Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Przychylność Matki Bożej

Gorąco pragnę podziękować Matce Bożej Licheńskiej za cudowną łaskę uzdrowienia. Księżom Marianom dziękuję za Msze św. odprawiane przed Cudownym Obrazem w intencji naszej mamy Stefanii. Jakże inaczej, jeśli nie cudem, można nazwać to, co spotkało naszą najdroższą mamunię?

W kwietniu 1996 roku moja mama zachorowała na grypę. Szczegółowe badania wykazały, że jest to, niestety, nowotwór płuc. 30 maja 1996 roku odbyła się operacja. Była bardzo ciężka i stan naszej mamy był krytyczny. Lekarze nawet nie próbowali nas pocieszać. Poinformowano nas, że musiano usunąć jedno płuco, ponieważ naciek był potworny. Pobiegłyśmy z siostrą do ordynatora oddziału torakochirur-gii, pytałyśmy go - jakie on daje szansę przeżycia. Łudziłyśmy się, że doda nam otuchy. Niestety i tu dowiedziałyśmy się, że nadzieja jest nikła. Przeżyłyśmy okropny szok. Mama leżąca pod aparatami - to przerażający widok. Wychodząc od niej, położyłyśmy na jej łóżku obrazek Matki Bożej Licheńskiej równocześnie modląc się, by Maryja miała naszą kochaną mamunię w Swej opiece.

Przed operacją mama planowała wyjazd do Lichenia, z którym była i jest związana modlitwą, pielgrzymką i ofiarą. Nie mogła jednak tego uczynić, ciągle coś przeszkadzało. Teraz, po rozmowie z lekarzami wiedziałyśmy, że jedyną pomocą dla ciężko chorej jest Cudowna Lekarka z Lichenia, Matka Boża Licheńska.

Tego samego dnia (tj. 30 maja) w nocy pojechałyśmy z siostrą do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, by tam błagać o zdrowie dla naszej mamy. W Licheniu byłyśmy o 5.00 rano. W lesie grąblińskim odbyłyśmy Drogę Krzyżową. Modliłyśmy się gorąco o powrót do zdrowia naszej kochanej mamy. (...) W kościele uczestniczyłyśmy we Mszy św., błagałyśmy jednego z księży, by dołączył i naszą intencję do porannej modlitwy.

Pełne wiary w przychylność Cudownej Mateńki Bożej Licheńskiej, rozmodlone, udałyśmy się do źródełka po cudowną wodę. Do domu wróciłyśmy spokojniejsze. Natychmiast udałyśmy się do szpitala. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy mamę bez rurek, drenów i aparatów. Chora mogła nawet z nami rozmawiać. Codziennie podawałyśmy mamie cudowną wodę ze źródełka. Podawałyśmy wodę do picia i przemywałyśmy nią pooperacyjne rany. Jedna z pielęgniarek powiedziała nam, że rany goją się zadziwiająco szybko i dobrze. Z każdym dniem nasza mama nabierała więcej sił. Wszystkie panie na sali gorączkowały, a nasza mama nie...

Na sali leżała także młoda kobieta, matka dwojga dzieci. Leżała już miesiąc, ponieważ rana po szwie pooperacyjnym nie chciała się goić. Obserwowała, jak nasza mamusia się modli, a my nacieramy ją wodą z Lichenia. Zaproponowałam tej pani wodę licheńską.

Powiedziałam, by też się modliła i przemywała ranę tą wodą. Zrobiła tak i po tygodniu została jako zdrowa wypisana ze szpitala. Rana całkowicie się zagoiła. Widziałyśmy to razem z innymi obecnymi na sali. I tę kobietę objęła łaska Matki Bożej.

(...) Wizytujący chorych lekarze dziwili się, że wszystko u mamy tak dobrze przebiega. Minęło 8 dni. Miały nadejść wyniki wycinków branych po operacji. Nadeszły i wywołały zdumienie, okazały się bardzo dobre. Na tę wiadomość mama uniosła się i głośno oznajmiła: "To cud!" Dziewiątego dnia po operacji była już w domu.

Rodzina Stefanii Z.,
Kielce


   

Wasze komentarze:
 A. Ś.: 14.06.2018, 23:32
 Przenajświętsza Matko Boża, Pani Licheńska proszę o zdrowie dla naszej rodziny, bezpieczeństwo, także dla innych - chorych, bezradnych, odrzuconych. Spraw cud i uczyń nas szczęśliwymi. Pomóż o Pani miłosierna dźwigać codzienny trud, spraw uleczenie z chorób, prowadź nas w pokoju i zgodzie. Chroń od złego, pocieszaj w zwątpieniu w sens tego wszystkiego co robimy oby to Opatrzność Boża czuwała nad każdym z nas i miała nas w swej opiece. Spraw aby ci od których zależy nasz los, nasze życie zwyczajnie dostrzegali nas, zatrzymali na chwile, mieli czas na refleksje i właściwe decyzje. Wysłuchaj mnie Pani. Dziękuję za wszystko.
 babcia: 27.05.2018, 20:21
 Matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina cały czs czuje twoja obecnosc wiem ze jestes z nami i na pomagasz prosze cie z całego serca o zdrowie dla wnuczka aby to cos nie było grozne aby znikło prosze cie wieze ze nam pomozesz.amen
 mama : 23.05.2018, 20:20
 matko boza licheńska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie o zdrowie dla nas Prosze cie udziel nam twojej mocy aby wyleczy syna i wnuczka
  A & R: 03.05.2018, 20:16
 Matko Boża Lichenska prosze Cie z całego serca uratuj nasze małżeństwo spraw aby moj mąż wrocil do mnie i naszego synka.
  A & R: 03.05.2018, 15:54
 Matko Boza Lichenska prosze Cie z calego serca aby moj maz sie nawrócił zrozumial swoj blad i wrocil do mnie i synka.
 MARZENA: 28.04.2018, 22:39
 PROSZE CIE MATKO BOZA LICENSKA O MEZA SYLWKA I ZDROWE Z NIM DZIECI ORAZ ZEBY W NASZYM ZWIAZKU BYLA MILOSC I WIERNOSC I ZEBYSMY JUZ W TYM ROKU ZALOZYLI RODZINE I ZWIAZEK MALZENSKI.PROSZE O POZYTYWNE ROZWIAZANIE PROBLEMU OSOBISTEGO DANUTY I JANA ORAZ O ZDROWIE DLA NICH I DLA RODZINY MODZELEWSKICH I MOICH DZIADKOW.DZIEKUJE ZA RODZINE,MIESZKANIE I PRACE.
 MARZENA: 28.04.2018, 22:36
 PROSZE CIE MATKO BOZA LICENSKA O MEZA SYLWKA I ZDROWE Z NIM DZIECI ORAZ ZEBY W NASZYM ZWIAZKU BYLA MILOSC I WIERNOSC I ZEBYSMY JUZ W TYM ROKU ZALOZYLI RODZINE I ZWIAZEK MALZENSKI.PROSZE O POZYTYWNE ROZWIAZANIE PROBLEMU OSOBISTEGO DANUTY I JANA ORAZ O ZDROWIE DLA NICH I DLA RODZINY MODZELEWSKICH I MOICH DZIADKOW.DZIEKUJE ZA RODZINE,MIESZKANIE I PRACE.
 mama : 25.04.2018, 12:21
 matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie otaczaj nas swoimi łaskami prosze cie pozwol nam wszystkim zyc i cieszyc sie rodzina .w zdrowiu.wez w opieke rodzine syna i pomoz im powiekszyc rodzine.wiem ze jestes przy nas i czuwasz nad nami
 Elżbieta : 07.04.2018, 21:34
 Proszę Matko Boża uproś uzdrowienie dla mojego męża Dariusza z choroby nowotworowej błagam pomóżcie nam już nie mamy siły


 Krzysiek : 04.04.2018, 22:35
 Matko Boża proszę Cię daj siłę żebym zerwał z nałogiem i o zdrowie dla mnie i całej rodziny
 Agnie: 02.04.2018, 20:40
 Zmartwychwstały od Mojej Matki, Królowej Karmelu, błagam Cię o zwycięstwo. - Czyż ja Matko mogę zwyciężyć śmierć w literaturze i człowieku literatury i śmierć moją, które przyszła przez tego poetę. Pozwól mi wrócić do Poezji (dając mi zwycięstwo nad Wrogiem Twoim i Boga i Ducha). Daj nawrócenie Domowi Literatury w Serbii, zwyciężając Oślicę Baalama, która gotowa oddać się i literaturę Diabłu (bo to mężczyzna)... Ulecz to, dając zwycięstwo mi dając "w świętej Kobiecie z Magdali", której Jezus ukazał się (jako Pierwszej Apostołce).
 babcia : 02.04.2018, 12:32
 Matko Boża Lichnsko proszę cię o zdrowie dla mojego wnuka Wojtusia i zdrowie dla jego mamy chorej na raka Prosze cie miej ich wswojej opiece.
 Siostra : 16.03.2018, 15:59
 Matko Boża Licheńska proszę cię w intencji uleczenie że złośliwej choroby nowotworowej dla mojej siostry Lucyny która od roku wzmaga się z tą chorobą by mogła cieszyć się wychowywaniem swojej rocznej córki. I brać udział w jej dorastaniu.
 jadzia : 28.02.2018, 17:44
 matko boza lichenska dziekuje ci zaopieke nad moja rodzina i dziekuje ze pomagasz mi w pewnej sprawie i prosz ci o dokonczenie rozliczenia jej do donca
 Irena: 24.02.2018, 17:03
 Matko Boża Licheńska proszę o szczęśliwą rodzinę dla córki Agnieszki.
 Irena: 24.02.2018, 17:02
 Matko Boża Licheńska proszę o szczęśliwą rodzinę dla córki Agnieszki.
 Irena: 24.02.2018, 17:01
 Matko Boża Licheńska proszę o szczęśliwą rodzinę dla córki Agnieszki.
 daria: 22.02.2018, 21:47
 Matko Boska Licheńską błagam cię o powrót do zdrowia syna mojej przyjaciółki leży w śpiączce i stan jego sie pogarsza lekarze każą rodzinie przygotować sie na najgorsze.proszę uzdrow Marcina
 Anna: 22.02.2018, 09:50
 Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia 5 miesięcznego Dominiczka. Jest po kilku operacjach, a po ostatniej jest w śpiączce farmakologicznej. Lekarze rozkładają ręce. Błagam o modlitwę.
 Jadzia : 19.02.2018, 17:39
 Matko boża lichenska dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę cię odwrócić dzisiejsze nieszczęście abym tylko w ciebie mogła wierzyć a nie w inne znaki
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Akt strzelisty w chorobieAkt strzelisty w chorobie

Akt żaluAkt żalu

Maryja - zwierciadło czystościMaryja - zwierciadło czystości

Św. Józef - opiekun ZbawicielaŚw. Józef - opiekun Zbawiciela

Nieczystość jest zawsze związana z biedą i bólemNieczystość jest zawsze związana z biedą i bólem

Najbardziej popularne

Życzenia dla BabciŻyczenia dla Babci

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Wyznanie wiary - CredoWyznanie wiary - Credo

Psalm 51Psalm 51

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej