Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Biblia dla milusińskich

Anne de Graaf

Biblia dla milusińskich

Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-7146-114-9
Ilość stron:  448
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: Vocatio

Sugerowana cena wydawcy: 49.00 zł Nasza cena: 44.10 zł

     Opis:

     Biblia dla milusińskich to dla dzieci zapewne pierwsze spotkanie ze Słowem Bożym. Tekst i ilustracje przybliżają różne epizody z Pisma Świętego. Czytanie wymaga zaangażowania. Książka została tak zaprojektowana, by zwracać uwagę na to, co ważne. Dzieci pobudzane są do aktywności, by same szukały, znajdowały, mówiły i odkrywały.

     Wątek biblijny jest zapisany prostą czcionką. Zwierzątko-narrator ożywia opowiadanie, a to, co mówi, jest zapisane pochyłą czcionką. Podczas czytania można machać, mrugać, skakać, muczeć i wykonywać wszystko, co sugeruje tekst. W ten sposób będzie to także czas odpoczynku i wzajemnej bliskości.

     W czasach, gdy gry komputerowe i telewizja zabierają nam coraz więcej czasu, zacznijmy wychowywać nasze dzieci inaczej. Biblia dla milusińskich to pierwszy krok do zainteresowania Państwa pociech Pismem Świętym. Krótkie zdania, proste słowa, piękne kolorowe stronice, szczegóły i żarciki czynią tę książkę naprawdę wyjątkową.

     Grupa odbiorców: dzieci w wieku 3-6 lat.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 magda: 24.11.2008, 20:38
 jak trudno jest dawac siebie innym... dzielic sie tym co sie ma, jesli sie tego ma niewiele... ale z drugiej strony refleksja: czy nie trudniej byloby mi sie dzielic gdybym miala wiecej niz mam? nawet w takich chwilach jak teraz, gdy przezywam oddalenie od Boga, oschlosc, niechec, gdy zamykam serce na Jego wolanie... nie chce zapominac jak zyje sie wedlug Jego słow. trzymam sie ich kurczowo, jak ostatniej deski ratunku, zeby nie utonac w odmetach i wirach tego swiata.
 ewa: 26.11.2007, 12:37
 Uboga wdowa dała wszystko....Dała Siebie ! Te kilka groszy to tylko symbol OFIARY... . Czasami nie jest aż TAK TRUDNO ofiarować siebie... ale Bardzo TRUDNO , gdy tę OFIARĘ trzeba ZŁOŻYĆ z własnego Dziecka ...na wzór Abrahama...a może bardziej BOGA OJCA ! To Boli i to BARDZO...! Renato, wczoraj gdy pisałam do Ciebie o tym , że ofiaruję Ci modlitwę...już chciałam napisać , że i "za córeczkę" i tu nagle błyskawiczna myśl " ONA nie potrzebuje modlitw....to JĄ trzeba prosić o modlitwę za dzieci...moje i innne "! Wiem a raczej WIARA mówi mi , że dotyka PEŁNI MIŁOŚCI , że JEST Małą Świętą ... i mimo , że nie znam jej Imienia już Ją prosiłam....aby stała się "siostrzyczką" dla moich synków . Renata , Bóg dał doświadczyć CI..tego Cierpienia Boga Ojca . To WIELKA ŁASKA ... . OFIAROWAŁAŚ NIE TYLKO SIEBIE , ALE I WŁASNE DZIECKO... To co miałaś najdroższego... ! Trochę więcej niż wdowa... !!!! Bądz dzielna...JESTEŚ !
 joanna: 26.11.2007, 12:26
  piekne słowa szczegolnie puenty lecz trudne do wykonania. choc b by sie chcialo tak zyc
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej