Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.

Modlitwa za mojego narzeczonego

Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.

Modlitwa narzeczonych

Boże, Ty jesteś samym życiem i miłością! Ty rozsiałeś po świecie ślady Twojej dobroci i łaskawości, a człowiekowi dałeś rozumną wolę i serce zdolne do miłowania wszystkiego, co dobre i piękne. Spojrzyj na nas, złączonych miłością wzajemną. Dziękujemy Ci za to, żeśmy się spotkali i poznali, jak również za radość, jaką stąd czerpiemy. Zachowaj nasze serca w Swoich Ojcowskich rękach i spraw, byś Ty był zawsze naszą pierwszą i najwyższą Miłością. Niech treścią naszych myśli i uczuć będzie tylko to, co Tobie się podoba i od Ciebie pochodzi. Niech nawet na chwilę nie opuszcza nas pamięć o Twojej świętej obecności i bliskości, jak również o naszej godności dzieci Bożych. Spraw, Ojcze miłościwy, abyśmy wzrastali w łasce i miłości Twojej oraz w pełnieniu Twoich przykazań. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa dla narzeczonych

Ojcze nieskończenie dobry! Dziękujemy Ci, żeś nam pozwolił się odnaleźć. Dziękujemy Ci za łaskę naszego porozumienia i za miłość wzbudzoną w naszych sercach.

Uśmiechasz się, Panie, patrząc na naszą radość. Tyś nas przygotował do tej chwili od poczęcia. Tyś nas formował, żebyśmy rozmiłowali się w sobie i prowadziłeś za rękę, żebyśmy nie mogli się rozminąć, dziękujemy Ci, Panie za twoją Opatrzność, za to, że ustawicznie czuwasz nad nami.

Rozwijaj, panie, naszą miłość. Uzdolnij nas do podjęcia Twojego powołania, chcesz, abyśmy razem związali nasz los i ręka w rękę budowali wspólne gniazdo. Tobie się powierzamy. Ty nas prowadź i chroń od wszelkiego zła. W Tobie pragniemy tworzyć wspólnotę i należeć do siebie na zawsze. Pobłogosław nam, Ojcze! prosimy Cię o to przez Twojego Syna i naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Kasia : 17.08.2019, 11:46
 Bardzo Prosze o Modlitwe za mojego narzeczonego o potrzebne laski dla niego spokoj serca i duszy aby wiecej ze mna rozmawial , abysmy przezwyciezali wszelki promlemy a takze o Blogoslawienstwo dla nas o dobre przygotowanie do sakramentu malzenstwa
 Mateusz: 19.07.2019, 20:22
 Panię Boże, błogosław naszej rodzinie którą jutro założymy, czuwaj nad nami i spraw abyśmy całe nasze życie prowadzili zgodnie z Twoimi nakazami, a na końcu mogli się cieszyć życiem wiecznym razem z Tobą Panie, amen.
 Kasia: 15.07.2019, 12:40
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji narzeczonego o potrzebne łaski dla niego o spokój serca i duszy , żeby nasza miłość stawała się z dnia na dzień silniejsza
 Jagoda: 06.06.2019, 01:55
 Panie Boże proszę o dar miłości i wierności, prawdomówności dla mojego narzeczonego.
 Kasia : 26.05.2019, 20:30
 Bardzo prosze o modlitwę w intencji Narzeczonego o zdrowie dla niego aby kontuzja jakiej doznał szybko się sie wygoila. O cierpliwość dla niego i potrzebne łaski .
 Gabrysia: 17.05.2019, 16:32
 Bardzo proszę o modlitwę za mojego Narzeczonego szczególnie o zdrowie, nieustajace dobro i wiernosc w posludze malżeńskiej. Panie Boże umocnij naszą miłość i czyń ją dojrzalszą z każdym dniem.
 Kasia : 08.05.2019, 07:11
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego aby podołał trudnościom i dołożył wszelkich starań w osiągnięciu celu.
 Kasia : 17.04.2019, 19:37
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego o potrzebne łaski dla niego o spokój serca i duszy. Niech nasza miłość rozkwita każdego dnia .
 Kasia : 02.04.2019, 10:41
 Bardo proszę o modlitwę w intencji mojego Narzeczonego o spokój serca i potrzebne łaski. O umacnianie naszej miłości każdego dnia i doceniana jej piękna.


 Kasia: 31.03.2019, 21:46
 W intencji Michała, abyśmy zawsze potrafili ze sobą rozmawiać, stawać czola problemom, aby nasze oczy patrzyly w jedną stronę i aby dawały odwagę do bycia dobrym człowiekiem. Błagam Cię o zdrowie dla całej naszej rodziny.
 Kasia : 18.03.2019, 20:12
 Bardzo proszę o modlitwę za mojego Narzeczonego o zdrowie, potrzebne łaski oraz spokój serca i duszy.
 Kasia : 10.03.2019, 12:24
 Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego Narzeczonego. Niech nasza miłość budzi każdego dnia pragnienie bycia lepszym człowiekiem. Umacniaj nas Panie Boże w postanowieniach i otaczaj opieką.
 Julita: 28.02.2019, 21:53
 Panie Jezu dziękuje za to ze pozwoliłeś mi poznać Mojego narzeczonego to wspaniała osoba . Bardzo się kochamy o dziękujemy ze obdarzyłeś nas swoim miłosierdziem . Obydwoje jesteśmy dorosłymi ludźmi i bardzo pragniemy przysięgać sobie przed Tobą dla Ciebie . Pragniemy iść do nieba kochać i miłować nasz spanie . Proszę Cie o sile w naszym związku o to byśmy byli wytrwali w naszych postanowieniach,a po ślubie mogli cieszyć się życiem naszym przepełnionym miłości . Prosimy Cie o zdrowe dzieci byśmy mogli jest obdarzyć miłością nieskończona . Kochamy Cie Julita i Dominik
 Ula: 03.01.2019, 21:43
 Dobry Ojcze w Niebie i Święty Józefie dziękuję za okazane łaski. Dziękuję za mojego Narzeczonego. Proszę o zdrowie dla niego i dla mnie. Otaczajcie nas swoją opieką, abyśmy zawsze tak pięknie się kochali. Proszę także dla nas o dar małzeństwa, macierzyństwa i ojcostwa.
 Sylwia: 16.12.2018, 10:01
 Panie Jezu dopomóż Bartkowi, wskaż mu właściwą drogę, oczyść serce i duszę
 Magda: 27.10.2018, 10:55
 Prowadź nas dziś panie Boże !!! Chron nas ! Dodaj odwagi wiary miłości !
 Asia: 15.08.2018, 20:14
 Boże, proszę pomoz nam przetrwać ten ciężki czas jaki teraz przeżywamy z narzeczonym. Okarz nam swoje Miłosierdzie aby wszystko dobrze sie ułożyło. Kocham Cie całym sercem
 Paulina : 19.07.2018, 23:28
 Dziękuję za piękną modlitwę, która mogę się modlić za mojego narzeczonego. Panie Boże dziekuje Ci za niego ze dzięki Tobie mogę się nim cieszyć, prosze Cię o błogosławieństwo dla nas o dobre przygotowanie się do sakramentu małżeństwa.
 Darek: 15.06.2018, 22:31
 Panie Boże spraw, aby nasze małżeństwo wyglądało tak, jak okres narzeczeństwa.. Bez kłótni, bez złości (no może poza drobnymi wyjątkami), bez zdrad. Chroń nas od wszelkich pokus. Proszę, aby wszystko potoczyło się zgodnie z naszą myślą, z naszymi planami. Planujemy dziecko.. Spraw, aby było zdrowe i mądre, aby radość ogarniała całą rodzinę.. Oto Ciebie prosimy...
 Anna: 14.06.2018, 20:05
 Św. Józefie, pomóż mojemu narzeczonemu pokonać walkę z alkoholizmem, pomóż mu zrozumieć, że jedynym rozwiązaniem jest leczenie. Nie chcę go opuszczać, ale mam coraz mniej sił, by walczyć za nas oboje. Daj mu siłę, by to on zawalczył o siebie i o nasz związek. Daj mu mądrość, by zrozumiał, że jest chory. :(
[1] (2) [3] [4]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. WawrzyńcaModlitwa do św. Wawrzyńca

Litania do św. WawrzyńcaLitania do św. Wawrzyńca

Duch czasów ostatecznychDuch czasów ostatecznych

Bóg jest wszechmocny, ale lepiej od nas wie, co dla nas najlepszeBóg jest wszechmocny, ale lepiej od nas wie, co dla nas najlepsze

Treść orędzia fatimskiego: Znana i nieznanaTreść orędzia fatimskiego: Znana i nieznana

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej