Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt zawierzenie rodziny Matce Bożej Licheńskiej

     Maryjo, Matko Najświętsza Rodziny z Nazaretu, obecna pośród nas w znaku licheńskiego Obrazu, pozdrawiamy Cię, Bolesna Królowo Polski. Dziękujemy Ci za Twoją macierzyńską miłość, którą okazujesz całemu Kościołowi I i naszej rodzinie. Stajemy przed Tobą z żywą wiarą i ufnością w Twoją dobroć Wychowawczyni i Opiekunki rodzin, aby zawierzyć Ci nas samych i wszystkie sprawy drogie naszym sercom.

     Zawierzamy Ci, Matko, szczęście naszej rodziny. Wspieraj nas, chroń, prowadź drogami Bożych przykazań. Uproś nam łaskę, abyśmy zawsze trwali przy Jezusie, Źródle naszego rodzinnego szczęścia. Matko Boża Licheńska, zawierzamy Ci drogę naszej wiary, nadziei i miłości. Prowadź nas do Chrystusa obecnego w każdym człowieku i spraw, abyśmy byli wrażliwi na potrzebujących pomocy. Spraw, abyśmy zawierzeni Twojemu Sercu, potrafili spieszyć z pomocą cierpiącym i ubogim. Ukochana Licheńska Matko, Ty wiesz, co znaczy iść drogami tej ziemi, pośród niebezpieczeństw i trudności. Zawierzamy Ci nasze rodzinne wędrowanie. Czuwaj nad nami, aby codzienne trudy i pokusy nie przesłoniły nam Boga i ostatecznego celu życia, jakim jest szczęście wieczne w niebie.

     Bqdź, Maryjo, naszą niezawodną Przewodniczką. Licheńska Pani, Patronko naszej rodziny, strzeż nas i zachowaj w miłości wzajemnej i wierności Bogu. Matko Zbawiciela, bqdź Gwiazdę nadziei i jedności w naszej codziennej pielgrzymce do domu Ojca w niebie. Amen
   

Wasze komentarze:
 Ela: 31.05.2019, 12:54
 Proszę o modlitwę o zgodę w malzenstwie.
 jolacoco66@gmail.com: 01.02.2019, 21:44
 Pani Beato, proszę o kontakt telefoniczny: Maria 609 802 814 pozdrawiam Maria K
 Beata: 03.10.2018, 15:01
 Bardzo proszę ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe. Jestem kobietą samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Po śmierci męża nie mam środków do życia gdyż nie mam prawa do zasiłku. Mąż pracował na umowę zlecenie i dzieciom także nic się nie należy. Nie mam pieniędzy na życie gdyż komornik zabrał mi ostatnie oszczędności w związku z niepłaceniem kredytu. Chciałabym ogłosić upadłość konsumencką ale mnie nie stać na prawników. Jeśli ktokolwiek bezinteresownie chciałby mi pomóc proszę o wsparcie finansowe nawet w postaci kilku złotych Mój nr konta 55 1140 2004 0000 3302 7490 2270 Będę wdzięczna za każdą złotówkę.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej