Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt zawierzenia rodziny św. Andrzejowi Boboli


Święty Andrzeju Bobolo, wyznając naszą wiarę, przebaczając sobie wzajemnie wszystkie urazy, słabości i wady pragniemy zawierzyć Tobie nas samych, naszą rodzinę i nasz dom. Miej w opiece naszą wiarę, bądź na straży chrześcijańskiej miłości, broń przed lekceważeniem Bożych przykazań, pobudzaj do coraz gorliwszego życia chrześcijańskiego.

Ty jesteś mocny Bogiem, dlatego z nadzieją powierzamy się Tobie i chcemy być otoczeni Twoją szczególną opieką. W duchu zawierzenia chcemy modlić się do Boga przez Twoje wstawiennictwo za Kościół święty, za Ojca Świętego, biskupów, kapłanów, zakonników, zakonnice i kleryków, za naszą Ojczyznę i wszystkich, którzy mieszkają w Polsce, za Metropolię Warszawską, za jej pasterzy i wszystkich wiernych.

Chcemy modlitwą pomóc naszej parafii. Obejmujemy swą intencją naszych kapłanów, zakonników i siostry zakonne, każdą rodzinę. Wołamy o pomoc dla chorych, zagubionych. Pragniemy, byś modlił się za nasze dzieci, naszą młodzież, nasze małżeństwa, za osoby samotne.

Poprzez te słowa modlitwy chcemy odnowić nasze chrześcijańskie powołanie i trwać w tym dobru, które stało się udziałem naszego domu.

Zaprowadź nas, święty Andrzeju, do Jezusa i Maryi. Pomóż nam kochać Kościół. Otaczaj nas swoją opieką, byśmy jak najlepiej wypełnili wolę Bożą, byśmy po trudach ziemskiej wędrówki mogli wejść do królestwa Bożego, w którym Ty jesteś już od tylu wieków. Skieruj nasze myśli, pragnienia, czyny i słowa ku chwale Bożej i czci Matki Niepokalanej. Niech nasze życie po spotkaniu z Tobą będzie żywym świadectwem przeżywania godności dziecka Bożego i szukania zbawienia w Kościele Chrystusa, naszego Pana. Który żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków.

Amen.


   

Wasze komentarze:
 ela: 09.12.2007, 20:50
 sw. Andrzeju pokornie prosze wstaw sie do PANA JEZUSA za Danielem niech go otoczy swoja opieka i pokieruje , bo tylko on wszystko moze BOG ZAPłAC
 ania: 11.11.2007, 20:41
 Swięty Andrzeju Bobolo zawierzam Tobie swoją rodzinę,męża,dzieci,rodziców,rodzeństwo i ich rodziny oraz wszystkich których spotykamy na swojej drodze i proszę o wstawiennictwo u PANA JEZUSA
 DR: 20.10.2007, 14:11
 polecam moją rodzinę
 Agnieszka: 02.09.2007, 17:20
 Sw.Andrzeju Bobolo dziękuje ci za dzisiejszy dzien w ktorym zrozumialam jak bardzo zranilam swoja rodzine.Proszę Cie opiekuj sie nami i abysmy bardziej uwierzyli w moc Bożą.
 Kasia: 04.08.2007, 19:19
 Prosze Panie, abysmy z Piotrem wzieli slub koscielny i abys nam blogoslawil i naszemu synkowi dla duzo zdrowka na 100 lat zycia:)
 Małgorzata: 28.06.2007, 21:27
 Swiety Andrzeju Bobolo serdecznie Ci dziękuję za to ze mnie wysłuchałeś, dziś jestem szczerze pogodzona z rodziną, wszystko mi wybaczono. Proszę Cię mniej mnie teraz w swojej opiece abym juz nigdy nie uczyniła ani im ani nikomu innemu niczego złego.Proszę Cię o to z całego serca . Amen
 Małgorzata: 13.06.2007, 08:45
 Swięty Andrzeju Bobolo zawierzam Tobie swoją rodzinę i proszę Cię o wstawiennictwo, aby rodzina moja wybaczyła mi wszystko co zrobiłam złego.
 Zdzisław: 20.05.2007, 22:24
 ŚWIĘTY ANDRZEJU BOBOLO TOBIE ZAWIERZAM RODZINĘ MOJĄ BĄDŹ NAM PATRONEM MNIEJ W OPIECE WZMOCNIJ WIARĘ W JEZUSA CHRYSTUSA BACZ BYŚMY NIEZBŁĄDZILI
 elzbieta: 12.12.2006, 19:46
 sw. Andrzeju dziekuje ci za pomoc i wstawiennictwo u PANA JEZUSA,otaczaj nas swoja opieka
[1] [2] [3] [4] (5)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej