siostry Mateczko pomóż
 Edward: 05.04.2023, 18:11
 Ozdrowie dla mojej córki i siostry
 Halinka: 28.03.2023, 14:37
 W podziękowaniu za dane dotychczas łaski.

 Barbara Jachimowicz: 24.07.2022, 00:32
 Matko Boża Szkaplerzna miej mnie w swojej opiece abym zawsze była blisko Ciebie i Twojego Syna Jezusa Chrystusa modlę się o łaskę wiary dla moich dzieci, wnuków i zięcia, którzy żyją tak jakby Boga nie było. Dopomóż mi Matko Boża 🙏❤❤
 Celina: 17.07.2022, 00:35
 Maryjo ratuj moją rodzinę prowadź do Jezusa przymnóż nam wiary .Męża uwolnij od zniewolenia alkocholem .
 Mama: 16.07.2022, 20:01
 Matko Boża z Góry Karmel proszę o nawrócenie mojej córki, o opieki dla całej rodziny
 czcicicelka: 15.07.2022, 18:57
 Matko Boza Szkaplerzna prosze Cie pomoz mi i moim dzieciom we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. /w sprawach mieszkaniowych,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciela,remontowych, ekonomicznych o udana trnzakcje,osobistych/ Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 15.07.2022, 18:53
 Matyko Szkaplerzna prosze Cie o pomoc dla mnie i dla dzieci we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy:w sprawach mieszkaniowych/udaremnij zlo nieprzyjaciela/,dopomoz odzyskac pieniadze dla dzieci i dla mnie oraz zdac synowi egzamin.Jak tez znalezc dobrych,wierzacych wspomazonkow. Dziekuje bardzo.
 matka: 15.07.2022, 18:48
 Matko Boza Szkaplerzana prosze Cie w intencji zdrowia dla syna oraz cudownej Twojej pomocy w jego wszystkich sprawach: Zawodowych,by mial stala prace,urzedowych,by odzyskal pieniadze oraz zdal egzamin,Jak tez znalazl prosze Cie o dobra dla niego i/ synowa/wspolmazonke. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 15.07.2022, 18:43
 Matko Boza Szkaplerzna prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla Danuty. W intencji wybawienia od zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/.Pomoz nam Matko. Bog zplac za modlitwe.
 Rodzice Zdzisława i Kazimierz: 06.07.2022, 00:23
 Matko, Maryjo z Góry Karmel strzeż i wstawiaj się za Agnieszką i Patrykiem, którzy 15 lipca 2022roku przyjmą Sakrament Małżeństwa.
 Maria: 13.02.2022, 20:27
 Matko Boza Szkaprzerzna prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki oraz Marcina. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla nas i dla rodziny.
 Najczystrza Pani módl się za nami: 01.12.2021, 09:38
 Czystość
 Gosia: 17.07.2021, 09:37
 Mateńko miej w opiece całą moją rodzinę.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej