Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

Wspomnienie liturgiczne 18 listopada

Najłaskawszy Boże, który sprawiłeś że młoda dziewczyna poświęciła swoją czystość wyłącznie Tobie przez ofiarę ze swojego życia ginąc z rąk nieprzyjaciela, spraw, prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem umieli podejmować codziennie walkę z pokusami. Wzbudź w nas mocne postanowienie życia czystego i szlachetnego. Spraw łaskawie, byśmy umieli rozpoznać swoje powołanie i naśladować cnoty błogosławionej Karoliny a spełniając Twoją wolę oczyszczali swoje intencje i przez zachowanie czystości ciała i duszy służyli Tobie z radością.

Niech Twoja łaska broni nas od wszelkich napaści nieprzyjaciół Kościoła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Modlitwa młodych do bł. Karoliny Kózkówny

Błogosławiona Karolino. Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecamy i prosimy cię, abyś nas swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierała, ratowała we wszystkich potrzebach naszych i wyjednała nam łaskę wiernego naśladowania cnót twoich. Spraw to o droga nasza patronko, abyśmy Bogu dochowali wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużyli sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.

Modlitwa z Mszy świętej o bł. Karolinie

Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw za jej wstawiennictwem, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie.

Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, po wszystkie wieki wieków. Amen.

Modlitwa dziecka do bł. Karoliny Kózkówny

Błogosławiona Karolino Kózka, która jesteś patronką naszej parafii miej w opiece całą naszą wspólnotę parafialną. Miej w szczególnej opiece moją rodzinę i wypraszaj jej u Boga potrzebne łaski. Spraw abym tak jak ty chętnie pomagała swoim rodzicom i była wrażliwa na potrzeby innych ludzi. Błogosławiona Karolino wypraszaj mi dar pilnej nauki i gorliwej modlitwy. Spraw za wstawiennictwem Matki Najświętszej, abym wyrosła na dobrego człowieka i była przykładem dla innych. Amen.

Justyna kl. V

Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

Wasze komentarze:
 Ciocia: 22.06.2024, 09:15
  Błogosławiona Karolinko, proszę o wstawiennictwo u Boga w sprawie uleczenia mojej bratanicy i dojście do zdrowia i pełni sprawności.
 Amy: 03.05.2024, 00:07
 Błogosławiona Karolino błagam cię uzdrow duszę mojej córki uwolnij ja od cierpienia które rozrywa ja od środka i zabiera chęć do życia. Proszę bądź przy niej i daj jej siłę przetrwać to zło które ją spotkało.
 Małgosia : 08.02.2024, 18:29
 Najukochańsza Karolinko błagam Cię uproś przemianę serca mojego męża uwolnienie go od zniewoleń i powrót do Boga bo niszczy naszą rodzinę a tego nie widzi 🙏🏼błagam Cię z całego serca
 Basia : 05.02.2024, 11:22
 Błogosławiona Karolino wyproś proszę dla mnie cud uzdrowienia z choroby. Amen
 Rozusia: 04.02.2024, 18:06
 Błogosławiona Karolino Tobie w opiekę oddaję zaślubionego, moje dzieci i siebie abyśmy żyli czystością związku i wzajemna zgodą i miłością według woli Bożej.
 Ewa: 25.01.2024, 07:35
 Błogosławiona Karolio wstaw się u Boga o uzdrowienie Witusia .
 Mama: 23.01.2024, 19:54
 Proszę o pomoc w znalezieniu lekarza diabetologa który podejmie się leczenia mojej córki chorej na cukrzycę od 8 roku życia Ufam Boże w Twoją Opatrzność i opiekę nad moim dzieckiem
 czcicielka: 19.11.2023, 20:28
 Błogosławiona Karolino Kózkówno proszę Cię o wyleczenie z choroby psychicznej schizofremii. Prosz3 o uzdrowienie moich rąk , o uzdrowienie psycho-fizyczne. Niech będzie Uwielbiony Pan Jezus Chrystus i Maryją matka Jego.
 czcicielka: 18.11.2023, 16:37
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla Marcina i jego brata. W intencji wybawienia kobiety z nienawisci do na.,O uczynienie z Szawla jej i jej tescia oraz Anny i jej brata oraz S.Z.K. L.R. w Pawla. Dziekuje bardzo za modlitwe .

 matka: 18.11.2023, 16:30
 Bl.Karolino prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna oraz madrosc i pomyslnosc w psrawach zawodowych i w zy ciu. Dziekuje bardzo.
 marzena aneta: 14.11.2023, 07:50
 modlitwa do błogosławionej karoliny kózkówny dziękuję błogosławiona karolino kózkówno kocham Cię bardzo mocno proszę o pomoc tu proszącym dziękuję błogosławiona karolino kózkówno kocham Cię bardzo mocno mniej w opiece dziewczyny młode wszystkie kobiety młode kobiety wszystkie dziękuję błogosławiona karolino kózkówno kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję błogosławiona karolino kózkówno kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość mądrość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję błogosławiona karolino kózkówno kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża w moim wieku mam czterdzieści pięć lat niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni mądrość cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ela : 12.11.2023, 21:16
 Bł. Karolinko miej w opiece Paulinkę chroń przed zepsuciem tego świata od zasadzek złego i prowadź drogą ku świętości
 Dziadek: 09.11.2023, 14:57
 Święta Karolino dziękuję za Twoją opiekę nad moim wnukiem, za tę opiekę ofiaruje drogę krzyżową Twojej męki. Wdzięczny dziadek
 Kate: 26.09.2023, 11:47
 Błogosławiona Patronko wesprzyj bo wiem że jesteś i pomagasz.
 Beata: 08.08.2023, 23:02
 Błogosławiona Karolino proszę o zdrowie i wyleczenie z choroby onkologicznej dla Halinki a także o opiekę każdego dnia i siły w walce z chorobą
 Tomasz: 14.06.2023, 21:26
 Bł. Karolino Kózkowno proszę zdrowie cioci Stanisławy
 Karola : 30.05.2023, 10:37
 Błogosławiona Patronko i Przyjaciółko moja Ty działasz w moim życiu. Daj siłę dla narzeczonego do przezwyciężenia trudności które atakują jego myśli. Daj siłę i jasność do podjęcia dobrej, Bożej decyzji. Prowadź go Przyjaciółko i pozwól nam iść właściwie przez życie i pełnić to do czgeo nas Bóg wzywa. Uwielbiam Boga za Twoim wstawiennictwem.
 beti: 14.05.2023, 17:43
 Kochana Karolino wyproś u Pana Boga zdrowie dla mojego Taty ,żeby był pełnosprawny do końca swoich dni A dla mnie proszę o spełnienie marzeń Amen
 Proszącą : 12.05.2023, 19:39
 Proszę o możliwość znalezienia miejsca na ziemi Za Twoim i świętego Józefa wstawiennictwem
 Karolina : 03.05.2023, 22:06
 Błogosławiona Karolino módl się za moją rodzinę za mnie i za moje dziecko które noszę pod swym sercem
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej