Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak czytać w cudzych myślach?

     Zaskakujący trick, który można powtarzać często, pod warunkiem, że nie zrobimy tego raz za razem. Najpierw trzeba jednak poczynić pewne przygotowania. Na karteczce z notesu zapisz jakieś imię lub nazwisko; zaś drugie imię lub nazwisko na kolejnej karteczce (mogą to być nazwiska przyjaciół lub gwiazd muzyki pop albo jeszcze inne. Załóżmy, że są to: Kasia i Kazik). Obydwie karteczki złóż razem i umieść w kieszeni swojej kurtki - Kasię w przednim rogu, Kazika w tyle. Nie wolno ci tylko zapomnieć, gdzie są poszczególne karteczki.

     Teraz stań przed publicznością. Na dużym arkuszu papieru napisz trzy imiona; dwa z nich znajdują się już na twoich karteczkach. Teraz dochodzi jeszcze jedno, np. Janek. Następnie poproś widzów, by wspólnie wybrali jedno z imion, a ty w tym czasie wyjdź z pokoju. Po powrocie zwróć się do zebranych, by zajrzeli ci głęboko w oczy i bardzo mocno skoncentrowali się na wybranym przez siebie imieniu. Mrucz do siebie coś w rodzaju: "Jeszcze nie wiem, które to imię"! Weź do ręki kartkę, zapisz trzecie imię, złóż ją i dołącz do pozostałych, umieszczając pośrodku kieszeni.

     Niech teraz widzowie podadzą jedno z wybranych przez siebie imion. Oni mówią np.: "Kazik". Na co ty wołasz: "Zgadza się! Właśnie to imię wyczytałem w waszych myślach!" A na dowód wyjmij z kurtki karteczkę, umieszczoną w tylnej części kieszeni. Jest na niej jak byk napisane "Kazik".


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa