Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za uzależnionych

Boże Ojcze, który objawiłeś bogactwo swego miłosierdzia w Twoim Synu Jezusie Chrystusie, Tobie zawierzam los osoby uzależnionej, którą wspieram duchowo. Pochyl się nad nią, ulecz jej słabość, pomóż przezwyciężyć wszelkie zło, pozwól doświadczyć Twego miłosierdzia, aby w Tobie odnalazła źródło nadziei, Amen

Maryjo Matko Miłosierdzia - módl się za nami

Modlitwa jest duchową pomocą dla osoby uzależnionej w wyzwoleniu się z nałogu i osiągnięciu zbawienia. Można nią wesprzeć jedną. Bogu tylko wiadomą, osobę uzależnioną od alkoholu, narkotyków, leków, telewizji, Internetu, pracy itp.

Należy codziennie odmawiać modlitwę, dziesiątkę różańca oraz spełniać uczynki miłosierdzia w intencji osoby uzależnionej przez dowolny okres od miesiąca do roku. Potem deklarację można przedłużać. Uczynkami miłosierdzia mogą być jałmużna, pomoc komuś w wykonaniu jakiejś pracy, odwiedzenie kogoś, dobre słowo, modlitwa, ofiarowanie wyrzeczeń i cierpień itp. Szczegółowe informacje na temat wsparcia osób uzależnionych:

http://www.pomoc.lichen.pl

Tekst pochodzi z Informatora Sanktuarium Maryjnego w Licheniu
Pielgrzym Licheński - Informator nr 7, wiosna 2008


   

Wasze komentarze:
 kasia: 22.06.2009, 15:59
 w jaki sposób reklama gabinetu Reiki znalazła sie w Przewodniku Katolickim??
 xxx: 01.02.2009, 14:54
 Św. Grzegorz z Nazjanzu (+ 390): „Jest on (zły duch) nienasycony, atakuje wszystko. Zaleca się pod płaszczykiem dobra, a kończy na złym. To jest jego sposób walki.”
 przegrana: 26.11.2008, 10:19
 TO wszystko prawda szatan istnieje i piekło z nim też . basiu kochana uwolniłas się ,BOGA poprosiłaś o ratunuk twoja mądrośc ,szczęscie posłuchałaś natchnienia anioła stróza jesteś szczęśliwa ,kto polega na sobie w tych czasach o nie na BOGU zginie naprawdę zginie, a to jest straszne giniesz ty i twoja rodzina ,UWAŻAJCIE .2007R gdybym to wtedy przeczytała ,a teraz ..... koszmar .
 Nikola: 30.03.2007, 09:51
 Nie rozumiem tego. Azjaci (głównie Japończycy, Chińczycy) codziennie medytują i wychodzi im to na dobre. Więc dlaczego innym miałoby to przeszkadzać?
 Natalia: 13.12.2006, 01:18
 Zgadzam sie z tym ze Reiki jest niebezpieczne , prosze unikac tego ! Pewna uzdrowicielka polozyla na mnie rece i przez pewien okres czasu czulam sie wspaniale, potrafilam przewidziec sytuacje , czytac mysli. Po kilku tygodniach zaczelam miec straszne sny, zaczelam sie bac wszystkiego i uzalezniac sie od niej . Dzieki Bogu, modlitwie i codzinnego przyjmowznia Jezusa mialam sily odejsc od tego rodzaju uzdrawiania.Uwazajcie!!!
 kazimierz: 29.10.2006, 19:46
 nieswiadomosc ludzi w tym wzgledzie moze ich bardzo duzo kosztowac. Dobrze , ze to piszecie.
(1)


Autor

Treść[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej