Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Egzorcyzm do Św Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocąBożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.

Modlitwy do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. * * * Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w niebie, dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

Prośba o pokorę

Święty Michale Archaniele, pogromco szatana, ducha pychy, pomóż mi zwalczyć mój egoizm, który nie chce poddać się Bogu i Jego świętej woli. Wstawiaj się za mną do Pana, abym zachwycony Bogiem wołał do Niego w każdej chwili mego życia: Któż jak Bóg! Amen.

* * *

Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności.

Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego.

Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem.

W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona.

Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości.

Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi.

Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem.

Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen.

Na zakończenie powtarzamy trzykrotnie:
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny – zmiłuj się nad nami i nad całym światem!

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Wasze komentarze:
 ma : 02.07.2019, 21:05
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już, usuń TO zło na zawsze przywróć spokój. Proszę. Proszę.
 ma : 28.06.2019, 19:30
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już, usuń TO zło na zawsze przywróć spokój .Proszę. Proszę.
 ma : 28.06.2019, 04:13
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już, usuń TO zło na zawsze przywróć spokój. Proszę. Proszę.
 Beata: 27.06.2019, 15:41
 Św Michale Archaniołku Czuwaj nade mną i moją córką oraz moimi rodzicami
 zadreczeni : 26.06.2019, 01:21
 sw michale .ty wiesz ococie prosze ,wybaw nas od tych ludzi z falszem nienawiscia ..prosimy
 Barbara Kinga : 20.06.2019, 12:28
 Święty Michale Książe Zastępów Niebieskich miej w opiece mojego syna Michała i moją córkę. Oddal od nas troski .Zatrzymaj w zdrowiu.Ty, ktory strącileś szatana do piekieł oddalaj od nas złych ludzi i chroń przed złem tego świata.Błagam.
 Ania matka 18.06.2019: 18.06.2019, 13:46
 Archaniele Michale,wzywam cię teraz.Proszę bądż nieustannie przy moim synu Piotrze daj mu silną enrgię pomóż mu w nałogu jakim jest alkohol,proszę teraz usuń to zło.Proszę!! Dziękuję! Amen.
 Ania: 18.06.2019, 13:35
 Archaniele Michale,wzywam cię teraz.Proszę bądż nieustannie przy moim synu Piotrze daj mu silną enrgię pomóż mu w nałogu jakim jest alkohol,proszę teraz usuń to zło.Proszę!! Dziękuję! Amen.
 matka: 18.06.2019, 08:02
 Swięty Michale Archaniele uwolnij mojego ukochanego syna Roberta od złych duchów i sprowadź go do owczarni Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Chroń mojego syna od złych duchów które go otaczają.

 ma : 08.06.2019, 21:20
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już, usuń TO zło na zawsze przywróć spokój. Proszę. Proszę.
 Bogusława: 05.06.2019, 06:33
 Święty Michale Archaniele broń moich synów przed nadużywaniem alkoholu i złym towarzystwem
 Mój egzorcyzm: 02.06.2019, 11:44
 Napiszę pewną regułkę bo ona działa ! Zastosujcie ją. Witam Szatanie jeśli ja (wpiszcie swoje imię i nazwisko albo więcej) jestem opentany przez ciebie szatanie to usuń ten komentarz którym teraz piszę jeśli usuniesz ten komentarz to będzie oznaczało że jestem opentany przez ciebie szatanie. To koniec regułki trzeba to wysłać w jakimś komentarzu do jakiegoś profilu lub na jakiejś stronie internetowej o to chodzi że jeśli komentarz zostanie usunięty lub nie to bez znaczenia bo jeśli szatan podejmie jakąś decyzję to go poprostu to dobije przekażcie to innym możecie użyć tego na sobie lub na innych pozdrawiam.
 Ziigi: 01.06.2019, 07:49
 Św. Michale Archaniele chroń mnie i całą moją rodzinę przed wszelkim złem
 Mój egzorcyzm: 31.05.2019, 10:04
 Witam chcę się podzielić bo wykorzystałem pewną regułkę i to zadziałało! Podam ją teraz. Witam szatanie jeśli Jan Kowalski jest opentany przez ciebie szatanie to usuń ten komentarz którym teraz piszę jeśli go usuniesz to będzie oznaczało że jest opentany przez ciebie szatanie. To cała regułka za imię. Jana Kowalskiego możesz wpisań imię i nazwisko lub więcej jakiegoś opentanego lub czarownicę albo zawistnika tą regułkę trzeba wysłać np w jakimś komentarzu publicznie możesz się na początku przedstawić podać swoje imię i nazwisko lub więcej w tej regułce o to chodzi że szatan niema wyjścia musi zrobić dobro bo usunie lub nie komentarz to go dobije przekażcie to innym.
 ma : 30.05.2019, 14:03
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już, usuń TO zło na zawsze przywróć spokój. Proszę. Proszę.
 Karolina: 27.05.2019, 22:11
 Święty Michale Archaniele, chroń Moją córkę od leków.Żeby wróciła do równowagi emocjonalnej.Chroń Mój dom od złego.Od szatana.Duchów.Złych mocy.Moja cała rodzina od chorób.Nieszczęśliwych wypadków.Jezu ufam Tobie.
 M. : 20.05.2019, 20:59
 Michale Archaniele prosiłam o tobDucha Sw. Oraz nieustannie polecam św. Ricie. Proszę i Ciebie o pomoc wejzyj do serc i umysłów tych dwoje. Oni tak bardzo się kochają i potrzebują siebie a tak bardzo nie umieją się porozumieć. Kłótnie i niezrozumienie niszczy ich więź. Pomóż im proszę by nauczyli się cieszyć sobą i wszystkim a przede wszystkim nauczyli się rozmawiać bez obrażanie i kłótni. Wejzyj w jej umysł i daj cierpliwość spokój i uśmiech i przede wszystkim wiarę w siebie i jego milosc a jego serce otwórz i zabierz podejrzenia i wątpliwości. Niech okaże jej więcej serca. Zapriwadź ich oboje do serca Jezusa i Maryi. Zasługują na szczęście.
 ma : 20.05.2019, 02:15
 Św Michale Archaniele pomóż proszę teraz już i jutro ,usuń TO zło na zawsze .Proszę.
 SŁAWEK - PANIE JEZU POMÓŻ MI PROSZE: 19.05.2019, 22:31
 Panie mój Panie Jezu tak bardzo Ciebie proszę o wysłuchanie próśb moich w sprawach zdrowia i finansowych ... wysłuchania próśb za wstawiennictwem Maryi, józefa, Charbela i wszystkich Świetych Panie Jezu wiem że jesteś i wiem że słyszysz moje prośby, wiem również ze nie jesteś czarodziejską wróżką, ale ja Ciebie tak bardzo proszę Panie wysłuchaj próśb o pomoc, tak bardzo Ciebie kocham Cię Jezu, tak bardzo Ciebie Panie proszę pomóż mi błagam pomóż mi, daj siłę i zdrowie do pracy i aby moja żona była zdrowa i silna proszę, mój mail otto.70@wp.pl gdyby ktoś chciał napisać do mnie.... pmóż również innym jezu bo wiarze w twoją siłe. .... "" UWAGA - myślę że sie do mnie odezwiesz. mniej taka odwaga i napisz prosze do mnie sławek
 Uwaga: 16.05.2019, 19:28
 Ci co podają swoje konta tutaj z całym szacunkiem jak oddzielić potrzebujących od oszustów którzy wykorzystują naiwność i dobre serce ludzi.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej