Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wizja piekła św. Faustyny

Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam:

  • pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga;
  • drugie - ustawiczny wyrzut sumienia;
  • trzecie - nigdy się już ten los nie zmieni;
  • czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym;
  • piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje;
  • szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana; siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa.
Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.

Red.


Wasze komentarze:
 YOLA: 10.09.2014, 20:59
 JEZU UFAM TOBIE, I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO CO MAM.
 Sebers: 20.08.2014, 11:02
 Rety, w co ja się wpakowałem? Lepiej by było się wcale nie urodzić, bo do piekła trafić jest bardzo łatwo :(
 Piotr: 11.08.2014, 22:49
 Faustynko dużo dobrego wyprodukowałaś swoim świadectwem. Oby wszyscy ludzie zrozumieli jeszcze za swego życia prawdziwą wartość sprawiedliwości naprawczej i miłosierdzia.
 łUKASZ: 25.07.2014, 11:21
 Kochana siostro Faustyno, wybranko Jezusa. Proszę się wstaw się za mnie do Pana Boga o łaski i Błogosławieństwa potrzebne w moim zyciu. Amen - Święty Michale Archaniele - Broń Nas w Walce
 Śniety: 09.07.2014, 00:57
 Jedyną Istotą ...która Swoją Wolą potrafi zabić anioła jest Bóg...jakkolwiek go pojmujemy...więc dlaczego Bóg nie zabił upadłych aniołów....proste - bo ich KOCHA...bo Bóg jest niezmierzoną MIŁOŚCIĄ...więc ludzie....starajcie się żyć by inni przez was nie cierpieli...a ci wszyscy kościelni śnięci... większość...nie nadaje się by otrzymać to miano...jednak KK...pasuje straszenie zamiast nauczanie...że Bóg nas KOCHA...bardziej pasuje im .ze BÓG będzie naszym Sędzią....nie neguje..że piekła nie ma....ale czy przez 30-70 lat można sobie zasłużyć na wieczne potępienie w OCZACH NAJWYŻSZEJ ISTOTY ...która nas maluczkich KOCHA....?
 Jacek: 08.07.2014, 12:52
 proszę o miłosierdzie dla świata, Polski, rodziny, żony syna i dla mnie
 Jacek: 08.07.2014, 12:51
 proszę o miłosierdzie dla świata, Polski, rodziny, żony syna i dla mnie
 Jacek: 08.07.2014, 12:51
 proszę o miłosierdzie dla świata, Polski, rodziny, żony syna i dla mnie
 tamara: 04.05.2014, 23:57
 mam 39lat, brak mi kochajacej rodziny, meza i dzieci oraz brak kochajacych wiernych przyjaciol. Czuje sie bardzo osamotniona i cierpie z tego powodu. Co to za zycie bez milosci! Jezu ufam tobie, ze mi sie to zycie odmieni na lepsze- ze doznam tutaj ta milosc ktora tam bardzo pragne. Kochana Faustyno prosze cie wstaw sie w moich intencjach.


 febi: 28.04.2014, 12:12
 Oto wolna wola jaką dał Ci Bóg: albo będziesz wiecznie narzekał, albo podziekujesz Bogu za to co dostałeś.
 p: 05.04.2014, 20:44
 siostro Faustyno pomorz mi
 Jakub: 26.03.2014, 01:33
 Boże na zawsze będę ufać obie
 ...: 19.03.2014, 20:44
 Jezu ufam tobie...
 ijijij: 25.01.2014, 09:56
 Darek Nie mam pojęcia co ci odpowiedzieć. Ale pomyśl, jeśli za swoje ciężkie życie nie miałbyś mieć nagrody w niebie, a źli ludzie czyśćca albo nawet piekła, to jaki by to wszystko miało sens?
 foch: 17.01.2014, 00:59
 Nigdy sie za nią nie powołam za te przeklęte wizje. Wole powołać się na Maryje Świętą siostra faustyna jest u mnie skreślonym rozdziałem.
 Zofia: 10.05.2013, 22:51
 Z całego serca, proszę o: dobrego, mądrego, odpowiedzialnego męża, cud macierzyństwa i stabilną pracę dla moich córek . Siostro Faustyno, wstaw się w moich intencjach!
 roman: 04.11.2012, 12:31
 czlowiek ma rozum i wlasna wole sam wybiera sobie droge przeznaczenia a przewaznie wybiera droge potepienia wlasnie swiat nia idzie JEZUS UFAM TOBIE MIEJ MILOSIERDZIE DLA CALEL POLSKI
 Darek: 28.10.2012, 06:28
 Skoro Bog jest miłoscią,to dlaczego posłal syna na taką smierc i sie temu przyglądał.Dlaczego jego naród wybrany został wypedzony z ojczyzny i Bóg przyglądał sie jak ginie w krematoriach.Dlaczego ludzie którzy zaufali Bogu i poswiecili mu całe życie jak Jan Paweł 2 czy Matka Teresa umierają w straszliwych cierpieniach.To Bóg stworzył swiat oparty na cierpieniu w ktorym jedno stworzenie zabija drugie.Zwierzeta tez sa dziecmi Boga tez czuja tez cierpia a stworzył je zeby zadawac im cierpienia i zabijac.Jaki jest swiat stworzony przez Boga ktory jest miłoscia?Moze poprostu Bog nie wie co to jest bol i cierpienie,bo nigdy tego nie doswiadczył.Poslal syna na straszliwa smierc,ale ile ludzi zgineło na stosach,ile milionow w wojnach ktore nawracały na wiare.
 darek: 27.10.2012, 09:19
 Po co mi życie wieczne,skoro zniszczyl obecne życie.Jak można ufac?Jestem człowiekiem,który czuje a nie zabawka.Taka jest jego sprawiedliwosc?
 do Darek: 26.10.2012, 09:13
 Bóg swojego Syna nie oszczędził i posłał Go na straszną śmierć abyś miał życie wieczne. To wszystko wielka tajemnica i naszym rozumem jej nie poznamy. Trzeba ufać.
[1] (2) [3] [4] [5]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła - dzień 3Nowenna przed uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła - dzień 3

św. Tomasz Moro (Morus)św. Tomasz Moro (Morus)

Modlitwa do św. Tomasza MorusaModlitwa do św. Tomasza Morusa

Modlitwa św. Tomasza Morusa o łaskę pogody duchaModlitwa św. Tomasza Morusa o łaskę pogody ducha

św. Jan Fisherśw. Jan Fisher

Modlitwa do św. Jana FisheraModlitwa do św. Jana Fishera

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej