Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

O najszczęśliwsi Archaniołowie: Michale, Gabrielu, Rafale, dowódcy wojsk Niebieskich, wyproście nam światło Ducha Świętego, wprowadźcie nas w tajemnice Boskie i dajcie nam siłę do walki przeciwko naszemu wspólnemu nieprzyjacielowi. Amen.

Wielcy święci bracia, współsłudzy przed Bogiem!

Brońcie nas przed nami samymi, przed naszym tchórzostwem i letniością, naszym egoizmem i chciwością, przed naszą zazdrością i nieufnością, przed naszą żądzą sytości, dobrobytu i uznania.

Wyzwólcie nas z więzów grzechu i od tego lgnienia do spraw doczesnych.

Zdejmijcie nam z oczu opaskę, którą założyliśmy sobie sami, by nie widzieć otaczającej nas nędzy i tylko na siebie spoglądali i nad sobą się rozczulali.

Wbijcie w serca nasze kolec świętego niepokoju za Bogiem, byśmy nie przestali szukać Boga w tęsknocie, żalu i miłości.

Szukajcie w nas Krwi Pana naszego, która za nas była wylana. Szukajcie w nas łez Waszej Królowej, które za Was wylała.

Szukajcie w nas litości godnego, wybledniałego, zniekształconego oblicza Bożego, na którego obraz Bóg nas ukształtował w swej Miłości. Dopomóżcie nam Boga poznać i adorować, kochać i Jemu służyć.

Pomóżcie nam w walce z mocami ciemności, które nas tajemniczo otaczają i dręczą.

Pomóżcie nam, by nikt z nas nie zginął i byśmy w wiecznej szczęśliwości zjednoczeni byli wychwalaniem Boga. Amen.

Święty Michale Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!
Święty Rafale Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!
Święty Gabrielu Archaniele, – bądź przy nas ze swymi Aniołami, pomagaj nam i proś za nas!

Wasze komentarze:
 MALGORZATA: 29.09.2023, 15:39
 SWIECI ARCHANIOLOWIE MICHALE ,GABRIELU I RAFALE PROSZE O OPIEKE NAD NAMI I MOJA CALA RODZINE ORAZ CALY KOSCIOL SWIETY. PROSZE ZA DUSZE W CZYSCIU CIERPIACE SZCZEGOLNIE TE MI NAJBLISZYCH
 marzena aneta: 29.09.2023, 11:44
 Modlitwa do Archaniołów: Michała Gabriela Rafała Świętych dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święty kocham Was bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale kocham Was bardzo mocno proszę módlcie się za nami dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święci kocham Was bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Archaniele Michale Gabrielu Rafale Święci kocham Was bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 matka: 29.08.2023, 21:04
 Swieci Archaniolowie prosze Was o cudowna pomoc,by syn zostal zartrudniony etatowo na czas nieokreslony/zdal egzamin na prawo -jazdy, o nowe talenty techniczne,jak tez wyzdrowial/. W intencji pogromieniia wystepkow naszych nieprzyjacio/ alkoholika i j ego rodziny ,o uczynienie z Szawla ich w Pawla:Z.H.J.E.S.E.R/ Bog zaplaqc za modlitwe.
 Dorota: 02.12.2022, 18:50
 Święci Archaniołowie M.R.G proszę was o ochronę przed wszystkimi którzy atakują mnie wokół i chcą zniweczyć moje plany i przyszłość jaką obrałam dla siebie i swojego syna. Złamcie i zablokujcie wszelkie zło które chcą oni na mnie przelać. Przeprowadzcie mnie bezpiecznie i szczęśliwie przez drogę mych planów i drogę której pragnę w mym sercu. Nie pozwólcie nikomu tego zniszczyć. Chrońcie mnie, ufam wam z całego serca. Wy wiecie że jest ono czyste, kocha i pragnie kochać. AMEN
 mirek : 28.11.2022, 01:20
 swieci aniolowie prowadzcie mnie prosze
 marzena aneta: 29.09.2022, 23:17
 Święci Archaniołowie Michale Gabrielu Rafale módlcie się za nami dziękuję kocham was proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję prosze o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 matka: 29.09.2022, 11:04
 Swieci Archaniowlowie prosze Was o zdrowie dla Marcina oraz prowadzenie go najkrotsza droga co prowadza do Pana Boga. W intencji uchronienia go od nieszczesc, strat,zla ze strony nieprzyjaciol/o dobra wole,o Dary Ducha Swietego/. Ktoz jak Bog.
 Ciocia G.: 25.09.2022, 12:05
 Święci Archaniołowie błagamy o uzdrowienie Sandry S z wszystkich chorób. Bóg zapłać.
 Mama i babcia: 06.09.2022, 18:33
 Święci Aniołowie i Archaniołowie błagamy Was o cud i uzdrowienie naszego ukochanego wnuka Dominika z wszystkich chorob i tików, błagamy o zdrowie dla niego, dla drugiego wnuka Antosia dla naszych dzieci i dla nas. Bóg zapłać. Mama i babcia.

 Mama i babcia: 06.09.2022, 18:30
 Święci Aniołowie i Archaniołowie błagamy Was u uzdrowienie naszego ukochanego wnuka Dominika z wszystkich chorob i tików, błagamy o zdrowie dla niego, dla drugiego wnuka Antosia dla naszych dzieci i dla nas. Bóg zapłać. Mama i babcia.
 Maria: 19.03.2022, 18:18
 Swieci Arcaniolowie prosze Was o pomoc Boza w intencji blagalnej o wybawienie mnie i rodziny od zla ze strony alkoholika/o oddalenie go,o odzyskanie dla nas pieniedzy,o stala prace dla syna, o pokoj na swiecie i w rodzinie /. Ktoz jak Bog.
 matka: 12.03.2022, 11:11
 Swieci Aniolowie chroncie mego syna Piotra od zlego i dajcie mu pokoj na sercu i duszy i badzcie z nim i przy nim
 Maria : 31.01.2022, 01:25
 Pomóżcie mi w moich problemach
 matka: 26.01.2022, 14:57
 Swieci Archaniolowie prosze was o cud uzdrowienia mego syna Piotra o zlych mysli i ochrone przed zlym
 Anna: 25.12.2021, 13:08
 Najmilsi Aniołowie módlcie się za nami, chrońcie naszą Ojczyznę przed złem,przed napaścią wroga na Ojczyznę
 Maria: 20.11.2021, 13:09
 Swieci Archaniolowie prosze Was o cud uzdrowienia syna. W intencji pomocy Waszej w nauce dla syna oraz Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminow.O dobra prace/o nowe talenty,techniczne dla niego,o dobra,katolicka zone/. Ktoz jak Bog.
[1] (2)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej