Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Egzorcyzm do Św Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocąBożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.

Modlitwy do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. * * * Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w niebie, dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

Prośba o pokorę

Święty Michale Archaniele, pogromco szatana, ducha pychy, pomóż mi zwalczyć mój egoizm, który nie chce poddać się Bogu i Jego świętej woli. Wstawiaj się za mną do Pana, abym zachwycony Bogiem wołał do Niego w każdej chwili mego życia: Któż jak Bóg! Amen.

* * *

Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności.

Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego.

Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem.

W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona.

Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości.

Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi.

Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem.

Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen.

Na zakończenie powtarzamy trzykrotnie:
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny – zmiłuj się nad nami i nad całym światem!

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Wasze komentarze:
 beata: 18.05.2021, 12:49
 Św Michale -pomóż mi odmienić mój los Jestem samotna i nieszczęśliwa niech los uśmiechnie się do mnie i stanę się chociaż zamożna proszę i zdrowa
 Maciek: 07.05.2021, 20:52
 Aniele Stróżu bądź przy mnie i czuwaj przy mnie. Pilnuj, by Ojciec Niebieski był dla mnie wyrozumiały i nie opuszczał mnie.
 Msu: 03.05.2021, 22:37
 Św Michale Archaniele, proszę o twoje wsparcie i pomoc w TEJ sprawie. Chroń nas proszę.
 Matka: 26.04.2021, 10:35
 Sw. Michale Archaniele miej w opiece moje córki , daj im wiarę nadzieję , obdarz miłoscią. Błagam Cię wyzwól je z pętów zła i uzależnienia. Postaw na ich drodze prawdziwych przyjaciól i dobrych ludzi. Amen. Bóg zapłać
 K: 24.04.2021, 10:30
 Aniele Boze mniej w opiece mojego męza, amen
 Ziigi: 19.04.2021, 14:17
 Św. Michale Archaniele miej mnie w swojej opiece.
 Blabla: 24.03.2021, 22:54
 Egzorcyzm, puknij się w swoj pusty łeb (do lekarza nie odsyłam bo mają covid teraz)
 Anonimowy Komentarz: 23.03.2021, 11:59
 Jestem Człowiekiem jeśli ty Szatanie i wy Demony oraz wy złe Duchy przebywacie w ciałach wszystkich ludzi i zwierząt oraz we wszystkich innych organizmach żywych to jeśli usuniecie komentarz którym ja teraz piszę to będzie oznaczało że ty Szatanie i wy Demony oraz wy złe Duchy przebywacie w ciałach wszystkich ludzi i zwierząt oraz we wszystkich innych organizmach żywych a jeśli ty Szatanie i wy Demony oraz wy złe Duchy nie usuniecie komentarza którym ja teraz piszę to będzie oznaczało że ty Szatanie i wy Demony oraz wy złe Duchy przebywacie w ciałach wszystkich ludzi i zwierząt oraz we wszystkich innych organizmach żywych.
 Maciek: 22.03.2021, 18:11
 Św. Michale Archaniele chroń Jeremiasza, daj mu zdrowie, szczególną opiekę i radość.

 Maciek: 22.03.2021, 15:32
 Św. Michale Archaniele uzdrów mój umysł, daj mi spokój Ducha Świętego i większy optymizm.
 Egzorcyzm Przeczytaj.: 19.03.2021, 14:58
 Witam chcę wam polecić mój ułożony Egzorcyzm on działa. Szatanie i Demony wiem że przebywacie w ciele (wymień imię i nazwisko osoby i na przykład inne cechy które tylko ona posiada żeby Szatan i Demony wiedziały o kogo chodzi ) jeśli przebywacie w ciele (wymień osobę) to jeśli usuniecie komentarz którym ja teraz piszę to będzie znaczyło że ty Szatanie i wy Demony przebywacie w ciele (wymień osobę) a jeśli komentarz którym ja teraz piszę nie będzie przez ciebie Szatanie i przez was Demony usunięty to będzie znaczyło że ty Szatanie i wy Demony nie przebywacie w ciele (imię i nazwisko osoby lub znaki szczególne). To na złych ludziach też zadziała , Ja to sprawdziłem na kimś w internecie i zadziałało . Szatan i Demony będą chcieli usunąć wpis bo nie chcą się ujawnić w internecie żeby ktoś tego przypadkiem nie zobaczył że przebywają w tej osobie a jeśli im się uda usunąć wpis to zrobią zło bo usuną wpis nie dlatego że to będzie oznaczało że Szatan i demony istnieją i oni by się sami przyznali do tego że istnieją i przebywają w ciele tej osoby a przecież nie chcą się przed ludźmi ujawnić i Szatan i Demony zrobią zło bo usuną wpis żeby nikt go nie przeczytał z kłamią bo Szatan i Demony będą chciały dalej przebywać w ciele tej osoby a usuną wpis co oznacza że wciąż chcą przebywać w ciele tej osoby i Szatan i Demony będą kłamać nie mają wyjścia z tej sytuacji czy usuną wpis czy nie zrobią zło przekażcie ten Egzorcyzm innym on działa ciężej go wytłumaczyć niż go użyć chcę pomóc innym.
 Ula: 15.03.2021, 03:24
 Święty Aniele proszę weź pod skrzydła moje dzieci i wnuki oraz męża aby mieli sile pokonywać trudy każdego dnia ! Bardzo proszę !!
 Maciek: 11.03.2021, 19:26
 Św. Michale Archaniele proszę Cię o szczególną opiekę.
 Italo: 03.03.2021, 20:05
 Michele, correo electronico me encanta en mis palabras, como hacer dulces en periodo de cuaresma, tu sabes, me da paz y deleite de mi vida, ensena nos como ir via a dios.
 ZATROSKANA: 20.02.2021, 05:35
 ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE PROSZĘ CIĘ WEZM W SWĄ OPIEKĘ MOJĄ RODZINĘ MĘŻA DZIECI WNUCZKI I DOMOWNIKOW. BŁAGAM I PROSZĘ NIE POZWÓL NAM SIĘ ODDALAĆ OD BOGA. OBDARZ NAS WIARĄ NADZIEJĄ MIŁOŚCIĄ I RADOŚCIĄ POBOZNOSCIA I BOJAZNIA BOŻA. NIE OPUSZCZAJ NAS BŁAGAM I PROSZĘ.
 ma : 13.02.2021, 08:05
 Św. Michale Archaniele pomóż proszę teraz już dziś i ochron mnie jutro przed złymi ludźmi.Proszę. Proszę. Proszę.
 ZATROSKANA: 08.02.2021, 06:13
 ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE PROSZĘ CIĘ O NAWRÓCENIE MOJEJ CÓRKI. BŁAGAM POMÓŻ JEJ POWROCIC DO CHRYSTUSA I JEGO MATKI. PRZEBACZ JEJ WSZYSTKO OBDARZ JĄ MIŁOŚCIĄ, RADOŚCIĄ I POBOZNOSCIA. POMÓŻ ABY WYCHOWAŁA SWOJE DZIECKO W DUCHU MIŁOŚCI, POBOZNOSCI I BOJAZNI BOŻEJ. ABY MOGŁA SŁUŻYĆ BOGU I LUDZIOM.
 mama i tata : 07.02.2021, 00:31
 s...w michale chron od zlego prosimy
 marysia : 03.02.2021, 04:08
 sw michale ,dziekuje za opieke i prosze na dalsze zycie ...
 Ojciec: 02.02.2021, 21:26
 Św. Michale Archaniele mniej w opiece mojego syna Łukasza, uchroń go przed złem niewidzialnym i prowadź go ścieżką do Pana.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej