Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.

Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.

Modlitwa narzeczonych

Boże, Ty jesteś samym życiem i miłością! Ty rozsiałeś po świecie ślady Twojej dobroci i łaskawości, a człowiekowi dałeś rozumną wolę i serce zdolne do miłowania wszystkiego, co dobre i piękne. Spojrzyj na nas, złączonych miłością wzajemną. Dziękujemy Ci za to, żeśmy się spotkali i poznali, jak również za radość, jaką stąd czerpiemy. Zachowaj nasze serca w Swoich Ojcowskich rękach i spraw, byś Ty był zawsze naszą pierwszą i najwyższą Miłością. Niech treścią naszych myśli i uczuć będzie tylko to, co Tobie się podoba i od Ciebie pochodzi. Niech nawet na chwilę nie opuszcza nas pamięć o Twojej świętej obecności i bliskości, jak również o naszej godności dzieci Bożych. Spraw, Ojcze miłościwy, abyśmy wzrastali w łasce i miłości Twojej oraz w pełnieniu Twoich przykazań. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa dla narzeczonych

Ojcze nieskończenie dobry! Dziękujemy Ci, żeś nam pozwolił się odnaleźć. Dziękujemy Ci za łaskę naszego porozumienia i za miłość wzbudzoną w naszych sercach.

Uśmiechasz się, Panie, patrząc na naszą radość. Tyś nas przygotował do tej chwili od poczęcia. Tyś nas formował, żebyśmy rozmiłowali się w sobie i prowadziłeś za rękę, żebyśmy nie mogli się rozminąć, dziękujemy Ci, Panie za twoją Opatrzność, za to, że ustawicznie czuwasz nad nami.

Rozwijaj, panie, naszą miłość. Uzdolnij nas do podjęcia Twojego powołania, chcesz, abyśmy razem związali nasz los i ręka w rękę budowali wspólne gniazdo. Tobie się powierzamy. Ty nas prowadź i chroń od wszelkiego zła. W Tobie pragniemy tworzyć wspólnotę i należeć do siebie na zawsze. Pobłogosław nam, Ojcze! prosimy Cię o to przez Twojego Syna i naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Joanna: 18.05.2022, 13:05
 Panie,dziekuje Ci za mojego wspanialego partnera. Dziekuje,ze nasz zwiazek „sie dotarl”. Prosze,aby moj partner byl zawsze zdrowy i sczesliwy. Prosze,daj mu duzo sily,zeby potrafil zrozumiec co mnie boli i rani.Wybacz mi rowniez Panie,ze zdarza mi sie go ranic.Prowadz nas swoja droga.
 Klaudia: 15.04.2022, 00:38
 Panie Boże , proszę pomóż mi się pogodzić z narzeczonym. Niech okaże mi miłość i szacunek. Wstaw się za nas. Miej nas w opiece. Amen.
 Patrycja : 03.11.2021, 17:53
 Boże uzdrow nasza miłość z narzeczonym zabierz od nas wszystkie lęki i niepokoje. Naucz nas pięknej miłości i rozmowy
 Joanna: 02.11.2021, 09:58
 Dziekuje Panie za mojego narzeczonego. Prosze o umocnienie naszej milosci,zebysmy sie nigdy nie zranili,ale nawzajem wspierali,szanowali i kochali.
 Gosia: 22.09.2021, 19:50
 Św Józefie proszę cie o zdrowie i siły dla mojego narzeczonego,o dobry rozum i nie zejście na zła drogę alkoholizmu dodaj mu chęci do życia i wiary w siebie oraz cierpliwość dla mnie .Bóg zapłać
 Hoszkay: 29.03.2021, 23:10
 Proszę oby nasz ślub i wesele odbył się 1 mają tego roku. Żebyśmy wiedząc końcu się Panie Boże pobrali
 Misia: 06.03.2021, 10:56
 Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo
 Misia: 05.03.2021, 05:56
 Proszę o modlitwę za Nas Panie by Naszą miłość nigdy nie wygasła byśmy mieli zawsze szacunek dla siebie i wspierali się w trudnościach dnia codziennego
 Agnieszka: 15.03.2020, 15:55
 Święty Józefie, proszę o łaskę uzdrowienia relacji z narzeczonym, aby znikły wszelkie wątpliwości i lęki związane z przyszłością. Proszę uzdrów naszą miłość i sprowadź nas na wspólną drogę życia.


 Kasia: 04.03.2020, 00:55
 W intencji Pawła , abyśmy zawsze potrafili ze sobą rozmawiać, stawać czola problemom, aby nasze oczy patrzyly w jedną stronę i aby dawały odwagę do bycia dobrym człowiekiem. Błagam Cię o zdrowie dla całej naszej rodziny zwłaszcza dla,babci.
 Joanna: 23.01.2020, 13:51
 Prosze w intencji mnie i mojego partnera oraz naszej relacji.Panie prosze wlej w nasze serca pokore,Twoja radosc,milosc,oswiec nas oboje i pomoz uratowac zwiazek.Dziekuje.
 Sylwia.k.: 03.01.2020, 07:59
 Sw. Jozefie posze ciebie o zdrowie dla mojego narzeczonego Piotra Aby udzwignal ciezar bycia odpowiedzialnym za nasz dom
 Sylwia i Piotr. Ż: 30.12.2019, 00:34
 Nasza matko boża Maryji dzieciontka Jezus Proszę ciebie w troskę o moją narzyczone abyś mogła w tych trudnych czasach pomogła jej się odnaleść w życiu jakim zostanie żonom daj jej opaczności i o wytrwałość dla marzyczonej mi Sylwi.K.... Patronie mężczyzn Józefie mężu Maryji proszę ciebie bardzo abym w tych trudnych czasach dbał o narzeczeństwo był umiał dać o jej miłość i uczucie aby się nie bała być żonom jeśli dasz mi owoc jakim jest wierność uczciwość tak mi do pomusz Bóg do śmierci zastać z moim
 Sylwia i Piotr. Ż: 30.12.2019, 00:30
 Nasza matko boża Maryji dzieciontka Jezus Proszę ciebie w troskę o moją narzyczone abyś mogła w tych trudnych czasach pomogła jej się odnaleść w życiu jakim zostanie żonom daj jej opaczności i o wytrwałość dla marzyczonej mi Sylwi.K.... Patronie mężczyzn Józefie mężu Maryji proszę ciebie bardzo abym w tych trudnych czasach dbał o narzeczeństwo był umiał dać o jej miłość i uczucie aby się nie bała być żonom jeśli dasz mi owoc jakim jest wierność uczciwość tak mi do pomusz Bóg do śmierci zastać z moim
 Paulina: 24.10.2019, 23:14
 Maryjo najświętsza Matko obdarza nas narzeczonych wszystkimi potrzebnymi łaskami żeby wszystko się między nami układało żebyśmy byli że sobą szczęśliwi oraz żebyśmy się dovadywali i nigdy nie poddali. Miłość do grobowej deski. Wspomagaj nas proszę żebyśmy nie klocili się o rzeczy blache żebyśmy nie cierpieli blagam trzymaj nas w swoich ramionach.
 Majka: 15.10.2019, 22:40
 Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego narzeczonego który wczoraj uległ ciężkiemu wypadkowi oby to doświadczenie które przeżywamy umocniło nas w wierze i nigdy nie oddaliło od Ciebie ABBA Nasz Kochany Tatusiu .To Ty planujesz związek narzeczeństwo i sakrament małżeństwa .Jezu daj nam godnie się do niego przygotować .Jezus Jest Panem i nie ma innego !!!
 Majka: 15.10.2019, 22:32
 Panie Jezu prosimy Cię o dar jedności i pokoju pomiędzy nami dla naszej wspólnej relacji każdego dnia .I jeśli jest taka Twoja wola to proszę w uniżeniu i głębokiej pokorze serca której się uczę od Ciebie Oby Bóg był tak łaskawy wysłuchać .Proszę o dobrego męża Jezu ufam Tobie
 Magda: 20.09.2019, 19:04
 Panie Jezu, musiałam rozstać się z narzeczonym gdyż nie okazywał żadnej radości z nadchodzącego ślubu a przy każdej okazji wyzywał mnie i najchętniej nie odzywał się przez długie godziny i pił zmieniając co miesiąc pracę lub w ogóle do niej nie chodząc. Krótko po naszym rozstaniu znalazł sobie inną i "cytując go" on nie wie czy nie będzie szukał dalej. Przestrzegam wszystkie osoby przed zbyt długim tolerowaniem nagannych zachowań w związku w nadziei że one się zmienią. Nie zmienią - ani z pierwszą, ani z kolejną "ofiarą" którą dziś już nie jestem a byłam wierząc w szczere intencje ślubowane w chwili oświadczyn. Szczęść Boże!
 Ka: 03.09.2019, 10:16
 Panie Boze prosze o dar milosci ,szczerych rozmow,cierpliwosci i pewnosci siebie dla narzeczonego aby wszystko zalatwi bez proszenia i oby wszystko sie udalo zebym widziala w nim szczescie a takze radosc z zwiazku przgotowaniami do dakramentu malzenstwa
 Kaaasia : 20.08.2019, 09:44
 Bardzo Prosimy o modlitwe zebysmy wytrwali w okresie narzeczenstwa zebysmy sie nie poddali i nie zrezygnowali ze slubu poprzez lęk jaki nas dotyka Kasia i Lukasz
(1) [2] [3] [4]


Autor

Treść

Nowości

św. Franciszek z Asyżuśw. Franciszek z Asyżu

Litania do św. FranciszkaLitania do św. Franciszka

Modlitwa do św. Franciszka z AsyżuModlitwa do św. Franciszka z Asyżu

Napomnienia Św. Franciszka z AsyżuNapomnienia Św. Franciszka z Asyżu

Wiersze o świętym Franciszku z AsyżuWiersze o świętym Franciszku z Asyżu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej