Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Chce iść przez życie razem z Bogiem

Od Boga otrzymałam Najwiekszy dar miłości odnalazł mnie mimo iż ja nie szukałam go myślałam ze chodząc do Kościoła, odmawiając pacierz i inne modlitwy to już jest wiara ale bardzo się myliłam.

Bóg potrząsnął moim życie kiedy zachorowała bliska mi osoba - moja babcia zaczęło do mnie docierać ze moje zycie nie wygląda tak jak uczy Bóg i wtedy zaczęła się walaka z nieczystością, pornografią. Ale udało się to On mnie odnalazł wiem ze choroba babci była jedyną nadzieje na moje nawrócenie. Babcia jest zdrowa a ja jestem blisko Boga. Od tamtej pory po wyspowiadaniu się czuje Boga w sercu codziennie się modle ale nie jest to dotychczasowe klepanie regułek ale szczera modlitwa płynąca z głębi serca. Za Wstawinnictwem św. Rity otrzymałam wiele łask związanych ze zdowiem moim i moich bliskich. Dziękuję. Wiem że bez Boga życie nie ma sensu nie ma miłości i nadzieji.

"Wszystko mogę w tym Który mnie umacnia" bo dla Niego ma rzeczy niemożliwych już zawsze chce iśc przez zycie razem z Bogiem, Chrystusem i modlic się do świetych. Pragnę aby zawsze Pan Bóg był w moim zyciu najważniejszyna pierwszym miejscu w sercu wtedy wszystko będzie na odpowiednim miejscu.

P.


   

Wasze komentarze:
 JA: 27.12.2015, 12:59
 Chwała Panu!
 💖 : 10.12.2015, 23:14
 Chwala Panu ❤
 Cud.: 10.11.2015, 20:26
 Od Boga otrzymałam największy dar miłości odnalazł mnie..mimo ,ze ja Go nie szukałam / Tak jak ze mną :) Teraz nie wyobrażam sobie, by Boga nie było przy mnie. Życie swoje oddałam w Jego ręce.Jestem całkiem inną osobą i Chwała Panu!!! bo jest WIELKI.
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej