Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Sztuka przyjaźni

Alan Loy McGinnis

Sztuka przyjaźni

Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-85435-00-6
Ilość stron:  160
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Vocatio

Sugerowana cena wydawcy: 19.00 zł Nasza cena: 17.10 zł

     Opis:

     Czy masz kogoś bliskiego? Czy jest ktoś, komu możesz powiedzieć wszystko? A może czujesz się samotny i nieszczęśliwy? Amerykański pisarz wskazuje jak znaleźć odpowiedzi na te niełatwe pytania podpierając się wynikami swej wieloletniej pracy psychologa. Robi to w sposób przyjacielski unikając mentorskiego tonu.

     Omawia sposoby pogłębiania kontaktów towarzyskich, wzmacniania zażyłości, umiejętności prowadzenia rozmowy, sztuki otwierania się przed innymi, okazywania uczuć, sztuki afirmacji i twórczego przebaczenia. Z niesłabnącą siłą uświadamia nam, że przyjaźń podobnie jak miłość jest czymś, co tworzy się przez drobne gesty dobroci. Warto więc zacząć od zmiany samego siebie. Pozbyć się wrogości i agresji i co za tym idzie, osamotnienia w społeczeństwie. Każdą z omawianych zasad zilustrowana została wieloma przykładami z bogatej praktyki terapeutycznej autora.

     Grupa odbiorców: książka skierowana jest do każdego - młodzieży, nauczycieli, ludzi samotnych i nieśmiałych, jak również do tych, którym śmiałości nie brak, lecz chcieliby doskonalić umiejętności współżycia z ludźmi.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 ewka: 12.11.2007, 21:56
 Droga Renato!!!Czytajac ten tekst widze siebie sama i placze,bo ja tez tak siebie usprawiedliwiam,ze nie mam czasu,ze tyle do zrobienia a On codziennie na mnie czeka z otwartymi rekoma,a ja...mowie jutro i tak mija dzien za dniem...dziekuje Ci za to ze Ty pomagasz mi Go odnalezc
 Pusia: 10.11.2007, 23:50
 cudowny tekst :)
 Katy: 07.11.2007, 21:25
 Renato,czytając to co piszesz,siedzę przed kompem i płaczę, dziękując Bogu za takich ludzi jak Ty. Ja też błądziłam ,szukałam i znalazłam moje "Światło".Też płaczę jak przyjmuję Eucharystię,czuję Go wtedy tak blisko..brak słów ,żeby to opisać...Bóg z Tobą:)
 IZA: 06.11.2007, 19:22
 DZIEKUJE RENATO:-) Bardzo jestem zaskoczona komentarzem skierowanym do mnie w artykule "SPOTKANIE''.Znów brak mi słów,po przeczytaniu to co napisałaś łzy zakręciły mi się w oczach;)Tak jak napisałaś:choroba,cierpienie i śmierć to rozumie człowiek ten który to przeżył, który odnalazł w tym Boga i poczuł jego dotyk , dlatego to co piszesz to czuję jak bym to ja pisał. Tak pięknie to piszesz. Dziękuję jeszcze raz i tak jak napisałaś,od dzisiaj jesteś dla mnie RENATA;-))))))))))proszę pisz jak najwięcej żebym mogła być z Tobą ...Z BOGIEM...
 ja: 06.11.2007, 16:48
 chce byc Gotowa, chcę isc za Tobą!
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej