Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna zawierzenia NSJ

O, Panie, Jezu Chryste, Twojemu Najświętszemu Sercu powierzam tę intencję (tutaj należy wyrazić prośbę)

Spójrz tylko na mnie i uczyń to, do czego skłania Cię Twoje Serce... Niech Twoje Najświętsze Serce zadecyduje... Liczę na Nie... Pokładam w Nim ufność... Rzucam się w Jego Miłosierdzie...

Panie Jezu, Ty mnie nie zawiedziesz. Najświętsze Serce Jezusa, ufam Tobie. Najświętsze Serce Jezusa, wierzę w Twoją Miłość do mnie. Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje.

O, Najświętsze Serce Jezusa, proszę o wiele łask, lecz najbardziej żarliwie błagam o tę. Weź ją, umieść w Twoim Najświętszym Sercu. Kiedy Ojciec Przedwieczny zobaczy ją pokrytą Twą Drogocenną Krwią, nie odrzuci jej. Nie będzie to już moja prośba, ale Twoja, o Jezu.

O, Najświętsze Serce Jezusa, pokładam ufność w Tobie. Niech nigdy nie doznam zawodu. Amen.

Najświętsze Serce Jezusa - Nownena zawierzenia

Wasze komentarze:
 Maria: 07.02.2009, 20:19
 Najswiętrze serce Jezusa zlituj się nade mna i uzdrów mnie z mojej choroby
 z rozpaczona mama: 06.02.2009, 13:01
 Najswietrze Serce Jezusa zmiluj sie nade mna uzdruw mojego synka kamilka
 alina: 01.02.2009, 15:03
 Dziekuję Jezu Ufam Ci Kocham Cię
 cecylia : 19.01.2009, 15:58
 Panie Jezu postaw na drodze mojej córki Katarzyny właściwego mezczyznę , który otoczy ją swoja opieka .
 xxx: 08.01.2009, 09:38
 św. Augustyn (+ 430): "Jest dostępne wejście dzięki Chrystusowi, który jest bramą. Ta brama jest otwarta także dla ciebie, gdy Serce Jego zostało otworzone włócznią, przypomnij sobie o tym, co z niego wytrysnęło i wybierz miejsce przez które pragniesz wejść. Z boku Chrystusa, który umierał na krzyżu, wytrysnęła krew i woda w momencie, gdy to Serce zostało włócznią otwarte. Woda cię oczyszcza, a krew zbawia."
 as: 30.12.2008, 18:44
 prosze cie Jezu,pozwol nam odnalesc siebie.....daj nam znow razem byc.....kocham go....
 Sylwka: 19.12.2008, 06:45
 Panie Jezu,proszę...
 Sylwka: 18.12.2008, 11:33
 Proszę...
 Sylwka: 17.12.2008, 11:35
 Proszę...

 wiara: 15.12.2008, 06:51
 Panie Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyte ostatnie dni i równocześnie bardzo Cię proszę o dobre kolejne.Barszo Cię proszę o spokojny tydzień dla mojego dziecka w szkole,spraw aby teraz przed Świętami wszystko przebiegło pomyśnie.Miej nas Panie Jezu w swojej Świętej opiece,całą moją rodzinę.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 08.12.2008, 06:52
 Panie Jezu,zawierzyłam Ci swoje dziecko,więc proszę Cię opiekuj się Nim.Spraw aby dzisiaj w szkole wszystko dobrze poszło,żeby wszystko było dobrze.Bardzo Cię o to proszę.JEZU UFAM TOBIE.Amen
 wiara: 04.12.2008, 21:15
 Panie Jezu,Dobry Pasterzu Ty znasz swoje owce-więc wiesz z jaką prośbą przychodzę do Ciebie.Proszę Cię bardzo daj mojemu dziecku,dobry dzień jutro w szkole,nie opuszczaj Go ani na krok.Dodaj Mu mądrości i jasności umysłu,aby dał radę wszystko napisać,żeby się nie denerwował i aby dobrze Mu poszło.Natchnij Go wiarą i nadzieją.Bardzo Cię proszę,wysłuchaj mojej prośby,zanieś ją do swego Ojca,a On na pewno nie pozostawi jej bez odpowiedzi.Panie Jezu ufam Ci,zawierzyłam Ci swoje dziecko więc proszę opiekuj się Nim,nie dopuść żeby stała się Mu krzywda.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 03.12.2008, 07:00
 Panie Jezu,zawierzyłam Ci swoje dziecko,więc proszę Cię miej Go w swojej świętej opiece.Natchnij Go darami Ducha Świętego;mądrością i jasnością umysłu na każdy dzień w szkole.Dodaj Mu wiary w swoje możliwości i nadziei na lepsze jutro.Spraw aby zawsze potrafił napisać lub powiedzieć to co wie i to co umie.Nie pozwól Mu się denerwować.Panie Jezu,opiekuj się całą moją rodziną.JEZU UFAM TOBIE.
 Ewelina: 01.12.2008, 22:37
 Panie, złącz nasze drogi... jeśli to jest Twoją wolą... to straszne uczucie kochać w ukryciu... Jezu Ufam Tobie
 wiara: 01.12.2008, 06:47
 Dziękuję Ci Panie Jezu za dobrze przeżyte ostatnie dni i proszę o równie dobry dzień dzisiejszy dla całej mojej rodziny.Proszę Cię daj szczęśliwy dzień mojemu dziecku w szkole.Natchnij Go mądrością i jasnością umysłu.spraw aby ze wszystkim sobie dobrze poradził.Dodaj Mu otuchy ,odwagi i wiary we własne możliwości.Panie wysłucha łaskawie modlitwy mojej,którą zanoszę do Ciebie-nie pozwól by została bez odpowiedzi.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 28.11.2008, 06:50
 Dziękuję Panie Jezu za szczęśliwie przeżytą noc i proszę Cię o szczęśliwy dzień,dla mojego dziecka,dla mnie i dla całej mojej rodziny.Proszę,zanieś moje prośby do Twojego Ojca,przedstaw Mu je,a On na pewno ich wysłucha.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,natchnij Go mądrością i jasnością umysłu.Spraw aby zawsze potrafił napisać to co wie,lub powiedzieć to co umie.Nie pozwól Mu się denerwować.Dodaj Mu siły,wiary we własne możliwości i nadziei na zawsze lepsze jutro.Błagam Cię Panie miej nas w swojej łaskawej opiece,całą moją rodzinę i nie opuszczaj nas nigdy.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 24.11.2008, 22:09
 Panie Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyty dzień i proszę o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień.Panie,Ty sam powiedziałeś:proście a będzie Wam dane-wysłuchaj moich próśb,które z gorącością serca zanoszę do Ciebie.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę.Bądż zawsze przy moim dziecku,wstawiaj się za Nim cały czas.Daj Mu dobry dzień w szkole.Obdarz Go darami Ducha Świętego,spraw aby zawsze potrafił napisać lub powiedzieć to co wie i umie.Pozwól Mu się stawać co raz lepszym na Twoją chwałę.Tobie Panie zaufałam,nie zawiodę się na wieki.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 23.11.2008, 21:44
 Dobry Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyte dni,proszę jednocześnie o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień dla całej mojej rodziny.Panie zawierzyłam Ci siebie i swoje dziecko,błagam nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,za pomocą Ducha Świętego dodaj Mu mądrości i jasności umysłu na każdy czas.Dodaj Mu wiary i odwagi we własne możliwości.Spraw aby było co raz lepiej.Proszę Cię też bardzo o dobrą pracę dla mojego męża.Do Ciebie Panie zanoszę swoje prośby i troski,ufam Tobie i wierzę w to że nie zostawisz ich bez odpowiedzi.Proszę Cię Panie Jezu miej nas w swojej opiece;w szczęściu i nieszczęściu-zawsze.Zawierzam Ci całą swoją rodzinę.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 20.11.2008, 06:49
 Dziękuję Ci Panie,za szcześliwie przeżytą noc i proszę o równie szczęśliwy dzień.Zawierzam Ci Panie Jezu siebie i moje dziecko,bądż przy nas zawsze i nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Bądż przed tronem Boga Wszechmogącego naszym Orędownikiem i wyproś nam łaski o które Cię proszę.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,dodaj Mu mądrości i pozwól aby to czego się nauczył pozostało w Nim na zawsze.Panie opiekuj się nami.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 18.11.2008, 22:36
 Panie Jezu zawierzam Ci siebie,moje dziecko i całą moją rodzinę.Proszę otwórz swoje serce na moje prośby,nie opuszczaj nas,bądż przy nas zawsze.JEZU UFAM TOBIE.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej