Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Powiedz...

- Powiedz, czy kochasz mnie, mój Panie? - Ach, kocham Ciebie, moje Kochanie. - A czy kochasz mnie trochę, czy raczej bardzo? - Kocham Cię tak mocno, że inni mną gardzą. - A jak bardzo kochasz? Co byś dla mnie zrobił? - Dla Ciebie pozwalam, by tłum złych ludzi mnie pobił. - A jak jednym słowem miłość Twą wyrazisz? Chyba za te pytania się na mnie nie obrazisz? - Pokażę Ci i do odpowiedzi ust mych nie otworzę - Miast tego serce i ciało na krzyżu za Ciebie złożę. Donica Powiedz...Wasze komentarze:
 marzena aneta: 12.04.2023, 01:32
 Powiedz... dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ja: 23.09.2014, 00:50
 Naprawdę piękne.
 prawda: 01.04.2014, 10:59
 ..i nie ma wiekszej milosci od tej ktora daje nam BOG
 uczniowie: 27.09.2012, 14:48
 cudowne !
 anus b: 04.11.2011, 19:50
 Pan Bóg daje się nam darmo
 .....: 29.08.2011, 15:53
 Kocham Cie ;*
 Calineczka do wiatr: 31.08.2008, 13:51
 I ja się ogromnie rozradowałam, że "Siostrę mej duszy" w Tobie rozpoznałam! Niechże, wiec Pan nasz, Drogą nas prowadzi - TĄ która dla nas przewidział, i która nas zbawi...!!! :D
 wiatr do Calineczki: 31.08.2008, 10:49
  Calineczko Droga ... my chyba idziemy podobnie do Boga ..."jakiś " styl podobny ... jakby bratnie dusze ; nawet się rozradowałam , jak " Ciebie" czytałam , ciepłe pozdrowienia !
 wiatr: 31.08.2008, 09:31
  Nad TAJEMNICĄ ... się pochylasz , zastanawiasz ... nad Swoim powołaniem ... i Jego Świętej Woli szukasz na ścieżkach życia Twego ..przez Boga Umiłowanego . W ciszy modlitewnej ... Pan Ci natchnienia będzie dawał , dziel się Nimi z bliźnimi , bo dotykasz ich Serc Słowem Ci danym , od Pana Otrzymanym !


 Calineczka: 31.08.2008, 01:54
 A mnie, to co w Nim urzeka ... to ... Jego Serce Ogniem Miłości płonące, Ognisko Pokoju Dobra I Radości! To Jego Serce, przebite włócznią żołnierza, hojne dla tego, kto się Jemu zawierza! I gdzie Dwa Promienie Źródło Swoje mają, i łask tysiące na świat cały zsyłają!
 bratek: 30.08.2008, 23:36
 Mnie by to nie zdziwiło , gdyby donica była i nieco zazdrosna...sama jestem zazdrosna o tych , którzy umieli doskonale odpowiedzieć na Miłość Jezusa , mnie tam daleko do tych ideałów świętości . donica masz rację , każdy człowiek może zdradzić ale Bóg jest mu zawsze wierny...Bardzo ładny jest ten wiersz podobnie jak piękna jest dusza myślę i jego autorki . :)
 donica: 30.08.2008, 21:58
 hmm... myslę, że tylko zastanawiam się nad tą tajemnicą... nad moim powołaniem... nad Jego wolą względem mnie... On jest o nas zazdrosny, my nie musimy, bo ON jeden nas nigdy nie zostawi, nie opuści, nie zdradzi, nie zawiedzie... Amen:-)
 wiatr: 30.08.2008, 11:57
  Donica ... czyżbyś była lekko zazdrosna o Swojego Umiłowanego ? Co mnie w Nim pociąga , co mnie w Nim urzeka ? .... to Tajemnica człowieka , który z Nim w zażyłości żyje i czułość z Jego drogiej Twarzy ...jak z konwi wino ... ze smakiem pije !
 bratek: 29.08.2008, 19:00
 Rany i otwarte Serce Pana Jezusa , do którego pragnę jak św. Jan się przytulić , które dla nas zostało przebite na drzewie Krzyża są Bożą Miłością do każdego człowieka . Wielu gardzi Krzyżem i kochającym Miłosiernym Sercem , nie chce przychodzić do Jezusa i karmić się Eucharystią , bo nie chcą ukochać Go do szaleństwa . Gwożdzie były tępe jak tempe są nasze umysły , gdy popadamy w grzech . Idąc na Golgotę Pan Jezus upadał i powstawał , tak i my mamy podnosić się z naszych ciągłych upadków . Pan Jezus przebaczył z Krzyża tym co nie wiedzą co czynią , a my mamy na Spowiedzi Św. zostawiać swoje winy pod Jego Świętymi Stopami i przebaczać tym , co nas krzywdzą . " Nie ma większej miłości od tej , gdy ktoś swoje życie oddaje za przyjaciół swoich ..." J.15,13. Każdy z nas może do Niego przyjść i otworzyć się na Jego Miłość , na Jego dotyk , by zostać uzdrowionym na duchu . Duchu Święty oświecaj nasze umysły i umysły naszych bliżnich , byśmy poznawali Miłość Boga i wszyscy pokochali Pana Jezusa !
 magnolia: 29.08.2008, 12:12
 Dziękuję Ci, Jezu. Wiecie, że czasem jak jest mi źle czuję jakby ktoś mnie przytulal we snie i wiem, że to Mój Pan? On wie lepiej niż My sami, czego nam potrzeba... To takie... piękne, a zarazem tajemnicze...
 donica: 29.08.2008, 11:19
 -Co Cię w NIM pociąga, co Cię w NIM urzeka? -Mój Umiłowany nad własne życie ukochał człowieka.
 Calineczka: 29.08.2008, 10:14
 .... a więc... TAK MNIE KOCHASZ ... aż TAK!!! Mój Panie!!!!
 wiatr: 29.08.2008, 06:19
  Panie mój , tak bardzo mnie Umiłowałeś ??? Ramionami Krzyż dźwigałeś , a Twój błękit Oczu ... przyciągał mnie do Ciebie i mówił mi o Niebie ... , o pięknie ludzkiej Miłości tu na ziemi ... , której tak bardzo wszyscy pragniemy ! Połóż mnie na Swojej Dłoni , jak małe ziarenko ...; ucałuj ..., z brudu oczyść ... , włóż do gleby urodzajnej ... i niech zakiełkuje i Ciebie na wieki Miłuje !
 bodzia: 28.08.2008, 20:40
 Bardzo ładne i zarazem takie prawdzwie....
 heke: 28.08.2008, 20:35
 piękne... Miłość Boga nie ma granic...
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6

św. Barbaraśw. Barbara

Modlitwa do św. BarbaryModlitwa do św. Barbary

Litania do św. BarbaryLitania do św. Barbary

św. Jan Damasceńskiśw. Jan Damasceński

Modlitwa do św. Jana DamasceńskiegoModlitwa do św. Jana Damasceńskiego

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej