Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Egzorcyzm do Św Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocąBożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.

Modlitwy do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. * * * Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w niebie, dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

Prośba o pokorę

Święty Michale Archaniele, pogromco szatana, ducha pychy, pomóż mi zwalczyć mój egoizm, który nie chce poddać się Bogu i Jego świętej woli. Wstawiaj się za mną do Pana, abym zachwycony Bogiem wołał do Niego w każdej chwili mego życia: Któż jak Bóg! Amen.

* * *

Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności.

Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego.

Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem.

W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona.

Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości.

Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi.

Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem.

Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen.

Na zakończenie powtarzamy trzykrotnie:
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny – zmiłuj się nad nami i nad całym światem!

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Wasze komentarze:
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 17.04.2020, 08:48
 Witam zwracam się do wszystkich zawistnych Ludzi kiedyś jak robiłem prawo jazdy kat C to myślałem że jestem tak dobry że i tak zdam za pierwszym razem zacząłem się mniej modlić do Boga ja uczyłem się prowadzić na Starze 200 a jak poszedłem na egzamin to była ciężarówka Renault Midlum na placu jak wsiadłem za kierownicę to zobaczyłem że lusterka są nieprawidłowo ustawione nie znalazłem przełącznika do elektrycznych lusterek i mnie egzaminator oblał ale to była moja wina bo ja sprzeniewierzyłem się Bogu potem zacząłem się więcej modlić do Boga po prostu zawierzyłem Bogu i za drugim razem na egzaminie dostałem Stara 200 i w porządku egzaminatora i zdałem i odkryłem pewien manewr i pomagam ludziom to była moja wina ale jeśli wy zawistni Ludzie kierowaliście egzaminatorem który mnie oblał na Renault Midlum to jeśli okażecie skruchę i przeprosicie mnie za to w swoich myślach to ja wam wybaczę.
 x: 15.04.2020, 04:15
 ten wirus to opamietanie dla ludzkosci ,za prostytucje i wszelkie zlo ...
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 08.04.2020, 21:32
 Witam zwracam się do ciebie Szatanie i do demonów złych duchów i wampirów jeśli w swoich myślach oddacie mi pokłon czyli wyrazicie mi szacunek to ja jak spotkam się z Bogiem to powiem mu żeby ci Szatanie i wam demonom złym duchom i wampirom wybaczył i przyjął was z powrotem do nieba ale jeśli nie oddacie mi Piotrowi Chronowskiemu z Trzycierza pokłonu w swoich myślach to powiem Bogu żeby ciebie Szatanie i was demony złe duchy i wampiry wiecznie potępił.
 M.S: 01.04.2020, 22:06
 Święty Michale Archaniele proszę ochroń całą moją rodzinę.
 Xxx: 01.04.2020, 11:09
 Święty Michale Archaniele pomóż mi.
 Z.: 31.03.2020, 23:53
 Święty Michale Archaniele dziękuję Ci za wszystko co dla mnie i moich bliskich uczyniłeś. Dziękuję za Twoją opiekę i pomoc w trudnym czasie, dziękuję za wszystko!
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 28.03.2020, 17:21
  Witam jestem Piotr Chronowski mój wiek 35 lat z Trzycierza opublikujcie to piszę w imieniu Jezusa Chrystusa zwracam się do was demony wampiry złe duchy i też do ciebie Szatanie jeśli oddacie pokłon Jezusowi Chrystusowi to wy złe istoty będziecie mogły nadal kierować czynami i przebywać w ciałach wszystkich żywych istot i we mnie też ale jeśli wy demony wampiry złe duchy i też ty Szatanie nie oddacie pokłonu Jezusowi Chrystusowi to wy złe istoty nie będziecie mogły kierować czynami i przebywać we wszystkich żywych istotach i we mnie też.
 Kazimierz : 26.03.2020, 09:51
 Pozdrawiam Cię Święty Michale Archaniele i oddaję cześć - proszę Cię bardzo abyś prowadził i ochraniał moje dzieci na tych trudnych drogach ziemskich i drogach życiowych.
 ma: 25.03.2020, 06:18
 Św. Michale Archaniele, ochroń moich bliskich, mnie i wszystkich Polaków od zła, chorob i nieszczęść. Spraw, by wurus nie zabierał już ludzkich istnień. Proszę. Proszę.

 Danuta: 24.03.2020, 05:15
 Święty MICHALE ARCHANIELE błagam cię pomóż nam
 Danuta: 23.03.2020, 19:02
 Święty MICHALE ARCHANIELE dziękuje za pomoc proszę cię o dalszą opiekę proszę uwolnij nas od koronowirusa
 Elzbieta: 22.03.2020, 23:57
 Święty Archanioły Michale Dziękujemy za miłość radość i wewnętrzny spokój. Dziękujemy za to że P. odpuścił Dziękujemy za pojednanie, częste i radosne spotkania z P. J. A. M. Dziekujemy za to że spelnilismy swój rodzicielski obowiązek i daliśmy naszym synom te wspaniałe, duże pieniądze na start, ze sprzedaży domu. Dziękujemy za tych wspaniałych klientów którzy kupili nasz dom. Dziękujemy za Twoje wstawiennictwo za to że jesteś z nami . Dziękujemy za Twoja opiekę.
 Kazimierz: 20.03.2020, 09:11
 Święty Michale Archaniele dziękuję Ci bardzo za Twoją ogromną pracę jaką wkładasz aby utrzymać w ryzach szatana i te inne zło, które rozpleniło się na ziemi. Proszę Cię, nie zapominaj o nas o Polsce, polakach, o naszych rodzinach, o mojej rodzinie. Napiszę tak, jak ktoś wyżej prosił - strzeż nas przed złem wszelakim. Pozdrowienia dla wszystkich w niebie.
 Ziigi: 19.03.2020, 15:17
 ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE
 Danuta: 17.03.2020, 04:27
 Święty MICHALE ARCHANIELE błagam cię pomóż nam
 Danuta: 15.03.2020, 05:17
 Święty MICHALE ARCHANIELE dziękuje ci za pomoc proszę cię opiekuj się nadal nami proszę
 Anna: 09.03.2020, 23:19
 Sw Mich ale Archaniole dziękuję za za opiekę nad moją rodziną i czuwaj dalej nad nią i na de mną.
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 04.03.2020, 18:16
  Witam jestem Piotr Chronowski mój wiek 35 lat z Trzycierza opublikujcie to piszę w imieniu Jezusa Chrystusa zwracam się do was demony wampiry i złe duchy jeśli oddacie pokłon Jezusowi Chrystusowi to będziecie mogły nadal kierować czynami i przebywać w ciałach wszystkich żywych ludzi i we mnie też ale jeśli wy demony wampiry i złe duchy nie oddacie pokłonu Jezusowi Chrystusowi to nie będziecie mogły kierować czynami i przebywać w ciałach wszystkich żywych ludzi i we mnie też.
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 04.03.2020, 13:16
  Witam jestem Piotr Chronowski mój wiek 35 lat z Trzycierza opublikujcie to piszę w imieniu Jezusa Chrystusa zwracam się do ciebie Lucyferze jeśli oddasz pokłon Jezusowi Chrystusowi to będziesz mógł nadal kierować czynami i przebywać w ciele Henryka Tomasiaka z miejscowości łącko w województwie małopolskim a jeśli nie oddasz pokłonu Jezusowi Chrystusowi Lucyferze to nie będziesz mógł przebywać w ciele i kierować czynami Henryka Tomasiaka z miejscowości łącko w województwie małopolskim.
 Piotr Chronowski z Trzycierza: 03.03.2020, 13:38
 Witam jestem Piotr Chronowski mój wiek 35 lat z Trzycierza opublikujcie to piszę w imieniu Jezusa Chrystusa zwracam się do ciebie Lucyferze jeśli oddasz pokłon Jezusowi Chrystusowi to będziesz mógł dalej kierować czynami i przebywać w ciele Kuby Jasińskiego jego wiek 28 lat a jeśli nie oddasz pokłonu Jezusowi Chrystusowi Lucyferze to nie będziesz mógł przebywać w ciele Kuby Jasińskiego który ma 28 lat.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej