Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Przychylność Matki Bożej

     Gorąco pragnę podziękować Matce Bożej Licheńskiej za cudowną łaskę uzdrowienia. Księżom Marianom dziękuję za Msze św. odprawiane przed Cudownym Obrazem w intencji naszej mamy Stefanii. Jakże inaczej, jeśli nie cudem, można nazwać to, co spotkało naszą najdroższą mamunię?

     W kwietniu 1996 roku moja mama zachorowała na grypę. Szczegółowe badania wykazały, że jest to, niestety, nowotwór płuc. 30 maja 1996 roku odbyła się operacja. Była bardzo ciężka i stan naszej mamy był krytyczny. Lekarze nawet nie próbowali nas pocieszać. Poinformowano nas, że musiano usunąć jedno płuco, ponieważ naciek był potworny. Pobiegłyśmy z siostrą do ordynatora oddziału torakochirur-gii, pytałyśmy go - jakie on daje szansę przeżycia. Łudziłyśmy się, że doda nam otuchy. Niestety i tu dowiedziałyśmy się, że nadzieja jest nikła. Przeżyłyśmy okropny szok. Mama leżąca pod aparatami - to przerażający widok. Wychodząc od niej, położyłyśmy na jej łóżku obrazek Matki Bożej Licheńskiej równocześnie modląc się, by Maryja miała naszą kochaną mamunię w Swej opiece.

     Przed operacją mama planowała wyjazd do Lichenia, z którym była i jest związana modlitwą, pielgrzymką i ofiarą. Nie mogła jednak tego uczynić, ciągle coś przeszkadzało. Teraz, po rozmowie z lekarzami wiedziałyśmy, że jedyną pomocą dla ciężko chorej jest Cudowna Lekarka z Lichenia, Matka Boża Licheńska.

     Tego samego dnia (tj. 30 maja) w nocy pojechałyśmy z siostrą do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, by tam błagać o zdrowie dla naszej mamy. W Licheniu byłyśmy o 5.00 rano. W lesie grąblińskim odbyłyśmy Drogę Krzyżową. Modliłyśmy się gorąco o powrót do zdrowia naszej kochanej mamy. (...) W kościele uczestniczyłyśmy we Mszy św., błagałyśmy jednego z księży, by dołączył i naszą intencję do porannej modlitwy.

     Pełne wiary w przychylność Cudownej Mateńki Bożej Licheńskiej, rozmodlone, udałyśmy się do źródełka po cudowną wodę. Do domu wróciłyśmy spokojniejsze. Natychmiast udałyśmy się do szpitala. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy mamę bez rurek, drenów i aparatów. Chora mogła nawet z nami rozmawiać. Codziennie podawałyśmy mamie cudowną wodę ze źródełka. Podawałyśmy wodę do picia i przemywałyśmy nią pooperacyjne rany. Jedna z pielęgniarek powiedziała nam, że rany goją się zadziwiająco szybko i dobrze. Z każdym dniem nasza mama nabierała więcej sił. Wszystkie panie na sali gorączkowały, a nasza mama nie...

     Na sali leżała także młoda kobieta, matka dwojga dzieci. Leżała już miesiąc, ponieważ rana po szwie pooperacyjnym nie chciała się goić. Obserwowała, jak nasza mamusia się modli, a my nacieramy ją wodą z Lichenia. Zaproponowałam tej pani wodę licheńską.

     Powiedziałam, by też się modliła i przemywała ranę tą wodą. Zrobiła tak i po tygodniu została jako zdrowa wypisana ze szpitala. Rana całkowicie się zagoiła. Widziałyśmy to razem z innymi obecnymi na sali. I tę kobietę objęła łaska Matki Bożej.

     (...) Wizytujący chorych lekarze dziwili się, że wszystko u mamy tak dobrze przebiega. Minęło 8 dni. Miały nadejść wyniki wycinków branych po operacji. Nadeszły i wywołały zdumienie, okazały się bardzo dobre. Na tę wiadomość mama uniosła się i głośno oznajmiła: "To cud!" Dziewiątego dnia po operacji była już w domu.

Rodzina Stefanii Z.,
Kielce


   

Wasze komentarze:
 czarek Z PŁOCKA: 21.08.2012, 16:41
 UKOCHANA MATKO BOŻA LICHEŃSKA BŁAGAM CIĘ KOCHANA TYLKO O CUD I PEŁNE WYZDROWIENIE MOJEGO SYNKA ADRIANKA.MOŻE DZIĘKI TOBIE NAJUKOCHAŃSZA MATKO KIEDYŚ MÓJ SYNEK ZACZNIE MÓWIĆ.........BŁAGAM CIĘ O TO MATULU.
 gosia: 21.08.2012, 07:17
 Matko Boża Licheńska proszę o opiekę nade mną i nad Adamem, by nie było w domu awantur, o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej, uleczenie go z nałogu gry komputerowej, by przestał krzywdzić siebie i nas, o ratunek dla małżeństwa, bądź rozwiązanie według woli Bożej
 Jadwiga: 17.08.2012, 10:09
 Matko Boża Licheńska proszę Cię bardzo o zdrowie dla Piotra W.który zachorował na ciężką chorobę.Uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa,aby powrócił ze szpitala jak najszybciej.Matuchno ukochana,daj siły Jego rodzinie i miej ich pod swą opieką.
 ula: 08.08.2012, 14:50
 Matko Boża Licheńska! Proszę cię o zdrowie dla mojego męża, Ty matuchno wiesz o naszych zmartwieniach i problemach, dlatego proszę o wstawiennictwo u Boga Ojca i łaskę. Polecamy Ci w opiekę całą naszą rodzinę. Dziękujemy Ci i wierzymy do końca.
 dorota: 02.08.2012, 09:28
 Dziękuje Ci Matko Boża Licheńska za córke Eweline będąc w ciaży modliłam sie o zdrowe dziecko .Moje modlitwy zostały wysluchane .Dziś Ewelinka ma 12 lat jest bardzo inteligenta a także nieprzecietnie urodziwa .Dziekuje CI MATECZKO
 jadzia: 01.08.2012, 09:59
 mayko boza lichenska dzikuje ci za pomoc w trudnych chilach pomagasz nam prosze cie o zaltwieni pewnej sprawy zeby nie bylo przez to nieporozumien w rodzinie wiesz jakie to jest wazne spokoj zrozumienie .bardzo cie o to prosze
 malwinA: 30.07.2012, 00:54
 Matko boska blagam o uzdrowienie mojej coreczki. Niczego wiecej nie pragne tylko zdrowia mojich dzieci zabiez wszystko oprocz dzieci.spraw aby moja coreczka wyzdrowialA.i prosze wszystkich aby modlili sie za na zeby uzyskala pelny sluch .dziekuje
 malwinA: 30.07.2012, 00:53
 Matko boska blagam o uzdrowienie mojej coreczki. Niczego wiecej nie pragne tylko zdrowia mojich dzieci zabiez wszystko oprocz dzieci.spraw aby moja coreczka wyzdrowialA.i prosze wszystkich aby modlili sie za na zeby uzyskala pelny sluch .dziekuje
 Marzena: 24.07.2012, 21:37
 Matko Boża Licheńska z calego serca proszę Ciebie o zdrowie. Juz raz mnie wysluchalas, raz jeszcze prosze Ciebie i Twojego syna jedynego Jezusa Chrystusa o to by moje problemy zdrowotne juz sie skonczyly. zeby juz bylo wszystko dobrze. pomoz mi. blagam. miej mnie w swojej opiece.


 maria: 23.07.2012, 13:55
 Matko Boża Licheńska dopomóż mojej córce żeby jej trud nie poszedł na marnę,żeby wyjaśniła się sprawa jej kwalifikacji do pracy, tak wiele ją to kosztowało i mnie jako matkę również jesteśmy już u kresu wyczerpania,śni mi się to po nocach,dopomóż matko, Ty wszystko możesz bądź przy nas
 Celna: 15.07.2012, 13:13
 Matko Boża Licheńska proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci. Proszę Cię Pani o wstawiennictwo za moimi synami i mną, abyśmy wyszli z nałogów z którymi się zmagamy. Chroń nas od złych decyzji, strzeż przed niebezpieczeństwem. Błagam o pomoc i nie opuszczaj mnie w potrzebie. Wstaw się za nami, aby nasze życie stało się lepsze i skończyły się moje i mojej rodziny problemy i kłopoty z którymi się zmagamy. Wstaw się za nami, aby nasze życie stało się lepsze i proszę Cię uproś potrzebna łaski. Matko Boża zajrzyj do mojej mamy. Proszę o zdrowie i szczere nawrócenie dla mojej mamy i dzieci.
 Małgorzata: 10.07.2012, 11:48
 Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Proszę otocz opiekę nad moją rodziną chroń moją córkę od złych wpływów i od złego towarzystwa. Proszę o zdrowie i szczere nawrócenie dla mojego męża. Proszę o pomoc.
 jadzia: 09.07.2012, 13:51
 matko boza lichenska dziekuje ci za to zepomagzsz mi ciezkich chwilach mojgo zycia i mojej rodziny ty zawsze jestes przy nas czujemy twojaobecnosc prosze cie pomozmi zalatwic drune sprawy buirowe bardzo wazne nas i naszego domu.
 jadzia: 09.07.2012, 13:47
 matko boza lichenska dziekuje ci za ukonczenie studiow przez mojego jednego synai prosze o pomoc w zdaniu egzaminu drugiemu synowi wiem ze zawsze dopomagasz mijej rodzinie tobie zaufalam i ciebie prosze o opieke nad nim.
 jadzia: 09.07.2012, 13:47
 matko boza lichenska dziekuje ci za ukonczenie studiow przez mojego jednego synai prosze o pomoc w zdaniu egzaminu drugiemu synowi wiem ze zawsze dopomagasz mijej rodzinie tobie zaufalam i ciebie prosze o opieke nad nim.
 Marzena: 03.07.2012, 21:36
 Matko Boża Licheńska proszę o łaskę zdrowia. Proszę Ciebie Matko i Twego Syna Jezusa Chrystusa. Wysłuchaj mej modlitwy i prośby Matko jedyna. Proszę z całego serca. Zlituj się nade mną. Proszę tylko o zdrowie.
 Marzena: 03.07.2012, 20:56
 Matko Boża Licheńska z całego serca proszę Cie o uzdrowienie.Proszę o Twoja opiekę i łaskę. W Tobie jedyna nadzieja, proszę Cię o zdrowie. Blagam. Pomoz.
 jadzia: 26.06.2012, 09:39
 matko lichenska dziekuje ci za to ze pomagalas mojemu synowe w egzaminach na studiach teraz ma obrone tej pracy i z calego serca prosze cie zebys byla przy mim i pomagala mu przejsc przez ten ostatni egzamin
 Aneta: 21.06.2012, 21:53
 Matko Boża znasz całe moje grzeszne życie pomurz mi bo jestem kłębiem nerw . Proszę o modlitwe za mnie i moją rodzine Dziękuje
 Sabina: 19.06.2012, 11:10
 Matko Boża Licheńska gorąco dziękuję za to , że wysłuchałaś modlitw moich i mojego męża i dałaś nam po dwóch latach oczekiwania szansę bycia rodzicami o co każdego dnia prosiliśmy. Błagamy Cię Matko Boża opiekuj się naszym maleństwem , aby zdrowo się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej