Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

     Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

     Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.
   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Ula: 03.01.2019, 21:43
 Dobry Ojcze w Niebie i Święty Józefie dziękuję za okazane łaski. Dziękuję za mojego Narzeczonego. Proszę o zdrowie dla niego i dla mnie. Otaczajcie nas swoją opieką, abyśmy zawsze tak pięknie się kochali. Proszę także dla nas o dar małzeństwa, macierzyństwa i ojcostwa.
 Sylwia: 16.12.2018, 10:01
 Panie Jezu dopomóż Bartkowi, wskaż mu właściwą drogę, oczyść serce i duszę
 Magda: 27.10.2018, 10:55
 Prowadź nas dziś panie Boże !!! Chron nas ! Dodaj odwagi wiary miłości !
 Asia: 15.08.2018, 20:14
 Boże, proszę pomoz nam przetrwać ten ciężki czas jaki teraz przeżywamy z narzeczonym. Okarz nam swoje Miłosierdzie aby wszystko dobrze sie ułożyło. Kocham Cie całym sercem
 Paulina : 19.07.2018, 23:28
 Dziękuję za piękną modlitwę, która mogę się modlić za mojego narzeczonego. Panie Boże dziekuje Ci za niego ze dzięki Tobie mogę się nim cieszyć, prosze Cię o błogosławieństwo dla nas o dobre przygotowanie się do sakramentu małżeństwa.
 Darek: 15.06.2018, 22:31
 Panie Boże spraw, aby nasze małżeństwo wyglądało tak, jak okres narzeczeństwa.. Bez kłótni, bez złości (no może poza drobnymi wyjątkami), bez zdrad. Chroń nas od wszelkich pokus. Proszę, aby wszystko potoczyło się zgodnie z naszą myślą, z naszymi planami. Planujemy dziecko.. Spraw, aby było zdrowe i mądre, aby radość ogarniała całą rodzinę.. Oto Ciebie prosimy...
 Anna: 14.06.2018, 20:05
 Św. Józefie, pomóż mojemu narzeczonemu pokonać walkę z alkoholizmem, pomóż mu zrozumieć, że jedynym rozwiązaniem jest leczenie. Nie chcę go opuszczać, ale mam coraz mniej sił, by walczyć za nas oboje. Daj mu siłę, by to on zawalczył o siebie i o nasz związek. Daj mu mądrość, by zrozumiał, że jest chory. :(
 Mati: 18.12.2017, 15:27
 Panie Boże proszę, aby moja przyszła żona była ze mną szczęśliwa.
 Ona: 30.11.2017, 18:14
 Panie Boże, bardzo proszę Cię o wpłynięcie na serce mojego chłopaka, aby dojrzał do podjęcia kroku o małżeństwie...
 Natalia: 26.11.2017, 22:25
 Panie Boże, proszę aby moja rodzina dobrze przyjęła fakt o moich zaręczynach. Aby lubiła mojego przyszłego męża i nas wspierała, i aby on sam dobrze się czuł w mojej rodzinie.
 Narzeczona: 15.11.2017, 21:06
 Panie Boze spraw, abya moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza milosc. Błogosław nam Boże
 narzeczona Julia: 04.11.2017, 20:58
 Panie Boże umacniaj naszą miłość.Nie pozwól by było tak jak jest teraz.Szanuje i kocham mojego Marcina i chce kochać.Daj mi psychiczne natchnienie ,żebym mogla znieść te wszystkie obelgi ze strony mojej rodziny , abysmy przetrwali to wszystko i staneli przed Tobą składając sobie przysięgę przed Twoim obliczem.Bardzo tego pragnę Panie Jezu.Daj mi siłę na dalsze lata naszego wspólnego życia.Nie prosze o więcej.Nie chcę łatwych pieniędzy , fortuny tylko człowieka , który zawsze będzie przy mnie.
 Beata: 08.10.2017, 14:09
 Panie Boze, prosze Cie o to aby moj narzeczony w koncu dojrzal do bycia glowa rodziny i ojcem . Spraw to aby posluchal glosu twego i swego serca i wybral dobrze. I przestal bac sie odpowiedzialnosci i nie sluchal swego ojca.
 Sylwia: 03.10.2017, 21:59
 Panie Boże spraw, aby moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza miłość
 Gabi: 02.09.2017, 21:02
 Proszę o cud małżeństwa z Maciejem ,którego kocham .Dobry Boże wskaż mu drogę abyśmy wspólnie cieszyli się małżeństwem.
 Katarzyna: 02.09.2017, 04:13
 Panie Boże, proszę roztaczaj nad moim małżeństwem swoją opiekę i uświęcaj je swoją łaską.
 Aga: 22.06.2017, 20:25
 Piszę w intencji mojego narzeczonego - Jacka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umial na nowo pokochać narzeczoną, wrócił do niej. Proszę dla Narzeczonego o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. W górę serca!
 Emil: 21.06.2017, 08:49
 Boże Nasz i Matko Najświętsza dziękuję Wam że postawiliście na mojej drodze Piotra. Proszę Was żebyśmy zawsze patrzyli w tym samym kierunku, by nasza miłość nigdy się nie skończyła. Prowadźcie nas dobrze przez życie. Amen
 Kotek: 19.12.2016, 23:23
 Panie Boże pomóż nam być w wiecznej miłości
 Narzeczony: 19.12.2016, 23:05
  Bardzo kocham swoją narzeczona i żeby ta miłość nigdy się nie skończyła Boże dopomóż
(1) [2]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej