Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak ukryć monetę?

     Jak zwędzić monetę? Przy tej sztuczce musisz mieć zaufanego pomocnika, który nie wybuchnie śmiechem, kiedy sytuacja będzie wymagała zachowania powagi. A oto cały sekret: Podwiń koszulę i sweter na prawym ramieniu tak wysoko, by wszyscy zobaczyli, że nic nie zostało ukryte w rękawie. Następnie wyciągnij rękę i połóż monetę jednozłotową na otwartej dłoni. Publiczność powinna ją dokładnie widzieć. Teraz poproś widzów o przykrycie chustką twojej dłoni wraz z monetą. Mogą sięgnąć ręką pod chustkę i sprawdzić, gdzie jest moneta. Następnie zapytaj widzów: "Czy jesteście pewni, że moneta jeszcze tam jest?" Nikt nie będzie miał wątpliwości, przecież każdy przed chwilą czuł ją pod palcami, a nic się jeszcze nie wydarzyło.

     Teraz lewą ręką zacznij wykonywać koła nad prawą dłonią i chustką. Ruchy powinny być pełne gracji, wzrok utkwiony przed siebie, usta mruczą tajemne zaklęcia. Wreszcze lewą ręką zdejmij powoli chustkę z prawej dłoni i... moneta zniknęła.

     Tylko twój zaufany pomocnik wie, na czym polega cała tajemnica. To właśnie on jako ostatni sprawdzał, czy moneta jest pod chustką i wykorzystał okazję, by ją zabrać.


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa