Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa za rodziny

     O Maryjo, Niewiasto ufnego tak, MiŹłość Boża przeszła przez Twoje Serce zstąpiła w naszą udręczoną historię, by napełnić ją światłem i nadzieją. Jesteśmy głęboko związani z Tobą: jesteśmy dziećmi Twego pokornego tak! Ty wyśŹpiewałaś piękno życia, ponieważ Twoja dusza była przejrzystym niebem, gdzie Bóg mógł rozpostrzeć Miłość i zapalić Światło, które oświeca świat.

     O Maryjo, Niewiasto ufnego tak, módl się za nasze rodziny, aby miały w poszanowaniu życie poczęte, by przygarniały i miłowały dzieci, które są gwiazdami na niebie ludzkości. Strzeż dzieci, przed któiymi otwiera się życie: niech czują ciepło zgodnej rodziny, radość szanowanej niewinności, niech zachwycają się pięknem życia w blasku Wiary.

     O Maryjo, Niewiasto ufnego tak, Twoja dobroć napełnia nas ufnością i łagodnie przyciąga do Ciebie, by wypowiadać najpiękniejszą modlitwę; tę samą, której nauczył nas Anioł i którą pragniemy powtarzać bez końca: Zdrowaś, Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą... Amen.


kard. Angelo Comastri   


Miłość potrzebuje stanowczości Miłość potrzebuje stanowczości
James C. Dobson
Niniejsza książka przedstawia sposoby działania w rodzinie, w której trwa kryzys małżeński. Zawiera ona pewne praktyczne propozycje postępowania, które mogą pomóc w zachęceniu obojętnego partnera do powrotu ku obowiązkom małżeńskim... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 ewa: 27.10.2017, 12:12
  Maryjo , Sercem Rodziny Swojej byłaś , gdy w Nazarecie żyłaś . Tak wielkiego szczęścia doświadczałaś, gdy Jezusa wychowywałaś .Tajemnica Ci Dana, była przed ludźmi ukrywana .Józef , Twój Oblubieniec wielkim szacunkiem i Miłością Cię obdarowywał i Radość w Bogu wielka była Wam dana , gdy szare życia dni płynęły i tak wielką dobrocią tchnęły.Trzy Serca w Jedno Złączone wiły Synowi Królewską Koronę .Nigdy Litery Prawa nad Miłość Serca nie przedkładałaś i Synowi o tym szeptałaś . Z Czułością ale i mądrością rozmowy Wasze się toczyły, gdy zapadał wieczór i było mniej siły . Maryjo Ukochana teraz Niebo zamieszkujesz i nam , pielgrzymom na tej ziemi Matkujesz . O jak bardzo JESTEŚ o nas zatroskana , o jak bardzo Rodzina Ludzka JEST przez Ciebie Umiłowana . Ucho jakże wrażliwe masz na nasze biedy i niedole , na radości i Tobie dziękowanie ...za liczne dobrodziejstwa nam dawane w łaskach skrywane. Matką Cierpliwie Słuchającą JESTEŚ . Bóg Ku Tobie się zniża i próśb Twoich wysłuchuje , bo Tak bardzo Cię Miłuje. Panią i Królową Nieba i Ziemi Jesteś , Panią Wszechwładną i Potężną .Proszę z głębin swojej nicości ... o odmień ludzkie złości ... Niech DZIECIĄTKA W ŁONACH MATEK NIE BĘDĄ ZABIJANE ... Niech Ich Mamy na świat Je rodzą i Miłością czułą otaczają i dopieszczają . Niech piekło nie świętuje , gdy tak wielką zbrodnię czuję ... na niewinnych Istotach pod Sercem Swych Matek... O Pani my ...,którzy Boga kochamy błagamy ... z głębin serc wołamy ....O Ratuj Pani , wybłagaj u Boga zmiłowanie i serc ludzkich uratowanie... Będziemy wołali ...aż cud się stanie i okropnej Zbrodni ZATRZYMANIE ... .DZIECKO TO Wielki SKARB...jaki od Pana otrzymujemy i czy dziękować za Nie Bogu umiemy?...
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej