Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Najlepszy specjalista do wyboru męża

W dzisiejszym świeci założenie rodziny, w której miłość żony i męża z roku na rok nie więdnie, lecz kwitnie i owocuje w postaci "normalnych" i szczęśliwych dzieci, wydaję się wielką sztuką.

Rzeka w lesie Na pytanie: "Czy znasz jakieś naprawdę szczęśliwe małżeństwo?" większość naszych znajomych myśli intensywnie parę minut i nikt im nie przychodzi do głowy, poza bohaterami amerykańskich seriali rodzinnych. Zdarzają się oczywiście wyjątki, są jednak tak rzadkie, że para trzymająca się za ręce staje się osiedlową sensacją, tym większą, im więcej lat trwa ich małżeństwo. W głębi serca jednak wszyscy plotkarze zazdroszczą takiej parze tego, co pozwala im chodzić za rękę.

Jestem kobietą zamężną, która codziennie dziękuje Bogu za wspaniałego męża i za szczęśliwą rodzinę, którą razem budujemy. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że moje obecne szczęście nie jest dziełem przypadku, ale w pełni świadomego podjętego zobowiązania i pracy nad budowaniem harmonii. A jest to praca ciężka, bo polega na ciągłym zmaganiem się z własnymi grzechami, egoizmem i szukaniu z radością dobra małżonka. Jakże obficie Pan Bóg udziela nam potrzebnych do tego łask....

Na początku drogi do szczęśliwego małżeństwa była wytrwała modlitwa do św. Józefa. Całymi latami opisywałam mu, jaki ma być mój przyszły mąż. I załatwił mi takiego! Stuprocentowa satysfakcja! Ludzie, św. Józef to specjalista w tej dziedzinie. Zawierzcie Mu swojego powołanie!

DariaWasze komentarze:
 Agata: 11.10.2011, 20:19
 Święty Józefie, który jesteś wzorem prawdziwego męża i ojca, pomóż mi pokonać wszelkie rozterki i wątpliwości związane z ostateczną decyzją o ślubie. Pan Bóg wysłuchał moich modlitw i zesłał mi wspaniałego człowieka, dokładnie takiego o jakiego prosiłam. Mimo to brak mi odwagi, jestem pełna obaw i lęku przed powiedzeniem ostatecznego "TAK". Zechciej mi dopomóc, umocnij mnie w decyzji, która będzie zgodna z wolą Pana Boga i pomóż w stworzeniu dobrego, pełnego bezwarunkowej miłości Małżeństwa.
 Ewa: 08.10.2011, 19:54
 Święty Józefie. Znasz moje rozterki, moje rozdarcie.. Pomóż mi w wyborze męża, postaw przede mną właściwego mężczyznę i spraw bym nigdy nie przegapiła miłości, bym umiała kochać i pozwoliła się kochać. Proszę cie o dobrego męża. Jestem już ponad trzydziestoletnią osobą - boję się samotności, wiem że tylko przy pomocy z nieba jestem w stanie zmienić swoje życie. Proszę o potrzebne łaski.
 sama : 24.07.2011, 17:19
 Mam ponad 30 lat i już tak dlugo czekam na tego jednego, jedynego... Św. Józefie proszę Cię z całego serca o męża. Chce kochać i poczuć, że jest się kochaną! Panie Boże nie zwlekaj z postawieniem na mojej drodze tego człowieka z którym spędzę reszte swojego życia!
 Lola: 13.07.2011, 19:28
 Święty Józefie, proszę Cię pomóż bo już nie mogę. Tak mi źle, tak smutno, tak bardzo samotnie. Pomóż mi znaleźć miłość, proszę skróć oczekiwanie. Ulecz moje udręczone i zranione serce.
 marzena: 05.07.2011, 09:13
 św Józefie bardzo dziękuję za wszystkie łaski Bogu i proszę za Twoim wstawiennictwem o dobrego kochającego męża ktory będzie mnie szanował i będziemy szzęśliwi poznam przy nim uroki normalnego życia będę miała normalną rodzinę niech to będzie człowiek kochający Boga i ceniący wartości takie jak rodzina miłość wierność szacunek zeby to była miłość bezgraniczna i odwzajemniona z obu stron
 Jadwiga: 22.05.2011, 20:00
 Święty Józefie, postaw na mojej drodze takiego męża, o którego modlę się już wiele lat. Wierzę, że za Twoim wstawiennictwem wkrótce doświadczę tej Łaski - łaski małżeństwa i rodziny. Błagam o modlitwę. Amen
 Paula: 06.03.2011, 13:49
 Nie proszę Cię o to żeby był misterem, nie proszę by spełniał każdą moją zachciankę, żeby wiecznie mi ustępował- błagam św Józefie o to, żebym mogła się śmiać przy nim do rozpuku, bym mogła trzymać go za rękę i czuć, ze w moim mężczyźnie mam najlepszego przyjaciela, który nie ucieknie przy pojawieniu się problemów ale będzie stawiał im czoła. Święty Józefie, pozwól mi odnaleźć spokój i Tego mężczyznę, który jest mi zapisany.
 Renata: 20.02.2011, 06:43
 Drogi sw. Jozefie, Ja tez bym bardzo chciala takiego fajnego, sympatycznego kochajcego meza. Prosze Cie sw. Jozefie wspomoz mnie w tej sprawie. Z serca dziekuje juz dzis.
 Lidia: 22.01.2011, 20:21
 Proszę o dobrego odpowiedniego męża dla mnie.


 marta: 17.12.2010, 22:57
 Św. Józefie codziennie proszę Cie w modlitwie o dobrego męża, proszę wysłuchaj moich próśb. Ty wiesz jakiego pragnę i jakiego potrzebuję męża...dobrego, mądrego i głęboko wierzącego!
 gosia rozczarowana : 01.12.2010, 09:54
 ja sie wymadlalam ile wlezie i nic z tego wielkie rozczarowanie nie warto zawierzac i sie modlic i czekac ze Bog sie zmiluje - trzeba zyc i nie czekac na nic nie warto
 mMałgosia: 30.10.2010, 02:20
 Już tak długo czekam. Mam ponad 30 lat... Czekam na jednego. Boże, św, Józefie... pozwólcie mi już go poznać. Wg mnie dojrzałam, jestem gotowa. Jeśli nie, proszę o łąskę, by wytrwać w tym czekaniu, które juz tak mi sie dłuży! nie chcę idałów, bo ich nie ma. Chce tego, któego mi Boże obiecałeś i przeznaczyłeś. Porszę, żebyś mnie juz dłużerj nie wystawiał na próbę. Proszę i modlę się! Wysłuchaj!
 Małgorzata: 23.10.2010, 14:50
 Święty JÓzefie proszę Cię o dobrego męża - wspaniałego i odpowiedzialnego człowieka, partnera i przyjaciela. Proszę Cię o dar akceptacji oraz odwzajemnionej i szczerej miłości. Chciałbym być dobrą żoną i mamą. Chciałbym być spełniona i szczęśliwa w życiu osobistym.
 Viki: 13.10.2010, 17:32
 Czytając tutaj te wszystkie komentarze postanowiłam też coś dopisać, ku pokrzepieniu serca i duszy - dla tych którzy zawitają tutaj i przeczytają:-) Modlitwa do Św. Józefa - jest najpiękniejszą i przedewszystkim spełniającą się modlitwą dla osób które pragną spotkac na swej drodze dobrego, kochającego chłopka,potem narzeczonego i męża:-) Moje szukanie było długie,oczekiwania z wiekiem wzrastały a wymarzony nie pojawiał się niestety;-( Kiedyś wpadła mi przypadkowo modlitwa o Dobrego Męza - do Św. Józefa. Po wielu niepowodzeniach w szukaniu/mimo obecności wielu znajomych,chłopaków którzy być może chcieli być ze mną/. Zniechęcona że nie potrafię wybrac, czy to ten czy nie ten- zaczęłam się modlić o to bym wiedziała że to jest ten który jest mi wybrany, odpowiedni dla mnie. I spełniło się - Jest, pojawił się- Kochany Mój Narzeczony:-*. Wiedziałam od razu, czułam że to ta osoba bo oprócz miłości głebokiej,pełnego zrozumienia od poczatku poznania i myśli że to On - jego imię dało mi dużo do myslenia....Dar od Boga Mateusz:-) Za rok nasz slub:-). Kochani,módlcie się bo to piękna i skuteczna modlitwa a napewno Sw. Józef Was wysłucha:-) -
 jadwiga59: 05.10.2010, 10:54
 Święty Józefie Patronie Rodziny postaw na mojej drodze życia tylko tego właściwego człowieka, żadnych takich, którzy tylko kłamią i ranią .
 Kornelia: 25.09.2010, 17:56
 św Józefie pomóż mi spotkać właściwą osobę
 A. do Marcina: 11.06.2010, 00:11
 Pomimo nielicznych błędów w pisowni treść oceniam na bdb. Ukłon i szacunek dla Twojej odwagi . pozdrawiam.
 Agata: 02.04.2010, 19:27
 Św.Józefie,jeśli wolą Boga jest abym wyszła za mąż żyje już gdzieś ten mężcyzna,który mnie szuka,pomóż mi się z nim odnaleść.
 Malwa: 25.03.2010, 14:48
 Święty Józefie, proszę Cię o wiernego, wrażliwego i mądrego mężczyznę - przyszłego mojego męża -, który miałby takie poglądy jak ja, czyli m.in. to, że chce zachować czystość nawet po ślubie, na zawsze. Święty Józefie, Ty wiesz, który to jest mężczyzna, z którym będę szczęśliwa. Liczę na Ciebie i ufam Tobie.
 magda: 10.02.2010, 15:58
 św. Józefie, powierzam Tobie wybór na męża i ojca dzieci. Wierzę głęboko, że szukasz dla mnie tego Jedynego. Ufam Tobie św. Józefie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10]


Autor

Treść

Nowości

św. Jakub z Marchiiśw. Jakub z Marchii

Modlitwa do św. Jakuba z MarchiiModlitwa do św. Jakuba z Marchii

Zmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnieZmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnie

Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?

Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej