Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Dzięki ci Panie za Świętego Kamila patrona chorych, szpitali i pracowników służby zdrowia

Tobie Ojcze Panie życia i czasu, Bogu, który powołał nas do istnienia i do którego powrócimy cześć, chwała i uwielbienie.

Tobie Ojcze nasze wieczne dziękczynienie bo dałeś nam Świętego Kamila de Lellis, syna włoskiej ziemi – Abruzji, skąd bierze początek “nowa szkoła miłosierdzia” przez niego zapoczątkowana.

Tobie Panie nasze wieczne uwielbienie za Świętego Kamila de Lellis wiernego i roztropnego sługę świadka twojej miłosiernej miłości, który z czułością matki leczył serca zranione złem, opuszczone, samotne.

Tobie Panie do którego należy nasza teraźniejszość i przyszłość, przez wstawiennictwo Św. Kamila, powierzamy chorych z naszych rodzin, naszej ojczyzny i całego świata oraz nas samych!

Tobie Ojcze powierzamy też pracowników służby zdrowia: otocz ich opieką przez wstawiennictwo Św. Kamila, aby stali się świadkami miłości i narzędziami twojego miłosierdzia. Oświeć ich umysły, rozgrzej serca, bądź ich siłą!

Tobie Boże Stwórco i Ojcze, Tobie Boże Synu Jednorodzony Ojca, Tobie Duchu Święty, niech będzie cześć i chwała, bo dałeś nam wszystkim Świętego Kamila by był dla nas towarzyszem na drodze życia, bratem i przyjacielem, niebieskim patronem.

Amen
   

Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka? Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka?
Anna Jedna
Niniejsza książka to pomoc dla tych, którzy chcą zachować wierność małżeńską, niezależnie od okoliczności i ludzkiej słabości. To także znakomity podręcznik Bożej mądrości i Bożej miłości dla tych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentalnego małżeństwa... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej