Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Misjonarskie "Ojcze nasz..."

Ojcze nasz, Ojcze wszystkich biednych wietnamskich sierot, Ojcze więzionych w rasistowskich więzieniach Afryki.

Któryś jest w niebie razem ze świętymi wszystkich narodów ziemi, od wschodu do zachodu słońca, ich krew została dla Ciebie przelana. Święć się Imię Twoje na całym świecie, pod słońcem zwrotnika, w malajskiej dżungli, w bazylice Piotra, w afrykańskiej kapliczce leśnej, której ściany zrobiono z gliny.

Przyjdź Królestwo Twoje do mieszkańców Afryki Centralnej, do wyspiarzy dalekiego Oceanu Spokojnego,japońskich miast przemysłowych, wszędzie gdzie nie jest znane.

Bądź wola Twoja na dalekim okręgu ziemskim, na wszystkich kontynentach, w każdej rodzinie, każdym życiu ludzkim, również w moim. Jako w niebie, do którego tęsknią wszyscy ludzie, mimo, że ciągle im się powtarza: waszym rajem jest ziemia.

Chleba powszedniego daj milionom głodujących Hindusów, Afrykańczyków. Panie, pomóż milionom tych, którzy mają tylko jeden posiłek, marny posiłek na 24 godziny. Prosimy Cię również o chleb niebieski, który nam przyniosłeś - Twoje Ciało i Krew. Panie, jego spragnione są dusze wszystkich ludzi. Tylko Ty możesz ich głód zaspokoić.

Odpuść nam nasze winy, nam Europejczykom, którzy zdobyliśmy świat, ale i wiele wyrządziliśmy mu krzywdy. Niektórzy z nas więcej cenili pieprz, złoto i kość słoniową, niż duszę.

Jak my również odpuszczamy naszym winowajcom, my którzy może nigdy nie modliliśmy się za drugiego, aby światło w nim zajaśniało, którzy może nigdy nie mieliśmy dobrego słowa, które pobudziłoby do ufności.

Nie wódź nas na pokuszenie zwątpienia: że żniwo dojrzało i tak strasznie jest wielkie, ale robotników tak mało. Panie, poślij robotników do Twojej winnicy.

Zbaw nas ode złego - zbaw od winy grzechu, który ciąży na mnie i na wszystkich. Wybaw nas z mocy szatana. Wspomagaj Twój Kościół w tysiącach trudności. Pomóż minie zmarnować drogocennego czasu dnia dzisiejszego. Jak dałeś zadanie, daj i jego wykonanie.

Amen.

Wasze komentarze:
 Guru: 02.02.2021, 00:05
 Za pozycję misjonarska dziękujemy wszystkim praktykującym czynnie i na co dzień z biednymi ludźmi w nieświadomości żyjącymi dotąd
 sylwia: 16.10.2014, 16:05
 Boże zmiłuj się nad wszystkimi misjonarzami,i miej ich w swojej opiece.Amen.
 zdzisław: 16.10.2014, 08:25
 Ojcze nasz ,Bądź wola twoja mój Panie .
 Casimir: 04.03.2013, 19:11
 Ojcze nasz i Ojcze mój prowadź mnie drogą Jezusa Syna twego,drogą wstrzemięźliwości i miłości którą Ty pałasz ku nam mizernym ludziom. Wstrzemięźliwości od złych propozycji oferowanych nam przez sługi szatana i twej miłości której nie masz wśród ludzi,gdyż serce twe jest w stanie ogarnąć cały świat miłością swoją. A człowiek wobec Ciebie, jest pyłem bezużytecznym i bańką mydlaną nadymającą się,a później nie ma po niej śladu. Lecz nie każdy o tym pamięta,lub nie chce pamiętać.
 dorota: 06.01.2011, 20:59
 Ojcze Nasz....za wszystkich misjonarzy,którzy trudzą się dla Imienia Pana.Amen........
 STANISŁAW: 14.11.2010, 07:36
 OJCZE NASZ KTÓRY JESTEŚ W NIEBIE bardzo przepraszam za wszystko co robiłem nie tak a szczególnie czym obraziłem CIEBIE OJCZE......................odpuść MI moje grzechy
 DOMINIKA: 16.05.2010, 21:08
 Ojcze nasz Któryś jest w niebie tak bardzo kocham Ciebie,dzięki Ci za słodki twój głos. Przepraszam za moje złe myśli których za każdym razem bardzo żałuje i mam już dość. Boże pomóż mi przestać źle myśleć.Nie nawiedzę Cię obrażać.Przepraszam. kocham Cię tato i twą słodką twarz . Amen
 sasasasa: 05.05.2010, 09:18
 Ojcze przepraszam
 dorota: 04.03.2010, 13:21
 Panie w Trójcy Święty Jedyny, wspomagaj proszę Święty Kościół na ziemi,wejdź z przemożną swoją Mocą do najbiedniejszej populacji świata,,spraw by rozlała się w naszych sercach czynna MIŁOŚĆ, nie godząca się na śmierć z głodu,lecz obudziła się w CZŁOWIEKU świadomość,iż "cokolwiek uczyniliśmy temu najmniejszemu, mnie uczyniliście"-mówi Pan Jezus

 DOMINIKA: 12.02.2010, 08:34
 piękne ,Boże miej ich wszystkich w swojej opiece.
 Madzia: 13.11.2009, 01:15
 Piękne Ojcze Nasz, wzruszająca modlitwa tak prosta, a tak piękna, pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten portal :)
 Kula: 22.01.2009, 17:53
 Ojcze...
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej