Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o wypełnienie woli Bożej


Obdarz mnie Twoją łaską, łaskawy Jezu, aby była ze mną i pozostawała we mnie aż do końca. Daj, abym zawsze pragnął i chciał tylko tego co Tobie odpowiada i co Tobie miłe. Niech Twoja wola będzie moją, a moja niech zawsze podąża za Twoją i z nią współbrzmi najlepiej. Niechaj chcę tego, co i Ty, i tego samego nie chcę, abym nawet nie potrafił chcieć albo nie chcieć inaczej, niż Ty chcesz, czy nie chcesz. Daj mi umrzeć dla wszystkiego, co jest na świecie, znaleźć radość w tym, aby być wzgardzonym dla Ciebie i nie znanym za życia. Daj mi ponad wszystko, co upragnione, spocząć w Tobie i w Tobie ukoić serce. Ty jesteś prawdziwy pokój serca, Tyś jedyne odpocznienie; poza Tobą wszystko jest trudne i niespokojne. W tym pokoju, tylko w nim, a więc w Tobie jedynym, najwyższym i wiekuistym dobru, nie zasnę i odpocznę. Amen.


   

Wasze komentarze:
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 11.02.2019, 00:32
 Panie Jezu Synu Ojca Niebieskiego i Sw Maryi ,,, Maryjo módl się za mnie proszę wysłuchaj próśb Sw Rity, Św Judy, Św Józefa, Sw Ekspedycie w sprawie wyleczenie mojej kuzynki Synka z nieodwracalnej choroby, proszę Cie również Panie Jezu o pomoc finansową dla mnie o ile jest to wolą twoja ale ja wiem że ty nie krzywdzisz Panie mój tylko pomagasz pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,dzień za dniem mija a ja ..... Jezu ufam tobie DAJ MI ŁASKI SWEJ PANIE I I WSKAŻ DOBRĄ DROGĘ
 Zrozpaczona: 10.12.2018, 21:48
 Panie Mój Zbawco pociesz mnie w moim utrapieniu. Nie mogę znaleźć pracy godnej wymarzonej. Pragnę aby mój pracodawca był chrześcijaninem. Jestem już niemłodą osobą więc jest bardzo trudno znaleźć pracę. Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną...
 Ja: 26.08.2018, 17:26
 Panie spełnij moja prośbę jeśli jest zgodna z twoja wolą. Odsuń odemnie cierpienie, uzdrow moją skórę. Błagam cię Panie.
 człowiek: 24.04.2017, 10:38
 PAN MÓJ I BÓG MÓJ ,MOJA ALFA I OMEGA NIECH MOJE POWOŁANIE NIGDY NIE GAŚNIE ,SŁOWA RAZ USŁYSZANE PRZEZ CAŁE ŻYCIE REALIZOWANE ,Z KAŻDYCH TYCH SŁÓW UKŁADASZ ŻYCIE MOJE ,WYBIERASZ DROGI KTÓRYMI KROCZE MAM PANIE TO TOBIE PODLEGŁE JEST ŻYCIE MOJE NA CHWAŁĘ DUSZ NA WIECZNE UCZTOWANIE (ZBIERAJ TE WSZYSTKIE DUSZE DLA MNIE ) TAK PANIE NA WIECZNE UCZTOWANIE JEZU UFAM TOBIE
 Ewa: 21.02.2017, 10:45
 Boże, spraw bym znalazła dobrą pracę i uwierzyła w siebie. Proszę Cię również o łaskę dla moich bliskich, którzy są bardzo zagubieni, nie potrafią okazać sobie uczuć, a swoje smutki topią w alkoholu. Proszę Cię o to, by wszystko wreszcie powróciło na dobry tor, bo jest gorzej niż kiedykolwiek. Uratuj mnie, bo nie mam w nikim wsparcia, a sama powinnam być wsparciem dla bliskich. Coraz poważniej myślę o samobójstwie.
 ewa: 05.02.2017, 07:29
 panie daj sile bym dala rade dalej znosic podlosci mojej tesciowej i rodziny meza najlepiejbys zabral ich odnas jak najdalej daj sile bo moja milosc do meza zaczyna iewystarczac opieuj sie moja rodzinabynieucierpiala

 into : 04.01.2017, 05:19
 Panie prowadz zgodnie z Twa wola.
 Tomasz: 25.11.2016, 14:03
 Panie Boże wesprzyj mnie bezrobotnego i poszukującego pracy w celu znalezieniu dobrej,odpowiedniej, wymarzonej, godnej i stałej pracy , która będzie zgadzała się z Twoją Wolą.Jezu Ufam Tobie!!!Amen.
 ja: 27.08.2016, 20:53
 Panie, postawileś na mojej drodze wspaniałego czlowieka, ale ja na razie nie umiem go kochać tak jak on mnie pokochał i nie wiem czy powinnam to ciągnąć. Proszę daj mi poznać swoja wolę, wypełnił moje serce prawdzwią miłością, pokojem, mądrością Ducha Świętego. Święty Józefie doprowadź do zerwania wszelkiej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu. Proszę za mojego przyszłego męża, aby był to człowiek prawy i czystego serca, a jeśli yo jest właśnie TEN, to spraw swięty JÓZEFIE, ABYM GO POKOCHAŁA CAŁYM SERCEM, bo właśnie na to on zasługuje.
 D. : 22.07.2016, 17:13
 Panie Boże Wszechmogący błogosław mojej rodzinie,spraw byśmy odczytywali Twoją Wolę i pełnili ją każdego dnia a Ty Panie utwierdzaj nas w przekonaniu,że jest to najlepsza droga do Ciebie.Ufamy Ci i w Tobie pokładamy Nadzieję! Bądż uwielbiony i błogosławiony Panie mój i Zbawco!
 Tak,: 09.12.2015, 00:56
 Woli się nie okłamie..Czy kiedyś jeszcze zostanie połączone coś ..co zostało rozdzielone? Powiedz Boże..Czy odnajdziemy się na nowo..a może już zgubiliśmy się :( Tylko Bóg wie co czuję do niego i gdyby nie On moje uczucie byłoby o wiele słabsze...jeśli modlitwa ma taką moc to Bóg wysłuchuje ich :) bo to ciągle trwa i żyje..pomimo ,wbrew i przeciw.
 Któż jak Bóg! : 26.11.2015, 11:59
  Daj mi o Panie, jedno poznać miłość ... naprawdę .
 j.e: 04.11.2015, 10:11
  Boża Opatrzności kocham i wielbię Ciebie,
dopomóż i zaradź naszym troskom i potrzebom.

Wszechmogący Wieczny Panie Nieba i ziemi, dziękujemy Tobie za wszelkie dobro i opiekę, jaką nam darowuje Twoja Święta Boża Opatrzność. Nikt nigdy nie zdoła Tobie o Wieczny Panie podziękować za to, co uniżywszy się do człowieka jemu darowujesz. Zechciej wysłuchać naszych próśb, naszego wołania i ulituj się nad naszą głupotą i bezmyślnością. Umocnij nas wszystkich za których prosimy, niezbędnymi, potrzebnymi do zbawienia i egzystencji Świętymi Łaskami Bożymi. Oddajemy się Tobie na własność, oddając naszą wolną wolę do Twojej Świętej wyłącznej dyspozycji. Dysponuj nami do woli i tak, jaka będzie potrzeba. Amen.

 nowajul: 03.10.2015, 23:56
 Panie, pomóż mi rozroznic co w zyciu i w obecnej sytuacji w jakiej się znajduje bedzie dobre.. Nie opuszczaj mnie, proszę o dar mądrosci i rozumu abym już teraz nie popełniła błedów. Jezu ufam Tobie.
 K: 28.06.2015, 12:41
 Boze Błagam Cie o dobry i pomyślny dzien oraz nadchodzący tydzien
 chrześcijanka: 03.01.2015, 18:33
 Boże, spraw, bym przestała bać się tego, co będzie, a także tego, co może być. Zabierz z mojego życia wszelkie smutki i zamień je na szczęście. Zmiłuj się nad moją mamą, która rozwiodła się. Proszę, zabierz im nerwy i uratuj od chorób. Wylecz brata, boję się o niego. Boję się o siebie, boję się, że wybiorę złą drogę, dlatego nie pozwól na to i obdarz mnie swoją łaską do końca mego żywota. Pozwól dożyć długiej starości mojej rodzinie i przyjaciołom. Spraw, aby między mną, a moją najlepszą przyjaciółką było jak dawniej i nie pozwól, aby wybrała złą drogę. Błagam, tak bardzo chciałabym pójść do jednej i tej samej klasy, jak i takiej samej szkoły, z L.K., W.R., I.L., M.O., K.K., F.O., K. K., K.N. oraz Ł.P., a przede wszystkim daj zdrowie mnie i moim bliskim. Amen
 Anna: 20.11.2014, 16:46
 Boże, niech Twoja wola wypełni się. Ale czy rozwód jest zgodny z Twoimi zamysłami? Boże, błagam oddal tę okrutną wizję od mojej rodziny. Ochroń moje córki aby mogły spokojnie studiować, nie dopuść do mojego osamotnienia, którego tak strasznie się boję. Daj mi siłę abym zniosła to, czego zmienić nie można. Bądź przy mnie, kiedy już tracę resztki nadziei.Boże proszę zrób tak, jak będzie dla mnie najlepiej. Ufam Tobie ale po ludzku bardzo boję się przyszłości. ..
 zdzisław: 27.09.2014, 09:51
 Bądź Panie przymnie i mojej rodzinie na zawsze .
 woli (: 04.08.2014, 11:16
  się nie okłamywać. Woli się nie okłamie? Tak podoba się Tobie- ta cisza, w milczeniu wsłuchuję się w tętno Twojego serca, kiedy uderzy dla mnie. Dobrze Jezu niech bedzie co Tobie odpowiada nie mi.Niechaj chcę* tego co Ty? Wiesz ,odpoczywam przy Tobie. Wcale nie musisz wiele mówić.. Wystarczy że na Ciebie popatrzę Wystarczy że spojrzysz na mnie. Wystarczy że odnajdziemy się.
 Bry: 25.07.2014, 22:10
  Tylko On może nadać sens mojemu życiu ,lecz jeśli ma się to odbywać na siłę to juz lepiej niech piorun sie nie pokazuje.
(1) [2] [3] [4]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej