Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.

Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.

Modlitwa narzeczonych

Boże, Ty jesteś samym życiem i miłością! Ty rozsiałeś po świecie ślady Twojej dobroci i łaskawości, a człowiekowi dałeś rozumną wolę i serce zdolne do miłowania wszystkiego, co dobre i piękne. Spojrzyj na nas, złączonych miłością wzajemną. Dziękujemy Ci za to, żeśmy się spotkali i poznali, jak również za radość, jaką stąd czerpiemy. Zachowaj nasze serca w Swoich Ojcowskich rękach i spraw, byś Ty był zawsze naszą pierwszą i najwyższą Miłością. Niech treścią naszych myśli i uczuć będzie tylko to, co Tobie się podoba i od Ciebie pochodzi. Niech nawet na chwilę nie opuszcza nas pamięć o Twojej świętej obecności i bliskości, jak również o naszej godności dzieci Bożych. Spraw, Ojcze miłościwy, abyśmy wzrastali w łasce i miłości Twojej oraz w pełnieniu Twoich przykazań. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 15.03.2020, 15:55
 Święty Józefie, proszę o łaskę uzdrowienia relacji z narzeczonym, aby znikły wszelkie wątpliwości i lęki związane z przyszłością. Proszę uzdrów naszą miłość i sprowadź nas na wspólną drogę życia.
 Kasia: 04.03.2020, 00:55
 W intencji Pawła , abyśmy zawsze potrafili ze sobą rozmawiać, stawać czola problemom, aby nasze oczy patrzyly w jedną stronę i aby dawały odwagę do bycia dobrym człowiekiem. Błagam Cię o zdrowie dla całej naszej rodziny zwłaszcza dla,babci.
 Joanna: 23.01.2020, 13:51
 Prosze w intencji mnie i mojego partnera oraz naszej relacji.Panie prosze wlej w nasze serca pokore,Twoja radosc,milosc,oswiec nas oboje i pomoz uratowac zwiazek.Dziekuje.
 Sylwia.k.: 03.01.2020, 07:59
 Sw. Jozefie posze ciebie o zdrowie dla mojego narzeczonego Piotra Aby udzwignal ciezar bycia odpowiedzialnym za nasz dom
 Sylwia i Piotr. Ż: 30.12.2019, 00:34
 Nasza matko boża Maryji dzieciontka Jezus Proszę ciebie w troskę o moją narzyczone abyś mogła w tych trudnych czasach pomogła jej się odnaleść w życiu jakim zostanie żonom daj jej opaczności i o wytrwałość dla marzyczonej mi Sylwi.K.... Patronie mężczyzn Józefie mężu Maryji proszę ciebie bardzo abym w tych trudnych czasach dbał o narzeczeństwo był umiał dać o jej miłość i uczucie aby się nie bała być żonom jeśli dasz mi owoc jakim jest wierność uczciwość tak mi do pomusz Bóg do śmierci zastać z moim
 Sylwia i Piotr. Ż: 30.12.2019, 00:30
 Nasza matko boża Maryji dzieciontka Jezus Proszę ciebie w troskę o moją narzyczone abyś mogła w tych trudnych czasach pomogła jej się odnaleść w życiu jakim zostanie żonom daj jej opaczności i o wytrwałość dla marzyczonej mi Sylwi.K.... Patronie mężczyzn Józefie mężu Maryji proszę ciebie bardzo abym w tych trudnych czasach dbał o narzeczeństwo był umiał dać o jej miłość i uczucie aby się nie bała być żonom jeśli dasz mi owoc jakim jest wierność uczciwość tak mi do pomusz Bóg do śmierci zastać z moim
 Paulina: 24.10.2019, 23:14
 Maryjo najświętsza Matko obdarza nas narzeczonych wszystkimi potrzebnymi łaskami żeby wszystko się między nami układało żebyśmy byli że sobą szczęśliwi oraz żebyśmy się dovadywali i nigdy nie poddali. Miłość do grobowej deski. Wspomagaj nas proszę żebyśmy nie klocili się o rzeczy blache żebyśmy nie cierpieli blagam trzymaj nas w swoich ramionach.
 Majka: 15.10.2019, 22:40
 Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego narzeczonego który wczoraj uległ ciężkiemu wypadkowi oby to doświadczenie które przeżywamy umocniło nas w wierze i nigdy nie oddaliło od Ciebie ABBA Nasz Kochany Tatusiu .To Ty planujesz związek narzeczeństwo i sakrament małżeństwa .Jezu daj nam godnie się do niego przygotować .Jezus Jest Panem i nie ma innego !!!
 Majka: 15.10.2019, 22:32
 Panie Jezu prosimy Cię o dar jedności i pokoju pomiędzy nami dla naszej wspólnej relacji każdego dnia .I jeśli jest taka Twoja wola to proszę w uniżeniu i głębokiej pokorze serca której się uczę od Ciebie Oby Bóg był tak łaskawy wysłuchać .Proszę o dobrego męża Jezu ufam Tobie


 Magda: 20.09.2019, 19:04
 Panie Jezu, musiałam rozstać się z narzeczonym gdyż nie okazywał żadnej radości z nadchodzącego ślubu a przy każdej okazji wyzywał mnie i najchętniej nie odzywał się przez długie godziny i pił zmieniając co miesiąc pracę lub w ogóle do niej nie chodząc. Krótko po naszym rozstaniu znalazł sobie inną i "cytując go" on nie wie czy nie będzie szukał dalej. Przestrzegam wszystkie osoby przed zbyt długim tolerowaniem nagannych zachowań w związku w nadziei że one się zmienią. Nie zmienią - ani z pierwszą, ani z kolejną "ofiarą" którą dziś już nie jestem a byłam wierząc w szczere intencje ślubowane w chwili oświadczyn. Szczęść Boże!
 Ka: 03.09.2019, 10:16
 Panie Boze prosze o dar milosci ,szczerych rozmow,cierpliwosci i pewnosci siebie dla narzeczonego aby wszystko zalatwi bez proszenia i oby wszystko sie udalo zebym widziala w nim szczescie a takze radosc z zwiazku przgotowaniami do dakramentu malzenstwa
 Kaaasia : 20.08.2019, 09:44
 Bardzo Prosimy o modlitwe zebysmy wytrwali w okresie narzeczenstwa zebysmy sie nie poddali i nie zrezygnowali ze slubu poprzez lęk jaki nas dotyka Kasia i Lukasz
 Kasia : 17.08.2019, 11:46
 Bardzo Prosze o Modlitwe za mojego narzeczonego o potrzebne laski dla niego spokoj serca i duszy aby wiecej ze mna rozmawial , abysmy przezwyciezali wszelki promlemy a takze o Blogoslawienstwo dla nas o dobre przygotowanie do sakramentu malzenstwa
 Mateusz: 19.07.2019, 20:22
 Panię Boże, błogosław naszej rodzinie którą jutro założymy, czuwaj nad nami i spraw abyśmy całe nasze życie prowadzili zgodnie z Twoimi nakazami, a na końcu mogli się cieszyć życiem wiecznym razem z Tobą Panie, amen.
 Kasia: 15.07.2019, 12:40
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji narzeczonego o potrzebne łaski dla niego o spokój serca i duszy , żeby nasza miłość stawała się z dnia na dzień silniejsza
 Jagoda: 06.06.2019, 01:55
 Panie Boże proszę o dar miłości i wierności, prawdomówności dla mojego narzeczonego.
 Kasia : 26.05.2019, 20:30
 Bardzo prosze o modlitwę w intencji Narzeczonego o zdrowie dla niego aby kontuzja jakiej doznał szybko się sie wygoila. O cierpliwość dla niego i potrzebne łaski .
 Gabrysia: 17.05.2019, 16:32
 Bardzo proszę o modlitwę za mojego Narzeczonego szczególnie o zdrowie, nieustajace dobro i wiernosc w posludze malżeńskiej. Panie Boże umocnij naszą miłość i czyń ją dojrzalszą z każdym dniem.
 Kasia : 08.05.2019, 07:11
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego aby podołał trudnościom i dołożył wszelkich starań w osiągnięciu celu.
 Kasia : 17.04.2019, 19:37
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego o potrzebne łaski dla niego o spokój serca i duszy. Niech nasza miłość rozkwita każdego dnia .
(1) [2] [3] [4]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna

 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej