Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

To może dotyczyć także Ciebie...

W dniu wczorajszym zderzyłem się z rzeczywistością. Dotknęło mnie poważne doświadczenie w życiu zawodowym. Byłem silnie zestresowany i nie mogłem sobie znaleść miejca. Problem polegał na tym, że jako pracownik Reklamy w Rozgłośni Naszego Ostrołęckiego Radia miałem kiepski rezultat i efekt wyników pracy w miesiącu grudniu... Nie zakończyło się to oczywiście brakiem wizyty na dywaniku szefa. Miałem najsłabsze wyniki z załogi. A dodam, że w ostatnich miesiącach tylko moją gorliwość premiowano... jak już pisałem, nie mogłem się pozbierać.

Miałem wielkiego doła. Bałem się utracić pracę, bałem się poczuć obrzydzenie do samego siebie, bałem się, co powie żona, itp. Natchnęło mnie, by pójść do Świątyni, która jest 2 minuty od mojego miejca pracy. Tam cały dzień jest wystawiony Najświętszy Sakrament. Na myśl mi przyszło:szkoda mi ateistów, bo w chwili samotności nie mają do kogo się zwrócić... poszłem adorować Najświętszy Sakrament. Siedziałem naprzeciw Jego w milczeniu. Nic nie mówiłem. Wiedziałem, że Bóg zna moje problemy. Nie musiałem mu ich mówić.

U skrawku sił, opadnięty na klęczniku, jakby mi ktoś bliską osobę zamordował, leżalem na ławce w Świątyni. Byłem całkowicie bez sił. Nie miałem nawet odrobiny wiary w siebie. Zrozumiałem, co było moim błedem, co robiłem złego, czego Bóg chciał mnie nauczyć. Okazało się, że przede wszystkim pokory. Cytował mi słowa ;)) Lady Pank:

"Twoje miejsce na ziemii oznacza zaliczona matura na 5 (...) Są ludzie, dla których jesteś wart mniej niż zero"

Zrozumiałem, w jak wielką pychę wpadłem, wierząc ślepo w siebie, w własną wartość... bo przecież jestem zarąbiście słabym człowiekiem. Oszukiwałem sam siebie, jaki to "doskonały" jestem w pracy, itp.

W chwili załamania usłyszałem Głos w sercu:

"WSTAŃ I WALCZ... JA BĘDĘ Z TOBĄ"

Poszłem do biura. Otrzymałem telefon. Dzwonił klient. Dziś zyskałem umowę dla radia o wartości przekraczającej mój cały utarg z miesiąca grudnia... ale to nie ja ją wywalczyłem. Zrobił to za mnie Bóg... Jechałem autem, jak wariat śpiewałem hymny uwielbienia, darłem gębę na cały samochód... Chwała Panu!!

Nadesłał Marcin

To może dotyczyć także Ciebie...


   

Wasze komentarze:
 aga: 24.06.2011, 21:47
 przezyłam w życiu nie wiele ale w czasie pielgrzymki na JG mialam udar sloneczny dwa dni przed wejściem zostalam w szpitalu nie nylam pelnoletnia wiec nie moglam sama sie z niego wypisac.....mozna powiedziec ze zwatpilam... leżac na szpitalnym lozku mialam pretensje do Boga dlaczego do tego dopuscil kiedy przyjechali rodzice Cudem jakos ich uprosilam zeby dolaczyc do grupy i sie zgodzili..... doszłam do Częstochowy ale to nie byla moja zasługa tylko Jego i Maryi bowiem dla Nich nie ma rzeczy niemozliwych
 Kasia: 15.12.2008, 15:54
 Dziękuje adonai, dziękuje Kochani że mogę czytać Wasze cudowne posty, Dzękuje Bogu za to, ze obadrzył nas wszystkich łaską, która pozwoliła nam znaleźć ten cudowny portal.
 ANDRZEJ...: 15.09.2008, 19:05
 BÓG CZYNI CUDA,a MY nie dostrzegamy TEGO coBÓG NAM daje.NIECH nikt nie mówi że BOGA niema,lub że nie wysłuchuje naszych próżb.....
 Kasia: 11.06.2008, 21:19
 Dzięki za świadectwo!:-) Chwała PANU za Jego dzieła!
 Monika: 29.10.2007, 21:44
 "Ty Panie jesteś mą nadzieją, Tobie ufam i bać się nie będęęęęę" :D
 krycha: 23.10.2007, 19:54
 tylko szlachetni ludzie potrafią dziękować a to Panu Bogu też się podoba, chyba ten śpiew w samochodzie najbardziej. właśnie tak rozmawia się z Bogiem.
 harcerka: 29.08.2007, 00:05
 czsem trzebo sie podrzec rzeby wyrazic emocje...ale nawet darcie sie na pol samochodu niewyrazi radosci gdy dostrzeze sie milosc Boza...wiem cos o tym..
 s.Joanna: 03.07.2007, 20:51
 Bóg czyni więcej cudów, niż my jesteśmy w stanie dostrzec w naszej codzienności. Bądźmy świadkami Jego cudów!
 maniak: 05.05.2007, 19:13
 Wzruszające i niech nikt nie mówi, że Bóg nie istnieje.


 Łabędź: 23.04.2007, 16:21
 Piękne i jak tu powiedzieć, że cuda nie istnieją? Albo, że Bóg nie wysłuchuje naszych modlitw?
 kip: 14.04.2007, 21:10
 spodobala mi sie ta historia:)
 justi: 27.03.2007, 12:03
 :)
(1)


Autor

Treść

Nowości

Ty jesteś miłośćTy jesteś miłość

Rozesłanie wiernychRozesłanie wiernych

Gdy w życiu przychodziły chwile słabości, klękałam przed Matką BożąGdy w życiu przychodziły chwile słabości, klękałam przed Matką Bożą Jan Paweł II we Wrocławiu 21 VI 1983Jan Paweł II we Wrocławiu 21 VI 1983

Wspomnienia z pielgrzymki Jana Pawła II do WrocławiaWspomnienia z pielgrzymki Jana Pawła II do Wrocławia

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej