Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji rodzin

Modlitwy za rodziny

Modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II w intencji rodzin

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, "narodzonego z Niewiasty" i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.

Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.

Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.

Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach poprzez rodziny.

Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

Modlitwa za rodzinę

Boże, Ty ustanowiłeś rodzinę podstawą ludzkiej wspólnoty, przyjmij łaskawie nasze prośby i spraw, abyśmy złączeni wzajemny miłością naśladowali w naszych rodzinach cnoty Świętej Rodziny i doszli do wiecznej radości w Twoim domu. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa za dom rodzinny

Pozdrawiamy Cię gorąco Święta Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy jako obraną przez nas Panią i Królową naszego domu. Przez Twą troskliwą miłość macierzyńską błagamy Cię najgoręcej, zachowaj jego mieszkańców w zdrowiu i bezpieczeństwie, broń od ognia, kradzieży, wypadków i innych nieszczęść, a nade wszystko od niespodziewanej śmierci w stanie nieprzyjaźni z Bogiem.

Matko Nieustającej Opieki, uproś naszej rodzinie u Syna Twego wzajemne zrozumienie, gotowość pomocy, zdolność przebaczania oraz szczerość, cierpliwość i miłość w codziennym życiu. Spraw, by w naszej rodzinie było jedno serce i jeden duch. Bądź zawsze troskliwą Opiekunką naszej rodziny. Amen.

Dziękuje Ci za rodzinę

Jezu, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś, Dziękuję Ci za Twoją miłość, Twoje miłosierdzie, za moc Twojego przebaczenia, za jedność mojej rodziny, dziękuję Ci za miłość do bliźniego, za moc Twojego krzyża w mojej rodzinie, moc Twojego Zmartwychwstania. Ty jesteś Bogiem. Ty jesteś Panem mojej rodziny. Chwała Ci, Jezu! Alleluja!

Modlitwa do świętej rodziny w intencji rodzin

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem.

Jezu, Maryjo i Józefie, dajcie nam udział w Waszej wytrwałości w dobrym pomimo trudności i doświadczeń. Jesteśmy jak słabe trzciny, którymi miota wiatr pokus i utrapień. Jeżeli jednak Wy jesteście z nami, to któż przeciwko nam? Bądźcie z nami w życiu i przy śmierci.

Jezu, Maryjo, Józefie, oświecajcie nas, dopomagajcie nas, ratujcie nas!

MODLITWY KS. JANA BERTHIERA DO ŚWIĘTEJ RODZINY W INTENCJI RODZIN
(z książki Kult i naśladowanie świętej Rodziny)Wasze komentarze:
 Kasia: 30.12.2023, 17:56
 Boże uratuj moja rodzinę przed alkoholizmem naszego me,a i ojca,całe życie modliłam się za niego, nie ma żadnej poprawy, dlatego Boże błagam Cię o trzexwisc i spokój w naszej rodzinie. Błagam Cię o sile dla mnie i dla dzieci, o zdrowie psychiczne dla mnie i dla dzieci, bo dla naszego ojca i mez nie ma już ratunku. Któż jak nie Ty Boże masz moc i działasz cuda...proszę o ratunek.
 Maria: 04.12.2023, 14:04
 Panie Jezu prosze Cie w intencji blagalnej o dobra wole urzednikow,by sprawy zakonczyly sie dla mnie i dla dzieci pomyslnie.Jak tez dla Jerzego i jego dzieci. W intencji pracy,by zostal przyjety do pracy tam ,gdzie juz pracowal. Dziekuje bardzo.
 Zofia : 02.12.2023, 13:05
 Panie Jezu za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę za wszystkie małżeństwa i dzieci z naszej rodziny. Twojej opiece i miłości zawierzam każdą bliską mi osobę prosząc o łaski zdrowia, zgody,bezpieczeństwa, trzeźwości, wzajemnej miłości i szacunku, wiary która przenosi góry i nigdy nie gasnącej nadziei w naszych sercach. Jezu Ty się tym zajmij. Amen! Dziękuję Ukochany Jezu, dziękuję Maryjo, dziękuję Święty Józefie, dziękuję Święty Janie Pawle II!
 czcicielka: 10.11.2023, 14:10
 Panie Jezu prosze Cie w intencji blagalnej o wybawienie od nieprzyjaciol, od alkoholika z pobliskiego otoczenia,aby mnie i rodziny nie nekal.O jego oddalenie.Jak tez nienawisci ze strony :Ewy,K.S.Z.R. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny .
 Hubert: 16.10.2023, 20:59
 Panie proszę o uzdrowienie mojej kochanej Mamusi. By wyzdrowiała i wróciła do domu. Błagam o zdrowie i wszystko dobre dla moich najbliższych. Błagam wysłuchaj mej prośby.
 Marzena: 18.08.2023, 02:00
 Panie Boże proszę spraw aby mój brat się przemienił bo męka z nim od tyłu lat sprawia nam wielki ból . Strzeż go od złego i naprowadź na dobrą drogę. Proszę Cię Panie o wysłuchanie moich intencji i mniej nas wszystkich w opiece swojej Amen.
 zrozpaczona: 12.08.2023, 21:49
 Panie Boże błagam o miłość , jedność i zrozumienie w rodzinie.Błagam oszcześliwe rodziny dla naszych synów, obdarz ich zdrowym potomstwem, pozwól nam cieszyć się szczęściem naszych dzieci spraw żebyśmy mieli zawsze bardzo dobre, bliskie i częste kontakty z naszymi synami i ich rodzinami.Błagam o dobre synowe, spraw żeby były dla nas córkami. Zlituj się żybyśmy nigdy nie doświadczyli samotności i odrzucenia, spraw zebyśmy zawsze byli blisko naszych dzieci.
 A: 25.07.2023, 14:44
 Boże, błagam Cię o zdrowie dla wszystkich moich bliskich. Miej ich w opiece o daj nam wszystkim dużo pokoju
 Anna: 23.06.2023, 20:43
 Ukochany Ojcze Święty dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla Basi,dla całej rodziny,pomóż nam zachować spokój i miłości w rodzinie


 Maria: 16.06.2023, 13:30
 Sw.J.Paqwle 2 prosze Cie uslysz moja prosbe w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji pomocy Bozej w w jego i moich i jego brata wszystkich potrzebach:zawodowych/o etatowa prace dla syna na czas nieokreslony/,urzedowych/o zdanie egz,o odzyskanie pieniedzy,o dobra katolicka zone/. Bog zaplac za modlitwe.
 Kasia : 03.06.2023, 22:31
 Panie Boże proszę o zdrowie moich dzieci i spokój w rodzinie , którego nie ma w naszej rodzinie i cierpią moje dzieci. Proszę o nawrócenie mojego męża który znęca się psychicznie na demona, ciągle poniżając mnie i krzycząc. Boje się go coraz bardziej. Bardzo Kocham moje dzieci i chroń je, bo one są dla mnie najważniejsze. Dopomóż mi Panie Boże.
 Kasia: 21.03.2023, 19:59
 Panievuratuj moje małżeństwo i moja rodzinę. Co Bóg złączy człowiek nie może rozłączyć. Proszę aby mój mąż się opamietal i nie ulegał toksycznym kolegom, którzy niszczą jego psychikę. Amen
 Lidia: 01.02.2023, 20:48
 Najukochańszy Panie Boże ukochany Jezu Chryste błagam dopomusz w zdrowiu mojej kochanej wnusi Emilce która już od tygodnia ma wysoką temperaturę dopomusz w tym aby nie musiała iść do szpitala bardzo o to proszę
 Mama: 13.01.2023, 22:07
 Panie Boże proszę o opiekę,zdrowie,cierpliwość i potrzebne łaski dla syna w dniu jego urodzin. Proszę o silną wiarę dla niego i otwarcie na działanie Ducha Świętego. Boże błogosław mu i prowadź drogą szczęśliwą i bezpieczną, drogą przykazań bożych, chroń od wszelkiego zła. Proszę także o błogosławieństwo i opiekę dla całej jego rodziny.
 Mama i żona: 27.11.2022, 08:38
 Panie Boże przemień nas w wiernych Tobie..Proszę o nawrócenie.
 Grazyna: 03.08.2022, 03:30
 Boże Ojcze Wszechmogący, błagam Cię o łaskę dla mojej rodziny, o wsparcie w tej ciężkiej dla mych bliskich chwili. Tylko Twa siła może ich uratować. Pokornie modlę się do Ciebie, prosząc Jezusa syna Twego i Matkę Bożą o wstawiennictwo. ❤❤❤🙏
 Basia: 01.07.2022, 04:56
 Panie BoĹźe Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną. Opiekuj się nami.Niech w naszym domu będzie zawsze zrozumienie i zgoda.Prosze Cię o zdrowie dla mnie ,mojego męża i moich dzieci.. Dziękuję za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz.JEzu Ufam Tobie.
 Barbara: 22.03.2022, 20:12
 Bože blagam cie pomož mojej rodzinie, žeby zapanowal spokoj, milošč, wzajemne zrozumienie. Najšwietsza Matko Boža, badž wsparciem dla mojej rodziny.
 matka: 19.12.2021, 18:35
 Panie Boże proszę o Twoją opiekę nad moim chorym synem, obdarz go łaską, aby mógł wrócić do zdrowia i ciesząc się nim wielbić Ciebie w tym szczególnym czasie, kiedy Boży syn zstąpi z nieba na ziemię.
 MS: 09.12.2021, 20:38
 Proszę cię Boże o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść

Nowości

św. Wojciechśw. Wojciech

Modlitwa do św. WojciechaModlitwa do św. Wojciecha

Litania do św. WojciechaLitania do św. Wojciecha

Żywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiejŻywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiej

Jak Wojtek zaczął szanować zieleńJak Wojtek zaczął szanować zieleń

Zamki BretaniiZamki Bretanii

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej