Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.

Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.

Modlitwa narzeczonych

Boże, Ty jesteś samym życiem i miłością! Ty rozsiałeś po świecie ślady Twojej dobroci i łaskawości, a człowiekowi dałeś rozumną wolę i serce zdolne do miłowania wszystkiego, co dobre i piękne. Spojrzyj na nas, złączonych miłością wzajemną. Dziękujemy Ci za to, żeśmy się spotkali i poznali, jak również za radość, jaką stąd czerpiemy. Zachowaj nasze serca w Swoich Ojcowskich rękach i spraw, byś Ty był zawsze naszą pierwszą i najwyższą Miłością. Niech treścią naszych myśli i uczuć będzie tylko to, co Tobie się podoba i od Ciebie pochodzi. Niech nawet na chwilę nie opuszcza nas pamięć o Twojej świętej obecności i bliskości, jak również o naszej godności dzieci Bożych. Spraw, Ojcze miłościwy, abyśmy wzrastali w łasce i miłości Twojej oraz w pełnieniu Twoich przykazań. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa dla narzeczonych

Ojcze nieskończenie dobry! Dziękujemy Ci, żeś nam pozwolił się odnaleźć. Dziękujemy Ci za łaskę naszego porozumienia i za miłość wzbudzoną w naszych sercach.

Uśmiechasz się, Panie, patrząc na naszą radość. Tyś nas przygotował do tej chwili od poczęcia. Tyś nas formował, żebyśmy rozmiłowali się w sobie i prowadziłeś za rękę, żebyśmy nie mogli się rozminąć, dziękujemy Ci, Panie za twoją Opatrzność, za to, że ustawicznie czuwasz nad nami.

Rozwijaj, panie, naszą miłość. Uzdolnij nas do podjęcia Twojego powołania, chcesz, abyśmy razem związali nasz los i ręka w rękę budowali wspólne gniazdo. Tobie się powierzamy. Ty nas prowadź i chroń od wszelkiego zła. W Tobie pragniemy tworzyć wspólnotę i należeć do siebie na zawsze. Pobłogosław nam, Ojcze! prosimy Cię o to przez Twojego Syna i naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Mati: 18.12.2017, 15:27
 Panie Boże proszę, aby moja przyszła żona była ze mną szczęśliwa.
 Ona: 30.11.2017, 18:14
 Panie Boże, bardzo proszę Cię o wpłynięcie na serce mojego chłopaka, aby dojrzał do podjęcia kroku o małżeństwie...
 Natalia: 26.11.2017, 22:25
 Panie Boże, proszę aby moja rodzina dobrze przyjęła fakt o moich zaręczynach. Aby lubiła mojego przyszłego męża i nas wspierała, i aby on sam dobrze się czuł w mojej rodzinie.
 Narzeczona: 15.11.2017, 21:06
 Panie Boze spraw, abya moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza milosc. Błogosław nam Boże
 narzeczona Julia: 04.11.2017, 20:58
 Panie Boże umacniaj naszą miłość.Nie pozwól by było tak jak jest teraz.Szanuje i kocham mojego Marcina i chce kochać.Daj mi psychiczne natchnienie ,żebym mogla znieść te wszystkie obelgi ze strony mojej rodziny , abysmy przetrwali to wszystko i staneli przed Tobą składając sobie przysięgę przed Twoim obliczem.Bardzo tego pragnę Panie Jezu.Daj mi siłę na dalsze lata naszego wspólnego życia.Nie prosze o więcej.Nie chcę łatwych pieniędzy , fortuny tylko człowieka , który zawsze będzie przy mnie.
 Beata: 08.10.2017, 14:09
 Panie Boze, prosze Cie o to aby moj narzeczony w koncu dojrzal do bycia glowa rodziny i ojcem . Spraw to aby posluchal glosu twego i swego serca i wybral dobrze. I przestal bac sie odpowiedzialnosci i nie sluchal swego ojca.
 Sylwia: 03.10.2017, 21:59
 Panie Boże spraw, aby moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza miłość
 Gabi: 02.09.2017, 21:02
 Proszę o cud małżeństwa z Maciejem ,którego kocham .Dobry Boże wskaż mu drogę abyśmy wspólnie cieszyli się małżeństwem.
 Katarzyna: 02.09.2017, 04:13
 Panie Boże, proszę roztaczaj nad moim małżeństwem swoją opiekę i uświęcaj je swoją łaską.


 Aga: 22.06.2017, 20:25
 Piszę w intencji mojego narzeczonego - Jacka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umial na nowo pokochać narzeczoną, wrócił do niej. Proszę dla Narzeczonego o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. W górę serca!
 Emil: 21.06.2017, 08:49
 Boże Nasz i Matko Najświętsza dziękuję Wam że postawiliście na mojej drodze Piotra. Proszę Was żebyśmy zawsze patrzyli w tym samym kierunku, by nasza miłość nigdy się nie skończyła. Prowadźcie nas dobrze przez życie. Amen
 Kotek: 19.12.2016, 23:23
 Panie Boże pomóż nam być w wiecznej miłości
 Narzeczony: 19.12.2016, 23:05
  Bardzo kocham swoją narzeczona i żeby ta miłość nigdy się nie skończyła Boże dopomóż
 Narzeczony: 19.12.2016, 21:11
  Bardzo kocham swoją narzeczona i żeby ta miłość nigdy się nie skończyła Boże dopomóż
 Ewelina: 23.10.2016, 22:32
 Dziękuje za tą modlitwe ;) będe się modliła za mojego Kochanego Adasia. Panie już niedługo będziemy sobie ślubować przed oltarzem ... 31.12.2016 .
 Ewelina : 20.09.2016, 14:46
 Panie Boże módl się za nami.wyzbadz mojego narzeczonego pokus abyśmy byli szczęśliwi w naszym małżeństwie. Aby miłość nas prowadziła. Poblogoslaw nasze małżeństwo.niech wszelkie przeciwności losu nam nie zagroza a niech nas wzmocnią. Kochamy cię Jezu Chryste miej nas w swojej opiece przebacz nam nasze błędy i grzechy.prosimy o wstawiennictwo św. Rity , św .Jana Pawła II ojca Pio , św .Józefa , Matkę Boża oraz wszystkich świętych w niebie . E I M .
 Artur: 06.09.2016, 18:35
 Panie Boże, Módl się z nami. Artur i Monika o ślub żeby szczęsliwy
 Justyna: 29.07.2016, 22:25
 Panie Boze, moj Ojcze Swiety Janie Pawle II, Franciszku..Prosze Was o blogoslawienstwo dla mnie i mojego nazeczonego Tomasza. Abysmy wytrwali we wszelkich trudnosciach i pokusach. Bysmy odnalezli prawdziwa milosc, ktora bedzie wedlug Twej woli Boze. Za rok bierzemy slub.
 Julka: 16.05.2016, 22:30
 Panie Boże módl się za mnie i mojego narzeczonego aby nasz związek dalej trwal aż na wieki i aby nikt zly nie kusil nas do niczego złego . Planujemy za rok wziąć ślub.
 Aneta: 09.05.2016, 15:17
 Panie Boże proszę spraw abyśmy wzięli z Mateuszem ślub we wrześniu 2017 roku. Błogosław naszej miłości i umacniaj nas w niej. Bądź naszym opiekunem i pomagaj przezwyciężyć wszystkie trudności.
[1] [2] (3) [4]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Cyryla AleksandryjskiegoModlitwa do św. Cyryla Aleksandryjskiego

Opowieść o papieskiej fladze na GiewoncieOpowieść o papieskiej fladze na Giewoncie

Kupując nasiona, nie owoceKupując nasiona, nie owoce

Godność osoby ludzkiej w nauczaniu Jana Pawła IIGodność osoby ludzkiej w nauczaniu Jana Pawła II

Czy potrafisz zjednywać sobie przyjaciół?Czy potrafisz zjednywać sobie przyjaciół?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej