Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Przychylność Matki Bożej

     Gorąco pragnę podziękować Matce Bożej Licheńskiej za cudowną łaskę uzdrowienia. Księżom Marianom dziękuję za Msze św. odprawiane przed Cudownym Obrazem w intencji naszej mamy Stefanii. Jakże inaczej, jeśli nie cudem, można nazwać to, co spotkało naszą najdroższą mamunię?

     W kwietniu 1996 roku moja mama zachorowała na grypę. Szczegółowe badania wykazały, że jest to, niestety, nowotwór płuc. 30 maja 1996 roku odbyła się operacja. Była bardzo ciężka i stan naszej mamy był krytyczny. Lekarze nawet nie próbowali nas pocieszać. Poinformowano nas, że musiano usunąć jedno płuco, ponieważ naciek był potworny. Pobiegłyśmy z siostrą do ordynatora oddziału torakochirur-gii, pytałyśmy go - jakie on daje szansę przeżycia. Łudziłyśmy się, że doda nam otuchy. Niestety i tu dowiedziałyśmy się, że nadzieja jest nikła. Przeżyłyśmy okropny szok. Mama leżąca pod aparatami - to przerażający widok. Wychodząc od niej, położyłyśmy na jej łóżku obrazek Matki Bożej Licheńskiej równocześnie modląc się, by Maryja miała naszą kochaną mamunię w Swej opiece.

     Przed operacją mama planowała wyjazd do Lichenia, z którym była i jest związana modlitwą, pielgrzymką i ofiarą. Nie mogła jednak tego uczynić, ciągle coś przeszkadzało. Teraz, po rozmowie z lekarzami wiedziałyśmy, że jedyną pomocą dla ciężko chorej jest Cudowna Lekarka z Lichenia, Matka Boża Licheńska.

     Tego samego dnia (tj. 30 maja) w nocy pojechałyśmy z siostrą do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, by tam błagać o zdrowie dla naszej mamy. W Licheniu byłyśmy o 5.00 rano. W lesie grąblińskim odbyłyśmy Drogę Krzyżową. Modliłyśmy się gorąco o powrót do zdrowia naszej kochanej mamy. (...) W kościele uczestniczyłyśmy we Mszy św., błagałyśmy jednego z księży, by dołączył i naszą intencję do porannej modlitwy.

     Pełne wiary w przychylność Cudownej Mateńki Bożej Licheńskiej, rozmodlone, udałyśmy się do źródełka po cudowną wodę. Do domu wróciłyśmy spokojniejsze. Natychmiast udałyśmy się do szpitala. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy mamę bez rurek, drenów i aparatów. Chora mogła nawet z nami rozmawiać. Codziennie podawałyśmy mamie cudowną wodę ze źródełka. Podawałyśmy wodę do picia i przemywałyśmy nią pooperacyjne rany. Jedna z pielęgniarek powiedziała nam, że rany goją się zadziwiająco szybko i dobrze. Z każdym dniem nasza mama nabierała więcej sił. Wszystkie panie na sali gorączkowały, a nasza mama nie...

     Na sali leżała także młoda kobieta, matka dwojga dzieci. Leżała już miesiąc, ponieważ rana po szwie pooperacyjnym nie chciała się goić. Obserwowała, jak nasza mamusia się modli, a my nacieramy ją wodą z Lichenia. Zaproponowałam tej pani wodę licheńską.

     Powiedziałam, by też się modliła i przemywała ranę tą wodą. Zrobiła tak i po tygodniu została jako zdrowa wypisana ze szpitala. Rana całkowicie się zagoiła. Widziałyśmy to razem z innymi obecnymi na sali. I tę kobietę objęła łaska Matki Bożej.

     (...) Wizytujący chorych lekarze dziwili się, że wszystko u mamy tak dobrze przebiega. Minęło 8 dni. Miały nadejść wyniki wycinków branych po operacji. Nadeszły i wywołały zdumienie, okazały się bardzo dobre. Na tę wiadomość mama uniosła się i głośno oznajmiła: "To cud!" Dziewiątego dnia po operacji była już w domu.

Rodzina Stefanii Z.,
Kielce


   

Wasze komentarze:
 Kasia: 16.10.2013, 21:58
 Matko Kochaniutka jak można nie wierzyć w Twoje łaski prosiłam zaledwie kilka dni temu o Twoja opiekę, dziś mój szwagier jest już w domu po tak wielkiej chorobie. Choć czekają go jeszcze różne konsultacje lekarskie ja wiem ze będzie wszystko dobrze. Dziękuję Ci Moja jedyna przyjaciółko i proszę teraz o dobre wyniki mego małego synka. Pisze dziś ze łzami wzruszenia i do Ciebie Matuchno bo wiem ze jesteś i pomagasz mi zawsze gdy Cie o to proszę. Naprawdę Dziękuję Ci z całego serca ze jesteś i mogę w Ciebie wierzyć! Bardzo proszę miej dalej w opiece moja rodzine.
 Kasia: 11.10.2013, 00:24
  Matuchno Najdroższa Dziękuje ze wysłuchujesz moich próśb ze najpierw uchroniłaś mego syna od strasznej choroby, a teraz Dziękuje ze mój Szwagier zyje, lekarze nie dawali mu szans na przeżycie a ja naprawdę wierzyłam ze Ty Matko zostawisz go tutaj aby z moja siostra stworzyli szczęśliwa rodzine. Proszę Cie miej tak Nas w opiece jak miałaś do tej pory szczególnie polecam opiece Twojej Matko Wiktorka, Lukaszka, Weronisie, moja mamę i proszę daj siłę siostrze aby przeżyła te ciężkie dla Niej dni. Matko Lichenska bardzo Cie Kocham i Dziękuje ze zawsze mi pomagasz. Wiem ze jesteś moja najbliższa przyjaciółka. Zdrowas Mario Laski pełna Módl się za nami. Amen.
 jadzia: 30.09.2013, 12:28
 matko lichenska dziekuje ci za opieke prosze o harmonie w moim zdrowiu .tak bardzo cie prosze
 jadzia : 28.09.2013, 12:05
 o matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie o zdrowi dlamnie prosze daj znak ze jest w porzadku .
 jadzia : 28.09.2013, 12:05
 o matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie o zdrowi dlamnie prosze daj znak ze jest w porzadku .
 Matka: 18.09.2013, 14:01
 Matko Boża Licheńska proszę pomóż mojemu synowi żyć w abstynencji, Ty wszystko wiesz - uratuj go, błagam. Jest nam bardzo ciężko, pomóż nam. Jezu, ufam Tobie. Uratuj naszą rodzinę.
 Matka: 18.09.2013, 14:00
 Matko Boża Licheńska proszę pomóż mojemu synowi żyć w abstynencji, Ty wszystko wiesz - uratuj go, błagam. Jest nam bardzo ciężko, pomóż nam. Jezu, ufam Tobie. Uratuj naszą rodzinę.
 córka Maryi: 12.09.2013, 16:43
 Maryjo, Matko Jezusa i moja Matko proszę przez Twoje najświętsze ręce wyproś u Syna swojego a mojego Pana łaskę o która Cię pokornie, o łakę uzdrowienia z choroby dla Leona wiadomej Bogu i Tobie. Maryjo błagam Cię wstawiaj się za nami, którzy wypraszaja te łaskę, aby Bóg rzekł słowo. " niech ci się stanie wg twego słowa, Leon będzie uzdrowiony"
 Kasia: 09.09.2013, 12:09
 Matko Boża Licheńska dopomóż mi w moim prywatnym życiu. Proszę Cię z całego serca Matko Boża Licheńska o to aby mój związek z Adamem przetrwał te ciężką próbę czasu. Proszę Cię Matko Boża Licheńska o miłość prawdziwą, cierpliwą, wierną. O to aby nasza miłość nigdy nie ustała. Kocham Cię Matko Boża. Amen


 jadzia : 05.09.2013, 09:58
 matkoboza lichenska dziekuje ci za opieka nad moja rodzina i prosze pomoz mojemu synowi odnalez sie znalez prace przyjaciol i mieszkanie .zeby nie byl samotny zeby zanlaz milosc.prosze cie w jego imienu.
 jadzia : 05.09.2013, 09:52
 matkoboza lichenska dziekuje ci za opieka nad moja rodzina i prosze pomoz mojemu synowi odnalez sie znalez prace przyjaciol i mieszkanie .zeby nie byl samotny zeby zanlaz milosc.prosze cie w jego imienu.
 Piotr: 04.09.2013, 18:31
 Matko Licheńska Proszę cię o laskę uzdrowienia lekarze rozkładają ręce pomóż mi mateczko Tobie powierzam swoje ciało i dusze choruje na kręgosłup żołądek jest mi strasznie ciężko proszę ulituj się nad moją psychiką jestem strasznie zdruzgotany Piotr z Siedliska
 jadzia: 01.09.2013, 22:01
 mateczko kochana błagam pomóż mojej siostrze wyjść z tej ciężkiej choroby-raka płuc, zrób wszystko aby wróciła do zdrowia, proszę cię o cud
 JA: 26.08.2013, 06:28
 Matko Licheńska błagam Cię otocz swoją opieką moją rodzinę. Daj zdrowie mojej córeczce.
 jadzia : 23.08.2013, 09:33
 matko boza lichenska dziekuje ci za to ze jestes ze opiekujesz sie moja rodzina ale wiesz ze jakis ciezki okres na nas przyszedl prosze pomoz nam wyjsc finansowo jakoz niego
 jadzia: 20.08.2013, 12:01
 matko boza lichenska dziekuje ci ze jestes z nami prosze cie ozdrowie dla mnie teraz w trudnym okresie prosze daj znc ze wszystko w porzadku
 j: 19.08.2013, 16:44
 Matko kochana licheńska uzdrów mojego męża Jna
 Justyna: 01.08.2013, 09:49
 Matko Licheńska ty zawsze byłaś i jesteś przy mnie w trudnych chwilach mego życia . Dziś proszę Cię ochroń swym płaszczem opieki Mirka , pomóż mu , spraw cud by wszystko się wyjaśniło, by nie stracił pracy , by w jego sercu znowu zagościła radość, sama wiesz, że to dobry, uczciwy człowiek , który zawsze kieruje się zasadami człowieczeństwa , pomóż mu , spraw cud, bo tylko Twoje wstawiennictwo może mu pomóc Matko moja, bądź proszę jego Matką , tak jak jesteś moją przez całe moje życie
 Wiesława: 22.07.2013, 21:18
 Proszę o modlitwę o męża powród do zdrowia
 Wiesława: 22.07.2013, 21:18
 Proszę o modlitwę o męża powród do zdrowia
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej