Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Dzięki ci Panie za Świętego Kamila patrona chorych, szpitali i pracowników służby zdrowia

Tobie Ojcze Panie życia i czasu, Bogu, który powołał nas do istnienia i do którego powrócimy cześć, chwała i uwielbienie.

Tobie Ojcze nasze wieczne dziękczynienie bo dałeś nam Świętego Kamila de Lellis, syna włoskiej ziemi – Abruzji, skąd bierze początek “nowa szkoła miłosierdzia” przez niego zapoczątkowana.

Tobie Panie nasze wieczne uwielbienie za Świętego Kamila de Lellis wiernego i roztropnego sługę świadka twojej miłosiernej miłości, który z czułością matki leczył serca zranione złem, opuszczone, samotne.

Tobie Panie do którego należy nasza teraźniejszość i przyszłość, przez wstawiennictwo Św. Kamila, powierzamy chorych z naszych rodzin, naszej ojczyzny i całego świata oraz nas samych!

Tobie Ojcze powierzamy też pracowników służby zdrowia: otocz ich opieką przez wstawiennictwo Św. Kamila, aby stali się świadkami miłości i narzędziami twojego miłosierdzia. Oświeć ich umysły, rozgrzej serca, bądź ich siłą!

Tobie Boże Stwórco i Ojcze, Tobie Boże Synu Jednorodzony Ojca, Tobie Duchu Święty, niech będzie cześć i chwała, bo dałeś nam wszystkim Świętego Kamila by był dla nas towarzyszem na drodze życia, bratem i przyjacielem, niebieskim patronem.

Amen
   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej