Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji rodzin

Modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II w intencji rodzin

     Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, "narodzonego z Niewiasty" i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.

     Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.

     Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.

     Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

     Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach poprzez rodziny.

     Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

Modlitwa za rodzinę

     Boże, Ty ustanowiłeś rodzinę podstawą ludzkiej wspólnoty, przyjmij łaskawie nasze prośby i spraw, abyśmy złączeni wzajemny miłością naśladowali w naszych rodzinach cnoty Świętej Rodziny i doszli do wiecznej radości w Twoim domu. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


   

Wasze komentarze:
 GW: 30.05.2012, 18:13
 Swieta Rodzino polecam opiece moja rodzine,prowac ja ku Bogu odsun wszelkie zlo by nie popelniac bledow
 Religia: 27.02.2012, 18:35
  Po raz pierwszy zapoznałam się z tą modlitwą, jest piękna. Poprzedza ona i wpisuje się niejako w nową ideę- Krucjatę Modlitw w intencji małżenstw zagrożonych rozbicem Myślę, że przez ludzi ktorzy podęli się modlitwy w w/w intencji powinna być odmawiana i być może bardziej rozpropagowana. Ja na pewno tak uczynię... Mateusz8065 YOUTUBE
 Jadwiga: 30.12.2011, 08:01
 Dziś w Święto Rodziny polecam swoja rodzinę ,aby była Bogiem silna,i proszę opiekuj się nami.
 wiesia: 14.11.2011, 14:44
 Panie chroń moje dzieci otocz je swoja opieka spraw aby wróciły na łono kościoła abym nie musiała ich upominac ze Pan Bóg jest najwieksza nasza miłoscia który otacza nas swoja opieka
 Grazyna: 27.09.2011, 21:04
 Boże !błagam ocal od złego rodzinę mojego syna.Spraw aby zapanowała w niej zgoda,miłość i wzajemne zrozumienie.Otocz opieką dzieci.Swięty Józefie opiekuj się nimi i otocz ich swoją opieką.
 Grazyna: 27.09.2011, 21:04
 Boże !błagam ocal od złego rodzinę mojego syna.Spraw aby zapanowała w niej zgoda,miłość i wzajemne zrozumienie.Otocz opieką dzieci.Swięty Józefie opiekuj się nimi i otocz ich swoją opieką.
 Pyśka: 06.09.2011, 17:45
 boże uratuj mój związek:(
 Beata: 12.07.2011, 16:23
 Błagam o modlitwę w niżej napisanej intencji. Boże błagam o uratowanie mojego małżeństwo,opamiętanie i nawrócenie mojego męża Ireneusza aby zostawił kochankę.Boże, już tyle czasu modlę się wraz z synkiem o uratowanie mojej rodziny. Czy prosimy o wiele? Chciałabym, aby moje dziecko nie musiało wybierać między mną a mężem i jego kochanką. Boże Ty wszystko możesz, dla Ciebie nigdy nie jest za późno. Błagam uratuj moje małżeństwo,nie dopuść do rozwodu
 A: 20.06.2011, 13:24
 Boże prosze cie o błogosławieństwo dla mojej rodziny i prosze o potomstwo które Cie prosze i pracę dla mijego męża oraz nie wypuszczaj nas ze swojej opieki.Dziekuje za wszystkie dary ktore nam dajesz i łaski.Prosze Cie i dziekuje Ci


 maria55: 10.02.2011, 11:54
 Boze Dobry i Laskawy ratuj rodzine mojego syna poprzez nawrocenie.
 Beacia: 25.01.2011, 17:43
 Kochany Ojcze Święty proszę o tę wielką łaskę....
 Mirka: 16.01.2011, 20:07
 Panie Jezu dziękuję Ci za moją Rodzinę za nowonarodzoną wnusię ,błogosław moim dzieciom w zyciu spraw żeby nigdy nie brakowało im chleba zeby byly zdrowe i znalazły swoje miejsce w życiu
 jola: 02.01.2011, 10:16
 Panie Boze wszechmogacy poblogoslaw mojej rodzinie na ten nowy rok. Nie dopusc aby doszlo do jej upadku. Prosze azeby wszyscy otworzyli sie na wiecej milosci tolerancji,pomocy i milosci do Boga,Pana Jesusa i wszystkich Swietych. Dziekuje za wszystkie laski i opieke , ktore otzrymalismy do tej pory.Zostan z nami , nie opuszczaj nas sw. Maryjo, Jusefie sw, Judo Tadeuszy , Sw. Archaniolowie i Aniolowie.
 Anna: 21.12.2010, 18:06
 Panie Boże proszę o zgodę i miłość w mojej rodzinie. Proszę, aby mój mąż mnie bardzo pokochał, żeby już nie był zadufanym w sobie człowiekiem i żeby nie pożądał innych kobiet. Panie Boże opiekuj się naszą rodziną.
 Siostra: 09.10.2009, 09:53
 Panie Boże,ojcze prosze Cię o łaski i błogosłwieństwo dla mojego brata i ,jego zone i córeczki,oraz dla całej rodziny,prosze abyś pomógł im odnależ właśiwą droge,prosze by kłótnie,alkohol,które już tyle niemiłych chwil spowodowały,prosze by znikneły,prosze zabierz od nich te złe pokusy,prosze by się opamietali,i zeby zyli spokojnie w miłosci,w radości ,spokoju,i zdrowiu,razem z Tobą Boże,by icch córka wychowywała sie w kochajacym szczęśliwym domu bez kłótni i awantur,prosze by się opamietali i żyli tak jak Ty boże chcesz nas nauczyć,prosze Boze wejdz do ich domu i do ich serc pobogosław ich,prosze z całego serca.Bóg zapłać.
 Ela: 28.07.2009, 13:24
 Panie dziękuję ci za 30 lat mojego małżeństwa,prowadź nas dalej.
 -: 02.03.2009, 22:34
 proszę o pokój i miłość w mojej rodzinie...weź nas pod swój płaszcz Dobry Boże i porusz sumienia, bo niektóre sprawy poszły już za daleko
 Jacek: 04.12.2008, 15:37
 tyle narobiłem zła kierując się pychą i egoizmem.proszę Cię Boże , aby skutki mojego postępowania nie odbijały się na najbliższych mi osobach.proszę , pomóż mi wybrnąć z beznadziejnej sytuacji tak finansowej ,jak i gospodarczej
 wiola: 02.11.2008, 20:27
 Panie boże jutro mam egzamin z Prawa Jazdy,bardzo proszę dopomóz mi w tej trudnej sytuacji dla mnie,abym potrafiła wykazac się wszystkim tym czego do tej pory się nauczyłam.POmóz bym zdał ,aby ten kamień spadł miserca,który mi tak w życiu przeszkadza,spraw by było to możliwe,nie pozwół bym zawiodła moją rodzine,dzieci które są małe aby zrozumieć,błagam.
 Anuska: 04.03.2008, 19:10
 Piekna modlitwa ;) Ksiażke powyzej polecam przeczytalam wspaniala ;) Jak zreszta wszystkie ks. Pawlukiewicza
[1] [2] [3] [4] (5) [6]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej