Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy dla narzeczonych

Modlitwa za moją narzeczoną

     Panie Jezu, proszę Cię za moją dziewczynę. Błogosław jej i rozwiń w niej doskonałą, dojrzałą miłość. Niech dobrze przygotuje się do roli żony i matki. Daj, żeby była ze mną szczęśliwa i aby mogła się na mnie oprzeć. Dopomóż mi osłonić jej niewinność. Nie dopuść, żebym ją kiedykolwiek skrzywdził. Niech czuje się ze mną dobrze. Pomóż mi doprowadzić ją lepszą i piękniejszą duchowo do wiecznego szczęścia. Chroń ją od próżności i wszelkich pokus. Spraw, by mi była wierna i żeby mnie kochała Twoją miłością.

     Matko Najświętsza! Przygotuj ją do życia w miłości. Daj jej postawę ofiarną. Niech będzie dobra, niech niesie pomoc potrzebującym i opiekuje się słabym i bezbronnym. Odkryj przed nią cud macierzyństwa. Naucz ją dbałości o nasz przyszły dom. Niech w posłudze na rzecz rodziny dostrzeże swoje najpiękniejsze powołanie. Niech nie czuje się ograniczona obowiązkami żony i matki, lecz w wiernym ich wypełnianiu odnajdzie swoje szczęście. Spraw, żeby była cierpliwa, cicha i radosna, aby umiała nieść pokój Boży i łagodziła spory. Niech naśladuje Ciebie Maryjo i tak jak Ty wypełnia Boże plany.Modlitwa za mojego narzeczonego

     Panie Jezu, postawiłeś na mej drodze człowieka, któremu pragnę oddać moje serce i z którym chcę na zawsze związać moje życie. Czuwaj nad tym kochanym. Broń go od niebezpieczeństw. Spraw, aby w Tobie osiągnął swoją życiową dojrzałość. Uczyń go prawym, mądrym i dobrym. Daj mu serce mężne, aby nie obawiał się trudności, lecz przełamywał je w Twoje Imię. Daj mu siłę, aby miał silną wolę, potrafił panować nas sobą i dobrze służyć rodzinie. Uformuj w nim postawę ojcowską, żeby znalazł szczęście w obdarowywaniu swoich najbliższych, żeby nie szukał siebie, ale opiekował się tymi, których mu powierzysz. Uczyń go narzędziem Twojej Opatrzności. Niech tak jak Ty opiekuje się słabymi i bezbronnymi. Niech odważnie staje w obronie każdego poczętego życia. Niech mnie i nasze dzieci prowadzi do Ciebie drogą pięknej miłości.

     Święty Józefie, Patronie mężczyzn! Broń mego chłopca od pokus fałszywej męskości. Naucz go opanowywać zmysłowość i podporządkować ciało służbie prawdziwej miłości. Naucz go kochać miłością czerpaną z Boga. Chroń mego miłego przed alkoholizmem. Spraw, bym się mogła bezpiecznie oprzeć na moim wybranym. Naucz go obowiązkowości i troski o zakładany dom. Niech tak jak Ty będzie jego opiekunem. Niech będzie mu ze mną dobrze. Spraw, aby mi był wierny, żeby się potrafił oprzeć pokusie niewierności i dotrzymał swoich przyrzeczeń. Bądź mu pomocą i wspieraj go w każdej potrzebie.
Narzeczeństwo, czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa Narzeczeństwo, czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Udało się! Wreszcie spotkaliśmy kogoś, z kim chcielibyśmy spędzić życie. Myślami jesteśmy już przy ślubie, ale przed nami jeszcze bardzo ważny, a często nawet kluczowy dla naszego związku okres - narzeczeństwo... » zobacz więcej   


Wasze komentarze:
 Mati: 18.12.2017, 15:27
 Panie Boże proszę, aby moja przyszła żona była ze mną szczęśliwa.
 Ona: 30.11.2017, 18:14
 Panie Boże, bardzo proszę Cię o wpłynięcie na serce mojego chłopaka, aby dojrzał do podjęcia kroku o małżeństwie...
 Natalia: 26.11.2017, 22:25
 Panie Boże, proszę aby moja rodzina dobrze przyjęła fakt o moich zaręczynach. Aby lubiła mojego przyszłego męża i nas wspierała, i aby on sam dobrze się czuł w mojej rodzinie.
 Narzeczona: 15.11.2017, 21:06
 Panie Boze spraw, abya moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza milosc. Błogosław nam Boże
 narzeczona Julia: 04.11.2017, 20:58
 Panie Boże umacniaj naszą miłość.Nie pozwól by było tak jak jest teraz.Szanuje i kocham mojego Marcina i chce kochać.Daj mi psychiczne natchnienie ,żebym mogla znieść te wszystkie obelgi ze strony mojej rodziny , abysmy przetrwali to wszystko i staneli przed Tobą składając sobie przysięgę przed Twoim obliczem.Bardzo tego pragnę Panie Jezu.Daj mi siłę na dalsze lata naszego wspólnego życia.Nie prosze o więcej.Nie chcę łatwych pieniędzy , fortuny tylko człowieka , który zawsze będzie przy mnie.
 Beata: 08.10.2017, 14:09
 Panie Boze, prosze Cie o to aby moj narzeczony w koncu dojrzal do bycia glowa rodziny i ojcem . Spraw to aby posluchal glosu twego i swego serca i wybral dobrze. I przestal bac sie odpowiedzialnosci i nie sluchal swego ojca.
 Sylwia: 03.10.2017, 21:59
 Panie Boże spraw, aby moj narzeczony nie byl chorobliwie zazdrosny, bo to zniszczy nasza miłość
 Gabi: 02.09.2017, 21:02
 Proszę o cud małżeństwa z Maciejem ,którego kocham .Dobry Boże wskaż mu drogę abyśmy wspólnie cieszyli się małżeństwem.
 Katarzyna: 02.09.2017, 04:13
 Panie Boże, proszę roztaczaj nad moim małżeństwem swoją opiekę i uświęcaj je swoją łaską.
 Aga: 22.06.2017, 20:25
 Piszę w intencji mojego narzeczonego - Jacka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umial na nowo pokochać narzeczoną, wrócił do niej. Proszę dla Narzeczonego o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. W górę serca!
 Emil: 21.06.2017, 08:49
 Boże Nasz i Matko Najświętsza dziękuję Wam że postawiliście na mojej drodze Piotra. Proszę Was żebyśmy zawsze patrzyli w tym samym kierunku, by nasza miłość nigdy się nie skończyła. Prowadźcie nas dobrze przez życie. Amen
 Kotek: 19.12.2016, 23:23
 Panie Boże pomóż nam być w wiecznej miłości
 Narzeczony: 19.12.2016, 23:05
  Bardzo kocham swoją narzeczona i żeby ta miłość nigdy się nie skończyła Boże dopomóż
 Narzeczony: 19.12.2016, 21:11
  Bardzo kocham swoją narzeczona i żeby ta miłość nigdy się nie skończyła Boże dopomóż
 Ewelina: 23.10.2016, 22:32
 Dziękuje za tą modlitwe ;) będe się modliła za mojego Kochanego Adasia. Panie już niedługo będziemy sobie ślubować przed oltarzem ... 31.12.2016 .
 Ewelina : 20.09.2016, 14:46
 Panie Boże módl się za nami.wyzbadz mojego narzeczonego pokus abyśmy byli szczęśliwi w naszym małżeństwie. Aby miłość nas prowadziła. Poblogoslaw nasze małżeństwo.niech wszelkie przeciwności losu nam nie zagroza a niech nas wzmocnią. Kochamy cię Jezu Chryste miej nas w swojej opiece przebacz nam nasze błędy i grzechy.prosimy o wstawiennictwo św. Rity , św .Jana Pawła II ojca Pio , św .Józefa , Matkę Boża oraz wszystkich świętych w niebie . E I M .
 Artur: 06.09.2016, 18:35
 Panie Boże, Módl się z nami. Artur i Monika o ślub żeby szczęsliwy
 Justyna: 29.07.2016, 22:25
 Panie Boze, moj Ojcze Swiety Janie Pawle II, Franciszku..Prosze Was o blogoslawienstwo dla mnie i mojego nazeczonego Tomasza. Abysmy wytrwali we wszelkich trudnosciach i pokusach. Bysmy odnalezli prawdziwa milosc, ktora bedzie wedlug Twej woli Boze. Za rok bierzemy slub.
 Julka: 16.05.2016, 22:30
 Panie Boże módl się za mnie i mojego narzeczonego aby nasz związek dalej trwal aż na wieki i aby nikt zly nie kusil nas do niczego złego . Planujemy za rok wziąć ślub.
 Aneta: 09.05.2016, 15:17
 Panie Boże proszę spraw abyśmy wzięli z Mateuszem ślub we wrześniu 2017 roku. Błogosław naszej miłości i umacniaj nas w niej. Bądź naszym opiekunem i pomagaj przezwyciężyć wszystkie trudności.
 
(1) [2]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej