Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Królowo Szkaplerza świętego, módl się za nami.
Matko wszystkich przeznaczonych do chwały,
Maryjo, jaśniejąca chwałą Dziewico Góry Karmel,
Obrończyni i Pani Karmelu,
Świątynio Boga,
Ozdobo Góry Karmel,

Od wszelkiego niebezpieczeństwa, wybaw nas wstawieniem się Twoim.
Od wszelkiej okazji do grzechu,
Od wszelkiego niepokoju i wątpliwości sumienia,
Od pozostawania w grzechu śmiertelnym,
Od cierpień czyśćcowych,

Przez miłość Twoją do Boskiego Syna Twego,
Przez łaskawość, którą okazujesz ludziom,
Przez wszystkie Twoje boleści i radości,

My, grzeszni, prosimy Cię, Wysłuchaj nas. Abyś raczyła doprowadzić nas do prawdziwego ducha pokuty,
Abyś raczyła wybłagać nam łaskę chrześcijańskiej pokory i czystości,
Abyśmy pod opieką Twoją, Bogu ducha oddać mogli,
Królowo Szkaplerza z Góry Karmel,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: Boże, który raczyłeś obdarzyć zakon karmelitów szczególniejszą opieką Błogosławionej Maryi, spraw łaskawie, abyśmy umocnieni opieką Szkaplerza świętego doszli do wiecznego szczęścia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Ewa: 16.07.2021, 21:13
 Najukochańsza Matko Boża Szkaplerzna patronki naszej parafii, dziękuję za wszystkie łaski którymi obdarzasz naszą Parafię oraz nas samych, dziękuję za wszystkie prośby i błogosławieństwa. Proszę i błagam Cię Mateńko ochraniaj i osłaniają nas swym cudownym płaszczem czuwaj nad nami, wspieraj i pomagaj nam oraz wypraszaj dla nas wszelkie łaski i błogosławieństwa. Proszę za moją najukochańszą Babcię, którą 35 lat temu zabrałaś do siebie. Wierzę że jest razem z Tobą. Serdecznie dziękuję Mateńko.♥️
 Marysia: 16.07.2021, 20:14
 Matko Szkaplerzna z Góry Karmel w dniu Twego wspomnienia ośmielam Cię prosić o łaskę cudu ..żeby się okazało że jestem zdrowa.Żeby wszystkie moje dolegliwości i choroby wystąpiły.Zmiłuj się nade mną , przebacz grzechy i winy. Otocz opieką mojego syna Marcina i prowadź nas wszystkich do żywota wiecznego Amen. P.s. Chwała i dziękczynienie bądź Tobie w każdym momencie.Bóg zapłać .Kocham na wieki.
 Teresa: 16.07.2021, 15:46
 Matko Boza Szkaplerzna prosze Cie o powrot do zdrowia dla Danuty. W intencji otrzymania w calosci dla niej dobr ziemskich i duchowych. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane .
 Teresa: 16.07.2021, 12:52
 Matko Boża Szkaplerzna kochana Mamusiu dziękuję za opiekę ,wszelkie łaski dla mnie grzesznej ,niegodnej których doswiadczylam ,Polecam wszystkie sprawy Tobie wiadome,moją córkę Agnieszkę i wnuczkę Dominike .Dziękuję ,że mogę nosić Twój szkaplerz
 Maria: 10.07.2021, 19:50
 Matko Boża z góry Karmel, proszę Cię uproś mi zdrowie, aby Twój Syn uzdrowił mnie z choroby żołądka, uproś mojemu synowi dobrą pracę i dobrą żonę oraz uzdrowienie serca, uproś mężowi uwolnienie od skłonności alkoholowych, niewiary i daj mu i nam światłe oczy duszy, dziękuję Ci za tak wiele Łask, które nam uprosiłaś! Kochamy Cię i ufamy że nas nie opuścisz!
 matka: 09.07.2021, 14:53
 Matko Boza Szkaplerzna z Gory Karmel prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o powrot do zdrowia dla syna z ciezkiej choroby.. W intencjil odbycia dla syna stazu zawodowego,zdania egzaminow motoryzacyjnych.O pogromienie wystepkow alkoholika. Amen.
 Kasia: 09.07.2021, 10:17
 Maryja dała mi swój Szkaplerz, tuż przed dużymi trudnościami i wielką próbą. Ta pomoc daje mi siłę i umocnienie. Bogu Jedynemu dziękczynienie za taką Mamę <>
 Teresa: 07.07.2021, 12:06
 Cudowna Matko Boza Szkaplerzna prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o wybawienie mnie i moich dzieci oraz rodzine z chorob,strat,szkod,nieszczesc,koronawirusa,zlej wol/ M.S.E.K.M/. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dal mnie i dla rodziny.
 Teresa: 05.07.2021, 12:11
 Matko Boza Szkaplerzana prosze Cie w intencji zalozenia nierozerwalnej,katolickiej rodziny opartej na milosci dla syna oraz w rodzinie:/D.R.DR.A../.Spraw,abym byla babcia. Dziekuje bardzo.

 Maria: 05.07.2021, 11:54
 Matko Boza Szkaplerzana prosze Cie o powrot do zdrowia oraz o pomoc Twoja w moich wszystkich potrzebach Tobie wiadomych pod Twoim plaszczem Nieustannej Opieki.Pomoz nam Matko. Z gory bardzo serdecznie dziekuje.
 Mariusz: 29.05.2021, 06:05
 Proszę cię matko o dar uzdrowienia z nieuleczalnej choroby.Zaprowadź Pawła na drogę wiary na nowo.Mojej matce Lucynie i ojcu Eugeniuszowi daj wieczny odpoczynek.A mnie dalej nawracaj i przemieniaj.
 Marzena: 14.02.2021, 20:39
 Matko Boża z Góry Karmel miej w opiece Grześka i jego rodzinę, postaw na ich drodze mądrych ludzi, Jezu Ty się tym zajmij, Matko Boża pomóż, uchroń ich od złego. Duchu Św oświeć ich na dobro. Bóg zapłać za modlitwę
 KM: 16.07.2020, 21:53
 Matko Szkaplerzna pomóż mi
 Agnieszka : 16.07.2020, 08:05
 Matko Boża Skaplerzowa modl sie za nami weź nasza rodzinę w opiekę,chron nas i broń. Dziękujemy ze JESTEŚ i mizemy w ciebie wierzyć i di ciebie sie uciekac.
 KM: 15.07.2020, 21:40
 Maryjo jutro Twe Święto, w wigilię tego dnia błagam abyś wstawiała się u Pana w mej intencji, abyś cię mną Matko opiekowała i dopomóż bym mogła poczuć bliskość Adama, byśmy zaczęli wszystko od nowa, od początku, by zobaczył we mnie kobietę, błagam
 Beata: 16.06.2020, 22:09
 Matko Boża Szkaplerzna z Góry Karmel modlę się do Pana Boga za Twoim wstawiennictwem za naszą ojczyznę. Uchroń nas Matko najdroższa przed złymi ludźmi, którzy mają władzę nad naszym narodem lub do tej władzy dążą. Daj nam do sterowania naszym krajem ludzi uczciwych, bogobojnych i honorowych, jeśli jeszcze tacy są... Ty Matko możesz wszystko, dlatego proszę abyś uprosiła u swojego syna Jezusa Chrystusa odsunięcie tych wszystkich nikczemników od polityki.
[1] (2)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej