Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji rodzin

Modlitwy za rodziny

Modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II w intencji rodzin

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, "narodzonego z Niewiasty" i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.

Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.

Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.

Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach poprzez rodziny.

Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

Modlitwa za rodzinę

Boże, Ty ustanowiłeś rodzinę podstawą ludzkiej wspólnoty, przyjmij łaskawie nasze prośby i spraw, abyśmy złączeni wzajemny miłością naśladowali w naszych rodzinach cnoty Świętej Rodziny i doszli do wiecznej radości w Twoim domu. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa za dom rodzinny

Pozdrawiamy Cię gorąco Święta Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy jako obraną przez nas Panią i Królową naszego domu. Przez Twą troskliwą miłość macierzyńską błagamy Cię najgoręcej, zachowaj jego mieszkańców w zdrowiu i bezpieczeństwie, broń od ognia, kradzieży, wypadków i innych nieszczęść, a nade wszystko od niespodziewanej śmierci w stanie nieprzyjaźni z Bogiem.

Matko Nieustającej Opieki, uproś naszej rodzinie u Syna Twego wzajemne zrozumienie, gotowość pomocy, zdolność przebaczania oraz szczerość, cierpliwość i miłość w codziennym życiu. Spraw, by w naszej rodzinie było jedno serce i jeden duch. Bądź zawsze troskliwą Opiekunką naszej rodziny. Amen.

Dziękuje Ci za rodzinę

Jezu, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś, Dziękuję Ci za Twoją miłość, Twoje miłosierdzie, za moc Twojego przebaczenia, za jedność mojej rodziny, dziękuję Ci za miłość do bliźniego, za moc Twojego krzyża w mojej rodzinie, moc Twojego Zmartwychwstania. Ty jesteś Bogiem. Ty jesteś Panem mojej rodziny. Chwała Ci, Jezu! Alleluja!

Modlitwa do świętej rodziny w intencji rodzin

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem.

Jezu, Maryjo i Józefie, dajcie nam udział w Waszej wytrwałości w dobrym pomimo trudności i doświadczeń. Jesteśmy jak słabe trzciny, którymi miota wiatr pokus i utrapień. Jeżeli jednak Wy jesteście z nami, to któż przeciwko nam? Bądźcie z nami w życiu i przy śmierci.

Jezu, Maryjo, Józefie, oświecajcie nas, dopomagajcie nas, ratujcie nas!

MODLITWY KS. JANA BERTHIERA DO ŚWIĘTEJ RODZINY W INTENCJI RODZIN
(z książki Kult i naśladowanie świętej Rodziny)


   

Wasze komentarze:
 Ewa: 14.09.2021, 20:15
 Prosze calego serca o pomoc i uwolnienie z nalogu
 Maria: 20.08.2021, 11:51
 Sw.Janie Pawle 2 prosze Cie o pomoc Boza w znalezieniu dobrej,spokojnej wspolmazonki dla syna oraz w rodzinie:R.D.R.D. Amen.
 Weronika: 14.08.2021, 12:53
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego domu rodzinnego. Proszę o uzdrowienie naszych relacji i wzbudzenie w naszych sercach wdzięczności za nasze istnienie.Bóg zapłać.Z Panem Bogiem.
 Barbara: 24.06.2021, 08:50
 Panie Boże za wstawiennictwem św Józefa proszę Cię o zgodę i miłość w rodzinach Synów,by potrafili wzajemnie sobie wybaczać nieporozumienia poprzez pokorną rozmowę a nie krzyki.Proszę Cię Panie i Maryjo Matko nasza by nasze Wnuki wzrastały w miłości kochających rodziców.Błagam wysłuchaj mych słów.
 Monika: 27.02.2021, 07:39
 Panie Boże i Ciebie Mateczko proszę o zdrowie dla synka, męża, mamy, taty i dla mnie oraz calej rodziny. Strzeżcie nas od złego i pomagajcie w trudnych chwilach. Żeby wszystko bylo dobrze. Proszę Was o wysłuchanie moich intencji i i szczęśliwa podróż i powrót dla męża.
 Krystyna: 28.01.2021, 15:06
 Panie Boże pomoż mojej rodzinie.szczegolnie pojednaj mojego syna Marka z ojcem Czesławem
 Kochający Kościół: 28.01.2021, 07:33
 Boże spraw abyśmy umieli Tobie służyć tak jak tego chcesz pomimo licznych trudności i braku środków. Proszę Ciebie Panie, aby moja rodziny trafiła do Nieba. Proszę Cię Panie aby Ci wszyscy którzy są przeciwko Tobie opamiętali się.
 matka: 31.12.2020, 14:19
 Sw.Janie Pawle 2 prosze Cie o powrot do zdrowia dla Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania w calosci dla dzieci i ich matki dobr ziemskich i duchowych.Uchron nas od nieszczesc i wszelkiego zla ze strony nieprzyjaciol/epidemii,zlej woli urzednika M./ Blogoslaw nam w w zyciu i w 2021 r. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla mnie i dla rodziny.
 Paweł: 26.12.2020, 18:11
 Jak sie pieknie modlicie Jeżeli potrzebujecie modlitwy Msza Swiętą są krótkie terminy intecjii w Nowej Wsi św Izydora pod Warką. A ta informaja ważna


 Justyna: 21.11.2020, 17:59
 Panie boze prosze ciebie aby w mojej rodzinie panowala zgoda i brakalkoholu
 Katarzyna: 28.07.2020, 05:32
 Panie Boże proszę o spokój modlitwę i wstawiennictwo dla rodziny mojego przyszłego zięcia Kubusia dla mamy taty siostry Kuby i babci żeby sobie ze wszystkim poradzili .Wielkie Bóg zapłać ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻Kocham Was bardzo Panie Boże Maryjko kochana dziękuje ze jesteście bo bez was nie ma życia 🌹🌹🌹
 Ty wiesz : 11.07.2020, 07:46
 Panie Boże spraw, aby mój mąż wrócił do domu, do mnie i mojego dziecka. Wybacz mi wszystkie grzechy. Daj proszę mojej rodzinie spokój i harmonię. Amen
 marysia : 23.06.2020, 16:55
 panie boze miej w opiece nasz dom i cala rodzine z ich problemami .nie opuszczaj nas prosimy ..
 Katarzyna : 05.05.2020, 16:11
 Panie Boże proszę o wstawiennictwo dla mojego syna Adriana i córki Klaudii proszę żeby mój syn dostał prace i żeby dobrze mu poszła rozmowa o nią żeby uwierzył w siebie i żeby się nie załamywał .Aby moja córka zawsze szła odważnie przez życie jak dotychczas i żeby się jej wszystko dobrze układało z góry dziękuje za okazane łaski Bóg zapłać ❤❤❤🌹🌹🌹💕💕💕
 Katarzyna: 22.04.2020, 22:12
 Panie Boże proszę o spokój modlitwę i wstawiennictwo dla rodziny mojego przyszłego zięcia Kubusia dla mamy taty siostry Kuby i babci żeby sobie ze wszystkim poradzili .Wielkie Bóg zapłać ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻Kocham Was bardzo Panie Boże Maryjko kochana dziękuje ze jesteście bo bez was nie ma życia 🌹🌹🌹
 Barbara: 01.04.2020, 08:44
 Ojcze proszę obdarz zdrowiem naszą rodzinę.Bądź w najbliższym czasie przy mężu ,spraw aby operacja się udała żeby mógł nadal być z nami i cieszyć się życiem.Panie Boże nie opuszczaj także mnie bym dała radę przetrwać ten trudny czas i była wsparciem dla męża.Ojcze razem ze swoją Matką daj zdrowie synom,synowym oraz wnukom .Jezu ufam Tobie.Zajmij się tym i troszcz się o nas.
 Barbara : 24.02.2020, 07:25
 Panie Boże polecam Tobie moich najbliższych.Spraw aby staliśmy się zwartą kochającą się rodziną,spraw aby moje synowe które swą dumą i pychą zamąciły spokój i miłość w naszej rodzinie opamiętały się ,stały się dobrymi i czułymi matkami,żonami i oddanymi sercem innym.Panie Boże Ty znasz moje strapienia wysluchaj i pomóż .Proszę o zgodę i szacunek w rodzinie.
 Ewa: 27.01.2020, 05:37
 Dobry Boże my czytelnicy wielbimy Cię w naszych rodzinach i szukamy tu na tej stronie modlitwy za nie. Proszę prowadź moją rodzinę Swoją drogą. Proszę pomóż utrzymać pokój na codzień. Dziękuję za wytrwanie w Twojej łasce którą nas tak hojnie obdarzasz. Obyśmy umieli ją rozpoznać na codzień. Amen.
 Ewa: 27.01.2020, 05:33
 Dobry Boże my czytelnicy wielbimy Cię w naszych rodzinach i szukamy tu na tej stronie modlitwy za nie. Proszę prowadź moją rodzinę Swoją drogą. Proszę pomóż utrzymać pokój na codzień. Dziękuję za wytrwanie w Twojej łasce którą nas tak hojnie obdarzasz. Obyśmy umieli ją rozpoznać na codzień. Amen.
  Mama . : 27.12.2019, 10:16
 Jezu mój Matuchno najdroższa Wam polecam Piotra błagam o łaski dla niego szczególnie łaskę poznania wierzącej dobrej dziewczyny. Błagam pomóżcie .
(1) [2] [3] [4] [5] [6]


Autor

Treść

Nowości

Czy ty musisz kraść?Czy ty musisz kraść?

Katecheza papieska o Dziesięciu Przykazaniach BożychKatecheza papieska o Dziesięciu Przykazaniach Bożych

Jezus Dobry PasterzJezus Dobry Pasterz

Ja jestem krzewem winnym, wylatoroślamiJa jestem krzewem winnym, wylatoroślami

Miłość bez zobowiązań?Miłość bez zobowiązań?

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej