Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

O najszczęśliwsi Archaniołowie: Michale, Gabrielu, Rafale, dowódcy wojsk Niebieskich, wyproście nam światło Ducha Świętego, wprowadźcie nas w tajemnice Boskie i dajcie nam siłę do walki przeciwko naszemu wspólnemu nieprzyjacielowi. Amen.

Wielcy święci bracia, współsłudzy przed Bogiem!

Brońcie nas przed nami samymi, przed naszym tchórzostwem i letniością, naszym egoizmem i chciwością, przed naszą zazdrością i nieufnością, przed naszą żądzą sytości, dobrobytu i uznania.

Wyzwólcie nas z więzów grzechu i od tego lgnienia do spraw doczesnych.

Zdejmijcie nam z oczu opaskę, którą założyliśmy sobie sami, by nie widzieć otaczającej nas nędzy i tylko na siebie spoglądali i nad sobą się rozczulali.

Wbijcie w serca nasze kolec świętego niepokoju za Bogiem, byśmy nie przestali szukać Boga w tęsknocie, żalu i miłości.

Szukajcie w nas Krwi Pana naszego, która za nas była wylana. Szukajcie w nas łez Waszej Królowej, które za Was wylała.

Szukajcie w nas litości godnego, wybledniałego, zniekształconego oblicza Bożego, na którego obraz Bóg nas ukształtował w swej Miłości. Dopomóżcie nam Boga poznać i adorować, kochać i Jemu służyć.

Pomóżcie nam w walce z mocami ciemności, które nas tajemniczo otaczają i dręczą.

Pomóżcie nam, by nikt z nas nie zginął i byśmy w wiecznej szczęśliwości zjednoczeni byli wychwalaniem Boga. Amen.

Święty Michale Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!
Święty Rafale Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!
Święty Gabrielu Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!

Wasze komentarze:
 Mama: 06.02.2024, 20:17
 Święci Archaniołowie Michale Gabrieli Rafale wraz z Waszymi Aniołami proszę o łaskę szczęścia i sukcesu dla mojego syna Mikołaja aby dostał się na szkolenie specjalistyczne Proszę aby dostał telefon od Moniki z WCR-U że jednak jest dla niego miejsce na to szkolenie Proszę pomóżcie mu gdyż nie mamy żadnych znajomości a tam jednak są potrzebne znajomych referencje Proszę o pomoc dla syna aby spotkał ludzi dobrych życzliwych i mądrych Proszę
 czcicielka: 26.01.2024, 22:15
 Swieci Archaniolowie prosze Was o pomo w intencji pogromienia wystepkow moich i moich dzieci nieprzyjaciol/alkoholika z pobliskiego otoczenia i urzednikow:M.R.M.L.J oraz S.K.R.A.M./. Dotknij ich serc krwia Pana Jezusa i uczyn z Szawla ich w Pawla.Rozprosz ich. Ktoz jak Bog.
 czcicielka: 18.01.2024, 14:12
 Swieci Archaniolowie prosze Was o pomoc Wasza o powrot do zdrowia dla |Syna i dla mnie. W intencji dotkniecia krwia Pana Jezusa serc urzednikow:/M.R. i ich przelozonych i uczynieninie z Szawla ich w Pawla/by sprawa zostala pozytywnie dla mnie rozpatrzona., Dziekuje bardzo.
 Magdalena: 31.12.2023, 22:04
 Archaniołowie, proszę o ochronę i opiekę nad całą moją rodziną.. Amen.
 Matka trójki dzieci: 18.12.2023, 00:17
 Kochani święci archaniołowie proszę Was abyśmy wszyscy żyli w zgodzie w rodzinie naszej .. proszę pomóżcie naszemu narodowi kochać wszystkich ludzi..nasze rodziny.. żeby zapanował szacunek dla każdego..szacunek dla wszystkiego co przynosi szczęście i wiarę w każdego człowieka.. abyśmy się wszyscy wspierali.. miłości dla wszystkich..dla kościoła...i stabilizacji we wszystkim co się dobrem zwie.
 Magdalena : 03.12.2023, 21:02
 Archaniołowie, dziękuję za opiekę.
 Wioletta : 02.12.2023, 11:47
 dziekuje Wam kochani za wszystko, kocham Was
 Magdalena : 13.11.2023, 04:03
 Archaniołowie, proszę o opiekę i ochronę.
 wioletta: 11.11.2023, 09:07
 kochani archaniolowie dziekuje wam za wszysto kocham was badzo

 czcicielka: 05.11.2023, 10:24
 Swieci Archniolowwie prosze Was w intencji blagalnej o pomoc Wasza w pogromieniu wystepkow nieprzyaciol moich i moich dzieci /alkoholika z pobliskiego otoczenia i jego oddaalenie/. Dziekuje bardzo.
 Beata : 31.10.2023, 00:52
 Proszę św Rafale o zdrowie dla mojej siostry, a dla mnie o pokój.
 Magdalena : 23.10.2023, 21:31
 Archaniołowie, towarzyszcie proszę Marylce, bardzo dobremu człowiekowi, w drodze do Pana. Wiadomość o jej odejściu zaskoczyła i zasmuciła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków amen.
 Magdalena: 17.10.2023, 20:52
 Proszę Archaniołowie o ochronę i opiekę nad małym Leonem, niech rozwija się i będzie radością, dumą i podporą dla swoich rodziców i dziadków.
 Magdalena: 15.10.2023, 20:46
 Archaniołowie, dziś proszę opiekujcie się i chrońcie Mikołaja, niech wraca do domu bezpiecznie.
 Bernadeta: 06.10.2023, 15:57
 Święci Archaniołowie proszę Was o uzdrowienie moich wnuczát z kaszlu.
 Magdalena : 30.09.2023, 03:44
 Archaniołowie, proszę w intencji mojej Ojczyzny, by nie groziło jej żadne niebezpieczeństwo, o mądrych, nieinteresownych ludzi na szczytach władzy, by mój kraj mógł się rozwijać, był poważany i ceniony na świecie. Proszę za wszystkich moich drogich zmarłych, zwłaszcza mojego Ojca i dziadków, by dostąpili łaski Nieba. Proszę o spokojną starość dla mamy.
 J: 29.09.2023, 23:49
 Błagam o jak najszybszy powrót do Kościoła Katolickiego, Łaskę wiary, nawrócenie, potrzebne Dary Ducha Świętego, pokój serca i radość w Bogu, uzdrowienie duszy i ciała, otwarcie się na Miłość Boga dla Michała.
 Magdalena : 29.09.2023, 20:29
 Archaniołowie dzisiaj Wasz dzień. Proszę o opiekę nad całą moją rodziną i przyjaciółmi. Proszę o postawienie na mojej drodze człowieka, z którym byłabym szczęśliwa, i którego potrafiłbym obdarzyć szczęściem. Bądźcie przy mnie, wspierajcie i chrońcie.
 MALGORZATA: 29.09.2023, 15:39
 SWIECI ARCHANIOLOWIE MICHALE ,GABRIELU I RAFALE PROSZE O OPIEKE NAD NAMI I MOJA CALA RODZINE ORAZ CALY KOSCIOL SWIETY. PROSZE ZA DUSZE W CZYSCIU CIERPIACE SZCZEGOLNIE TE MI NAJBLISZYCH
 marzena aneta: 29.09.2023, 11:44
 Modlitwa do Archaniołów: Michała Gabriela Rafała Świętych dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święty kocham Was bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale kocham Was bardzo mocno proszę módlcie się za nami dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święci kocham Was bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święci kocham Was bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej