Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Dobra rada

     Czy mam wam dać dobrą radę? Uważacie Jezusa za waszego zaufanego przyjaciela. Nauczcie się Go odwiedzać, dostrzegać Go, być z Nim, a zrozumiecie, ile się przez to nauczycie.

     Chodzi o mądrość, którą tylko On może wam dać; o prawdziwą naukę, która czyni mądrym, świętym i szczęśliwym. Tu podczas spotkania serca z sercem zostajemy stopniowo obdarowywani wszystkim, czego nam w życiu potrzeba.

     "Powiedz mi, z kim obcujesz, a powiem ci, kim jesteś. Kiedy przychodzisz do Jezusa, kiedy z Nim przebywasz, stajesz się sam drugim Jezusem".


Pedno Arrupe
   

Wasze komentarze:
 Lilla: 27.04.2012, 23:13
 Szukam Cię Panie Jezu w człowieku,na modlitwie,w pięknym świecie.Mój Przyjacielu Zbawicielu Pośredniku,Oredowniku prędko przyjdz tak bezpośrednio zwyczajnie i napełnij mnie nanowo miłością swoją,kieruj każdą chwilą mego życia,wszystkim czym jestem i co pośiadam.
 Paulina: 26.06.2011, 11:54
 Z Jezusem mozna w każdej chwili porozmawiać i zwierzyć się pobyć z Nim sam na sam to jest piękne uczucie.
 Megi: 17.03.2011, 15:55
 Lubie rozmawiać z Jezusem bo tylko mu mogę powiedzieć co czuję, myślę nie wyśmieje mnie za moje braki, błędy, grzechy. A Ci którzy powinni być moimi przyjaciółmi co robią śmieją się, obmawiają zasmucają mojego przyjaciela i krzyżują go i innych. Ludzie pełni są zgnilizny w sobie osądów. Mój przyjaciel bardzo cierpiał i to było takie straszne i dzięki niemu żyje bo chroni moje życie
 S:: 10.08.2008, 11:39
 Tak to prawda ze Jezus daje wszystko czego nam potrzeba i wiem ze zawsze moge na NIEGO liczyc-jako Przyjaciela, Jednakze przychodza takie chwile w moim zyciu-kiedy o Nim zapominam i wowczas jestem bardzo nieszczesliwa.Musi uplynac wiele czasu kiedy zdam sobie sprawe ze dobrowolnie Go odzucilam,wtedy powracam do NIEGO i jakze musze sie wstydzic... wtedy... jak jest wtedy glupio...kiedy sie staje wobec ZBAWICIELA i jednoczesnie niezawodnego PRZYJACIELA
 Ministrant: 26.11.2007, 17:15
 Przecież Pan Bóg chce, żebyśmy byli tacy jak On :-7
 Beata: 29.10.2007, 20:26
 tekst jest Prawdziwy i wcale nie za mocny,bp tu nie chodzi o to że stajemy sie "Jezusami"w dosłownym tego słowa znaczeniu ale ,gdy przebywamy z Kimś dużo przęsiąkamy Jego nauka i żyjemy tak jak ON w tym wypadku Jezus i jesteśmy do Niego podobni w czynach a zwrot "stajesz sei sam drugim Jezusem"mowi o podobieństwie w czyanch dobrych!!! pozdrawiam wszystkich:)
 harcerka: 29.08.2007, 22:31
 prawdziwe ale.... troche za mocne
 Paweł: 25.07.2007, 18:42
 Za mocny tekst - ten cytat, szczególnie jego druga część.
(1)


Autor

Treść[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej