Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt zawierzenia rodziny św. Andrzejowi Boboli

Święty Andrzeju Bobolo, wyznając naszą wiarę, przebaczając sobie wzajemnie wszystkie urazy, słabości i wady pragniemy zawierzyć Tobie nas samych, naszą rodzinę i nasz dom. Miej w opiece naszą wiarę, bądź na straży chrześcijańskiej miłości, broń przed lekceważeniem Bożych przykazań, pobudzaj do coraz gorliwszego życia chrześcijańskiego.

Ty jesteś mocny Bogiem, dlatego z nadzieją powierzamy się Tobie i chcemy być otoczeni Twoją szczególną opieką. W duchu zawierzenia chcemy modlić się do Boga przez Twoje wstawiennictwo za Kościół święty, za Ojca Świętego, biskupów, kapłanów, zakonników, zakonnice i kleryków, za naszą Ojczyznę i wszystkich, którzy mieszkają w Polsce, za Metropolię Warszawską, za jej pasterzy i wszystkich wiernych.

Chcemy modlitwą pomóc naszej parafii. Obejmujemy swą intencją naszych kapłanów, zakonników i siostry zakonne, każdą rodzinę. Wołamy o pomoc dla chorych, zagubionych. Pragniemy, byś modlił się za nasze dzieci, naszą młodzież, nasze małżeństwa, za osoby samotne.

Poprzez te słowa modlitwy chcemy odnowić nasze chrześcijańskie powołanie i trwać w tym dobru, które stało się udziałem naszego domu.

Zaprowadź nas, święty Andrzeju, do Jezusa i Maryi. Pomóż nam kochać Kościół. Otaczaj nas swoją opieką, byśmy jak najlepiej wypełnili wolę Bożą, byśmy po trudach ziemskiej wędrówki mogli wejść do królestwa Bożego, w którym Ty jesteś już od tylu wieków. Skieruj nasze myśli, pragnienia, czyny i słowa ku chwale Bożej i czci Matki Niepokalanej. Niech nasze życie po spotkaniu z Tobą będzie żywym świadectwem przeżywania godności dziecka Bożego i szukania zbawienia w Kościele Chrystusa, naszego Pana. Który żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wasze komentarze:
 Jadwiga: 16.05.2023, 16:31
 Tobie Św.Andrzeju Bobolo powierzam siebie ,moją rodzinę i przyjaciół.Prowadź nas zawsze z Jezusem,uproś łaskę zdrowia duszy i ciała,wyprowadź moje dzieci z licznych trudności.Jezu ufam Tobie.
 marzena aneta: 04.03.2023, 22:00
 Akt zawierzenia rodziny Świętemu Andrzejowi Boboli dziękuję Święty Andrzeju Bobolo kocham Cię dziękuję Święty Andrzeju Bobolo módl się za nami dziękuję Święty Andrzeju Bobolo kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Święty Andrzeju Bobolo kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urodę zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest droga którą docieramy do marzeń wiara to jest pewność bez dowodu dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 04.11.2022, 19:11
 Święty Andrzeju Bobolo módl się za nami dziękuję kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na całym świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 Matka: 17.05.2022, 18:26
 Święty Andrzeju Boboli Tobie powierzam moją rodzinę,moich synów,wszystkie troski i kłopoty z jakimi się borykamy,prosimy o wyjście z nałogów moich synów.Badz błogosławiony.
 Małgorzata : 16.05.2022, 20:26
 Sw. Andrzeju proszę o pomoc twoją w tych ciężkich czasach jakie nadchodzą. Pomóż nam wytrwać w wierze. Będziesz nam bardzo potrzebny.
 KK: 14.04.2022, 19:38
 Urodziłam się 16 maja w Twoje święto. Przy porodzie były komplikacje, ale wszystko dobrze się skonczylo. Brałam wszystkie sakramenty *chrzest , komunia i ślub - w Kościele, w który jesteś patronem. I nie dawno odkryłam, że byłeś jezuitą, a ja studiowałam u Jezuitów =). Podobno nie ma zbiegów okoliczności.... czas bym zaczela się do Ciebie modlić. Św. Andrzeju Bobolo, mniej mni i moją rodzinę w opiece.
 Gosia: 15.02.2022, 16:43
 Święty Andrzeju bo ja się chyba nie potrafię modlić, ale błagam Cię pomóż mi w mojej sytuacji w pracy.
  Rodzice .: 20.11.2021, 14:00
  Św Andrzeju Bobolo błagamy pomóż Piotrowi w życiu .Postaw na jego drodze życia odpowiednią dziewczynę .
 Histopatolog: 02.03.2021, 21:54
 Czy naprawdę śmierć A Boboli vwygladala tak drastycznie? Czy to wg was legenda mająca siać nienawiść do prawoslawnych na dalsza przyszłość, bo tak się komus wtedy politycznie opłaciło?

 Jadwiga: 13.11.2020, 21:39
 Św.Andrzeju Bobolo czuwaj nad całą rodzina i przyjaciółmi,wyproś łaskę zdrowia duszy i ciała,prowadź każdego dnia i chroń nas od złego.
 hn: 14.10.2020, 07:56
 Św.ANDZREJU ZAWIERZAM TOBIE MOJE DZIECI,MOJE WNUKI NASZE ZDROWIE,UWOLNIJ OD WSZELKICH POKUS I NAŁOGÓW,
 MariaNna : 19.08.2020, 16:43
 Sw Andrzeju Boboli wspieraj nas i mniej nas w swojej opiece i czuwaj nad nami. Amen.
 Matka: 26.04.2020, 21:05
 Sw Andrzeju Boboli miej w opiece syna daj sile i dopomusz wyjsc z choroby alkoholowej zeby nie bylo nawrotu choroby nowotworowej miej w opiece jego rodzine
 M....n: 27.06.2019, 23:04
 Św.Andrzej Bobolo miej w opiece moich najbliższych-męża ,dzieci ,daj nam zdrowie i siły ,błogosław na każdy dzień
 czcicielka : 28.05.2019, 21:51
 boze miej w opiece narod polski,szczesc wam boze ..
 Lech Andrzej: 17.05.2019, 22:17
 Święty Andrzeju mój patronie dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną i proszę spraw aby mojej żonie i mnie starczyło sił na borykanie się z trudnościami życia dwojga emerytów , oby wizyty naszych synów i wnuczki były częstsze a zdrowie dopisywało całej rodzinie . Wspomóż mnie w moich modlitwach o łaskę sakramentu małżeństwa dla mojego młodszego syna. Amen.
 Johana : 19.04.2019, 06:09
 Sw. Andrzeju Bobolo dziekuje Ci badzo serdecznie, za otrzymane laski za Twoim posrednictwe za prace w Niemczech. Prosze o zgode, pokoj i milosc w mojej rodzinie. Wymodl mi dobrego, kochajacego meza, wlasny dom. Prosze o dobrego meza dla kolezanki Agnieszki.
 Matka: 11.03.2019, 17:17
 Swiety Andrzeju Boboli miej w opiece nas dzieci z rodzinami brata i siostre poukladaj droge zycia corce Iwonce.Otocz nas dobrymi zyczlywymi ludzmi żeby w naszej rodzinie panowala zgoda zrozumienie radosc zycia
 Mama : 01.12.2018, 00:40
 Jezu polecam Twej opiece moje dzieci moje wnuki całą moją rodzinę Jezu bądz zawsze z nami 💓
 Ja : 25.07.2018, 17:01
 Blagam Boze o bezpieczenstwo dla moich dzieci i mojego meza. By dzieci szczesliwie wrocily do domu a Maz z pracy, amen
(1) [2] [3] [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej