Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna ku czci Niepokalanej Dziewicy Maryi

 

Nowenna ku czci Niepokalanej Dziewicy Maryi

Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7595-046-5  
Ilość stron:  152
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Sugerowana cena wydawcy: 12.00 zł Nasza cena: 10.80 zł

     Opis:

     Drodzy przyjaciele Matki Bożej - Niepokalana jest Matką Syna Bożego i jest Wniebowziętą. Jako taka staje się dla nas źródłem naszej ufności i nadziei na trudy ziemskiego pielgrzymowania. Kiedy upadamy w grzechy i chcemy się z nich dźwignąć i zyskać przebaczenie u Pana - do Niej idziemy. Kiedy uginamy się pod brzemionami cierpień krzyża - u Niej szukamy pokrzepienia i siły. Kiedy umęczeni życiem kierujemy ku wiekuistym ludzkim przeznaczeniom i wieczności - Ją prosimy, aby stanęła u naszego wezgłowia w ostatniej godzinie. Ona nigdy nie zawodzi jest naszą Matką, Opiekunką, Pocieszycielką i wsparciem.

     Ona, Matka Niepokalana. Ona zna nas dobrze. Wie, ile w nas miłości i wie o wszystkim, czego nam brak. Ona wie, co nas boli i doskwiera; zna nasze cierpienia, nasze przewinienia i nasze mocne postanowienia.

     Matko, Ty wiesz co nurtuje nasze serca, tak bardzo pragnące oddać się Tobie na nowe Tysiąclecie w macierzyńską niewolę miłości. Prosimy Cię, Maryjo, powiedz swojemu Synowi o naszym trudnym dziś. Powiedz Mu o naszych ludzkich słabościach i szczerych dążeniach ku dobremu. Niepokalana Matko, Matko Chrystusa, spojrzyj z miłością na nas. Chcemy stawać się coraz bardziej podobni do Ciebie. Naucz nas żyć z Tobą dla Twojego Syna.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej