Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg zawsze Ci odpowie- ZAWSZE !!!

     Chciałbym z Wami się podzielić moją historią. Dla tych co szukają świadectw o odpowiedziach Boga na modlitwy, prośby, żale, myślę że to idealna lektura.

     A więc... Miałem wtedy 24 lata. W moim życiu przyszedł kryzys wiary. Nie mogłem znaleźć dziewczyny, nie układały mi się sprawy prywatne. Byłem szczęśliwy ale odczuwałem wyraźny brak "czegoś". I wtedy zapytałem Pana naszego:

     - Jezu ile mam rzeczy w życiu od Ciebie bo o nie Cię prosiłem, bo kierowałem prośby do Ciebie abyś mi pomógł w tym czy w tamtym. Ile rzeczy jednak mam bo tak miało być, bo walczyłem, bo się starałem, bo tak miało się ułożyć życie, bo mi pomogli rodzice ??? Pytałem o to coraz częściej a w tym czasie zbliżał się egzamin na prawo jazdy. Rzecz jasna jak trwoga to do Pana Boga i tak było i tym razem. Prosiłem:

     - Panie mój proszę, pomóż mi zdać prawko bo nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i stres który mnie paraliżuje... Proszę pomóż mi !!!

     Przyszedł dzień egzaminu, wątpliwość w pomoc Bożą, wysłuchane prośby mnie nie opuściły, ale mimo wszystko się modliłem. Sam początek egzaminu i już lipa, zapomniałem włączyć światła. Na mieście, wjechałem w krawężnik ( wtedy pomyślałem "po egzaminie" ) wtedy mój egzaminator powiedział lekko poirytowany: "Panie Jurku niech pan jedzie spokojnie i tak pan zda". Pomyślałem:

     - Musiałem się przesłyszeć...

     Jedziemy dalej, auto gaśnie, raz, drugi, trzeci, czwarty... A może zgasnąć tylko dwa jak dobrze pamiętam... Ogólnie moi mili egzamin nie miałem prawa zdać. Dojeżdżamy do ośrodka egzaminacyjnego. Wyłączam samochód, zaciągam ręczny. Pan egzaminator pyta się mnie:

     - Czy lubi pan czarny humor ???

     - Odparłem: Tak, oczywiście

     - On z kolei powiedział: To niech pan przygotuje pieniądze ( pomyślałem dowcipniś !!! szykuj kase na kolejny egzamin) na odbiór dokumentu uprawniającego do jazdy po Polskich drogach...

     Ucieszyłem się nie zmiernie, nie wierzyłem w to że naprawdę zdałem, przecież to było nie realne, nie możliwe. Już miałem wysiadać z auta kiedy on mnie zatrzymał i powiedział:

     - Panie Jurku zadam panu jeszcze jedno ostanie pytanie. Czy zanim pan rozpoczął jazdę, przeżegnał się pan ???

     Rzeczywiście tak było, przed samą jazdą uczyniłem znak krzyża. I tak też mu odpowiedziałem. Wtedy on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę:

     - TO NIECH PAN WIE ŻE DZIĘKI BOGU PAN ZALICZYŁ... Byłem z szokowany i szczęśliwy...

     Potem wysiadliśmy z auta i każdy udał się w swoją stronę... Dziś wiem że wszystko zawdzięczam Bogu. Wiem że Pan Jezus mnie słucha i wiem że wszystko o co go proszę nie jest mu obojętne... ZAWSZE DOSTAJE ODPOWIEDZ !!!


Jurek ?


   


Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Anna: 12.09.2018, 02:35
 Pomóż mi Panie wychować dobrze dzieci, pomóż mojemu mężowi, bo On Cciężko pracuje a długi mamy bardzo duże a ciągle jest przed nami jakaś przeszkoda pomóż to przezwyciężyć błagam Panie.
 Urszula: 03.09.2018, 02:55
 Piszę to świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co zrobił dla mnie i mojej rodziny Theodore, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów będzie żyła, pożyczając nam pożyczkę po bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Cóż, szukałem pożyczki, by uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, gdy tylko poznałem oszustwo i wziąłem pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga wysłanego Pożyczkodawcy. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę, nie marnując zbyt wiele czasu, więc jeśli jesteś tam, szukając pożyczki w jakiejkolwiek kwocie, radziłbym ci wysłać e-mail (theodorejamesonfinance@gmail.com) i być wolnym od oszustw internetowych. dzięki ... Urszula z Łodzi Polska.
 darek: 19.08.2018, 23:34
 Panie Jezu proszę Cię o pomoc dla moich najbliższych. Pomóż proszę moim dzieciom bałagan Ci Jezu. Nie zostawiaj ich może nie zasłużyli ale wiem że Ty jesteś Bogiem Wszechmogacym,Miłosierny Kochany Nasz Tatuś Wes proszę w opiekę cała rodzine
 Stanislaw: 03.08.2018, 03:28
 Bose pomuz mi
 Adi: 27.07.2018, 22:21
 Panie dziękuję.ci za wszystko co.mam.tylko prosze cie pomoz mi.obym.mogl.cieszyc sie zyciem ktorym.mam bo jestem taki jakis zagubiony i samotny
 Pati: 23.07.2018, 12:43
 Pani Jezu Najlepszy Ojcze pomoz mi w moich problemach w pracy pomoz mi w moich problemach finansowych .Blagam Cie Jezu Ty sie tym Zajmij nie ma pojecia co dalej robic ze swoim zyciem poprowadź mnie według Twojej woli .
 M H: 21.07.2018, 18:48
 PANIE BORZE DAJ MI MADROSC I SILE OBDARZ POCZUCIEM HUMORU UFAM TOBIE AMEN RACZ LASKAWIE I ZECHCIEJ
 Marcin: 18.07.2018, 23:37
 Panie Boże proszę pomóż mi wygrać w sądzie walkę o syna. Niech źli ludzie mi go nie zabiorą. Nie pozwól im i ucisz proszę na zawsze ich kłamstwa.
 A: 17.07.2018, 17:28
 Panie Boże otocz mnie swoją opieka. Wskaż mi drogę i daj sile by dalej żyć. Odpędz ode mnie złe myśli i szatana. Boże pomóż mi. Spraw, żebym poznała mężczyznę, który da mi miłość i pomoże zapomnieć o koszmarze, który przeżyłam.
 A: 15.07.2018, 22:05
 Panie Boże otocz mnie swoją opieka. Wskaż mi drogę i daj sile by dalej żyć. Odpędz ode mnie złe myśli i szatana. Boże pomóż mi. Spraw, żebym poznała mężczyznę, który da mi miłość i pomoże zapomnieć o koszmarze, który przeżyłam.
 Anna: 13.07.2018, 18:06
 Błagam cię Boże o spokojne życie bez strachu, bez niepewności. Proszę ratuj nas w potrzebie.
 Aga: 12.07.2018, 22:49
 Boże proszę o pomoc mojej rodzinie w trudnej sytuacji życiowej, o zdrowie dla córki, udaną operację i pomyślność
 Zatroskana: 12.07.2018, 00:08
 Panie mój Boże ty wiesz jak często uciekam się do ciebie w modlitwie.Jak bardzo proszę cię o pomoc pomóż mojemu mężowi w jego pracy czy musi tak ciężko pracować do późnego wieczora codziennie żeby mógł godnie zarobić.Panie ty możesz wiele jeśli tylko chcesz błagam jak dłużej tak ma być pomóż proszę tak mi żal mojego męża on tak bardzo ciężko pracuje.
 Załamana : 11.07.2018, 23:59
 Błagam cię Boże o pomoc w znalezieniu pracy. Tak bardzo chcę pracować tyle lat już nie pracuje. Bardzo chciałabym pracować na jedną zmianę .Boże ty wiesz jaką pracę potrzebuje błagam o szybką pomoc. Błagam nie opuszczaj mnie
 Załamana : 11.07.2018, 23:26
 Błagam cię Boże o pomoc w znalezieniu pracy. Tak bardzo chcę pracować tyle lat już nie pracuje. Bardzo chciałabym pracować na jedną zmianę .Boże ty wiesz jaką pracę potrzebuje błagam o szybką pomoc. Błagam nie opuszczaj mnie
 Agnieszka: 06.07.2018, 21:36
 Jezu dziękuję, że mi pomagasz, i niech się dzieje Twoja wola. Pomóż mi proszę, abym zdała egzamin na Prawo jazdy, i abym dobrze, pewnie i bezpiecznie prowadziła autobus.
 Jola: 06.07.2018, 14:21
 Panie Boże.blagam zwróć mi chęć do życia.Prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Proszę o miłość. O siłę. O zapomnienie krzywd z ostatnich 25 lat. O mądrość...jestem bo musze. Chce byc bo chce....
 Ana: 03.07.2018, 04:46
 Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, w której spieniężyłem pożyczkę w wysokości 25 000,00 euro, aby spłacić swój dług i rozpocząć działalność w branży odzieżowej po tym, jak zostałem oszukany w wysokości około 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie stosujcie się dla pożyczki, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Stella Rene, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy będziesz w potrzebie {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} bezpieczne i gwarancja w porządku. pozdrowienia Ana
 Ania: 03.07.2018, 03:17
 Boze prosze Cie o zdrowie dla moich dzieci, meza i dla mnie
 aga: 01.07.2018, 20:15
 Panie blagam pomóż mi wyjść ze strasznej samotności...
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej