Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Ty stworzyłeś wszystko...

Były dinozaury, były różne stworzenia Wyginęły - świat ciągle się przemieniał. Dryfowały kontynenty, raz kilka raz pangea, Poruszały się skały, ruszała litosfera. Ty stworzyłeś wszystko, ty stworzyłeś świat, Świat który liczy bardzo wiele lat. Ty stworzyłeś ludzi i ziemię stworzyłeś, A ją po brzegi istotami wypełniłeś Niech każde stworzenie wielbi Boże Ciebie - I to co na ziemi żyje i to co na niebie. I to co w otchłani morza pływa za twą zgodą I to co na wolności cieszy się swobodą. Boże, Ty życie odbierasz i dajesz, W swej dobroci dla nas ludzi nigdy nie ustajesz. Ty, darzysz nas łaskami swymi I szczęście ludziom dajesz mnogie. Lecz nam ciągle czegoś brakuje Czego? Pojednania z Bogiem... Bo bez ciebie Boże, Nikt żyć nie może. Tylko człowiek kochający Ciebie Może uznać za szczęśliwego siebie... Łukasz Olszówka 14 lat Ty stworzyłeś wszystko...Wasze komentarze:
 marzena aneta: 15.04.2023, 19:24
 Ty stworzyłeś wszystko... dziękuję Boże kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Boże kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urodę ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję proszę o dobrą spowiedź świętą dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję
 bratek do wiatr : 15.09.2008, 20:30
 Dziekuję za dobre słowo...a te Twoje " oryginały " uważam , że są bardzo superowe i przemawiają do ludzkich serc ! Tak to prawda , że mamy zapomnieć o sobie ... Pan Jezus powiedział do św. Katarzyny takie słowa : " Myśl o Mnie a Ja będę myślał o tobie "... a do św. Franciszka , że " Boża Miłość nie jest kochana " ... " Miłość jest jak wiatr i wszędzie jej pełno , miłość jest jak kwiat , niech zostanie ze mną ! Miłość jest łaskawa i zawsze cierpliwa , miłość nie ustaje , jest zawsze prawdziwa . Miłość jest udręką , gdy jestem w rozterce i wieczną tęsknotą co koi me serce . Miłość jest weselem i rozkoszą nieba , jest dawaniem siebie i tego nam trzeba . Miłość jest wietrzykiem wraz z podmuchem Ducha , kto kocha Jezusa tylko Jego słucha ! " To taki mój wierszyk dla Ciebie . Pozdrawiam serdecznie w takim to duchu miłości ! Wiej dalej wietrzyku...!
 wiatr do bratka: 05.09.2008, 17:18
  Drogi bratku ... tak ...piękny kwiatku , skromny ... mały , ale także ... doskonały , bo Pan Cię stworzył , abyśmy Cię ujrzeli ... i o sobie zapomnieli . Jeśli chodzi o komentarze , które piszę ... siadam do komputera ... czytam tekst ... i piszę ... jak mi myśli "lecą"... nawet tego drugi raz nie czytam ... ; całość czytam ... po wydrukowaniu w Adonai ..., dlatego są to " oryginały " , których nie mam dla siebie !
 wiatr : 31.08.2008, 09:06
  Łukaszku , " mój Kochany " ... jestem tylko mamą , która pod Krzyżem z Maryją stoi i o swoje dzieci bardzo się " boi" - Te , które urodziłam ... i Te , Które w sercu moim " powiłam" ... bo szatan JUŻ NIE SYCZY ...ale Wściekle RYCZY !!! tak bardzo Szaleje ... że serce moje z bólu mdleje ! a One tak bardzo " nieświadome " ... , pragną życia " normalnego" .... zwyczajnego , spokojnego ....; Inne się jeszcze zabawą zajmują ... i Nic z Tego nie pojmują ! Łukasz , BĄDŹ Dzielnym Rycerzem Matki Najpiękniejszej i Boga , Który Cię Miłuje ...i wspaniałą Drogę Ci przygotowuje ! NIE BÓJ się bestii , Moc i ZWYCIĘSTWO po CHRYSTUSA STRONIE , Jego KOŚCIOŁA NAJDROŻSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!
 bratek: 30.08.2008, 23:26
 Wiatr ma niesamowity talent w pisaniu , wszystkich nas tu tym zachwyca a " Duch Święty wieje kędy chce " . Łukasz jeśli piszesz od siebie to uważam , ze masz w sobie dar wiary a nie wszyscy go mają , szczególnie tacy młodzi ludzie jak Ty . :) Nie zmarnuj tego . Odnośnie wierszyka to racja , Bóg wszystko stworzył , to od Boga wszystko zależy i wolnej woli człowieka a bez Boga człowiek nie może być szczęśliwym . Wiej wietrze i wlewaj w ludzkie serca swego Bożego Ducha !
 Łukasz O.: 30.08.2008, 21:15
 wiatr nie wiem kim jesteś, ale duch święty przez Ciebie mówi... *
 wiatr: 30.08.2008, 16:48
  Miłość do Jezusa ... duszę naszą wzrusza ; Serce otwiera ... i Dłonie Pana całuje , Który cały wszechświat mu pokazuje ; Swoje Tchnienie mu daje i Kosmos w zachwycie powstaje ! Bóg jeszcze raz Spojrzał ...i Człowieka w Swoim Sercu Dojrzał ... ! Zatęskniło Boże Serce ... za TYM Dziełem ... tak Mu drogim , doskonałym ..."jednak" w Wolności powstałym . Wolność mu ofiarowana miała przybliżać go do Pana , jednak różnie bywało , dlatego Boże Serce tak bardzo cierpiało ! Jeszcze raz Miłość Tchnęło , aby się dzieje ludzkości odmieniło ! Dusze dalekie i bliskie ... podajcie swą dłoń ..Temu , Który Was Miłuje ..i na wieki Sobie ŚLUBUJE !
(1)


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2

bł. Czesławbł. Czesław

Modlitwa do bł. CzesławaModlitwa do bł. Czesława

Litania do bł. CzesławaLitania do bł. Czesława

św. Ansegizśw. Ansegiz

Modlitwa do św. AnsegizaModlitwa do św. Ansegiza

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej