Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt zawierzenie rodziny Matce Bożej Licheńskiej

     Maryjo, Matko Najświętsza Rodziny z Nazaretu, obecna pośród nas w znaku licheńskiego Obrazu, pozdrawiamy Cię, Bolesna Królowo Polski. Dziękujemy Ci za Twoją macierzyńską miłość, którą okazujesz całemu Kościołowi I i naszej rodzinie. Stajemy przed Tobą z żywą wiarą i ufnością w Twoją dobroć Wychowawczyni i Opiekunki rodzin, aby zawierzyć Ci nas samych i wszystkie sprawy drogie naszym sercom.

     Zawierzamy Ci, Matko, szczęście naszej rodziny. Wspieraj nas, chroń, prowadź drogami Bożych przykazań. Uproś nam łaskę, abyśmy zawsze trwali przy Jezusie, Źródle naszego rodzinnego szczęścia. Matko Boża Licheńska, zawierzamy Ci drogę naszej wiary, nadziei i miłości. Prowadź nas do Chrystusa obecnego w każdym człowieku i spraw, abyśmy byli wrażliwi na potrzebujących pomocy. Spraw, abyśmy zawierzeni Twojemu Sercu, potrafili spieszyć z pomocą cierpiącym i ubogim. Ukochana Licheńska Matko, Ty wiesz, co znaczy iść drogami tej ziemi, pośród niebezpieczeństw i trudności. Zawierzamy Ci nasze rodzinne wędrowanie. Czuwaj nad nami, aby codzienne trudy i pokusy nie przesłoniły nam Boga i ostatecznego celu życia, jakim jest szczęście wieczne w niebie.

     Bqdź, Maryjo, naszą niezawodną Przewodniczką. Licheńska Pani, Patronko naszej rodziny, strzeż nas i zachowaj w miłości wzajemnej i wierności Bogu. Matko Zbawiciela, bqdź Gwiazdę nadziei i jedności w naszej codziennej pielgrzymce do domu Ojca w niebie. Amen


Akt zawierzenie rodziny Matce Bożej Licheńskiej


   

Wasze komentarze:
 Zofia : 10.05.2020, 11:07
 Maryjo Królowo nasza Tobie zawierzam sobie, całą naszą rodzinę , wszystkich którzy żyją i tych, którzy już odeszli z tego świata. Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać Panno Chwalebna i błogosławiona. Dziękuję.
 barbara : 01.02.2020, 20:26
 MARYJO NASZA KRÓLOWO ZAWIERZAM CI MOJĄ RODZINĘ CÓRKĘ EMILIE Z NARZECZONYM MICHAŁEM ,SYNA MATEUSZA ,MĘŻA MIRKA,SIEBIE BARBARĘ ,MAMĘ IRENKĘ I BRACI SŁAWKA I ŁUKASZA ORAZ SĄSIADA GRZEGORZA OPIEKUJ SIĘ NAMI ,BŁOGOSŁAW NAM Z JEZUSEM ,STRZEŻ NAS I PROWADŻ DO JEZUSA AMEN.
 Żona : 28.01.2020, 23:05
 Matko nasza, bardzo niepokoję się o mojego męża, martwią mnie jego wybuchy złości, niechęć do spowiedzi. Chciałabym by jechał ze mną do Ciebie Mateczko do Lichenia,ale nie wiem czy go przekonam.Od lat chętnie jeździł, spowiadal się. Matko pomóż ,proszę. Dziękuję za wszystko.
 BD: 15.01.2020, 16:56
 Matko Najswiętsza, błagam Cię za moją rodzinę,
 Mama: 13.01.2020, 22:37
 Matenko Lichenska powierzam ci moja rodzinę moją córeczkę proszę Cię o łaskę zdrowia dla niej dla mnie i mojego męża .Bądź z nami zawsze i wszędzie. Pod twoją obronę...
 Mama: 13.01.2020, 22:36
 Matenko Lichenska powierzam ci moja rodzinę moją córeczkę proszę Cię o łaskę zdrowia dla niej dla mnie i mojego męża .Bądź z nami zawsze i wszędzie. Pod twoją obronę...
 Zofia : 30.12.2019, 09:58
 Matko Boża Licheńska pod Twoją opiekę Matczyną oddaję Zuzię i z całego serca proszę o łaski uzdrowienia tego dzieciątko. Pomóż Maryjo, tak jak zawsze pomagasz. Matuniu Ty już nie raz wyrwałaś z mocy złego moich bliskich, uratowaś i uzdrowiłaś, dziękuję za wszystkie łaski. Dziękuję Maryjo, kocham Cię i ufam, bo Ty Jesteś najprawdziwsza Mama, która kocha i nigdy nie odmawia pomocy. Dziękuję za wszystko!
 Z.: 04.12.2019, 20:42
 Matko Boża Licheńska przepraszam za wszystkich, którzy prosili o cud uzdrowienia a gdy otrzymali,nawet nie podziękowali .Proszę Matko Boża dla tych wszystkich cudownie uzdrowionych na ciele, o łaski uzdrowienia serc,dusz i umysłów. Uzdrów Matko oczy,żeby widziały, serca, by czuly, umysły, żeby rozumiały,dusze, by Bogu dziękczynienie składały. Uwielbiam Cię Mateczko Przenajświętsza za wszystko co dla nas uczyniłaś i dziękuję za wszystko.
 Aneta: 25.10.2019, 16:30
 Matko pomóż mojej córce pokochać siebie i świat.Pomóż mojej rodzinie zcalić się, szanować, wspierać wzajemnie.


 Bliska: 23.09.2019, 11:08
 Matko Boża Licheńska proszę o cud, bo tylko Ty Matko możesz pomóc Arkowi,Michałowi i ich rodzinie. Matko, bądź ich lekarką nie tylko ciał,ale także dusz.Wybaw wraz z Panem Jezusem od wszelkich złych duchów, szczególnie od duchów śmierci, chorób. Dziękuję Matko Boża.
 Babcia : 05.08.2019, 19:19
 Matko, spraw żeby moi zieciowie byli dobrymi mężami dla moich córek i dobrymi ojcami dzieci. Odmien Matko ich zatwardziale serca.Uczyłam córki, by były dobrymi żonami i mamami,one nie potrafią się bronić przed agresją, pretensjami, tak jak i ja nie potrafiłam ,pomóż Matko Boża, podaj im Swoją Matczyną Dłoń. Nie pozwól demoralizować dzieci złym słownictwem, przekleństwami,nie pozwól ponizać moich córek. Spraw,by nasze wnuczęta dorastały w otoczone miłością i pokojem. Matko, tak wiele lat proszę,usłysz moje modlitwy. Dziękuję za wszystko, za opiekę, ratunek, miłość, modlitwy i za wszystkie otrzymane łaski.
 BASIA: 03.08.2019, 16:33
 Maryjo Pani Licheńska z pokornym sercem zawierzam Ci Królowo moją rodzinę ,dzieci ,męża, siebie i Michała ,oraz mamę i rodzeństwo kieruj nami mateczko proszę o miłość, mądrość ,zdrowie i łaskę dobrej stałej pracy dla córki i syna ,dopomóż nam,NAWRÓĆ nas do JEZUSA, kocham Cię ,BÓG ZAPŁAĆ AMEN.
 Zosia : 29.07.2019, 21:00
 Mateńko Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam siebie i wszystkich moich bliskich; moje dzieci, ich mężów o dzieci, mojego męża, nasze rodzeństwa i ich bliskich, wszystkie nasze sprawy, nasze myśli, mowę,nasze rozumy,ciała, dusze i umysły nasze, nasze domy i wszystkich ludzi z którymi się spotykamy, naszych przyjaciół i nieprzyjaciół, widzialnych i niewidzialnych. Niepokalane Serce Maryjo Módl się za nami teraz i w godzinę śmierci naszej amen.Amen. Dziękuję Mateńko za wszystkie łaski, opiekę i błogosławieństwa. Jesteśmy Twoimi dziećmi Matko Najświętsza.
 Ela: 31.05.2019, 12:54
 Proszę o modlitwę o zgodę w malzenstwie.
 jolacoco66@gmail.com: 01.02.2019, 21:44
 Pani Beato, proszę o kontakt telefoniczny: Maria 609 802 814 pozdrawiam Maria K
 Beata: 03.10.2018, 15:01
 Bardzo proszę ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe. Jestem kobietą samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Po śmierci męża nie mam środków do życia gdyż nie mam prawa do zasiłku. Mąż pracował na umowę zlecenie i dzieciom także nic się nie należy. Nie mam pieniędzy na życie gdyż komornik zabrał mi ostatnie oszczędności w związku z niepłaceniem kredytu. Chciałabym ogłosić upadłość konsumencką ale mnie nie stać na prawników. Jeśli ktokolwiek bezinteresownie chciałby mi pomóc proszę o wsparcie finansowe nawet w postaci kilku złotych Mój nr konta 55 1140 2004 0000 3302 7490 2270 Będę wdzięczna za każdą złotówkę.
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej