Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wizja piekła św. Faustyny

Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam:

  • pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga;
  • drugie - ustawiczny wyrzut sumienia;
  • trzecie - nigdy się już ten los nie zmieni;
  • czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym;
  • piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje;
  • szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana; siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa.
Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.

Red.

   

Wasze komentarze:
 robert: 23.06.2011, 07:49
 Boze moj !!milosierdzia u ciebie szukam dla siebie i swej rodziny!!wybacz mi te zle uczymki jakimi ciebie przez tyle lat obrazalem i ranilem.teraz kiedy poddalem sie Twej Jezu lasce i milosierdziu chce tak trwac juz do konca mych dni.Z toba wszystko ,bez ciebie nic.
 gioconda_: 02.05.2011, 02:43
 Święta Faustyno, pomóż wszystkim grzesznikom nawrócić się, wysłuchaj ich próśb i spraw, aby każdy wzywający Twojej pomocy szedł drogą wyznaczoną przez Boga z sercem pełnym miłości. Daj zdrowie wszystkim ufającym w moc i nieskończone miłosierdzie Pana oraz szczęście i mądrość w każdej sferze ich życia. Amen.
 Mirek:13.03.11, 01:53: 13.03.2011, 02:01
 PANU BOGU niech będą dzięki, że ja i moja żona Maria otrzymaliśmy łaskę wiary. Teraz staramy się ją ... przekazać naszym dzieciom - oby dobry BÓG sprawił, że i oni uwierzą i zawierzą w Twoje Miłosierdzie Panie JEZU. Chciałbym wszystkich zapewnić, że szczerą modlitwą i postem można wyprosić wszystko u Pana BOGA (jeżeli będzie to prośba zgodna z Jego wolą - zawsze wie co jest dla nas najlepsze. Nie moja, ale Twoja Panie BOŻE wola niech się stanie). Zapamiętaj sobie: grzech odbiera szczęście, a szczere nawrócenie je odzyskuje. Otwórz się na działanie łaski. Powstrzymaj rozdygotane serce, po omacku szukające złudzeń. Nie dozwól, aby zgubiło się na bezdrożach. Kto znalazł JEZUSA , pozyskał wytęskniony przedmiot miłości, stał się posiadaczem największego skarbu. Nie dopuść, aby twa niechlubna przeszłość i rozliczne wady sprowadziły cię z dobrej drogi. Boski Odkupiciel, udzielając przebaczenia, nie robi wymówek, nie wraca do twoich dawnych upadków. Nawet łotrowi skazanemu za zbrodnie, gdy zreflektował się i obżałował grzeszną przeszłość, przebaczył całkowicie. Co więcej, udzielił zapewnienia: ,,Dziś ze Mną będziesz w raju". Bardzo polecam odmawianie Różańca Świętego oraz ''Tajemnica Szczęścia" - piętnaście modlitw św. Brygidy do naszego Boskiego Zbawiciela i wspaniałe obietnice. "Chcę cię jeszcze raz zapewnić, że Jezus jest z Tobą" - O.Pio. O muj JEZU przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadż wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia
 Anna: 27.02.2011, 20:52
 Ostatnio w moim życiu pojawiały się osoby które chciały zniszczyć mój związek ale prosiłam Jezusa z całych sił aby dał mi siłę do walki i wiarę której bardzo mi brakowało.Odrodziłam się na nowo,powróciłam do kościoła i wiem że Jezus to uczynił,kiedy jestem w kościele obraz Jezu Ufam Tobie przemawiam do mnie i czuje obecność Jezusa,czuje że podążąm drogą wyznaczoną mi przez Pana.Proszę o modlitwę za mnie abym mogła przebaczyć tym którzy mnie krzywdzili......
 malutka: 14.02.2011, 22:57
 Swięta Faustynko.. poproś za mnie abym umiała wybaczyć Tomowi, abym była silna i szła za głosem Boga. Poproś w naszej trudnej sprawie, jak wychować wspólnie dziecko.
 alina: 13.02.2011, 20:06
 O Świeta Siostro Faustynko,blagam Cie pomoż mojej rodzinie odzyskać zdrowie,aszczegolnie moim ukochanym dzieciom.Blagam spraw by przestaly chorowac,dobrze sie uczyly i zdawaly co roku do następnej klasy.Blagam miej w opiece mojego meza bysmy zawsze byli razem.blabam jeszcze o czuwanie nad MAMUSIĄ DANUTA,KASIĄ ,MARIUSZEM(wiesz dlaczego),I NASZYM KOCHANYM DOKTOREM KOZAKIEM.
 alina: 13.02.2011, 20:06
 O Świeta Siostro Faustynko,blagam Cie pomoż mojej rodzinie odzyskać zdrowie,aszczegolnie moim ukochanym dzieciom.Blagam spraw by przestaly chorowac,dobrze sie uczyly i zdawaly co roku do następnej klasy.Blagam miej w opiece mojego meza bysmy zawsze byli razem.blabam jeszcze o czuwanie nad MAMUSIĄ DANUTA,KASIĄ ,MARIUSZEM(wiesz dlaczego),I NASZYM KOCHANYM DOKTOREM KOZAKIEM.
 Piotr23lata: 13.02.2011, 17:04
 Boże, Kocham Cię! Proszę, nie gardź mną w Dniu Sądu Ostatecznego, choć wiem,, tylko na to zasługuję. Boże - to dla Ciebie, ku Twojej Chwale.
 Dominika: 24.01.2011, 22:13
 przepraszam Cię za wszystkie grzechy dlaczego Jestem taka okropna żyję dla Ciebie a obrażam Cię nawet najmniejszym grzechem Tak bardzo chcę przestać grzeszyć grzeszę myślami przepraszam proszę wybaw mnie Panie od potępienia wiekuistego. Nie chce grzeszyć pragnę się postarać przestać i dla Ciebie żyć a gdy nie będzie mi się udawało to znaczy jedno nie jestem Ciebie godna i jeśli zasługiwać będę na piekło to po co mam żyć jeszcze ale przecież żyję dla Ciebie i nie mogę żyć grzesząc. jest mi nie dobrze teraz. źle się czuję Maryjo ratuj mnie Panie ratuj Moją duszę. i przebacz mi moje wszystkie grzechy .


 Tomek: 04.11.2010, 21:36
 Św. siostro Faustyno prosze cię uproś pokój i zdrowie w mojej rodzinie.Módl się za moją żonę Beate
 Tomek: 04.11.2010, 20:34
 Św. siostro Faustyno prosze cię uproś pokój i zdrowie w mojej rodzinie.Módl się za moją żonę Beate
 Józef: 24.10.2010, 23:28
 Siostro FAUSTYNO! Proszę Cię o modlitwę i wsparcie dla mojej córki aby dobrze wybrała męża i założyła szczęśliwą rodzinę. O umocnienie jej wiary i powrót do modlitwy osobistej.
 Magda: 22.10.2010, 13:35
 św.Faustyno proszę Cię abyś miała mnie i moją rodzinę w swojej opiece. Aby Pan Bóg wybaczył mi i mojej rodzinie grzechy. Proszę żebyś chroniła nas przed złem, i aby Pan Bóg umacniał nas w swojej wierze. Bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojej całej rodziny. I dziękuję Ci Panie Boże za dar jakim jest życie. I proszę daj dla tych ludzi dar nawrócenia, którzy się odwrócili od Boga. Módl się za nami.
 g: 05.10.2010, 19:46
 Matko nasza miej w opiece tych którzy płaczą szczególnie dzieci, które są krzywdzone, zranione głodne, samotne.Przytul ich do swojego matczynego serca. Dziekuję za swój dar życia mego męża oraz cudownego synka. Miej nas w swojej opiece.
 BU: 28.08.2010, 16:39
 św Faustynko! Módl się za zdrowie mamy oraz za umocnienie naszej wiary.. BU
 k: 19.05.2010, 21:14
 Jezu mój kochanym.Proszę Cię z całego serca ABYS SWOIM ZWYCIEZKIM KRZYZEM I SWOJA MATKA MARYJA chronił mnie i moja zone przed zatraceniem-prosze o dar nawrócenia dla nas. Wiem ze nie jestem godzien nawet spojrzeć na Ciebie-ale prosze tez o przebaczenie za nasze grzechy popełnione i łaskę przebaczenia samym sobie i naszym oprawcom..BĄDZ JEZU NASZ UKOCHANY POCHWALONY TERAZ I NA ZAWSZE
 NM: 11.05.2010, 21:11
 Święta Faustyno, pomódl się za mnie do Pana Boga naszego, abym miał siłę pokonać mój nałóg i uzależnienie. Tyle razy już próbowałem i tyle razy upadałem... On dobrze wie... Wyproś dla mnie u Pana Boga również to, aby wszystko ułożyło się w moim życiu i abym NIGDY nie odczuwał samotności, która doprowadza mnie do rozpaczy i depresji :-(
 Święta Faustyno: 22.04.2010, 12:25
 Święta Faustyno, proszę CIę pomóż mi!!!!!! Zrób coś z Beatą Z> z Sosnowca!!!
 anna: 17.07.2009, 22:31
 Jestem pełna gniewu na matkę swoją, czasem chce ją zabić, taka jestem zła. A w głębii duszy chce jej wybaczyć i żeby ona i mi wybaczyła. Proszę o modlitwę za nas obie.
 PW: 13.05.2009, 22:16
 Mam w sobie złe myśli. Nie chcę się im poddać. Jezu Miłosierny pomóż mi!
[1] [2] [3] (4) [5]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej