Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Bóg zawsze jest z nami

Kilka tygodni przed wstąpieniem do Oazy Bóg bardzo wyraźnie mi pokazał, ze jestem martwa, nie była to dla mnie nowość wiec nie starałam się zrozumieć tego przesłania, dla mnie śmierć oznaczała koniec, a Bóg chciał mi powiedzieć ze to dopiero początek, musiałam zrobić jeszcze wiele błędów I zranić wiele osób aby zrozumieć głębsze przesłanie Boga.

Modlitwa wstawiennicza I "wizja" kapłana: "Jezus podchodzi do martwej dziewczyny - ta dziewczyna prawdopodobnie jesteś ty" Pomyślałam sobie "ja martwa - nic nowego, wiec "zakopałam to głęboko w moim sercu", teraz juz wiem ze nie to Bóg chciał mi powiedzieć, jesteś martwa ale podchodzi do Ciebie Jezus, chce ci dać "kolejne życie", kolejna szanse wiec wstań i "żyj na chwale Pana" (słowa z kolejnej modlitwy), przecież sam Jezus do Ciebie podchodzi I podaje Ci swoja dłoń.

W ciągu roku Bóg uczynił bardzo dużo w moim życiu, wiedziałam o tym, ale nie chciałam tego głębiej ujrzeć, wiec szukałam czegoś więcej, bałam się przytulić do Boga, zaufać Mu, nie chciałam zgadzać się z Jego wola.

Kurs Filip, tak bardzo na ta chwile czekałam, a gdy nadeszła to przywołałam do swojego serca wszystkie przykrości z przeszłości, co sprawiło, ze pierwsze dni doprowadziły mnie do potwornego smutku, przyszedł czas na Uwielbienie, stwierdziłam co mi szkodzi spróbować otworzyć się na Boga, ale głęboko w moim sercu było zwątpienie, następnie modlitwa wstawiennicza kiedy powiedziałam Bogu 'rob co chcesz', wtedy poczułam miłość I ciepło wokół siebie, chciałam aby ta chwila trwała wiecznie Bóg pokazał mi wtedy wyraźnie juz nie jesteś martwa, jest dobrze a trudności są zawsze, jednak to tylko maleńka dziureczka, ale pamiętaj 'Ja jestem z tobą' Nie lękaj się przychodzę Ci z pomocą Iz,41,13b.

Po tym wszystkim myślałam ze juz będzie dobrze, ze moja wiara jest super, ale nie moja wiara była malutka mniejsza od ziarenka piasku. Okazało się to juz następnego dnia, kiedy stwierdziłam ze Bóg jest brutalny I okrutny, a On chciał mi powiedzieć ze nadal jestem słaba, ze potrzebuje ciągłego kontaktu z Nim aby się umocnić. Nie rozumiałam tego odeszłam od Boga po raz kolejny, ale na szczęście odnalazłam drogę prowadząca do Niego, a droga ta jest wzrastanie w Nim, zrozumiałam ze musze bezgranicznie zaufać Bogu I nie mogę trwać w grzechu. (Rzeczą ludzka jest upadać, a rzeczą szatańska jest trwać w grzechu)

"Jesteście miejscem w którym Chrystus zawsze może zmartwychwstać", Ale Bóg dal nam wolność. Bóg nie wkroczy do naszego serca jeśli Mu na to nie pozwolimy.

Małgorzata

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 magda: 31.12.2008, 20:29
 Ja taż byłam martwa. Myślałam, że w moim życiu już nic nie moge zrobić. Wew. byłam martwa. Bóg wciąż mówi do mnie a ja i tak swoje, upartość. Bóg mówi zacznij mnie słuchać to ocalejesz. Zostaw te swoje sprawy i pójdź za mną. Boje się, że wpadne jak Piotr na wodzie. tj. jak chodzenie z zawiązaną chustą, kiedy ktoś prowadzi do celu. A ja właśnie tak się poruszam. A Bóg mówi:zacznij mnie słuchać to nie zginiesz.
 weronika: 19.07.2007, 15:46
 Bog zawsze jest ze mna, ale ja nie zawsze o Nim pamietam. To Najlepszy Przyjaciel.Zwracam sie do Niego w kazdej sprawie, kiedy nie jestem pewna wyboru. On mi zawsze pomaga.Dzieki Niemu nie martwie sie o jutro. Tylko w Nim pokladam nadzieje i jak dotad nie zawiodlam sie. Prze cala wiecznosc chwalic bede Pana za wiele lask, ktore mi uczynil. Moim najwiekszym szczesciem jest Milosc Boza, ktora otacza mnie Bog kazdego dnia. Dobry i Milosierny jest Pan. Kiedy upadam zawsze mnie podnosi i nie pamieta moich upadkow. Moim Panem jest Bog.
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Elżbieta z Schönauśw. Elżbieta z Schönau

Modlitwa do św. Elżbiety z SchönauModlitwa do św. Elżbiety z Schönau

św. Grzegorz Barbarigośw. Grzegorz Barbarigo

Modlitwa do św. Grzegorza BarbarigoModlitwa do św. Grzegorza Barbarigo

Koronka do św. PeregrynaKoronka do św. Peregryna

Endoskopia przewodu pokarmowegoEndoskopia przewodu pokarmowego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej