Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji rodzin

Modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II w intencji rodzin

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, "narodzonego z Niewiasty" i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.

Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.

Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.

Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach poprzez rodziny.

Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

Modlitwa za rodzinę

Boże, Ty ustanowiłeś rodzinę podstawą ludzkiej wspólnoty, przyjmij łaskawie nasze prośby i spraw, abyśmy złączeni wzajemny miłością naśladowali w naszych rodzinach cnoty Świętej Rodziny i doszli do wiecznej radości w Twoim domu. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa za dom rodzinny

Pozdrawiamy Cię gorąco Święta Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy jako obraną przez nas Panią i Królową naszego domu. Przez Twą troskliwą miłość macierzyńską błagamy Cię najgoręcej, zachowaj jego mieszkańców w zdrowiu i bezpieczeństwie, broń od ognia, kradzieży, wypadków i innych nieszczęść, a nade wszystko od niespodziewanej śmierci w stanie nieprzyjaźni z Bogiem.

Matko Nieustającej Opieki, uproś naszej rodzinie u Syna Twego wzajemne zrozumienie, gotowość pomocy, zdolność przebaczania oraz szczerość, cierpliwość i miłość w codziennym życiu. Spraw, by w naszej rodzinie było jedno serce i jeden duch. Bądź zawsze troskliwą Opiekunką naszej rodziny. Amen.

Dziękuje Ci za rodzinę

Jezu, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś, Dziękuję Ci za Twoją miłość, Twoje miłosierdzie, za moc Twojego przebaczenia, za jedność mojej rodziny, dziękuję Ci za miłość do bliźniego, za moc Twojego krzyża w mojej rodzinie, moc Twojego Zmartwychwstania. Ty jesteś Bogiem. Ty jesteś Panem mojej rodziny. Chwała Ci, Jezu! Alleluja!


   

Wasze komentarze:
 Justyna: 21.11.2020, 17:59
 Panie boze prosze ciebie aby w mojej rodzinie panowala zgoda i brakalkoholu
 Katarzyna: 28.07.2020, 05:32
 Panie Boże proszę o spokój modlitwę i wstawiennictwo dla rodziny mojego przyszłego zięcia Kubusia dla mamy taty siostry Kuby i babci żeby sobie ze wszystkim poradzili .Wielkie Bóg zapłać ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻Kocham Was bardzo Panie Boże Maryjko kochana dziękuje ze jesteście bo bez was nie ma życia 🌹🌹🌹
 Ty wiesz : 11.07.2020, 07:46
 Panie Boże spraw, aby mój mąż wrócił do domu, do mnie i mojego dziecka. Wybacz mi wszystkie grzechy. Daj proszę mojej rodzinie spokój i harmonię. Amen
 marysia : 23.06.2020, 16:55
 panie boze miej w opiece nasz dom i cala rodzine z ich problemami .nie opuszczaj nas prosimy ..
 Katarzyna : 05.05.2020, 16:11
 Panie Boże proszę o wstawiennictwo dla mojego syna Adriana i córki Klaudii proszę żeby mój syn dostał prace i żeby dobrze mu poszła rozmowa o nią żeby uwierzył w siebie i żeby się nie załamywał .Aby moja córka zawsze szła odważnie przez życie jak dotychczas i żeby się jej wszystko dobrze układało z góry dziękuje za okazane łaski Bóg zapłać ❤❤❤🌹🌹🌹💕💕💕
 Katarzyna: 22.04.2020, 22:12
 Panie Boże proszę o spokój modlitwę i wstawiennictwo dla rodziny mojego przyszłego zięcia Kubusia dla mamy taty siostry Kuby i babci żeby sobie ze wszystkim poradzili .Wielkie Bóg zapłać ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻Kocham Was bardzo Panie Boże Maryjko kochana dziękuje ze jesteście bo bez was nie ma życia 🌹🌹🌹
 Barbara: 01.04.2020, 08:44
 Ojcze proszę obdarz zdrowiem naszą rodzinę.Bądź w najbliższym czasie przy mężu ,spraw aby operacja się udała żeby mógł nadal być z nami i cieszyć się życiem.Panie Boże nie opuszczaj także mnie bym dała radę przetrwać ten trudny czas i była wsparciem dla męża.Ojcze razem ze swoją Matką daj zdrowie synom,synowym oraz wnukom .Jezu ufam Tobie.Zajmij się tym i troszcz się o nas.
 Barbara : 24.02.2020, 07:25
 Panie Boże polecam Tobie moich najbliższych.Spraw aby staliśmy się zwartą kochającą się rodziną,spraw aby moje synowe które swą dumą i pychą zamąciły spokój i miłość w naszej rodzinie opamiętały się ,stały się dobrymi i czułymi matkami,żonami i oddanymi sercem innym.Panie Boże Ty znasz moje strapienia wysluchaj i pomóż .Proszę o zgodę i szacunek w rodzinie.
 Ewa: 27.01.2020, 05:37
 Dobry Boże my czytelnicy wielbimy Cię w naszych rodzinach i szukamy tu na tej stronie modlitwy za nie. Proszę prowadź moją rodzinę Swoją drogą. Proszę pomóż utrzymać pokój na codzień. Dziękuję za wytrwanie w Twojej łasce którą nas tak hojnie obdarzasz. Obyśmy umieli ją rozpoznać na codzień. Amen.


 Ewa: 27.01.2020, 05:33
 Dobry Boże my czytelnicy wielbimy Cię w naszych rodzinach i szukamy tu na tej stronie modlitwy za nie. Proszę prowadź moją rodzinę Swoją drogą. Proszę pomóż utrzymać pokój na codzień. Dziękuję za wytrwanie w Twojej łasce którą nas tak hojnie obdarzasz. Obyśmy umieli ją rozpoznać na codzień. Amen.
  Mama . : 27.12.2019, 10:16
 Jezu mój Matuchno najdroższa Wam polecam Piotra błagam o łaski dla niego szczególnie łaskę poznania wierzącej dobrej dziewczyny. Błagam pomóżcie .
 Beata: 09.12.2019, 11:40
 Proszę o dar poczęcia i urodzenia zdrowych dzieci dla mnie i męża ♥️♥️♥️ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny, to spokój wewnętrzny i harmonię. O poukładanie życia na nowo po ciężkich przejściach oraz o dobrą i spokojną pracę dla mnie....
 Kasia: 20.11.2019, 21:45
 Panie Boże proszę cię o to żeby mój mąż i ojciec moich dzieci wrócił jak najszybciej do domu i błagam cię o pokój i zdrowie dla mojej rodziny,
 1111: 22.10.2019, 05:04
 Panie Boze.miej w opiece moja rodzine dzieci i ich rodziny oraz syna.Mateusza.moje kochane wnusie..duzo zlego dzieje sie..Blagam ratuj.
 Żona : 01.10.2019, 09:56
 Proszę cię panie o zdrowie dla mojego męża ojca moich dzieci. otocz Go Panie łaskę zdrowia i daj nam jeszcze wiele wspólnych lat. Nasza rodzina bez niego nie istnieje. Zatem błagam cię pani przez twojego syna a naszego zbawiciela Jezusa Chrystusa amen.
 Lenka: 19.09.2019, 19:18
 Panie Boze spraw aby nasze sprawy rodzinne i finansowe wkoncu się ułozyly. Żebysmy mogli cieszyc się szczesciem każdego dnia Módl się za bas za nasze dzieci . Jesteśmy teraz w trudnych chwilach. Proszę o zdrowie dla nas i mojej rodziny Potrzebuje twojej modlitwy ❤
 Wera: 04.09.2019, 19:52
 Panie Boże pomóż mojemu Tacie wyjść z nałogu alkoholowego oraz pomóż mojej Rodzinie w tych trudnych chwilach.
 joanna: 15.08.2019, 12:55
 Dobry Boże, Matko Boża przenajświętrza wzmocnij w naszych rodzinach wiarę, nadzieję i miłość. Jezu ufam Tobie
 Natalia : 18.07.2019, 21:57
 Boże błagam z całego serca uchroń nas od niespodziewanej śmierci pomóż nam w temacie szczęśliwego poczęcia i urodzenia dziecka
 Edyta: 23.04.2019, 05:45
 Boże, proszę o zdrowie dla mojej mamy, syna i dla mnie. Oraz o lżejszą i spokojną pracę dla mnie.
(1) [2] [3] [4] [5] [6]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej