Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg zawsze Ci odpowie - ZAWSZE !!!

Chciałbym z Wami się podzielić moją historią. Dla tych co szukają świadectw o odpowiedziach Boga na modlitwy, prośby, żale, myślę że to idealna lektura.

A więc... Miałem wtedy 24 lata. W moim życiu przyszedł kryzys wiary. Nie mogłem znaleźć dziewczyny, nie układały mi się sprawy prywatne. Byłem szczęśliwy ale odczuwałem wyraźny brak "czegoś". I wtedy zapytałem Pana naszego:

- Jezu ile mam rzeczy w życiu od Ciebie bo o nie Cię prosiłem, bo kierowałem prośby do Ciebie abyś mi pomógł w tym czy w tamtym. Ile rzeczy jednak mam bo tak miało być, bo walczyłem, bo się starałem, bo tak miało się ułożyć życie, bo mi pomogli rodzice ??? Pytałem o to coraz częściej a w tym czasie zbliżał się egzamin na prawo jazdy. Rzecz jasna jak trwoga to do Pana Boga i tak było i tym razem. Prosiłem:

- Panie mój proszę, pomóż mi zdać prawko bo nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i stres który mnie paraliżuje... Proszę pomóż mi !!!

Przyszedł dzień egzaminu, wątpliwość w pomoc Bożą, wysłuchane prośby mnie nie opuściły, ale mimo wszystko się modliłem. Sam początek egzaminu i już lipa, zapomniałem włączyć światła. Na mieście, wjechałem w krawężnik ( wtedy pomyślałem "po egzaminie" ) wtedy mój egzaminator powiedział lekko poirytowany: "Panie Jurku niech pan jedzie spokojnie i tak pan zda". Pomyślałem:

- Musiałem się przesłyszeć...

Jedziemy dalej, auto gaśnie, raz, drugi, trzeci, czwarty... A może zgasnąć tylko dwa jak dobrze pamiętam... Ogólnie moi mili egzamin nie miałem prawa zdać. Dojeżdżamy do ośrodka egzaminacyjnego. Wyłączam samochód, zaciągam ręczny. Pan egzaminator pyta się mnie:

- Czy lubi pan czarny humor ???

- Odparłem: Tak, oczywiście

- On z kolei powiedział: To niech pan przygotuje pieniądze ( pomyślałem dowcipniś !!! szykuj kase na kolejny egzamin) na odbiór dokumentu uprawniającego do jazdy po Polskich drogach...

Ucieszyłem się nie zmiernie, nie wierzyłem w to że naprawdę zdałem, przecież to było nie realne, nie możliwe. Już miałem wysiadać z auta kiedy on mnie zatrzymał i powiedział:

- Panie Jurku zadam panu jeszcze jedno ostanie pytanie. Czy zanim pan rozpoczął jazdę, przeżegnał się pan ???

Rzeczywiście tak było, przed samą jazdą uczyniłem znak krzyża. I tak też mu odpowiedziałem. Wtedy on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę:

- TO NIECH PAN WIE ŻE DZIĘKI BOGU PAN ZALICZYŁ... Byłem z szokowany i szczęśliwy...

Potem wysiadliśmy z auta i każdy udał się w swoją stronę... Dziś wiem że wszystko zawdzięczam Bogu. Wiem że Pan Jezus mnie słucha i wiem że wszystko o co go proszę nie jest mu obojętne... ZAWSZE DOSTAJE ODPOWIEDZ !!!


Jurek ?


   

Wasze komentarze:
 Iwona: 18.09.2020, 11:42
 Panie Boze pomoz mi, zeby moje zycie sie zmienilo. Pomoz mi z wyborem studiow, zalarwieniem wszelkich formalnosci i pieniedzmi na studia.
 Ania: 13.09.2020, 17:57
 Boże proszę uratuj mnie z choroby, usłysz moje błaganie, już tyle cierpienia za mną, proszę zlituj się, niech to co złe już się skończy. Jezu proszę Cię o cud. Amen
 Ewa: 13.09.2020, 15:15
 Miłosierny Jezu, błagam pomóż mi rozwiązać moją po ludzku mówiąc beznadziejna sytuację finansową, nie wiem jak mam spłacić swoje zadłużenia, pomóż mi, wskaż drogę, proszę o cud, bo chyba już tylko on może mi pomóc. Wiesz, ze bardzo żałuję swoich złych decyzji, jeżeli jest wolą Bożą, bym odzyskała spokój, nie zwlekaj, bo nie mam już siły. Jezu ufam Tobie, TY się tym zajmij.
 Malgorzata: 09.09.2020, 19:34
  Boże mój kochany, pamiętam, jak ponad 10 lat temu prosiłam Ciebie, wręcz błagałam moimi modlitwami o moje małżeństwo... Codziennie po pracy chodziłam do kościoła, aby prosić Ciebie o powrót mojego męża... Kiedy chciał wrócić, jak się wyszalał, byłam już na takiej drodze, że powiedziałam nie...Dzisiaj znów stanęłam przed problemem... Tym razem, to problem finansowy, który postawił mnie pod murem...Sytuacja moja jest fatalna. Tak jak wtedy nachodzą mnie źle myśli, nie potrafię sobie z tym poradzić. Błagam, tak jak kiedyś, pomóż mi Boże Wszechmogący przejść przez to wszystko, bo wiesz sam, co się dzieje. Ufam Tobie wiem, że potrafisz wiele załatwić dla straconych dusz, które tu piszą... Będę się modlić i prosić.. Boże, Ty się tym zajmij... Zajmij się naszymi sprawami, w Tobie jedyna nadzieja...
 Amanda: 08.09.2020, 21:33
 Panie Boże, wiem ze razem możemy wszystko po przez miłość. Proszę cię wybacz mi wszystkie moje błędy, wybacz tez błędy moich bliskich. Proszę pomóż naszej rodzinie stanąć na nogi, potrzebujemy cię, najbardziej ja. Pomoz nam żyć godnie i szczęśliwie. Amen
 Tomasz: 05.09.2020, 19:39
 Panie Jezu proszę Cię napełnij moje serce spokojem ufnością i miłością do ludzi, zabierz lęk , pomóż być dobrym ojcem , uwolnij od nałogów , pożądań . Cały czas popełniam te same błędy a niektóre popełniam ze świadomością ale Wierze w Ciebie ze mnie podźwigniesz z tego bagna sam nie jestem w stanie nic zrobić. Postaw właściwych ludzi aby mi pomogli. Wszyscy którzy to czytacie westchnijcie do Pana w mojej intencji proszę . Któż jak Bóg ! Bóg zapłać .
 Jola: 03.09.2020, 23:27
 Booze pomóż mi podejmować dobre decyzje Boże spraw aby mój mąż zrozumiał że źle postepuje i zmienił się.Prosze Się Boże o wierność i miłość w moim małżeństwie. Kocham Cię Boże wiem że mi pomożesz ufam Tobie.Jezu czuje się jak bym pisała do Ciebie list i jest mi tak dobrze mogę wszystko ci napisać co mnie dręczy ,co mnie smuci ,jak ciezko mi jest i smutno.Jezu wejdź w moje serce i ulecz je.Jezu wejdź w duszę mojego męża i ulecz ją.Kocham Cię Jezu ,ufam Ci.Wiem Panie że z ty się tym zajmiesz.
 Ja: 01.09.2020, 22:07
 Jezu pomóż mi z tym wszystkim
 Paulina: 27.08.2020, 23:54
 Panie Boże uzdrów moje dziecko, opiekuj się nim, jako dane przez Ciebie, ocal je


 bożena: 27.08.2020, 13:21
 pomóż mi Panie boże proszę
 Mama: 22.08.2020, 20:14
 Panie Jezu pobłogosław curke Karolinę i zięcia wypędź z naszej rodziny Kutnie i nieporozumienia wypędź złego od moich dzieci wnuków i od nas Jezu ty się tym zajmij
 Mama: 22.08.2020, 19:40
 Jezu najslodszy, proszę dotknij serc moich dzieci aby nawrocily się, Panie Boże daj mi rozum i abym mogła bardziej kochać.
 Irena: 21.08.2020, 00:32
 Jezu dziękujem Ci że Jesteś. Przepraszam Ciebie za wszystkie moje i całego świata zło.Proszę Ciebie pobłogosław mojemu dziecku.Proszę Ciebie pobłogosław mojemu mężowi.Proszę Ciebie pobłogosław mojej rodzinie.Proszę Ciebie pobłogosław moim nieprzyjaciołą. JEZU UFAM TOBIE.
 Jola : 19.08.2020, 19:26
 Panie Boże proszę Cię mój Panie uratuj moje małżeństwo. Jezu Ty możesz wszystko.Amen
 I: 17.08.2020, 05:03
 Dla Ani: Miłosierny Jezu, błagam pomóż mi rozwiązać moją po ludzku mówiąc beznadziejna sytuację finansową, nie wiem jak mam spłacić swoje zadłużenia, pomóż mi, wskaż drogę, proszę o cud, bo chyba już tylko on może mi pomóc. Wiesz, ze bardzo żałuję swoich złych decyzji, jeżeli jest wolą Bożą, bym odzyskała spokój, nie zwlekaj, bo nie mam już siły. Jezu ufam Tobie, TY się tym zajmij. Pomóż Ani.
 Małgorzata : 16.08.2020, 23:25
 Panie Boże w Tobie pokładam nadzieję i wierzę że pokierujesz moim życiem i sprawami w sądzie tak by dobro mojego syna było najważniejsze, pomóż mi wybaczyć rodzinie byłego męża mącenie w głowie mojemu dziecku. Spraw by miłość do tego dziecka łączyła a nie dzieliła. Spraw proszę by było mi lżej i bym mogła zapomnieć jaka krzywdę mi wyrządzili i jak paskudme oszczerstwa wygadują na mój temat, Boże proszę Ty wszystko możesz pomóż mi mniej się przejmować się i spraw by prawda wzięła górę a kłamstwa że strony byłego męża i jego rodziny wyszły na jaw, proszę o spokój i o to bym mogła normalnie z moim synem żyć w pokoju z własnym sumieniem. Panie uchroni moje dziecko przed jadem tych ludzi, miej mojego syna w opiece. Boże proszę o łaskę i wybaczenie jeżeli uczyniłam. Coś co Cie zasmuciło. Oświeci mnoe proszę bym podejmowała decyzje trafne i dobre, pomóż mi przejść przez ten ciężki proces z godnością i spokojem, zabierz moj lęk i strach przed nienawiścią tych ludzi. Boże proszę by mądry sędzia podjął właściwe decyzję i by moj syn był szczęśliwym dzieckiem. Amen
 Ja: 12.08.2020, 09:29
 Jezu pomóż mi proszę
 Jarek S: 10.08.2020, 19:03
 Boże błagam uratuj moje małżeństwo,aby żona do mnie wróciła pokochała mnie i nie zdradzala
 Kamila: 10.08.2020, 15:56
 Panie Boże proszę Cię bądź jutro ze mną,poprowadź mnie abym mogła w konću być spokojna i szczęśliwa. Zaopiekuj się mną Boże Wszechmogący. Jezu ufam Tobie,tylko Twój cud może mi ponoć. Panie Boże dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych,proszę pomóż przezwyciężyć moje problemy i uciąć ,, głowę swojemu Holofernesowi" Boże najmilszy proszę Cię spraw aby zdała ten bardzo ważny egzamin. Święty Charbelu i św. Janie Pawle II proszę módlcie się za mnie. Amen
 Danusia: 09.08.2020, 00:46
 Panie Boże pomoz mi ,tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy i miłości. Zaopiekuję się mną i wskaż wlasciwa droge.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej