Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

Najłaskawszy Boże, który sprawiłeś że młoda dziewczyna poświęciła swoją czystość wyłącznie Tobie przez ofiarę ze swojego życia ginąc z rąk nieprzyjaciela, spraw, prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem umieli podejmować codziennie walkę z pokusami. Wzbudź w nas mocne postanowienie życia czystego i szlachetnego. Spraw łaskawie, byśmy umieli rozpoznać swoje powołanie i naśladować cnoty błogosławionej Karoliny a spełniając Twoją wolę oczyszczali swoje intencje i przez zachowanie czystości ciała i duszy służyli Tobie z radością.

Niech Twoja łaska broni nas od wszelkich napaści nieprzyjaciół Kościoła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Modlitwa młodych do bł. Karoliny Kózkówny

Błogosławiona Karolino. Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecamy i prosimy cię, abyś nas swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierała, ratowała we wszystkich potrzebach naszych i wyjednała nam łaskę wiernego naśladowania cnót twoich. Spraw to o droga nasza patronko, abyśmy Bogu dochowali wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużyli sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.

Modlitwa z Mszy świętej o bł. Karolinie

Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw za jej wstawiennictwem, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie.

Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, po wszystkie wieki wieków. Amen.

Modlitwa dziecka do bł. Karoliny Kózkówny

Błogosławiona Karolino Kózka, która jesteś patronką naszej parafii miej w opiece całą naszą wspólnotę parafialną. Miej w szczególnej opiece moją rodzinę i wypraszaj jej u Boga potrzebne łaski. Spraw abym tak jak ty chętnie pomagała swoim rodzicom i była wrażliwa na potrzeby innych ludzi. Błogosławiona Karolino wypraszaj mi dar pilnej nauki i gorliwej modlitwy. Spraw za wstawiennictwem Matki Najświętszej, abym wyrosła na dobrego człowieka i była przykładem dla innych. Amen.

Justyna kl. V

Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

   

Wasze komentarze:
 Basia : 15.01.2021, 22:50
 Proszę chron moja córkę Karolinę, wypraszaj potrzebne łaski, zachowaj w czystości ją i jej chłopaka. Powierzam ich twojej opiece
 Karolina: 07.01.2021, 08:14
 Patrinko najmilsza, przyjaciółko na wieczność. Proszę Cię wstaw się za moje i mamy uzdrowienie. Zabrakło pokory i wiary jakiej Ty uczylas. Chwala Panu poprzez Twoje wstawiennictwo.Amen
  Rodzice .: 18.12.2020, 13:43
 Bł Karolino wybłagaj u Jezusa łaski o które gorąco prosimy . Ty jesteś najlepszą wspomożycielką w naszym strapieniu.
 Mama : 01.12.2020, 10:51
 Daj siły na to co przede mną. Nie daj mi zapomnieć o sobie tylko kochać siebie jeszzce bardziej i wierzyc. Daj zakończyć to co trzeba a odbudowac siebie. Będzie dobrze bo jesteś obok.
 Małgorzata: 19.11.2020, 11:37
 Błogosławiona Karolino ! Chroń moją rodzinę przed złem ! Proszę Cię o miłość w rodzinie! Uzdrów mnie z nerwicy! Bóg zapłać!
 Agata: 19.11.2020, 01:14
 Błogosławiona Karolino, patronko młodych, wspieraj moją modlitwę do Boga za moich synów, by zawsze dokonywali słusznych wyborów życiowych i by trwali w czystości myśli i uczynków.
 M : 18.11.2020, 23:13
 Błogosławiona Karolinko ,poproś Matkę Bożą o czystość myśli , słów i czynów dla mnie i osób w mojej Rodzinie a także dla wielu innych osób , które tego potrzebują . Karolinko , dziękuję Ci za wszystkie łaski uproszone u Boga . Zauważyłem że nie tylko wypraszasz łaskę czystości ale także poprawę relacji w Rodzinie i ukojenie po stracie bliskich osób . Dziękuję Ci i przytulam do serca .
 Ryszard : 18.11.2020, 22:17
 Bl Karolino bardzo ciebie proszę o łaskę czystości serca oraz o łaskę pomocy finansowej oraz silnej i nie zachwianej wiary , pokieruje tak moim życiem abym czysty zszedł z tego świata
 Matka : 18.11.2020, 20:41
 Błogosławiona Karolino błagam Cię abyś uprosiła łaskę uzdrowienia dla Karolinki oraz dobre zdrowie dla Michałka

 Małgorzata: 18.11.2020, 17:41
 Błogosławiona Karolino ! Chroń moją rodzinę przed złem ! Proszę Cię o miłość w rodzinie! Uzdrów mnie z nerwicy! Bóg zapłać!
 Blagajaca: 18.11.2020, 17:20
 Błogosławiona Karolino proszę gorąco o wstawiennictwo do do Pana Jezusa i Maryi za synem Marcinem i wyproszenie potrzebnych łask, przemianę duchowa i rozważne podejmowanie decyzji życiowych. Dla mnie proszę o wiarę i pokorę w znoszeniu wszelkich niepowodzeń i znoszenie wszelkiego cierpienia.
 matka: 18.11.2020, 15:29
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna. W intencji pomocy Bozej i Twojej w pomyslnym rozwiazaniu jego trudnych spraw,zawodowych,motoryzacyjnych/o dobrych przyjaciol wokol niego/,mieszkaniowych,osobistych. Uchron moje dzieci i mnieod nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa/. Amen.
 Wierna : 18.11.2020, 12:20
 Błogosławiona dziś w Twoje święto dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam a jest tego wiele. Wielbię Boga przez Twoje imię. Proszę daj mi umiejętność zarządzania czasem chęci do pracy i nauki wyzbycie się lenistwa i siły do tego co przede mną Uwielbiam Cię
 Błagająca .: 18.11.2020, 06:21
 Bł. Karolino wiele razy byłam na drodze krzyżowej teraz w tak trudny czasie jestem z Tobą duchowo .Proszę gorąco wstaw się za synem daj mu łaskę o której Ty wiesz najlepiej.Ufam Tobie pomóż
 Ola: 15.11.2020, 23:57
 Błogosławiona Karolino proszę cię o zdrowie,dar mądrości,dibre podejmowanie decyzji i o dobre wykorzystanie podarowanych mi talentów. Błogosławiona Karolino módl się za nami.
 Basia: 12.11.2020, 21:43
 Bł. Karolino uproś dla mojej córki Doroty szczęśliwy przebieg porodu i zdrowie dla małej Karolinki
 Paulina Karolina : 12.11.2020, 15:48
 Nie potrafię pięknie się wypowiadać ale dziękuję Św. Karolino za wstawiennictwo u Pana Boga oraz za opiekę i całą dobroć. Proszę o zdrowie dla moich najbliższy i dla mnie i o spokóju umysłu.
 Twoja czcicielka : 06.11.2020, 00:36
 Przychodzę do Ciebie bo jesteś mi bliska i nie odmawiasz mi swoje pomocy. O co kolwiek proszę spełniasz i dajesz od razu lub w odpowiednim czasie i formie. Prowadzisz mnie do Boga i pozwalasz mi go odnaleźć. Dziękuję i bądź w tym co teraz mnie czeka. Bądź w mojej rodzinie związku pracy. Pomoz nawet w tej drobnej dodatkowej sprawie. Daj energię siły i zdrowie i radość ducha jak najmniej trudnych chwil niedojrzałych zachowań. Wierzę
 Ona : 29.09.2020, 11:17
 Przychodzę po raz kolejny. Ufam Ci ze ty mi pomagasz. Wiesz co jest w moim sercu i nikt inny jak właśnie Ty może mi pomóc. Kieruj moimi czynami myślami i słowem aby bliska mi osoba zrozumiała i podjęła razem ze mną walkę o piękna wartośc na której zbudujemy nasz związek małżeństwo i rodzinę
 Proszącą : 22.09.2020, 20:51
 Po raz kolejny zwracam się do Ciebie przyjaciółko moja. Pomóż mojemu chłopakowi zmierzyć się z tym co tak trudne przed nim. Zabierz ten ból który przeżywa. Niech to co go złamało przekształci się w nim w prawdziwie męskie mężne i mądre cechy które pozwolą mnie kochać jako kobietę żonę i matke. Nich Bóg ma nas w swojej opiece. Dziękuję Ci za wszytsko Twoim imieniem Błogosławiona wielbię Boga
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej