Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Dla mojej córki

Dziękuję Ci za wszystko,
za dobre i za złe.
Dziękuję za uśmiechy,
za nieprzespane noce, za stracone dnie.
Dziękuję że mogłam Cię urodzić
i płakać nad kołyską.

Dzisiaj... o jakże stałaś się obcą,
ale dla mnie zostaniesz zawsze bliską.
I kiedy wszyscy w życiu Cię zawiedli
i podeptali uczucia Twoje,
o łaskę do Boga wznoszę modły moje.

A gdy nad grobem moim staniesz kiedyś
smutna i zadumana
Wytrzyj dziecko łzę w oku i pomyśl, że...
prawdziwym przyjacielem była zawsze
tylko Twoja Mama.

autor nieznany   

Wasze komentarze:
 Syla: 16.02.2020, 10:56
 Moja mama juz dawno temu odeszla i choć nie raz sie kłóciłyśmy to kochałam i kocham ją do dziś .Teraz sama jestem matką dorosłej córki która rozpoczyna swoje życie u boku swego chłopaka .Jest to dla mnie straszny ból bo jesteśmy ze sobą bardzo zżyte jednak pozwalam jej żyć na jej własnych zasadach .Wierzę że nigdy o mnie nie zapomni tak jak ja nie zapomniałam o mojej mamie .
 rob: 24.09.2018, 08:01
 Piękne.
 R..........: 24.01.2017, 19:09
 Moja córka też zapomniała o mnie tkwi w toksycznym związku z mężczyzną nieodpowiedzialnym, pijącym i jeszcze z innymi nałogami. Nie chce nikogo słuchać, tak bardzo mnie to boli a najbardziej to, że nie mam z nią kontaktu.Tak bardzo ją kocham, oddałabym za nią życie, żeby tylko była szczęśliwa. Ma dla kogo żyć, ma wspaniałego syna, którego tez bardzo kocham, Tak bardzo brakuje mi jej. Kocham Cię córeńko.
 matka: 28.08.2015, 18:37
 ja także zawsze wszystko poświęcilam dla swojej córki byłyśmy jak najlepsze przyjaciółki ,ale odkąd spotyka się z pewnym chłopakiem ja dla niej nie istnieje i choć ona wie ,że on ją nie szanuje a tylko wykorzystuje ,to on się dla niej liczy do mnie się nie odzywa to takie przykre i tak bardzo boli..
 Maria:28.05.2015: 28.05.2015, 21:34
 Moje serce też pęka .Córka 22 lata zapomniała o mnie i ojcu.Jest mi bardzo ciężko.Ten wiersz wyśle mojej córce.
 Anna: 27.04.2015, 10:30
 Życie przed Tobą, więc pędzisz, więc chwytasz, O tych co z Tyłu nawet nie spytasz. Za Tobą Starość wciąż wierna, oddana, Za Tobą Starość tęsknotą złamana. Wpatrzona w okno, chce znaleźć wspomnienia, Oczy zamyka - dogania marzenia. W wspomnieniach widzi Dzieci gromadkę, W marzeniach widzi przy Dzieciach Matkę. Wczoraj szczęśliwa, dziś opuszczona, Przy oknie Matka tęsknotą zmęczona. Chociaż samotna, choć zapomniana, Jednak w swych Dzieciach wciąż zakochana. Ze smutkiem w sercu, jednak bez złości, Umiera Matka w swej samotności. PIERWSZĄ MELODIĘ JAKĄ SŁYSZAŁEŚ, BIŁO JEJ SERCE, CZY ZAPOMNIAŁEŚ? NIE??? CHCIAŁBYŚ JĄ DZISIAJ MATCE ZANUCIĆ? ZA PÓŹNO! TO CO STRACONE JUŻ NIE POWRÓCI. MŁODOŚĆ WRAZ Z ŻYCIEM DO PRZODU WCIĄŻ LECI, I TY BĘDZIESZ KIEDYŚ CZEKAŁ NA DZIECI. BĘDZIESZ JAK ONA DO WSPOMNIEŃ SWYCH WZDYCHAŁ, BĘDZIESZ JAK ONA Z TĘSKNOTY USYCHAŁ.
 irena 24.042015: 23.04.2015, 13:58
 Kochani przepiękny wiersz ostatnio napisałam go do córki którą tak bardzo kocham mam trochę problemów z nią ale jest ze mną . Wiem że mnie też kocha ale mam takie wrażenie że wykreśliła mnie ze swojego życia .
 Bogusia: 15.11.2014, 22:05
 Panie Boże proszę pozwól naszej córce się odnaleźć w tym świecie. Proszę skieruj Jej kroki na swoje ścieżki. Nasza córka mieszka z nami, ale nie odzywa się do nas, wykreśliła ze swojego życia wartości wpajane Jej przez dwadzieścia lat. A wszystko to dla "wielkiej miłości", tylko ona nie widzi, że ta miłość Ją niszczy. Jeden chłopak potrafił zniszczyć nasze życie rodzinne tak misternie przez dwadzieścia jeden lat tkane. serce matki i ojca pęka...
 Iza: 06.11.2014, 22:10
 Moja córka ma jutro urodziny chodź jest dopiero nastolatką już wykreśliła mnie ze swojego serca, a serce matki zawsze tęskni i bezgranicznie kocha.Po kilkunastu latach samotnego wychowania teraz wybrała swojego ojca.Nie da się opisać tej straty, chodź wiem, że żyje, gdzieś jest, ale ta tęsknota zabija.Przy życiu trzyma mnie jeszcze jedna córka, która chodź malutka otrze łzę i ukocha. Jest darem od Boga, chodź jeden musiałam oddać.


 ewa59: 03.11.2014, 07:56
 Witam! Do matek, które same się obwiniają. Nic nie zmieni postępowania naszych córek. Żyjmy swoim życiem. Jak będą chciały przyjechać- zadzwonią. Róbmy coś pożyteczniejszego coś, co zostanie po nas. Samotna matka nie jest gorsza. Nie dręczcie się same. Właśnie wtedy potrzeba nam przyjaciół. Pozdrawiam. Ewa.
 Bea: 13.02.2014, 23:44
 Piękny wiersz. Bardzo współczuję Mamą o których dzieci zapomniały. Łzy mam w oczach. U nas miłość , szacunek do starszych oraz dbanie o innych mamy we krwi. Choć zmarła moja babcia, dziadek i najukochańsza mama, dbamy o siebie, nasze uczucia. Z kobiet zostałam tylko ja. Każde święta, urodziny, imieniny w dalszym ciągu obchodzimy. w pomniejszonym gronie, zawsze jest dużo łez, ale jesteśmy razem. Mama to najpiękniejsze słowo na świecie. Ja kocham nad życie swoje dzieci. One okazują mi również wielką miłość, przyjaźń. Oby tak zostało do końca moich dni. Wierzę że wasze dzieci się otrząsną i przeproszą Was. Pozdrawiam.
 mama i babcia: 25.08.2013, 14:12
 Czytam ten wiersz, i łzy same płyną, jak bardzo w nim widzę swoje dzieci, które za dobrem materialnym zapomniały o MATCE. Ciągle zadaje sobie pytanie, gdzie popełniłam błąd?
 mama: 31.05.2013, 18:37
 Przepisalam ten wierszi wsadzilam do szuflady dla mojej coreczki ,Ona kiedys mnie odwiedzi tak Bardzo ja kocham ,pracuje nie ma czasu i ja to rozumiem,Dzieci jak ptaki wyfruwaja z gniazd w dal tylko pozniej nie znajduja drogi do domu .Przypominaja sobie o nas kiedy same zostaja matkami i ich dzieci sa dorosle .Czasami zbyt pozno pokaja do dzwi nikt juz nie otworzy
 Smutan: 31.05.2013, 18:06
 Wiersz dla mojej corki,moze kiedys sie odezwie nietrace nadzieji.Bardzo ja kocham i czekam na nia,nigdzie nie wyjezdzam ,Dzwi musza byc otwarte
 Ela: 29.05.2013, 22:05
 Ten wiersz jest taki smutny i bardzo prawdziwy.To dla mojej corki ,moze kiedys odezwie sie do mnie ja czekam na nia dzien i noc .Moze poprzeczytaniu tego wiersza zrozumie jaka krzywde sobie wyrzadzila.Amen
 ewa: 16.05.2013, 15:05
 A co z mamami,które zapomniały o córkach?
 ewa: 16.03.2013, 11:11
 mam córeczkę,jest jeszcze malutka ale już zaczęłam sie o nią bać,co będzie jak już będzie nastolatką,mam nadzieje i postaram sie jak najlepiej ją wychować w tych ciężkich czasach.kocham ją nad życie
 wiesia: 22.11.2012, 13:01
 Panie Boże czytając ten wiersz łzy cisną się do oczu ,też jestem córką i mam córke prosze opiekuj się moją kochaną córeczką prowadź ja drogą któr a dla niej wybrałeś i nie daj jej nikomu skrzywdzic
 Matka Bogusia: 13.08.2012, 17:45
  Proszę o modlitwę o zdrowie i siłę, pomyślność mojej córki.Niech Matka Boża da Jej siłę i cierpliwość w wychowaniu dzieci. A Jej mężowi niech wrócą dawne uczucia i zrozumienie. Niech jej marzenia się spełnią i niech tworzą kochającą i pełną RODZINKę !!!
 nieznany: 25.07.2012, 23:22
 dla mojej corki
(1) [2]


Autor

TreśćPoprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej