Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Cud

Często czekamy cudu Modląc się, co dzień o niego Pragnąc czegoś wielkiego Niezwykle wyjątkowego Cud się stał Lecz czy go dostrzegamy? Zajmując się tylko swoimi sprawami Bóg dał nam życie Więc się wydarzył Napełnił duchem, Nauczył nas marzyć Budząc do życia codziennym podmuchem Wyszeptując miłość tuż nad naszym uchem Czy tego chcemy? Zatraceni w słabościach bez duszy swej mycia Sami podążając drogą brudu, gnicia Zapatrzeni w siebie Żyjąc w ciągłej nudzie Napełnieni grzechem Zapominamy o cudzie Bóg nie zapomniał Dając za nas własne życie Przez krzyż stając się odkryciem Oddając krew i ciało darując nowe życie W cudzie przemienienia Przez Eucharystie, naszego nawrócenia Ponownego przebudzenia Stając przy kracie konfesjonału Odkryć Boga wielkość a swoją małość I przyjąć Boga do serca i żyć wiecznie Tylko daj sobie szanse, nie uciekaj więcej Andrzej CudWasze komentarze:
 marzena aneta: 15.04.2023, 13:30
 Cud dziękuję proszę o cud miłości uczciwości sprawiedliwości na świecie dziękuję proszę o cud domu kupna dobrej mieszkania sprzedaży urody cud ubezpieczenia zdrowotnego z urzędu pracy cud zdrowia cud pieniędzy cud dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości cud spowiedzi świętej dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 do JEZUSA: 09.08.2014, 08:59
 ... CHCIAŁAM COŚ zobaczyć tylko i uwierzyć, i ... nie zobaczyłam lecz dotykam czyjejs duszy. Dzięki Ci Boże.
 PRAWDZIWA: 10.07.2014, 09:01
  PRAWDZIWĄ 'BAJKĘ' chciałabym zobaczyć!
 PROSZĘ;): 10.07.2014, 09:00
  NIE ZNIKAJ?.. NA ZAWSZE PROSZĘ!
 :(: 01.07.2014, 01:39
  Sobie dać szanse ,JAK? Kiedy ? Wierzę że przyjdzie czas że odszuka innych nas Bóg. Mówię dość... PROSZĘ wróć. O Jezu nie da się zasnąć O Jezu jesteś blisko nas. Bądź teraz i już zawsze.
 :(: 01.07.2014, 01:38
  Sobie dać szanse ,JAK? Kiedy ? Wierzę że przyjdzie czas że odszuka innych nas Bóg. Mówię dość... PROSZĘ wróć. O Jezu nie da się zasnąć O Jezu jesteś blisko nas. Bądź teraz i już zawsze.
 "TO": 01.07.2014, 01:30
  TY ... niemożliwym CUDEM jest * Jakże się to stało(!)/stanie skoro nie znałam nie poznałam Cie nigdy.SERCE odnalazło drogę. O Jezu, zdejmij to jarzmo. Zrób coś Boże Jeśli kiedyś odnajdziesz te słowa* PROSZĘ o.. proszę powiedz coś. Daj głos. Milczysz a ja.. z tęsknoty. Pogubiło się me serce. Lecz odnalazło Bożą ścieżke. Wciąż marze .. o .. Myślą sercem duszą chcę być blisko Ciebie. TY lub Nikt! Przynoszę Ci serce na dłoni.Posłuchałam głos posłuchaj me serca ,ono Ciebie woła ono bije dla Ciebie/ USŁYSZ je Czekam na Twój gest znak.COKOLWIEK. Nie wystarczyło mi odwagi wcześniej. POKAZAĆ całą prawdę chciałabym teraz. Już dość czasu upłynęło to za daleko już chyba zaszło? Nie umiem odejść ,ciągle powracam. Jesteś wspomnieniem niespełnionym. Myliłam się ... ale TY Boże działasz ciągle zadziwiasz? Brakuje mi jednego Ciebie.
 PRAWDZIWY"CUD": 02.03.2014, 22:51
  PRAWDZIWY "CUD" ...TO TY!!! ... Tylko daj sobie szanse- "Nie uciekaj więcej" - nigdy - w Tobie ma ufność, Jak ufność Twoja we mnie... WYBACZ WSZYSTKO.. MÓJ BOŻE, TY WIESZ;Jakie "uparte serce" JAK wiele utraciło.. Tęskni niewymownie Dusza.. Dokonaj CUDU ...ostatniego... Proszę!
 PRAWDZIWY"CUD": 02.03.2014, 22:50
  PRAWDZIWY "CUD" ...TO TY!!! ... Tylko daj sobie szanse- "Nie uciekaj więcej" - nigdy - w Tobie ma ufność, Jak ufność Twoja we mnie... WYBACZ WSZYSTKO.. MÓJ BOŻE, TY WIESZ;Jakie "uparte serce" JAK wiele utraciło.. Tęskni niewymownie Dusza.. Dokonaj CUDU ...ostatniego... Proszę!


 kasia: 17.10.2012, 18:08
 Proszę Cię o cud
 i.: 03.12.2011, 20:38
 Jezu, proszę o cud...w mojej sprawie...
 nadzieja: 14.09.2011, 12:30
 Pragnę dziecka, prosze Cie Jezu o ten cud.
 ....: 29.08.2011, 16:11
 Boję sie ciebie obraźac jednak tyle razy mi sie to zdarza i jest mi tak bardzo przykro ... Taak cie kocham...
 krzys : 05.04.2011, 16:39
 Aby Najswietrze Serce Jezusa bylo otoczo modlitwa i miloscia w karzdym tabernakulum az do konca czasow aby Najswietrze Serce Jezusa bylo otoczone chwala i wspanialoscia teraz i zawsze niech bedzie blogoslawione Najswietrze Serce Maryi niech bedzie blogoslawiony swiety juda tadeusz na calym swiecie teraz i w wiecznosci -Ojcze nasz ,zdrowas Maryjo
 Ewelina: 13.02.2011, 09:02
 Błagam o dar potomstwa
 Ilona: 18.05.2010, 00:06
 piękne.. ;(
 gosia i antek: 13.02.2010, 19:47
 Boże błagamy Cię o cud potomstwa -usłysz nas w Tobie jedyna nasza nadzieja
 e: 25.01.2010, 21:03
 Wysłuchaj PAnie wołania o potomstwo przez wstawiennictwo Św. Rity, Św. Dominika oraz SW. Pio. Jezu ufam Tobie
 Małgorzata: 09.07.2009, 11:04
 Panie proszę Cię o jeden z największych cudów jakim jest cud poczęcia proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie bym mogła cieszyć się dzieciątkiem o którym tak marze i którego tak bardzo pragnę.
 bratek: 22.02.2009, 16:11
 Największym cudem jest Sakrament Eucharystii, Bóg daje nam Siebie-Swoje Świete Ciało chociaż nie jesteśmy tego godni. Uciekamy często przed Bogiem i Jego Miłością i wcale nie chcemy przyjmować Bożych łask a przecież Serce Jezusa dla nas wszystkich zostało przebite włócznią. Czekamy na cud a i tak go nie widzimy jak się on nim staje; cudem nowe życie, kwiaty, chmury, góry, cudem bywa wyjście z wypadku i łono natury. A największym cudem na tym naszym świecie, tak słyszałam jest ludzkie nawrócenie lecz to pewnie wiecie. Nawet mi nieco do rymu to wyszło. Nawracajmy się więc i wierzmy w Ewangelię!
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 4Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 4

Nabożeństwo Pierwszych Sobót MiesiącaNabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

bł. Rafał Chylińskibł. Rafał Chyliński

Modlitwa do bł. Rafała ChylińskiegoModlitwa do bł. Rafała Chylińskiego

Litania do bł. Rafała ChylińskiegoLitania do bł. Rafała Chylińskiego

Modlitwa do św. BibiannyModlitwa do św. Bibianny

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej