Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Najlepszy specjalista do wyboru męża

W dzisiejszym świeci założenie rodziny, w której miłość żony i męża z roku na rok nie więdnie, lecz kwitnie i owocuje w postaci "normalnych" i szczęśliwych dzieci, wydaję się wielką sztuką.

Rzeka w lesie Na pytanie: "Czy znasz jakieś naprawdę szczęśliwe małżeństwo?" większość naszych znajomych myśli intensywnie parę minut i nikt im nie przychodzi do głowy, poza bohaterami amerykańskich seriali rodzinnych. Zdarzają się oczywiście wyjątki, są jednak tak rzadkie, że para trzymająca się za ręce staje się osiedlową sensacją, tym większą, im więcej lat trwa ich małżeństwo. W głębi serca jednak wszyscy plotkarze zazdroszczą takiej parze tego, co pozwala im chodzić za rękę.

Jestem kobietą zamężną, która codziennie dziękuje Bogu za wspaniałego męża i za szczęśliwą rodzinę, którą razem budujemy. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że moje obecne szczęście nie jest dziełem przypadku, ale w pełni świadomego podjętego zobowiązania i pracy nad budowaniem harmonii. A jest to praca ciężka, bo polega na ciągłym zmaganiem się z własnymi grzechami, egoizmem i szukaniu z radością dobra małżonka. Jakże obficie Pan Bóg udziela nam potrzebnych do tego łask....

Na początku drogi do szczęśliwego małżeństwa była wytrwała modlitwa do św. Józefa. Całymi latami opisywałam mu, jaki ma być mój przyszły mąż. I załatwił mi takiego! Stuprocentowa satysfakcja! Ludzie, św. Józef to specjalista w tej dziedzinie. Zawierzcie Mu swojego powołanie!

DariaWasze komentarze:
 jo.: 14.11.2014, 20:19
 Sw. Jozefie, prosze o dobrego meza
 ona: 13.11.2014, 00:23
 św. Józefie, proszę o rozeznanie i o szczęśliwe małżenstwo i wielką miłość. módl się za mną i za PAwłem. Amen
 Ela: 03.11.2014, 22:33
 Swiety Jozefie, Prosze o pomoc I twoje wstawiennictwo w znalezieniu dobrego, odpowiedzialnego I kochajacego mezczyzny ktory chce miec rodzine. Jest to obecnie bardzo trudne i bardzo prosze o pomoc
 ona: 15.08.2014, 12:06
 Św. Józefie, proszę , ześlij swojego następcę, wysłannika,o takich cechach charakteru, a mojego przyszłego męża. Proszę, wysłuchaj. Ja już nie mam siły...
 xx: 30.07.2014, 00:58
 ŚW.Józefie proszę Cię o dobrego męża ! Ja już go znalazłam kocham tego człowieka ale muszę mieć Twoje pozwolenie daj mi znać że to ten teraz proszę! nie każ czekać a jeśli to nie on (ja uważam że jest kochającym czułym dobrym człowiekiem ) to pozwól spotkać mi tą osobę szybko ! Jesteś cudotwórcą wierzę w Ciebie kocham Cie !
 N.: 02.07.2014, 21:54
 Święty Józefie, proszę Cię o to, bym była ze wspaniałym mężczyzną, który będzie wart mej miłości.
 kasia: 23.05.2014, 11:01
 Swiety Jozefie, prosze o spotkanie prawdziwej milosc, prawdziwego przyjaciela i meza i zebysmy razem chcieli miec dzieci i zalozyli normalna, cudowna rodzine.
 Nie*: 04.05.2014, 23:44
  NIE* lękam się bo ,prowadzi mnie Bog. Już czas ,dość drogi. ZBLIŻASZ sie.. Dałeś Boże przez ten rok rozpoznać TEN dar niebios. TAK* mówię Ci TAK! Słyszysz ?(Boże jak niepojęte rzeczy przygotowałeś dla nas); To nie niecierpliwość tylko radość niewymowna cisza ... że,wkrótce spotkamy się? Wiem, byłam nie możliwa (?) Tak- teraz wybacz mi wszystko..i wróć proszę . Myślę serce -Wiesz -jak jest? To TY "czarny" (byłam onieśmielona z wrażenia zabrakło słów) CHYBA ich nie potrzeba. Poznać pragnę prawdę o Tobie.. i mnie. Poznamy sie na nowo (no chyba coś w tym maczał św.oredownik Józef) Blisko poczuć jego - czekam na znak*
 paula: 18.04.2014, 09:39
 Mam 27 lat, w zasadzie już niedługo 28, jestem z małopolski, samotność mnie po prostu dobija, chciałabym mieć męża i dzieci, chciałabym je zdążyć wychować i zaznać radości przebywania z drugą osobą. Tak bardzo pragnę kogoś poznać, jeśli ktoś ma ochotę na znajomość i coś więcej to podaje swój adres mail: ja.27@interia.pl co do wyglądu- jestem raczej niska 159, szczupła, włosy kasztanowe, po studiach, obecnie szukam pracy.


 vv: 16.04.2014, 08:25
  Świety orędowniku Ty najlepszym jesteś "doktorem" lecz serca dusze ciała wszystkich poszukujących swoich 'aniołow' towarzyszy życia. ZNASZ ich daj im sie odnaleźć w tym bałaganie tego świata. i ja zgubilam kogoś ,odnalazlam gdzie kryje sie szczęscie .. szczescie moje to ON. Tesknie strasznie , wiem że jest blisko mnie? Tak duzo czasu uplynelo, niechce wiecej tracic czasu..Wiem ,ze Tylko Ty możesz życzenie spełnic. Chciałam KOGOS odszukać (nic nie wyszlo z tego) Znasz o świety sekretne marzenia, pragnienia,myśli ludzi. Oczekuje Twojego znaku! Poznac chcę Jego ; jeśli Tu jest - polecam go Tobie, Wejrzy w nasze serca. Rozwiąż wszystko ten supełek.. Dlużej nie dam rady. Działasz w dziwny sposob o Jozefie? Mam przeczucie ze,jest TU! Niech rozpozna.. moj głos. Myslę, że wiem co czujesz ... i ja czuję sie podobnie? Lecz,jestem szczęśliwa mogąc czekać na ciebie. Nie szukałeś mnie- nie przyjechałeś do mnie. Nie ważne to dlaczego. Marzę że ,ślicznego dnia zjawisz sie na pewnej ścieżce.. Ja, bede tam pośrod drzew. Być może moj Boze dążysz do innego spotkania- niz myśmy to sobie zaplanowali. Może romantycznego? Dobrze , odnajdź mnie tam wśrod drzew.... Pomoż wskarz mu drogę do mnie.. świety jozefie.
 ON..: 14.04.2014, 09:56
  ON JEDEN ŚWIETY "specjalista" /TAK specjalnie to "zrobiłes"? Wybacz wybacz.. Wybaczam Ci wszystko. Wszelkie udręki. Jest na TO sposob(jest) Masz jakis na nas sposob(!) Więc józefie ukaż jego obicze - interweniuj.
 G.: 02.04.2014, 21:11
 Jak mam tego dokonać,skoro nieznam Jej! Boże jakie to niepojęte ,,tęsknie za Nią? Usunęłem się w cień lecz ona mnie nie odszukała. Nie wiem co mam myśleć Gdzie biec? POMOZ odnaleźć mi Ją,o Sw.Jozefie.we wlaściwym momencie ,to dla mnie ważne -chce Ją zobaczyc? Robilem wszystko,juz nie dam rady dluzej czekac!
 Anita: 26.03.2014, 00:00
  M I Ł O Ś Ć podobno potrafi znaleźć drogę tam ,gdzie nie ma nawet ścieżki. O Św. Orędowniku mój - Wiesz jak jest? To przekracza wszystkie moje pojęcia? "Nie było nic - i nie ma nic" - A jednak.. serca nie można oszukać! Ono wie swoje.. I co z tego -skoro przegrało! CZY MOŻNA stać się szczęśliwym tylko poprzez znalezienie tej osoby,którą kochamy?
 Natka: 18.02.2014, 23:59
 Święty Józefie a ja dziękuję za to, że postawiłeś na mojej drodze tak wspaniałego człowieka, wkrótce męża. On mnie uczy jak walczyć z egoizmem, on jest moim prawdziwym aniołem. Dziękuję za wysłuchanie moich wieloletnich modlitw, dziękuję że czuwałeś nad moimi relacjami z mężczyznami i że doprowadzałeś do zerwania złych relacji. Dziękuje i proszę za wszystkich którzy pozostawili i pozostawią tu swoje prośby. Daj im spotkać tak jak mnie towarzysza/towarzyszkę życia, tak aby mogli razem kroczyć drogą do zbawienia. Święty Józefie jesteś WIELKI!
 babcia: 11.01.2014, 23:45
  swiety jozefie jezeli powolaniem moich wnukow jest malzenstwo prosze dla nich o dobrych wspolmalzonkow kochajacych uczciwych odpowiedzialnych za swoja rodzine zyjacych wedlug Bozych Przykazan aby przetrwali kazda burze w swoim zyciu byli dla siebie wsparciem aby doszli przed Boze oblicze w czystosci i byli dla siebie darem niebios Amen
 ja: 27.12.2013, 23:12
 Św Józefie proszę o dobrego męża chce go wrszcie poznać wierzę ze mi pomozesz Św Józefie modl się za nami
 Dominika W.: 19.12.2013, 22:42
  Cóż.. Św.Józefie Ty wiesz ,najlepiej czego mi potrzeba-Ty jak Nikt znasz mnie bo,jesteś moim wielkim orędownikiem i Ojcem. I wiesz wszystko , że zawierzyłam się Tobie dawno temu? Ty rownież wiesz ,że ..poznałam kogoś (Nawet nie boję się powiedzieć tego- Myślałam i myślę nadal o ..tym że,to Ty Mi Go wybrałeś -w naj mniej odpowiednim miejscu) Pogubiliśmy sie .. choć trzeba przyznać -czy to trochę w "tym udziale nie miała Twoja opatrzność jakiejś ręki" która, tak musiała zagmatwać wszystko ..by troszkę czasu minęło. Jeśli TAK ,Daj Znak - znak szczegolny.. Wszystko mi się w Nim podoba, wszystko co odkryłam jest bliskie memu sercu. Wydaje się doskonałym człowiekiem dla mnie (a, wiem nikt niejest doskonaloscią) Lecz, pasujemy do siebie ...Po tych jakże trudnych miesiącach wzajemnych "testów"WIEM .. że , To miłość tak długo oczekiwana ..że,On mógłby być miłością mego życia. Daj nam rozeznie- byśmy mieli wspólne oczekiwania względem siebie.. Połącz nas - Jeśli Nam dane było się poznać,przez Ciebie. Zbliż nas do siebie byśmy - otwarli się na prawdziwą miłość,byśmy budowali prawdziwie piękną więź byśmy stworzyli rodzinę dom -na wzór Twojej św.Rodziny. Amen.
 matka corki: 15.12.2013, 00:46
 Sw Jozefie, tak serdecznie Cie prosze - pomoz mojej corce spotkac dobrego, madrego, wspanialego mezczyzne i niech polaczy ich wzajemna milosc, ktora bedzie podstawa ich szczesliwej Rodziny.Niech dobry Bog obdarzy ich potomstwem, zdrowiem i Boska Opatrznoscia. Sw Jozefie pomoz mojej corce zalozyc dobra, chrzescijanska Rodzine! Sw Jozefie modl sie za moja corke. Jezu ufam Tobie!
 Lucyna : 14.12.2013, 17:10
 Św. Józefie proszę o wysłuchanie mojej prośby o spotkanie dobrego, wiernego męża.
 gorzkniejący: 06.12.2013, 21:36
 Panie Jezu, nie chcę chodzić do pośredników, gdy mogę zwrócić się do Ciebie. Chciałbym, żebyś pobłogosławił mnie i każdą osobę odwiedzającą tą stronę i dał nam założyć szczęśliwe rodziny z ludźmi, których Ty sam nam wybierzesz. Nie chcę żenić się z kimś kto nie będzie wybrany przez Ciebie. Jeśli taka Twoja wola, zostanę sam już całe życie, ale wolałbym Panie abyś znalazł mi dobrą żonę, która będzie ze mną szczęśliwa. Wiem, że nie jestem taki, jaki chciałbyś abym był, ale nie przekreślaj mnie jeszcze. Zdaję sobie sprawę, że to o co proszę wymaga ogromnego cudu - zwłaszcza w tych czasach - ale wierzę że Jesteś Bogiem cudów i jeśli tylko zechcesz, to możesz mi pobłogosławić. Kocham Cię.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Autor

Treść

Nowości

Robert z NewminsterRobert z Newminster

Modlitwa do św. Roberta z NewminsterModlitwa do św. Roberta z Newminster

ks. Emil Kapaunks. Emil Kapaun

Lepiej być żywym tchórzem niż martwym bohateremLepiej być żywym tchórzem niż martwym bohaterem

Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)

Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej