Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna zawierzenia NSJ

O, Panie, Jezu Chryste, Twojemu Najświętszemu Sercu powierzam tę intencję (tutaj należy wyrazić prośbę)

Spójrz tylko na mnie i uczyń to, do czego skłania Cię Twoje Serce... Niech Twoje Najświętsze Serce zadecyduje... Liczę na Nie... Pokładam w Nim ufność... Rzucam się w Jego Miłosierdzie...

Panie Jezu, Ty mnie nie zawiedziesz. Najświętsze Serce Jezusa, ufam Tobie. Najświętsze Serce Jezusa, wierzę w Twoją Miłość do mnie. Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje.

O, Najświętsze Serce Jezusa, proszę o wiele łask, lecz najbardziej żarliwie błagam o tę. Weź ją, umieść w Twoim Najświętszym Sercu. Kiedy Ojciec Przedwieczny zobaczy ją pokrytą Twą Drogocenną Krwią, nie odrzuci jej. Nie będzie to już moja prośba, ale Twoja, o Jezu.

O, Najświętsze Serce Jezusa, pokładam ufność w Tobie. Niech nigdy nie doznam zawodu. Amen.

Najświętsze Serce Jezusa - Nownena zawierzenia

Wasze komentarze:
 wiara: 28.11.2008, 06:50
 Dziękuję Panie Jezu za szczęśliwie przeżytą noc i proszę Cię o szczęśliwy dzień,dla mojego dziecka,dla mnie i dla całej mojej rodziny.Proszę,zanieś moje prośby do Twojego Ojca,przedstaw Mu je,a On na pewno ich wysłucha.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,natchnij Go mądrością i jasnością umysłu.Spraw aby zawsze potrafił napisać to co wie,lub powiedzieć to co umie.Nie pozwól Mu się denerwować.Dodaj Mu siły,wiary we własne możliwości i nadziei na zawsze lepsze jutro.Błagam Cię Panie miej nas w swojej łaskawej opiece,całą moją rodzinę i nie opuszczaj nas nigdy.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 24.11.2008, 22:09
 Panie Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyty dzień i proszę o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień.Panie,Ty sam powiedziałeś:proście a będzie Wam dane-wysłuchaj moich próśb,które z gorącością serca zanoszę do Ciebie.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę.Bądż zawsze przy moim dziecku,wstawiaj się za Nim cały czas.Daj Mu dobry dzień w szkole.Obdarz Go darami Ducha Świętego,spraw aby zawsze potrafił napisać lub powiedzieć to co wie i umie.Pozwól Mu się stawać co raz lepszym na Twoją chwałę.Tobie Panie zaufałam,nie zawiodę się na wieki.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 23.11.2008, 21:44
 Dobry Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyte dni,proszę jednocześnie o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień dla całej mojej rodziny.Panie zawierzyłam Ci siebie i swoje dziecko,błagam nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,za pomocą Ducha Świętego dodaj Mu mądrości i jasności umysłu na każdy czas.Dodaj Mu wiary i odwagi we własne możliwości.Spraw aby było co raz lepiej.Proszę Cię też bardzo o dobrą pracę dla mojego męża.Do Ciebie Panie zanoszę swoje prośby i troski,ufam Tobie i wierzę w to że nie zostawisz ich bez odpowiedzi.Proszę Cię Panie Jezu miej nas w swojej opiece;w szczęściu i nieszczęściu-zawsze.Zawierzam Ci całą swoją rodzinę.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 20.11.2008, 06:49
 Dziękuję Ci Panie,za szcześliwie przeżytą noc i proszę o równie szczęśliwy dzień.Zawierzam Ci Panie Jezu siebie i moje dziecko,bądż przy nas zawsze i nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Bądż przed tronem Boga Wszechmogącego naszym Orędownikiem i wyproś nam łaski o które Cię proszę.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,dodaj Mu mądrości i pozwól aby to czego się nauczył pozostało w Nim na zawsze.Panie opiekuj się nami.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 18.11.2008, 22:36
 Panie Jezu zawierzam Ci siebie,moje dziecko i całą moją rodzinę.Proszę otwórz swoje serce na moje prośby,nie opuszczaj nas,bądż przy nas zawsze.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 17.11.2008, 22:38
 Najświętszemu Sercu Twemu o mój Najdroższy Jezu zawierzam siebie i moje dziecko.Tobie się oddajemy,niech się dzieje Twoja wola,kieruj nami wedle swoich zamiarów.W Twoim Najświętszym Sercu pokładam ufność i nadzieję,bardzo Cię proszę o mądrość i jasny umysł dla mojego dziecka.Bardzo Cię proszę wynagródż Jego trud i poświęcenie,nie opuszczaj Go nie pozwól Mu się poddawć.Daj Mu odczuć,że to co robi przynosi dobre efekty.On tak bardzo się stara,proszę pozwól Mu zebrać obfity i dobry plon swojej pracy.Los tak często Nam rzuca kłody pod nogi,nie pozwól Nam zapomnieć,ze mamy Ciebie.Tobie zawierzam się cała z moim dzieckim,przygarnij nas do swego Najświętszego Serca z naszymi problemami i troskami.Nie zostawij nas samych.JEZU UFAM TOBIE!
 m.: 27.10.2008, 19:55
 Najświętrze Serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję. Zmiłuj się nade mną.
 janina: 15.10.2008, 12:16
 PANIE JEZUPROSZĘ OPIEKUJ SIE MOIM MĘZEM MACIEJEM POMÓZ MU PRZEJSC JESZCZE TE OPERACJĘ.UFAM TOBIE W TOBIE JEZU MOJA NADZIEJA.
 as: 17.09.2008, 08:58
 Panie Jezu prosze o dar milosci andrzeja i nasze pojednanie i zgode i przyjazn,licze na ciebie , pomoz mi.

 alina: 25.08.2008, 20:20
 Jezu okaż milosierdzie mojej mamusi, nie skazuj Jej na cierpienie. Obdarz Ją zdrowiem i pokojem. Wola Twoja bądź
 Justyna: 24.08.2008, 21:45
 Panie proszę o głęboką wiarę, nadzieję i miłość dla mnie i mojego narzeczonego
 Justyna: 24.08.2008, 21:43
 Panie Jezu proszę Cię o mądrość i rozsądek, o zdrowie dla bratanka i szczęście dla mnie i Wojtka, żeby nam się układało i, aby nasze małżeństwo było zawsze zgodne i szczęśliwe ( aby do niego doszło), o spokój dla koleżanki Asi i zdrowie moich dziadków i babć Wojtka, o spoi szczęście naszych rodziców i rodzeństwa, Panie Jezu dziękuję za otrzymane łaski
 mama: 07.08.2008, 21:32
 najdroższy Jezu dziękuję za uleczenie
 Anna: 11.07.2008, 16:41
  Panie Jezu Najswietszemu Sercu Twemu zawierzam moją corke i proszę o szczegolną opiekę i troskę w wiadomej Tobie sprawie Zawierzam Tobie mojego syna, meza i siebie cala moja rodzine. Miej nas w opiece, wez do swego serca przytul moje dzieci udziel im potrzebnych lask, przymnoż im wiary, nadziei. milosci Jezu ufam Tobie w Tobie cala moja nadzieja.
 Irena: 23.05.2008, 22:21
 Najslodsze Serce PANA JEZUSA prosze o laske wyleczenia z choroby moja corke oraz blogoslawienstwo Boze dla niej na egzaminach.Prosze PANIE JEZU o potrzebne laski dla bardzo cierpiacej chorej mamy.Jezu ufam Tobie.
 Agnieszka: 20.04.2008, 21:24
 Panie, Ty jestes moją Drogą Prawdą i Zyciem, zawierzam Twojemu Miłosiernemu Sercu moich najbliższych i moje narzeczenstwo...dziekuje za Twoja Wielką Miłość i Łaskę...niech się dzieje Wola Twoja Jezu Ufam Tobie !!!
 kkk: 23.02.2008, 16:42
 Serce Jezusowe Tobie zawierzam moje małżeństwo,ulecz je i wznów od nowa nowym sakramentem.Jezu ufam Tobie.
 joanna: 19.02.2008, 10:17
  najukochanszy panie zawierzam ci nasza pokaleczona rodzine teraz jestesmy na twej drodze nie pozwol nam juz zbladzic pomoz mezowi aby znalazl w koncu po dlugioch poszukiwaniach prace nie wrocil nigdy do nalogu on bbb zaluje i wiem ze ty dasz jemu i tym samym nam szanse blagam panie wysluchaj nas
 Z-wa: 02.01.2008, 23:13
 Jezu Miłosierny upros łaskę zdrowia,dla mnie i mojej rodziny.Proszę zabierz chorobę,złe mysli i lęki.!Błogosław nam na każdy dzien Nowego Roku.Jezu ufam Tobie.
 alina: 02.12.2007, 16:41
 Dziękuję Ufam Ci Kocham Cię
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej