Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za Ukrainę i o pokój na świecie

Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi (Mt 5, 9) Wszechmogący Boże, przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, przepełnieni ufnością w Twoje nieskończone Miłosierdzie, zwracamy się do Ciebie o ratunek w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Ukraina.

Dziś, kiedy oczy całego świata zwrócone są na ten kraj, wierzymy, że jako nasz Ojciec i Opiekun nie dopuścisz do tragedii. Błagamy Cię, Panie, wejrzyj na przywódców narodów, aby zrozumieli wagę zagrożeń, jakie mogą przynieść ze sobą złe decyzje. Udziel im łaski mądrości, spokoju i unikania grzechu. Przemień serca rządzących i daj im łaskę posłuszeństwa Duchowi Świętemu. Napełnij ich pragnieniem pokoju i poszanowaniem dla Dekalogu oraz ludzkiego życia. Panie, miej w opiece tych wszystkich, którzy boleśnie odczuli konsekwencje działań na Ukrainie. Wesprzyj rodziny poległych, wlej pocieszenie w serca wdów i sierot, a zmarłych racz przyjąć do Twojego Królestwa. Okaż swą miłość najbardziej bezbronnym, którzy cierpią strach i prześladowanie. Racz wysłuchać, Panie, swoich wiernych i zachowaj nas od tragedii wojny. Z całego serca polecamy się Twojej opiece.

Boże Ojcze, prosimy o łaskę zrozumienia Twojej Woli, a także gotowość do pracy i ofiary na rzecz pokoju na świecie. Sto lat temu wybuchła I wojna światowa, wraz z kolejną wojną i zbrodniami komunistycznymi zginęły miliony niewinnych istnień. Prosimy Cię, aby przywódcy świata wyciągnęli właściwe wnioski z historii i nie dopuścili do powtórzenia tragedii, w której najbardziej cierpią niewinni.

Najlitościwszy Ojcze, przez wzgląd na Twoje nieskończone Miłosierdzie racz wysłuchać naszych modlitw i obdarzyć świat pokojem. Nie dopuść, Panie, do wybuchu wojny i rozlewu krwi. Oddajemy się Tobie w opiekę z całą ufnością, ofiarowując w intencji pokoju Koronkę do Bożego Miłosierdzia:

Koronka do Bożego Miłosierdzia...
Pod Twoją obronę...

Modlitwa została napisana przez
"Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich"

   

Wasze komentarze:
 Zasmucona: 01.03.2022, 23:56
 Matko Nasza, serce placze, giną niewinni ludzie w tym Dzieci, nie da sie opisać słowami tej zbrodni, o Jezu Ty jesteś Życiem, które putin i jego wyznawcy zabierają, ludzie spoza ich kręgu nic dla nich nie znacza- to tchorze i egoiści i klamcy. TY jesteś Panem i Władcą tego Świata, zatrzymaj tych co zabijają Twoje Dzieci, niech Naród rosyjski zatrzyma kremlowskich morderców i psychopatow, Matko Nasza błagamy o pokój i obronę Ukrainy, która się broni przed barbarzyńca-sąsiadem. Niech Skrzydla Aniołów Jej strzegą, AMEN.
 Krystyna : 01.03.2022, 23:04
 Panie Jezu zlituj się nad nami i daj opamiętanie złoczyńcom, którzy nie wiedzą co czynią. Ochron świat przed ludzką nienawiścią. Jezu ufam Tobie.
 Ryszard z rodziną.: 01.03.2022, 02:24
 Miłosierny Boże chroń ludzkość i świat przed psychicznymi fanatykami przemocy nad niewinnymi dziećmi, kobiet, starszych i schorowanych osób, oraz błogosław tym którzy bronią pokoju na całym świecie. A ofiary przemocy i wojen przyjmij do swego królestwa i daj im wieczne spoczywanie. Ryszard z rodziną.
 marian: 28.02.2022, 22:50
 Jezu w Tobie nasza nadzieja
 M: 28.02.2022, 20:25
 Jezu ufam Tobie
 Kamila: 28.02.2022, 18:08
 Boże Wszechmogący zatrzymaj ten okropny czas wojny, niech z powrotem zapanuje pokój.
 Ryszard z rodziną.: 28.02.2022, 03:28
 Miłosierny Boże chroń ludzkość i świat przed psychicznymi fanatykami przemocy nad niewinnymi dziećmi, kobiet, starszych i schorowanych osób, oraz błogosław tym którzy bronią pokoju na całym świecie. A ofiary przemocy i wojen przyjmij do swego królestwa i daj im wieczne spoczywanie. Ryszard z rodziną.
 Ryszard z rodziną.: 27.02.2022, 03:56
 Miłosierny Boże chroń ludzkość i świat przed psychicznymi fanatykami przemocy nad niewinnymi dziećmi, kobiet, starszych i schorowanych osób, oraz błogosław tym którzy bronią pokoju na całym świecie. A ofiary przemocy i wojen przyjmij do swego królestwa i daj im wieczne spoczywanie. Ryszard z rodziną.
 Elżbieta: 27.02.2022, 01:48
 Jezu Najukochańszy, przez wstawiennictwo Twej Matki Maryi, proszę bądź miłościw nam grzesznym, nie każ nas straszną wojną. Przebacz nam nasze grzechy i spraw na Ukrainie zapanował pokój. Amen

 Gabriela : 26.02.2022, 22:38
 Panie Boże wysłuchaj naszego błagania 🙏
 Gabriela : 26.02.2022, 22:30
 Panie Boże wysłuchaj nas naszego błagania 🙏
 Młoda: 26.02.2022, 17:19
 Boże Ojcze Wszechmogący miej w opiece tych wszystkich ludzi na Ukrainie...🙏
 Kazimierz George Hadała : 26.02.2022, 10:45
 Panie Jezu i Matko najswietrza ratujcie Ukrainę i nas przed szaleństwem tego człowieka jakim jest wojna.
 Ryszard.: 26.02.2022, 03:18
 Miłosierny Boże chroń ludzkość i świat przed fanatykami przemocy nad niewinnymi dziećmi, kobiet, starszych i schorowanych osób oraz błogosław tym którzy bronią pokoju na całym świecie. A ofiary przemocy i wojen przyjmij do swego królestwa i daj im wieczne spoczywanie. Ryszard.
 Paweł: 26.02.2022, 00:52
 Jezu Chryste prosimy o pokój na świecie a zwłaszcza dla naszego sąsiada Ukrainy. W tych trudnych chwilach przelej miłosierdzie w serca ludzi by cały świat razem mógł powiedzieć "Nigdy więcej wojny"
 Ala: 25.02.2022, 00:14
 Panie Boze prosze Cie pomoz Ukraine odzyskac wolnosc.Ukaz tych, ktorzy morduja niewinnych ludzi.Panie Boze niech zapanuje pokoj na calym swiecie!
 Mariusz: 24.02.2022, 22:06
 Jezu Ufam Tobie
 ja: 24.02.2022, 13:41
 Panie Bożę daj opamietanie i nawrócenie nam wszystkim a zwłaszca rządzacym zeby zdali sobie sprawe że rzadzenie jest słuzbą Panu Bogu i ludziom czynione z miłosci do Pana Boga i ludzi czynione na chwałe Pana i pozytek nam wszystkim wtenczas Pan obdarzy nas pokojem
 Fred: 23.02.2022, 17:10
 Boże dlaczego zostawiłeś Ukrainę 8 lat temu, pozwoliłeś bojownikom Banderowców obalić legalny rząd prorosyjski żeby do dzisiaj w terrorze utrzymywać władze Banderowców w Kijowie za pieniądze USA.
 Bożena : 18.02.2022, 01:53
 Panie Boże, proszę wysłuchaj naszych modlitw, ulecz chore serca z nienawiści, powstrzymaj szaleństwo złych ludzi i błogosław wszystkim dążącym do zgody i pokoju na świecie. Królowi Pokoju módl się za nami.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej